Listy
Aktualności

« poprzednie 8   
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30
   następne 8 »

» wyświetl same pytania
Lamat – Fala Żółtej GWIAZDY
● Rozpad starego
● Trzymanie się RAZEMOkres: 19 – 31 sierpnia 2021

Fala GWIAZDY odzwierciedla najwyższą instancję kontrolną, przed którą nie uchowa się żadem szczegół. Przy każdym powrocie przywołuje do pola świadomości ten moment w dziejach ludzkości, kiedy przebiegłość i pycha, zatriumfowały nad ludzkimi uczuciami, burząc naturalny ład i pierwotną harmonię w przyrodzie. Pierwotna harmonia nie jest abstrakcją, lecz żywą, namacalną rzeczywistością. Warunkiem ucieleśnienia tak pojmowanej harmonii jest zjednoczenie wszystkich potencjałów ludzkich myśli, uczuć i doświadczeń, a nie samo dążenie do harmonijnego życia. Bądźmy więc świadomi, że teraz każdy nasz krok jest badany pod kątem wewnętrznej równowagi, samodyscypliny, taktu, dyplomacji, stopnia harmonizacji z otoczeniem.
Nadszedł czas, że ludzie muszą przejąć odpowiedzialność za obecny stan świata, swoje zdrowie, życie i przyszłość. To ostatni moment, by przeciwstawić się podstępnej grze egzekutorów ducha zniewolenia i zdemaskować obietnice złudnego dobrobytu w zamian za wyrzeczenie się prawdziwej tożsamości, wolności słowa i prawa do samostanowienia o sobie.

Historia wielokrotnie pokazała, że wolność odbierano nam zawsze etapami, podstępnie, za cenę zdrady. Teraz dzieje się dokładnie tak samo. Dlatego nie dajmy się obedrzeć z resztek godności i wolności. Mimo iż tego nie widać, ludzi świadomych i odważnych jest bardzo wielu. Niestety, słudzy globalnego korpo-porządku utrudniają im dostęp do mediów i blokują konta w internecie. Chodzi o to, aby trzymać społeczeńswo w strachu i niewiedzy.
● Czy wiecie, że w lipcu i sierpniu br. na świecie odbyło się 120 wielkich protestów (w tym w Katowicach) przeciw łamaniu prawa do wolności słowa, fałszowaniu nauki, masowym eksperymentom szczepionkowym, segregacji ludzi, zamykaniu ust lekarzom, niszczeniu przedsiębiorców...

Dysharmonia to jedna z trudniejszych lekcji do przepracowania w tej fali. Dlatego jeśli chcemy zsynchronizować się z transformującą energią Fali LAMAT musimy zaakceptować obecność harmonii i dysharmonii w naszej codzienności. To da nam sposobność skutecznej modyfikacji dysharmonijnych czynników i przemiany rzeczywistości.


Medycyna ZAJĄCA

Duchowym pomocnikiem LAMAT jest ZAJĄC, przynoszący ludziom medycynę odnowy energii życiowej. □ Pojęcie „medycyna” oznacza tu „wszystko, co pomaga ci iść drogą piękna i współbrzmienia ze wszystkim”.Indywidualna droga harmonizacji z Lamat

► WSKAZÓWKI na starcie Fali Gwiazdy

»Teraz liczy się twoje poczucie jedności i gotowość do współpracy. Warto, abyś przyłączył się do grupy, której cele są ci bliskie, jak również jednoczył wokół siebie osoby o podobnych poglądach. Okazuj szacunek tym, których poważasz. Otwarcie dawaj dowody przywiązania do osób, które cenisz, dochowując wierności własnym zasadom i ideom. Przebywanie wśród niewłaściwych osób przyniesie ci niepotrzebne szkody. Podstawą wszelkich związków – ich treścią i esencją, jest szczerość, lojalność, empatia. Wiedz, że puste deklaracje, czcze słowa, złudne oczekiwania są jak puste naczynie. Dlatego zerwij kontakty z ludźmi zawistnymi i dwulicowymi. Nie lękaj się samotności, bo siłą wewnętrznej prawdy przyciągniesz do siebie życzliwe ci osoby.« /Heksagram startowy 8 – „Trzymanie się Razem”, za I Cing, M. Piasecka i Pu R’Tsy Yang.


► INTERAKCJE i momenty przełomowe w fali

»Jeśli chcesz osiągnąć cel, sięgaj do mądrości mędrców, pielęgnuj świętości, bądź pokorny wobec mądrości losu. Dokształcaj się, wyraź klarowniee priorytety i zmierzaj do celu krok po kroku. Dziel się wiedzą, ale się nie wywyższaj. Obdarz ludzi życzliwością i zrozumieniem, a wiele na tym zyskasz. Tylko ludzie o wysokich wartościach moralnych, sumienni, bezinteresowni są w stanie zapanować nad nieprawością i budować dobro. Do niektórych osób zachowaj dystans, bo bywają ludzie gotowi wejść drugiemu na głowę. Tym, co gubi człowieka i niweczy jego plany, jest zawiść, małostkowość, nieszczerość.« /Heksagram interakcji 14 – „Powodzenie”


► Ukryty MOTYW wyzwań

»Uważaj na prowokacje, ćwicz wytrwałość, trzymaj nerwy na wodzy. Nie podejmuj pochopnych działań, a toczącym się sprawom pozwól iść „na jałowym biegu”. Nawet jeśli spotęgują się trudności, nie próbuj ich na siłę przezwyciężyć. Otwarta walka z niegodziwcami nie da pozytywnych rezultatów. Zachowaj kamienny spokój, przeczekaj zagrożenie. Jeśli pozostaniesz wyciszony, zauważysz, że sprawy ulegają poprawie bez twojej interwencji. To, co należałoby zrobić, to zakończyć kontakty z ludźmi o wątpliwej reputacji. Bądź elastyczny i nie działaj na oślep. Poczekaj na właściwą porę.« /Heksagram przyczynowy 23 – „Rozpad starego”.


PODZIĘKOWANIE

Serdecznie dziękuję za bezinteresowne Dary Serca □ Jolancie z Cieszyna □ Monice z Gdańska. ☼ Niech Dobro powróci do Was zwielokrotnione. ☼
20.08.20217.08.2021 ● Brawo ŚLĄSK
● „Cała Polska Zjednoczona”
● „My jesteśmy czwartą falą”W sobotę, 7 sierpnia br., w KATOWICACH odbył się Wielki ŚLĄSKI Marsz Wolności pod hasłem „Cała Polska Zjednoczona”. Na placu przy Pomniku Powstańców Śląskich uczestnicy rozwinęli kilkudziecięciometrową biało-czerwoną flagę i skandowali „My jesteśmy czwartą falą”.

Kilkadziesiąt a może kilkaset tysięcy ludzi zjechało się z całej Polski, by „stawić opór tyranii, która zrodziła się przez ostatnie półtora roku”. Nie są to antyszczepionkowcy, lecz odważni, świadomi ludzie, którzy nie zgadzają się z „nieprzymusowym przymusem" uczestnictwa w eksperymencie medycznym, segregacją, lockdownami, cenzurą, zamykaniem ust niezależnym lekarzom, naukowcom, prawnikom. Serce się raduje widząc tylu ludzi myślących.
Niezależnie od tego, czy jesteśmy zaszczepieni, czy nie, mamy wręcz obowiązek domagać się wolności wyboru i zaprzestania łamania praw człowieka oraz żądać przedstawienia rzetelnych, naukowo-medycznych dowodów dot. szczepień p/COV-19, będących podstawą tak drastycznych, wyniszczających nas decyzji. Tu chodzi o nasze zdrowie, byt społeczny, gospodarkę, konsekwencje w niedalekiej przyszłości...

● Następny Marsz Wolności pod hasłem „Cała Polska Zjednoczona” odbędzie się w POZNANIU w dniu 4 września 2021.


11.08.2021MEN – Fala Niebieskiego ORŁA
● Bądź wolny jak ptak6 – 18 sierpnia 2021

W spektrum Fali ORŁA na plan pierwszy wysuwa się wiedza, która wybiega daleko w przyszłość, wizja celu, świadomość społeczna i prawo do samostanowienia. Impulsy płynące z tego poziomu dopingują ludzi do wzniesienia się ponad zawężone horyzonty powszechnego myślenia, uchwycenia większej panoramy zdarzeń i przeniknięcia dalekosiężnych planów oraz potencjalnych zagrożeń.
W Fali ORŁA wielkim wyzwaniem jest zachowanie przytomnej świadomości i odróżnienie prawdziwego celu od złudzeń i schematycznego myślenia. Ludzie, którym brakuje celu i poczucia sensu życia, gonią za ułudą, uzależniają się od innych i tracą niezależność.

● Jako świadomy podróżnik w czasie i przestrzeni staraj się wyostrzyć swoje spojrzenie, wnikliwie analizować fakty i realistycznie kalkulować ryzyko wszędzie tam, gdzie inni oślepiają ludzi gadżetami albo podsycają lęk, widząc w tym własny interes.

● Zacznij wykorzystywać tę wiedzę dla wspólnego dobra, w sposób przemyślany, odpowiedzialny. Pozostań przy tym wolny jak ptak. Wybiegaj świadomością wysoko, ale nogami trzymaj się mocno ziemi. To pozwoli ci dostrzegać więcej niż inni, błyskawicznie łączyć fakty, wnikać w całość problematyki. Dzięki temu nie wpadniesz w sidła naiwności, intryg ani fanatycznej propagandy.

»Gdy ktoś zmusza Cię do czegoś dla Twojego dobra
– bierz nogi za pas i uciekaj!« – prof. Milton Friedman, laureat Nobla.


Medycyna ORŁA

Nagualem Men jest ORZEŁ, przynoszący ludziom medycynę spełnienia. □ Pojęcie „medycyna” oznacza tu „wszystko, co pomaga ci iść drogą piękna i współbrzmienia ze wszystkim”.PODZIĘKOWANIE

Serdecznie dziękuję za bezinteresowne Dary Serca □ Jolancie z Cieszyna □ Annie ze Zduńskiej Woli □ Agnieszce ze Świdnika □ Barbarze z Gliwic □ Monice z Bielska-Białej. ☼ Niech Dobro powróci do Was zwielokrotnione.
6.08.2021Fala IK – Fala Białego WIATRU
● Czas przełamać MILCZENIE
● Nie musisz być taki jak większośćOkres: 24 lipca – 5 sierpnia 2021

Fala Białego WIATRU przywołuje do pola świadomości pierwotny porządek, w którym ujęte są wszystkie oczyszczające pierwowzory. Z tego poziomu możemy czerpać duchową inspirację i siłę do działań, ale we wszystkim należy zachować umiar. Znasz powiedzenie co za dużo to niezdrowo. Natłok pomysłów, brawura, zbytnia pewność siebie prowadzą dość często do zarozumiałości, arogancji, pogardy dla ludzi.
Indywidualna praca z energią

Energia WIATRU uspokaja twojego rozbieganego ducha, wzmacnia koncentrację, wyostrza spojrzenie i zachęca do otwarcia się na ludzi. Tutaj największą barierą jest nieszczerość, brak taktu, zuchwałość, fanatyczna zawziętość. Dlatego ćwicz asertywność, nie rań uczuć i godności drugiego człowieka i ucz się słuchać i usłyszeć.

● Zacznij zwracać uwagę na wibrację wypowiadanych słów, bo słowa mają moc - mogą prowokować, ranić, wzbudzać lęk, albo podnosić na duchu, skłaniać do zastanowienia, zachęcać do dialogu i szukania kompromisowych rozwiązań.
● Wykaż się odwagą do wyrażenia własnego zdania zgodnie z tym, co mówi ci twoje serce i uczciwość wobec samego siebie. Mów otwarcie o swoich wątpliwościach, zastrzeżeniach, obawach. Powiedz „TAK” jeśli tak podpowiada ci twoja boskość, powiedz „NIE”, jeśli twoje boskie Ja mówi nie – nawet jeśli ludzie sądzą inaczej. Pozostań sobą. Nie musisz być taki jak większość.
● Przez 13 dni fali los będzie testować twoją wiarygodność, czy to, co myślisz i czujesz, jest zgodne z tym, co mówisz i robisz.
● „Jeśli chcesz iść z postępem, rozwijać się, odnosić w życiu sukcesy, powinieneś ujawnić swoje predyspozycje i wykorzystać je dla wspólnego dobra. Gdy tak się stanie, zostaniesz nagrodzony przez los. Na każdym etapie, niezależnie od zajmowanej pozycji, pozostań osobą skromną i pojednawczą. Nie zabiegaj o własne korzyści, lecz swoją postawą korzystnie wpływaj na bieg spraw. Upieraj się przy prawdzie. Trzymaj się z dala od chciwości, protekcji, bo w tym roku wszystko wyjdzie na jaw” /za heks. 35, „Postęp”.Medycyna MYSZOŁOWA

Nagualem IK jest MYSZOŁÓW, przynoszący ludziom medycynę równowagi. □ Pojęcie „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą piękna i współbrzmienia ze wszystkim”.


13-dniowe spektrum IK

Impulsy z poziomu Fali WIATRU będą dopingować nas do wyjścia z izolacji, przełamania milczenia, uporania się z lękiem przed odtrąceniem i przezwyciężenia poczucia zagrożenia, które zostało nam podstępnie wdrukowane w głowy pod pozorem sztucznie napędzanej zarazy.

Pandemia (była czy nie była) już minęła. W ciągu półtora roku każdy Polak od niemowlaka po starca nie raz zetknął się z wirusem. U większości ludzi układ odpornościowy poradził sobie z „intruzem” i „uzbroił” się na potencjalne mutacje. Czas wrócić do normalności i zacząć delektować się WOLNOŚCIĄ ducha. W przeciwnym razie delikatny powiew „WIATRU” może przerodzić się w niszczycielski „HURAGAN”.

Zgodnie z bieżącą konstelacją, 26 lipca, w trzecim dniu Fali WIATRU, powitamy nowy dreamspellowski rok – rok Żółtego Elektrycznego Ziarna. To oznacza, że energia nośna fali będzie obecna w tle wydarzeń przez cały rok 2021/22.
PODZIĘKOWANIE

Przesyłam Wam serdeczne podziękowanie za bezinteresowne Dary Serca, m.in. Jolancie z Cieszyna. ☼ Niech Dobro powróci do Was zwielokrotnione.

24.07.2021
ODWAGA MORALNA i nauka


„Najnowszą historię medycyny przepełniają przykłady brutalnego tłumienia głosu nauki, gdy tylko ujawnia ona ryzyko związane ze szczepionkami” – R.F.Kennedy, Jr.

Poglądy głoszone przez firmy farmaceutyczne i skorumpowane rządowe organy nadzorcze w celu ochrony władzy i zysków pozostają dominującą siłą w nauce i polityce… Jeśli mamy nadal cieszyć się demokracją i chronić nasze dzieci przed siłami dążącymi do skomercjalizowania ludzkości, potrzebujemy odważnych naukowców takich jak Judy Mikovits, którzy są gotowi stanąć twarzą w twarz z władzą i powiedzieć prawdę...
□ Dr Mikovits karierę zawodową rozpoczęła w 1980 roku; uchodziła za jednego z najwybitniejszych ekspertów swojego pokolenia w dziedzinie badań nad retrowirusami, składem szczepionek i eliminowaniem powikłań. □ Retrowirusy to rodzina wirusów RNA (np. HIV); mają zdolność przepisywania informacji z RNA na DNA; wywołują wiele chorób jak AIDS czy niektóre nowotwory /za Wikipedia.

● Link do wywiadu: rumble.com/vk5wlo-drjm-xsp-sho-nappl-mp-4.html


● Judy Mikovits zawsze przedkładała naukową uczciwość nad osobiste ambicje; jest współautorką książki Pandemia kłamstw. Wysokie wartości wyniosła z domu rodzinnego. Jej ojciec uważał, że odwaga moralna to najrzadszy gatunek odwagi – jest to jedyna istotna cecha niezbędna do ocalenia świata

23.07.2021Majowie nadal żyją
● Dlaczego w 2012 roku nie było końca świata?...„Przesłanie Majów jest proste i czytelne... Przeszliśmy cztery cykle i cztery żywioły... 21 grudnia 2012 r. po raz pierwszy ludzkość wkroczyła w nowy, piąty cykl, tym razem związany z piątym żywiołem – eterem... Musimy wyjść ze swoich pudełek”… Teraz jest czas największego chaosu. Jesteśmy w trakcie nowych narodzin ludzkości, bolesnych, jak wszystkie narodziny... Przełom możemy zauważyć około”...

Link do artykułu:
www.onet.pl/styl-zycia/kobietaxl/dlaczego-w-2012-r-nie-bylo-konca-swiata-przeslanie-majow-dla-ludzkosci/j08cd76,30bc1058


20.07.2021MULUC – Fala KSIĘŻYCA
● DYSONANS ● Przyczyna i skutekOkres: 11 – 23.07.2021

Fala Czerwonego KSIĘŻYCA ma wiele do czynienia z prawem przyczyny i skutku. Teraz wszyscy znaleźliśmy się na „bankiecie konsekwencji”, a to, co widzimy wokół nas, to skutki naszej pychy i kolektywnego zaślepienia.

Impulsy wychodzące z tego poziomu świadomości dynamizują proces udrażniania kanałów przepływu informacji z wyższych poziomów świadomości do świadomości ludzi i dopingują do uwolnienia się spod panowania błędnie ukształtowanych autorytetów, przebrzmiałych systemów wiary i egocentrycznych przekonań.● Fala KSIĘŻYCA otwiera przed tobą przestrzeń klarownego myślenia i światy intensywnych uczuć, abyś rozpoznał ich moc i odkrył, po co tu jesteś. Niewykluczone, że jako spirytualny wagabunda wciąż poszukujesz nauczycieli i przewodników, którzy daliby ci instrukcję na szczęśliwe życie. Im bardziej słuchasz opinii innych, tym trudniej jest ci przedrzeć się przez gąszcz cudzych prawd do Siebie. Dopóki tego nie zgłębisz, będziesz robić to, co zaproponują ci inni. Dlatego nie dziw się, jeśli los będzie aranżować coraz bardziej nerwowe sytuacje, które będą cię upominać: „obudź się, zaufaj sobie, podporządkuj rozum mądrości serca”. „Mądrość serca” oznacza tutaj odczucia, ale równie dobrze może być zastąpiona słowem intuicja lub sumienie.

● Nie zapominaj, że cechą MULUC jest bezkompromisowość, dlatego jego oczyszczająca siła jest przykra dla wszechwiedzącego ego. Uważaj więc, bo jeśli zdominują cię żądze, możesz stać się wyjątkowo niebezpiecznym „kaznodzieją”. Wtedy będziesz pięknie przemawiać do innych, lecz sam nie będziesz praktykować tego, co głosisz.Medycyna RYBY

Nagualem Muluc jest RYBA, przynosząca ludziom medycynę oczyszczenia pamięci. □ Pojęcie „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą piękna i współbrzmienia ze wszystkim”.13-dniowe spektrum fali?

W przestrzeni MULUC dużym wyzwaniem jest uporanie się z pamiętliwością i tendencją do rozpamiętywania co by było gdyby oraz zakończenie wewnętrznych monologów, które czynią cię mniejszym niż jesteś.

● Zastanów się i powiedz: czy nie jesteś zbyt krytyczny wobec siebie lub innych? Albo przeciwnie – czy nie próbujesz się wywyższać, stroić mądre miny, wciąż pouczać ludzi, by dowartościować ego? Wiedz, że zarówno niskowartościowanie siebie, jak i megalomania są typowymi mechanizmami obronnymi, za którymi maskujesz swoją „cienką skórę”.
.....................................................................................................................

☼ Informacja ☼

Na początku tygodnia do wszystkich Darczyńców został wysłany listem priorytetowym nowy kalendarz na rok 3 Ziarna, 2021/22.


14.07.202112 lipca Warszawa
● PROTEST przeciw eksperymentom na niemowlakach i starszych dzieciachW spotkaniu na warszawskiej „Patelni” – Placu przy Metro Centrum zapowiedzieli udział prawnicy i lekarze z Grupy C19, lekarze z PSNLiN, Stop NOP, Warszawski Bunt, Nie dla Covid 1984 i inni. Chrońmy polskie dzieci!

Eksperyment na dzieciach będzie polegał na wstrzyknięciu trzem grupom dzieci:
● od 6 miesięcy do 2 lat,
● od 2 lat do 5 lat,
● od 5 lat do 12 lat
preparatów inżynierii genetycznej mRNA firmy Pfizer w dawkach: małych, średnich i dużych w odstępie 21 dni.

Do przeprowadzeniu eksperymentu medycznego na zdrowych polskich dzieciach zgłosiło się osiem firm, o czym poinformowano na stronie rządowej USA.
● Prelegentami na poniedziałkowym wiecu będą m.in. dr Zbigniew Hałat, dr. med. Beata Wrodycka-Żytkowska/neurolog z PSNLiN, mec. Arkadiusz Tetela, mec. Marek Czarnecki z Grupy C19 i inni. Lekarze liczą na liczny udział i masowe wsparcie społeczeństwa.

□ Wiele ważnych, rzetelnych informacji znajdziecie na Fb PSNLiN, jak również na Fb Ewelina Gierszewska, lek. med. z Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców.

► Jeśli rodzice nie zgodzą się na eksperymentowanie ze zdrowiem ich dzieci, to ofiarami sitwy szczepionkowej staną się zapewne bezbronne niemowlaki i sieroty z domów dziecka...

Naród, który nie chroni swoich dzieci, jest bez przyszłości
– zginie tak samo, jak zginęły jego wartości.


9.07.2021


» wyświetl same pytania

Twoje pytanie...
Imię i nazwisko:
E-mail:
Temat: *
Treść pytania: *
 

« poprzednie 8   
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30
   następne 8 »