Listy
Aktualności

« poprzednie 8   
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 
41
   następne 8 »

» wyświetl same pytania
CAUAC – Fala WICHRU
● Ignorowanie przeszkód jest groźne
● Fanatyzm prowadzi do porażkiOkres: 3 – 15.03.2021

Specyfiką Fali Niebieskiego WICHRU jest dynamizowanie procesów transformacji w przestrzeni relacji międzyludzkich. Przemiany w Cauac (czyt. kałak) dokonują się zwykle na tle powszechnego zamętu i dezorientacji. Jak długo utrzyma się ten stan, to zależy od świadomości i woli ludzi.

W kulturze Majów CAUAC znaczył burza, piorun; symbolizował „Grzmiącą Istotę” zapowiadającą nieodwracalną transformację; nawiązywał do mitycznego czasu, kiedy bożkowie-stwórcy i ludzie przestali odnosić się z powagą i respektem do boskich praw i wolności, a w ich miejsce wtargnęła górnolotność, pycha, rozpasanie. Aż nagle przestrzeń przeszył potężny huk gniewu Stwórcy. Zrobiło to tylko chwilowe wrażenie na ludziach. Nie pojęli bowiem ostrzeżenia, nawołującego do przestrzegania boskich zasad. Ten huk nadal przeszywa przestrzeń, lecz ludzie do niego już przywykli i praktycznie w ogóle go nie słyszą.

W naszych czasach, wraz z postępem technologicznym droga ducha zaczęła drastycznie oddalać się od drogi serca. Ludzie odgraniczyli się od siebie, stłumili uczucia, zagłuszyli prawdę, wyłączyli przestrzenne myślenie. Zaczęli żyć z dnia na dzień. Dlatego ta część pośród nas, która poszła drogą intelektu, żądzy zysku, zimnej kalkulacji – będzie musiała znacznie gwałtowniej zderzyć się z procesem transformacji. „Burza dziejowa” ogarnie cały świat i ucierpią przy tym wszyscy. Tak właśnie zaczęło się już dziać. Świat potrzebuje pilnego oczyszczenia, a umęczona Ziemia wytchnienia.

● „Większość ludzi skupia uwagę na zewnętrznych skutkach, bo są one widoczne i uciążliwe, a nie na ich przyczynie skrywającej się w tle. To sprawia, że w ich głowach panuje zamęt i łatwo nimi sterować. Stosunkowo nieliczni są zdolni samodzielnie myśleć, wnikać głębiej, dociekać prawdy”. /Za Lipton & Bhaerman, Przeskok ewolucyjny.

Dlatego w tej fali wszystkie destruktywne programy, wynaturzenia, egocentryczne wzorce zachowań wynoszone są na światło dzienne, aby ludzie się opamiętali i dostrzegli, jak bardzo zostali zmanipulowani, zastraszeni pandemią, odarci z czci i godności. – Dziś ludzi się nie szczepi, ale wyszczepia jak jakieś eksperymentalne stado, bliżej nie znanym konstruktem inżynierii genetycznej. Za chwilę wprowadzi się certyfikaty odporności, dla uśpienia czujności podstępnie nazywane „zielonymi przepustkami” nur für... Skąd my to znamy?...

Choć brzmi to dość ponuro, nie można tracić nadziei. Przepowiednie z Jukatanu zapowiadają, że kiedyś powrócą czasy, gdy ludzie znów będą respektować prawa Natury, szanować się nawzajem i doświadczać prawdziwej wolności. Do tego czasu ludzkość będzie musiała jeszcze wiele doświadczyć i wycierpieć…

Im głębiej sięga odnowa, tym wyrazistszy staje się nieświadomy materiał, który mamy do przepracowania. Z uwagi na zbiorową współodpowiedzialność nikt z nas umknie przed oddziaływaniem kolektywnych systemów wiary i ich odbić. Jeśli będziemy osądzać ten proces, zaprzeczać mu lub próbować go stłumić, negatywne doznania będą się nasilać. Nie zapominajmy, że na poziomie jednostki transformująca energia CAUAC działa poprzez układ nerwowy, co początkowo może potęgować drażliwość, poczucie wewnętrznego wypalenia, lęk przed chorobą itp. Dlatego dbajmy o zdrowie, ruch, kondycję umysłową i przede wszystkim nie odgraniczajmy się od ludzi.


Medycyna SKUNKSA

Nagualem Cauac jest SKUNKS, przynoszący ludziom medycynę obrony. □ Pojęcie „medycyna” oznacza tu „wszystko, co pomaga ci iść drogą piękna i współbrzmienia ze wszystkim”.Pomocne wskazówki na 13 dni

● Gdy jesteś z kimś skłócony, ustąp, zrób gest pojednania, a zgoda wróci sama. Przeciwnik może być również twoim nauczycielem. Stara prawda mówi, że lepiej mieć mądrego wroga niż głupiego przyjaciela. /za M.Piasecka, I Cing, heksagram startowy 38 – „Opozycja”.

● Gdy przed tobą spiętrzają się przeszkody, nie próbuj ich forsować. Najpierw przemyśl dalsze postępowanie i zastanów się, bo może ty sam przyciągasz niekorzystne dla siebie sytuacje i wciągasz w to inne osoby. Uważaj więc, bo nic nie wskórasz idąc po najmniejszej linii oporu. Wykaż się siłą ducha i znajdź rozsądny kompromis /heksagram interakcji 39 – „Przeciwności”.

PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom przesyłam serdeczne podziękowanie za bezinteresowne Dary Serca i wspieranie mnie w pracy nad podtrzymywaniem wiedzy o prawach Czasu, w tym □ Dawidowi z Prudnika □ Agnieszce ze Świdnika. ☼ Niech Dobro wróci do Was zwielokrotnione. ☼ In lak’ech.
☼ Każda Darowizna jest na bieżąco księgowana. Łączna kwota darowizn w miesiącu lutym wyniosła 203,00 PLN


2.03.2021CIMI – Fala ŁĄCZNIKA
● Nowa jakość życia
● Ważniejsze jest dobro grupy niż osobiste ambicjeOkres: 18.02. – 2.03.2021

Istotą Fali ŁĄCZNIKA jest łagodność, która pozwala uwolnić się od wszystkiego, co nam nie służy, a co próbujemy trzymać w garści, by przetrwać nie patrząc na innych. Proces uwolnienia można nazwać procesem uśmiercania przeszłości, czyli wyzbywania się szkodliwych nawyków, pamiętliwości, smutnych wspomnień, lęku o życie, zdrowie, pracę i wszystko, co maluje się przed nami jako wielka niewiadoma. W rzeczywistości spektrum CIMI proponuje nam narodziny do nowej jakości życia.

Przed nami długa jeszcze droga, bo czasy są niestabilne, pełne znaków zapytania. Jednak w życiu nic nie dzieje się bez przyczyny. Dlatego nie raz możesz znaleźć się w sytuacjach, które pokażą ci, jak bardzo z lęku przed przemianą chcesz wszystko kontrolować, choć pozornie deklarujesz otwartość na nowe. W takich chwilach mogą nastąpić nagłe zdarzenia, na które nie będziesz mieć wpływu. Być może będziesz musiał pogodzić się z rozstaniem z bliską osobą lub stratą czegoś, do czego się przyzwyczaiłeś. Początkowo możesz czuć ból, żal, gniew, rozczarowanie lub totalną pustkę. Gdy opadną emocje, spróbuj odkryć, dlaczego cię to spotkało i czemu miało służyć. Może za bardzo odgraniczyłeś się od prawdziwego Siebie i zbyt dużą uwagę skupiłeś na sprawach materialnych kosztem wartości duchowych?

Energia nośna CIMI działa jak białe krwinki zwalczające w organizmie to, co zagraża życiu – rozpuszcza toksyczne programy, które burzą ci spokój i zawężają pole widzenia. Jest to moc wspierająca zrywanie szkodliwych powiązań na płaszczyźnie fizycznej, emocjonalnej, mentalnej i duchowej. Jednak w każdym negatywnym zdarzeniu zawsze tkwi choć jeden pozytywny aspekt.


Medycyna PSA

W duchowym świecie zwierząt nagualem OC jest PIES, przynoszący ludziom medycynę pojednania. □ Pojecie „medycyna” oznacza tu „wszystko, co pomaga ci iść drogą piękna i współbrzmienia ze wszystkim”.
Wskazówki na 13 dni:

● „Nawet jeśli znalazłeś się na samym dnie, możesz jeszcze zdobyć szczyt. Wspinaj się powoli, bez obaw i nie trać hartu ducha. Gdy osiągniesz cel, pozostań skromny. Szlachetność, prawość, rzetelność są gwarancją twojego powodzenia” /heksagram 46.

● „W życiu działaj w pełnej zgodzie ze swoją wewnętrzną naturą. Jeżeli będziesz nalegać na to, co jest pożyteczne i twórcze – nadejdzie powodzenie. Ale gdy twoje nalegania znajdą się w konflikcie z prawdziwymi potrzebami, rezultaty będą niefortunne” /heks. 25.

● „Przestrzegaj zasad panujących w rodzinie, pracy i środowisku. Bądź taktowny i zdystansowany. Zaakceptuj pozornie niekorzystne zmiany jako szansę wzrastania na ścieżce rozwoju. Teraz ważniejsze jest dobro grupy od twoich ambicji” /heks. 54, za M.Piasecka, I Cing dla zabieganych.
PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom przesyłam serdeczne podziękowanie za bezinteresowne Dary Serca i wspieranie mnie w pracy nad podtrzymywaniem wiedzy o prawach Czasu, w tym □ Dawidowi z Prudnika □ Agnieszce ze Świdnika □ Elżbiecie z Łomianek. ☼ Niech Dobro wróci do Was zwielokrotnione. ☼ In lak’ech.
☼ Każda Darowizna jest na bieżąco księgowana.


18.02.2021ÓSMY, galaktyczny miesiąc
● Scalanie wyników
● Próba sił7 lutego – 6 marca 2021

W ÓSMYM miesiącu rozpoczyna się scalanie wcześniejszych etapów działań i harmonizowanie toczących się procesów. Tu program roku wstępuje w fazę urzeczywistnienia, ale nic nie jest z góry przesądzone. Powodzenie planu zależy od stopnia zaangażowania ludzi. Nigdy nie wiadomo, kto wybierze konflikt, a kto pokojowe rozwiązanie.

Teraz wszystko należy ponownie wziąć pod lupę celem wychwycenia potencjalnych ognisk zapalnych i zagrożeń we wszystkich sferach życia, relacjach partnerskich, ruchach społecznych, trendach światowych itd. To, co mętne, niejasne, zakłócające jasność widzenia powinno być odesłane do poprawki. Ósmy odcinek roku można przyrównać do układania planetarnych puzzli albo straży pożarnej postawionej w stan najwyższego pogotowia.
Kin miesiąca

Siłą nośną galaktycznego odcinka roku jest 3 Men, Niebieski Elektryczny ORZEŁ na Fali Wędrowca. Dlatego w teraz kluczową tematyką jest wielowymiarowe patrzenie na sprawy, zdolność samostanowienia, troska o niezależność, a problematyką – zaślepienie, syndrom samarytanina, zapatrzenie w rodzinę, ułuda.


Indywidualna praca z energią

Przez 28 dni obserwuj siebie i swoje otoczenie przez pryzmat spolaryzowanej osobowości „ósemki” (kin narodzin nie ma tutaj znaczenia).

● Po JASNEJ stronie osobowości:
„8” uwielbia wprowadzać innowacje, zmieniać świat na lepsze, snuć śmiałe plany na przyszłość. Jej atutem jest wielowymiarowe patrzenie na życie i otwartość na inne punkty widzenia. Ma wyjątkową siłę przebicia, efektywność i moc sprawczą. Musi jednak uważać, bo im większa moc, tym silniejsze pokusy na drodze.

● Po CIEMNEJ stronie osobowości:
„8” pokazuje wyjątkowo wątpliwe morale; jest specjalistą od prowokowania problemów i sama zastawia na siebie pułapki; jest samolubna, oschła, chciwa, nieszczera; tyranizuje bliskich, jątrzy, snuje intrygi.– Dlatego lepiej zejść jej z drogi, niż z nią walczyć.

□ Które z tych cech dostrzegasz u siebie?


Data publikacji: 8.02.2021BEN – Fala WĘDROWCA
● Pielęgnuj to, w co wierzysz
● Nie wchodź w niepewne układyOkres: 5 – 17 luty 2021

Fala WĘDROWCA odgrywa ważną rolę w procesie uwalniania się od wszelkiego rodzaju ograniczeń, narzuconych zasad i zewnętrznych przymusów. Tutaj główną tematyką jest niezależność, wolność słowa, odwaga do przekraczania własnych granic, a problematyką – pasywność lub brawura, izolowanie się od życia, fałszywe oczekiwania.

Impulsy wychodzące z tego poziomu świadomości dopingują każdego z nas do wyrwania się z błędnego koła niemożności i wypróbowania nieuczęszczanych dotąd dróg. Wcześniejsze inkarnacje uczyniły wielu z nas mistrzami samoograniczeń i niewolnikami własnych lęków. Ale dojrzała świadomość BEN nie uznaje lawirowania, zasłaniania się obcymi autorytetami, zajmowanym stanowiskiem czy niewiedzą. Wszystko, co czynisz, jest twoje, a zewnętrzny świat odzwierciedla twój świat wewnętrzny. Jeśli ty się zmienisz, zmieni się wszystko wokół ciebie.

Pierwszą oznaką wejścia na ścieżkę do wolności jest potęgujące się uwrażliwienie na osoby i środowiska, które próbują wywierać na ciebie presję i ograniczać ci swobodę działania. Dopiero gdy odważysz się zanurkować w głębię swoich doznań, odkryjesz, że ty sam zawęziłeś sobie granice, przyjmując na ślepo narzucone ci wzorce i prawdy, bo zabrakło ci odwagi, by je zmienić.

Wszystko, co będzie się działo w tej fali, będzie związane z tematyką szeroko pojętej WOLNOŚCI, począwszy od sfery rodzinnej, obyczajowej, zawodowej po zbiorową. – Dojrzała świadomość BEN nie uznaje żadnych murów, a szczególnie tych – wzniesionych przez cudze ego.


Medycyna RYBY

W duchowym świecie zwierząt nagualem BEN jest RYBA, przynosząca ludziom medycynę dostatku. □ Pojęcie „medycyna” oznacza tu „wszystko, co pomaga ci iść drogą piękna i współbrzmienia ze wszystkim”.
Praprzyczyna obecnych wyzwań

Na co zwracać uwagę? – Teraz ważny jest takt i wyjątkowa ostrożność. Nie wchodź w niepewne układy i związki. Czasami trzeba porzucić myśli o zaspokajaniu własnych ambicji i przestrzegać zasad obowiązujących w grupie. Bez względu na okoliczności pozostań wierny sobie i bądź lojalny wobec ludzi, z którymi połączyły cię silne więzi. Nie zajmuj się sprawami, które ci nie przystoją ani nie spodziewaj się zbyt wiele w krótkim czasie. Kto nie potrafi okiełznać swoich namiętności, staje się ich więźniem i pozwala, aby fałsz zajął miejsce prawdy. Nie można poszukiwać prawdy opierając się o fałsz. Gra pozorów to początek końca związków i dobrych relacji czy to partnerskich, koleżeńskich, biznesowych, czy jeszcze szerszych. Kto pojmie istotę emocji, nie da się im zniewolić i pozostanie ich panem, dzięki czemu wiele na tym zyska. Pielęgnuj to, co kochasz, w co wierzysz, co świadomie wybrałeś – nawet gdy zostaniesz sam. Poczekaj aż los zacznie ci sprzyjać.
/Za M.Piasecka I Cing..., heks. 54 – „Niefortunny związek ○ Perspektywa”.
PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom przesyłam serdeczne podziękowanie za bezinteresowne Dary Serca i wspieranie mnie w pracy nad podtrzymywaniem wiedzy o prawach Czasu, w tym □ Sabinie z Katowic □ Agnieszce ze Świdnika. ☼ Niech Dobro wróci do Was zwielokrotnione. ☼ Każda Darowizna jest na bieżąco księgowana, a potwierdzenie przesyłane na podany adres mailowy.


Data publikacji: 5.02.2021Zamek Wtajemniczenia
● Przymusy wywołują kontrdziałania
● Czy nasz „zwariowany świat” ma jakiś sens?52-dniowe spektrum pierwszego zamku wtajemniczenia cechowała wyjątkowa dynamika zdarzeń.
Tu, 1 stycznia, w kalendarzu gregoriańskim powitaliśmy nowy rok. Kinem tego dnia był 5 Etznab/Białe Wiodące Zwierciadło na Fali Maga. Jest zatem nadzieja, że fałsz zostanie zdemaskowany i uniwersalna Prawda przebije się do świadomości ludzi, choć nie obędzie się bez zamieszania i bólu. Ludzie mają dość mydlenia oczu pandemią, ograniczaniu praw, narzucania irracjonalnej poprawności i korporacyjnej samowoli w sieci. Dlatego rok 2021 może być rokiem buntu, masowych protestów, zbiorowego nieposłuszeństwa.

● Warto przypomnieć, że w sferze duchowej „przestawienie ZWROTNIC na Prawdę” nastąpiło 1 stycznia 2017 – w dniu z kinem 1 Zwierciadła. Ten dzień zainicjował 13-letni marsz zwycięstwa Prawdy nad ciemnością materialistycznego myślenia. W tym dniu, niewidzialnie dla ludzkiego oka, rozpoczął się proces przeformatowania dominujących priorytetów, które przez dekady wykuwały fałszywy obraz rzeczywistości, wyłączały logikę, niezależne myślenie, uczucia, wrażliwość. Strategia przetrwania egzekutorów Ducha Materializmu była prosta: skłócić ludzi, podzielić, zastraszyć, by pozyskać życiodajne paliwo. Wywołało to chaos i falę irracjonalnych posunięć. Ten stan utrzymuje się do dziś.


Dziś wielu ludzi, nie tylko intelektualistów i tych uświadomionych duchowo, wciąż zadaje sobie pytanie, czy ten „zwariowany świat”, którego doświadczamy zamknięci w iluzorycznym balonie, może mieć jakikolwiek sens...
W Materialnej Rzeczywistości czytamy:

»Konsumpcyjny styl życia ostatnich pokoleń i idealistyczne programy ostatnich 150 lat, w których bazą dla wyzwolenia nowego ducha był materialistycznie ograniczony światopogląd, pociągnęły za sobą różnorodne konsekwencje. Szlachetne próby zmiany sposobu pojmowania horyzontalnie ograniczonego świata i stworzenia raju na Ziemi wykształciły totalitaryzm, który wywołał przeciwny skutek… Zapomnienie praw karmicznych, które zawsze stały ponad programami, także tymi szlachetnymi, prowadziło do coraz większej frustracji i walki o pierwszeństwo. Niestety to rozpoznanie nie dotarło do najwyższych centrów władzy. Dlatego wszędzie tam, gdzie panują przymusy, pojawią się również kontrdziałania. „Bogowie karmy” uśmiechają się, widząc wycelowane rakiety, którymi „dobrzy” chcą zmusić „złych” do posłuszeństwa…

Ludzie ukierunkowani linearnie nie widzą w dniu powszednim absolutnie żadnego z tym związku i dziwią się, dlaczego sprawy biegną tak, a nie inaczej. Jedyne pytanie, jakie się pojawia, to czy życie jest z góry wyznaczone, czy też rządzi nim bezsensowny przypadek. To, jak wielkie znaczenie ma nierozumienie interakcji karmicznych, pokazują reakcje współcześnie żyjących ludzi. Przejawem tego jest pasywny fatalizm, agresywny opór, konsumpcyjne iluzje, walka o pozycję, próby naprawiania świata i wiele im podobnych…

Stwórcze siły człowieka są zbyt mocno skoncentrowane na aspektach materialistycznych, takich jak majątek, władza, wpływy, porządek hierarchiczny, poczucie wyższości, ranga. Takie osoby nie rozpoznają swoim instrumentalnym rozumem, że manifestują skrajną jednostronność. Nie interesuje ich zachowanie proporcji i harmonii. Tymczasem horyzontalny, jednostronny punkt widzenia przesłania głębszą prawdę. Stąd wszystkie wyjaśnienia, szukanie sprawców i przypisywanie winy są z reguły fałszywe. To z kolei uruchamia następny proces, który prowadzi do nowych konfrontacji. Sukcesy materialistycznego punktu widzenia są krótkowzroczne i zawsze płaci się za nie wysoką cenę. Po każdym kolektywnym dramacie „rozmywane są” stojące za nim przyczyny, ponieważ „zwycięzca” zawsze ogłasza winnym „przegranego”.«


Czy można zatrzymać ten zgubny trend?

– Szansa wciąż istnieje, ale z każdym dniem staje się to coraz trudniejsze… Ameryka wypadła z gry, Unia od dawna jest autorytarną wspólnotą, ruchy oddolne wciąż nie mają wiarygodnego lidera… Mimo iż w naszych czasach najszybciej sprawdzają się negatywne przepowiednie, to jednak ludzkość nie podzieli losu mitycznej Atlantydy…

„Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo,
ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba
- odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy” - Hopi.


4.02.2021Ahau, Fala SŁOŃCA
● Kulisy gry w życieOkres: 23.01. – 4.02.2021

Fala SŁOŃCA bilansuje kolektywne działania ludzi w pierwszym zamku wtajemniczenia i nowego początku. Tutaj liczy się świadomość celu, prawda, empatia, odpowiedzialność, a problematyką jest bezduszność, zawiść, zastraszenie. □ Ngualem Ahau jest MOTYL, zwiastun metamorfozy.Poziom AHAU stanowi źródło najbardziej uświadamiającej i pouczającej energii. Tu ukazują się mechanizmy oddziaływania sił Światła i sił Ciemności na świadomość ludzi.
I tak:
● Poziom ŚWIATŁA proponuje człowiekowi wolność i suwerenność wyborów w świecie, gdzie wszystko jest dozwolone, ale określa zasady gry – każdy ponosi pełną odpowiedzialność za swoje decyzje i czyny.
● Poziom Ciemności proponuje zero reguł gry i zero odpowiedzialności oraz daje człowiekowi prawo do przeżywania wolności tak, aby czuł się szczęśliwy i w pełni zaspokojony, ale w zamian za sterowanie jego wolną wolą.
● Obie Siły do niczego ludzi nie zmuszają. Różnica jest taka, że siły Światła proszą, siły Ciemności – kuszą. W każdej chwili człowiek może przejść na dowolną stronę, a jego wybór będzie respektowany zarówno przez stronę Światła, jak i Ciemności.

Postęp technologiczny sprawił, że ludzie w pogoni za wygodnym i dostatnim życiem, coraz bardziej oddalali się od swojej prawdziwej natury i pierwotnych wartości i zamiast wymarzonego raju stworzyli świat niesprawiedliwości, przemocy, cierpienia. To tłumaczy, dlaczego jest tak wiele zła na świecie. Czy ludzie zdołają się ocknąć, czy też staną się bezwolnymi robotami sterowanymi przez zgubny "System" i skorumpowane organizacje światowe?...


Fakty

● Początek końca amerykańskiej demokracji i wolności słowa. Świadczą o tym kontrowersyjne wybory prezydenckie, zmowa korporacji blokujących strony internetowe prezydenta Trumpa, jak również pierwsze decyzje nowego prezydenta Bidena niszczące dorobek poprzednika czy próby odwetu na byłym już prezydencie celem uniemożliwienia mu kandydowania w przyszłych wyborach. Prezydentura J.Bidena może być najbardziej autorytarna, represyjna i w konsekwencji doprowadzić do wojny domowej. Oby tak się nie stało.

● W Europie sytuacja jest niewiele lepsza, inne są tylko metody zastraszenia i stygmatyzowania ludzi. Tu za sprawą ONZ i WHO gra się „koronawirusem” i „szczepionkami przeciw covid-19”. □ W kwietniu ub. roku w jednym z artykułów wspomniałam o agendzie ONZ na lata 2020-2030 i pracach nad systemem ID2020, czyli „cyfrowymi certyfikatami tożsamości dla każdego człowieka na świecie, włącznie z danymi medycznymi”, którego stworzenie zlecono Billowi Gatesowi. Najskuteczniejszym środkiem do utworzenia bazy danych była pandemia, dlatego musiał pojawić się „tajemniczy wirus”. Według wytycznych ONZ w przyszłości bez certyfikatu odporności (dziś nazywany „paszportem odporności”) nikt nie dostanie wizy turystycznej, nie wsiądzie do samolotu, nie będzie mógł jeździć nawet własnym autem.

Peru: Sąd w płd-zach. części kraju orzekł, że „COVID-19 powstał z inspiracji elit przestępczych kontrolujących świat, paraliżując działalność niemal wszystkich państw świata" i nadmienił, iż „odpowiedzialnymi za pandemię są George Soros, Bill Gates i rodzina Rockefellerów". Jest to pierwszy dokument instytucji państwowej na świecie winiący za pojawienie się Covid-19 osoby należące do grona najbogatszych ludzi.

Afera szczepionkowa. 15 stycznia (kin 6 Eb/Żółty Człowiek) hakerzy włamali się na serwery Europejskiej Agencji Leków (EMA) i przechwycili korespondencję z firmą Pfizer. Okazało się, że produkt Pfizera nie jest jeszcze szczepionką, lecz substancją dopuszczoną warunkowo do masowego testowania przez 2 lata. EMA zakwestionowała jakość preparatu, który trafił na rynek unijny. W porównaniu do pierwotnego preparatu Pfizera (69-81% aktywnego mRNA) poziom mRNA w produkcie komercyjnym był znacznie niższy (ok. 59%), sekwencja genetyczne RNA krótsza, wykryto też zanieczyszczenia. Skuteczność tzw. protoszczepionek może być nijaka. W odpowiedzi na zarzuty firma Pfizer natychmiast wstrzymała dostawy.

Chaos szczepionkowy. W 2020 roku wygasł 20-letni patent na szczepionki na grypę, pilnie potrzebny był więc "nowy wirus" i ekspresowe "konstrukty szczepionkowe", gwarantujące koncernom trwałe wpływy. Zamieszanie wokół dostaw "szczepionek" wywołało walkę między koncernami farmaceutycznymi o przyszłe patenty i gigantyczne zyski.


PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom przesyłam serdeczne podziękowanie za bezinteresowne Dary Serca i wspieranie mnie w pracy nad rozpowszechnianiem ponadczasowej wiedzy o prawach Czasu, w tym □ Beacie z Kłodzka □ Marianowi z Katowic
□ Beacie z Krakowa □ Irenie z Gdańska □ Małgorzacie z Domaradza
□ Zenobii z Nowęcina □ Marii z Olsztyna □ Agnieszce z Wołowa
□ Elżbiecie z Łomianek □ Agnieszce ze Świdnika □ Alinie z Otwocka
□ Jolancie z Cieszyna □ Marii z Nowych Piekut □ Halinie z Częstochowy
□ Joannie ze Szczecina. ☼ ☼ ☼ Niech Dobro wróci do Was zwielokrotnione.

☼ Każda Darowizna jest na bieżąco księgowana. ☼ Łączna kwota Darów w okresie od 20 grudniu do 25 stycznia: 252,00 zł.

Data publikacji: 27.01.2021IMIX – Fala Czerwonego SMOKA
● Nowy początek ● 21 grudnia 2020Okres: 15 – 27 grudnia 2020

Fala SMOKA otwiera nowy galaktyczny spin Tzolkin, wprowadza do życia dużą dynamikę oraz zapowiada nowy początek i przeskok na kolejny, wyższy krąg świadomości. W tym spektrum liczy się ufność, życzliwość, współczucie oraz wiara w dobro człowieka, a problemem jest egocentryzm, kodowanie uraz, zapiekłość, walka o rewir, zaślepienie materią. Dlatego zamiast koncentrować się na sprawach materialnych, skupmy się na wartościach duchowych. Zamiast myśleć o odwecie, wyciągnijmy rękę na zgodę. Nadchodzące święta dają nam szczególną sposobność.

W siódmym dniu fali - 21 grudnia z kinem 7 Manik/Niebieskiej Rezonansowej Ręki, zachęcam do medytacji Bolontku, czyli oczyszczenia i zharmonizowania siedmiu lub dziewięciu kręgów pamięci (zob. zakładka Kalendarz). Nieprzypadkowo siódemka była mistyczną liczbą we wszystkich niemal kulturach. W tym dniu możemy uwolnić się od cudzych ciężarów i jako wolni ludzie rozpocząć nowy etap życia. Warto też dodać, że według astrologii w dniu 21 grudnia br. wstępujemy w erę Wodnika.


Medycyna KROKODYLA

Duchowym pomocnikiem Imix jest KROKODYL, przynoszący ludziom medycynę ufności. □ Pojęcie „medycyna” oznacza tu „wszystko, co pomaga ci iść drogą piękna i współbrzmienia ze wszystkim”
Indywidualna praca z energią fali

W fali SMOKA zwróć uwagę na kiny z pieczęciami twojej rodziny solarnej i ustal, z którymi latami życia się wiążą. Obserwuj, co będzie się działo w tych dniach. Dzięki temu możesz uchwycić pewne analogie ze swoją obecną sytuacją i znaleźć wskazówkę, jak rozwiązać nurtujące cię teraz kwestie. □ Bliższe wskazówki znajdziesz w podręczniku „Kod Inkarnacji”.
UWAGA:

● Numer telefonu stacjonarnego do Wydawnictwa jest już nieaktualny. Możliwy kontakt pod numerem kom. 501 056 722 w poniedziałki, wtorki i czwartki w godz. 10.00-16.00.

● Od 2 stycznia 2021 będę pracować zdalnie. Nie zamykam Wydawnictwa, lecz likwiduję biuro na ul. Synów Pułku 8. W planie mam jeszce wydanie nowej wersji „Klucza do interpretacji” (cz.. 2).

● Informuję również, że nakład kalendarza ściennego na rok 2021 jest bliski wyczerpania. Najprawdopodobniej jest to już ostatnia edycja, dlatego dołożyłam wszelkich starań, aby była ona inna niż poprzednie, wyjątkowa, edukująca, energetyczna.


PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom przesyłam serdeczne podziękowanie za bezinteresowne Dary Serca i wspieranie mnie w pracy nad podtrzymywaniem ponadczasowej wiedzy o prawach Czasu, w tym □ Agnieszce z Zielonej Góry □ Patrykowi z Wieliczki □ Monice z Kołobrzegu □ Elżbiecie z Elbląga □ Barbarze z Gliwic □ Agacie z Warszawy □ Halinie z Częstochowy. ☼ Niech Dobro wróci do Was zwielokrotnione. In lak’ech.

☼ Każda Darowizna jest na bieżąco księgowana. ☼ Pula Darów w grudniu wynosi 220,00 zł.


19.12.2020Szczepionka na COVID-19
● Lekarze ostrzegają przed szczepieniami i apelują do prezydenta i rządu
● Zanim się zaszczepisz - przeczytaj artykuł


Link:
dorzeczy.pl/kraj/163148/lekarze-i-naukowcy-ostrzegaja-przed-szczepieniami-na-covid-19-apeluja-do-prezydenta-i-rzadu.html

Oto fragmenty:

„Środowisko naukowców i lekarzy wyraża zaniepokojenie perspektywą masowych szczepień na koronawirusa… Szczepionki nie zostały właściwie zbadane, dlatego ich zastosowanie może doprowadzić do nieoczekiwanych zmian zarówno na poziomie komórkowym, jak i genetycznym.
...Szczepionki proponowane nam przez Pfizer, Modernę i inne korporacje są stworzone na bazie mRNA... Nie są to tradycyjne szczepionki, ale substancje mogące w komórkach ludzkich prowadzić do modyfikacji genów. Wprowadzony w szczepionce mRNA może reagować z RNA wirusów i bakterii w naszym organizmie i sprawić, że osoby zaszczepione będą mniej odporne na inne choroby. Wywołane zmiany genetyczne mogą mieć wpływ na przyszłe pokolenia... Długofalowych skutków szczepień nie jesteśmy dzisiaj w stanie przewidzieć.
...Przekonywanie społeczeństwa, że szczepionki oparte na mRNA są bezpieczne, przy ogromie niewiedzy na temat mRNA i jego powiązań w komórce jest wysoce nieetyczne”...
Szósta zasada norymberska mówi:
„Stopień ryzyka, jakie należy podjąć, nigdy nie powinien przekraczać
znaczenia korzyści eksperymentu dla ludzkości”.

Wielki pośpiech ze szczepieniami ma charakter eksperymentu na wielką skalę.

Tymczasem według oświadczenia ministra zdrowia z dnia 13.11.2020 planowane jest zaszczepienie całej populacji dorosłych obywateli, czyli 31 mln ludzi. To oznacza, że w perspektywie są obowiązkowe szczepienia osób dorosłych". (Za: Do Rzeczy.pl)


● Brytyjskie ministerstwo zdrowia zamieściło na swojej stronie ulotkę firmy Pfizer do szczepionki na covid-19. Warto ją przeczytać - w internecie jest już polskie tłumaczenie.


» wyświetl same pytania

Twoje pytanie...
Imię i nazwisko:
E-mail:
Temat: *
Treść pytania: *
 

« poprzednie 8   
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 
41
   następne 8 »