Listy
Aktualności

« poprzednie 8   
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 
41
   następne 8 »

» wyświetl same pytania
SERCE posiada własny mózg
Gregg Braden


Każdy człowiek ma dwa niezależne od siebie mózgi – mózg serca i mózg w głowie. O ile dzisiejsza technologia potrafi wpłynąć na proces ludzkiego myślenia, to nie ma (i nie będzie mieć!) dostępu do mózgu serca… To co jest w stanie zrobić, to próbować poprzez LĘK blokować dostęp do inteligencji serca.

□ Teraz chyba rozumiesz, po co to ciągłe straszenie „modną chorobą”, wojną, klimatyzmem, ekologizmem, drożyzną, widmem głodu…


DZIEWIĄTY miesiąc naprowadzenia
● Oddzielanie ziaren od plew
● Co dalej?...


7 marca – 3 kwietnia 2023


Dziewiąty, SOLARNY, miesiąc roku pełni funkcję subtelnego drogowskazu. – Dotarliśmy do rozstaju dróg i czas wybrać dalszą drogę. Informacje płynące z poziomu „9” pomagają przełamać chaos i naprowadzają na drogę urzeczywistnienia zamiarów. Teraz nie należy koncentrować uwagi na samych negatywnych wydarzeniach (tak było w miesiącu ósmym), bo o wiele ważniejsze są procesy naprawcze, choć czasami i one mogą pokazać „kolce”.

● Dziewiąty miesiąc to czas podejmowania odważnych decyzji i skupienia się na pozytywnej stronie każdego zjawiska w życiu. Warto naśladować innych w tym, co szlachetne. Teraz liczy się autorytet moralny. Szczerość i troska o słabszych dają każdemu człowiekowi moc, pozwalającą na niezwykłe dokonania z niemałą gwarancją sukcesu. Ważne jest, aby zachować umiar, elastyczność myślenia, hart ducha.

● Energią nośną miesiąca jest 7 Ben /Czerwony Rezonansowy WĘDROWIEC, wskazujący drogę ku szeroko pojmowanej wolności. Impulsy z tego poziomu świadomości dopingują każdego z nas do uporania się z nadmierną emocjonalnością, przełamania poczucia bezsilności i uwolnienia się od starych ciężarów, nadmiernych zobowiązań i lęku przed nieznanym.

8.03.2022
MANIK – Fala Niebieskiej RĘKI
Nie liczy się wynik,
ale odwaga do podjęcia wyzwaniaOkres: 1 – 13 marca 2023

Fala RĘKI zawsze wprowadza do życia przejściowy chaos, aby skłonić ludzi do szukania nowych rozwiązań celem wyjścia z impasu. Dlatego tak wiele kontrowersyjnych treści i bulwersujących spraw wyłania się w ostatnim czasie. Za tym symbolem skrywają się energie, których istotą jest kompleksowe UZDROWIENIE i doprowadzenie do końca starych spraw. Wszystko inne – to tylko środki pomocnicze. Sfera kompleksowego uzdrawiania – począwszy od zakresów czysto medycznych, przez finanse, prawo, ekonomię i codzienne ludzkie bolączki, a skończywszy na duchowych – stanowi cel naszej wspólnej podróży przez życie.
Impulsy wychodzące z poziomu świadomości MANIK budzą w człowieku iskrę badawczego ducha, podsycają głód wiedzy, zachęcają do zaspokajania ciekawości i otwarcia się na nowe przestrzenie. Aby przekroczyć ten próg, trzeba uwolnić umysł od starych wzorców zachowań, przesądów, wróżb, przepowiedni, które zagradzają drogę do nowych możliwości. Teraz liczy się otwartość, śmiałość, dociekliwość, systematyczność, zaś problematyką jest chwiejność poglądów, przechwałki, czcze gadulstwo, słomiany zapał.

Wiedz, że przez 13 dni fali ty jesteś tym „wewnętrznym lekarzem”, który uzdrawia dobrym słowem, przyjaznym gestem i swoja obecnością. Ty trzymasz w ręku „uzdrawiające narzędzie”, którego tak usilnie szukasz na zewnątrz siebie.


Medycyna JELENIA

Nagualem Manik jest JELEŃ, przynoszący ludziom medycynę ofiarności.


13-dniowe spektrum fali

Ucz się kończyć to, co zaczynasz, zwracając uwagę na każdy krok na drodze. Jeśli pominiesz jakiś krok, wróć do tego miejsca, spróbuj jeszcze raz.

6.03.2023Piramida w Astanie
tajemnicza, ale niezwykła…Piramida została zbudowana na polecenie prezydenta kraju z okazji organizacji III Kongresu Liderów Religii Światowych i Tradycyjnych w 2006 r. Budowa trwała od 2004 do 2006 r. Piramida mieści się w samym środku miasta.

Projekt nawiązuje do Piramidy na amerykańskim banknocie jednodolarowym. Widoczna część budowli ma wysokość 62 m, z częścią podziemną 77 m. Budynek jest przystosowany do wahań temp. od minus 30 do 30 stopni C. Obiekt składa się z 5 kondygnacji trójkątów równobocznych. Bok trójkąta u podstawy ma 12 m. W dolnej części są trzy piętra trójkątów w kolorze granitu, w górnej dwa rzędy tworzące przeszklony wierzchołek atrium. Na szybach znajdują się witraże z obrazkami 130 gołębi, które symbolizują różne narodowości w Kazachstanie.

Dla dodania budowli tajemniczości, twórca projektu Norman Foster „przemycił” do piramidy wiele symboli, choć nie wprost. W najniższej kondygnacji nie ma dostępu światła dziennego, w najwyższej, przeszklonej wpada światło. Odpowiada to podziałowi społeczeństwa na „lud” i „grupę zwierzchników i nieujawnionych decydentów”. W części podziemnej mieści się sala operowa; na jej suficie jest ogromny wizerunek słońca. Symbolizuje to antyczną zasadę, że ludowi wystarczy zapewnić „chleba i igrzysk”, czyli trzeba go trzymać w sztucznym świetle (ciemnocie umysłu), z dala od światła słońca (oświecenia).

Nad salą operową znajduje się sala spotkań międzyreligijnych z wielkim „Słonecznym Stołem”. Światło dociera tu przez świetlik. Motyw słońca na stole obrad ma wyrażać pragnienie przywódców religijnych do usunięcia podziałów i wyłonienia światowej Religi Nowej Ery – New Age. [Taki program o nowej religii przyjęto na VI Kongresie w 2018 r.]

Budowa Piramidy kosztowała blisko 58 mln dolarów, przy czym wsparło ją wielu wpływowych polityków jak Kofi Annan, George Bush, Margaret Thatcher, Jiang Zemin (Chiny), Nelson Mandela, Valéry Giscard d’Estaing i Michaił Gorbaczow. Zapewne nie wynikało to z czysto religijnych pobudek. Kazachstan ma trzecie co do wielkości złoża ropy w skali świata i rozległe pokłady gazu ziemnego.

Wyjście z Piramidy prowadzi w kierunku Pałacu Prezydenckiego i pięknego parku pełnego okultystycznych symboli.

W Polsce o Astanie, stolicy Kazachstanu, praktycznie w ogóle się nie mówi, a jest to najbardziej zagadkowe i niezwykłe miasto świata. Jego przebudowę rozpoczęto w 1990 roku. Najciekawsze obiekty wzniesiono w ostatnich dwóch dekadach.

Więcej ciekawostek pod linkiem: www.salon24.pl/u/niewiarygodne/799479,astana

Wirtualna wędrówka: www.youtube.com/watch?v=9bft64Br_qo...New Age i ekumenizm
Dylematy Franciszka...Papież chce zjednoczyć wyznawców monoteistycznych religii, a tymczasem może on doprowadzić do schizmy w Kościele katolickim. Ekumenizm – jakkolwiek pięknie by nie zabrzmiał, to nic innego jak ideologia New Age, czyli gotowy program Systemu, mający zastąpić wszystkie religie. Dialog ekumeniczny zapoczątkował Jan Paweł II; był on pierwszym papieżem, który odwiedził meczet i synagogę i organizował wspólne obrzędy. Jego następca Benedykt XVI, konserwatywny teolog i tradycjonalista, wolał ustąpić z urzędu, niż ulec New Age. Pałeczkę papieża Polaka przejął Franciszek…

W międzyczasie sytuacja zaczęła wymykać się spod kontroli, rozszerzała się ludzka świadomość i zdolność percepcji, pustoszały seminaria duchowne, w Kościele Franciszka pojawiły się rysy. System nie znosi chaosu, dlatego wydarzenia musiały nabrać tempa. Skupiono się na infrastrukturze i teraz trzeba czekać na sygnał i zapowiadane powtórne przyjście „Bóstwa”. Dla dzisiejszej technologii holograficznej nie jest to problemem. Nie zdziwi więc, jeśli w określonym momencie katolicy ujrzą Chrystusa na niebie, muzułmanie Mahometa, żydzi Jahwe, aby wierni nie mieli wątpliwości. Po tym będzie można ogłosić zjednoczenie trzech wielkich religii z woli Najwyższego. Miejsca nowego kultu są już gotowe.

● W marcu br. oddano do użytku Dom Rodziny Abrahamowej w Abu Zabi – ośrodek edukacji, dialogu i modlitwy trzech religii: judaizmu, chrześcijaństwa i islamu.

● Nie próżnował też Kościół: w Astanie, stolicy Kazachstanu, znalazł nowe, newagowskie miejsce z piramidą przesiąkniętą dziwnymi symbolami; tam od 2003 r., co 3 lata, spotykają się przedstawiciele różnych religii. Gdy wydarzy się „cud”, to nowa stolica apostolska i centrum nowego zarządzania duchowego są już przygotowane, taki Watykan bis.

□ Nasuwa się refleksja, że może mityczny „Lucyfer”, którego imię znaczy „Niosący Światło”, nie zbuntował się przeciwko Stwórcy, ale trzem Panom Materializmu: Pieniądz–Władza–Zniewolenie... I został celowo zdemonizowany, by prawda nie wyszła na jaw…


Magnetyczna siła JEDYNKI
Światło i Cień…


Tam, gdzie jest światło, jest też cień. Podobnie jest z mądrością światła i mądrością cienia.
Rzut oka na historię Kościoła:

● 16.07.1054 – kin 1 Cauac/Wicher – odnowa/chaos
… schizma wschodnia, rozłam na Kościół wschodni i zachodni
●20.09.1378 – kin 1 Chicchan/Wąż – siła przetrwania/żądza władzy
… początek wielkiej schizmy zachodniej
● 11.09.1417 – 1 Eb/Człowiek – siła woli/manipulacje
… koniec schizmy zachodniej
● 22.09.2001 – 1 Imix/ Smok – ufność/walka o rewir
… wizyta Jana Pawła II w Kazachstanie
● 12.09.2022 – 1 Etznab /Zwierciadło – prawda/fałsz
… wizyta Franciszka w Astanie w Kazachstanie
● 16.02.2022 – 1 Ix / Mag – prawość/podprogowe działanie
… inauguracja Domu Rodziny Abrahamowej w Abu Zabi
● 1.03.2023 – 1 Manik /Ręka – duch badawczy/naiwność
…udostępnienie Doliny Abrahamowej.


○ Człowiek decyduje, z którego bieguna chce czerpać wiedzę i który zasila swoją energią.
○ Tajemniczym zbiegiem okoliczności obok dat zawsze pojawia się kin z liczbą 1 lub inaczej tonem magnetycznym, symbolizującym: nowy początek □ formację, która w danej chwili jest źródłem □ centrum, z którego wyjdą dalsze impulsy w sferze zdefiniowanej przez stojącą obok pieczęć.
Dolina Abrahamowa…


16 lutego 2022 w Abu Zabi odbyła się inauguracja "Domu Rodziny Abrahamowej" – ośrodka nauki, edukacji, dialogu i modlitwy trzech monoteistycznych religii – chrześcijaństwa, judaizmu i islamu. W dokumencie z Abu Zabi, podpisanym w 2019 r., znalazł się zapis, że „Bóg chciałby istnienia różnych religii, tak jak chce istnienia różnych płci, ras czy języków”... Wielu biskupów katolickich uznało ten zapis za herezję. Nie szczędzono krytyki pod adresem Franciszka.

Kompleks składa się z trzech podobnych brył symbolizujących kościół, synagogę i meczet, na zewnątrz bez symboli, od wewnątrz urządzonych zgodnie z wymogami danej religii. W kompleksie zabrakło cerkwi, co patriarcha Kościoła prawosławnego uznał za przejaw dyskryminacji.
□ Cóż, W „wielkiej trójcy” może być tylko trzech…
□ Może to znak, że w przyszłości prawosławni Słowianie odegrają ważną rolę w przywracaniu życiu normalności…


„Dom Religii Abrahamowych” został udostępniony 1 marca 2023 roku.„CYSTERNY GŁODU” –
przestroga dla ludzkości z OHIO…3 lutego 2023, w środku miasteczka East Palestine w stanie Ohio, wykoleił się pociąg przewożący niebezpieczne chemikalia. Eksplozja wyglądała jak grzyb po wybuchu jądrowym. Z torów wypadło 38 cystern, w tym 5 z chlorkiem winylu, który w połączeniu z wodą daje kwas solny. [Gdyby trafił do rzeki, to płynąłby w niej kwas solny.] Służby zdecydowały przeprowadzić detonację kontrolowaną (pierwszy raz w historii światowego ratownictwa). W praktyce chlorek winylu z 5 cystern, które nie wybuchły, wypuszczono do gleby i podpalono. Nie było żadnej informacji w mediach. Władze próbowały ukryć ten fakt.

SKUTKI są przerażające, porównywalne z Czarnobylem. Rzeka Ohio została skażona. W promieniu 100 mil zdechły ryby, wszystkie zwierzęta hodowlane i domowe. Gleba została zatruta na pokolenia. Władze pozwoliły wrócić ludziom do domów, mimo iż z nieba wciąż lecą czarne paprochy, a w powietrzu unosi się chemiczny zapach drażniący nozdrza i gardło.

Z obszarów dotkniętych katastrofą ekologiczną pochodziła ogromna część czystej żywności dla Ameryki. Region ten zamieszkiwali mennonici, którzy z dziada pradziada praktykowali naturalne, organiczne rolnictwo. Glebę użyźniali obornikiem i nie używali żadnych chemicznych nawozów.

● Na marginesie: Kinem dnia 3 lutego 2023 był 1 Imix-P/Czerwony Magnetyczny SMOK w portalu, pierwszy kin w 260-dniowym kalendarzu galaktycznym Tzolkin.

□ PORTAL oznacza dzień pod szczególnym nadzorem, w którym do pola zbiorowej świadomości napływają potężne wiązki energii kosmicznej kosmicznej, naprowadzające ludzi na pierwotne tory ewolucji (dzieje się to w skali globalnej).
□ Liczba 1 zapowiada, że to, co przyciągnie szczególną uwagę, będzie miało ciąg dalszy.
□ Archetyp IMIX symbolizuje pramatkę-karmicielkę, pierwszy pokarm, zdrowe odżywianie.

► Czy teraz rozumiecie ten jakże ważny przekaz energii dnia do nas, ludzi? Czy nie wybrzmiało to jak krzyk umęczonej do granic Matki Ziemi i ostrzeżenie przed haniebnym niszczeniem naturalnych zasobów i sztucznie generowanym widmem głodu?...

► Społeczność ziemska ma 260 dni na powstrzymanie tego zgubnego trendu… Nie można już czekać. Zbyt wiele jest „zbiegów okoliczności” na świecie, w Europie i naszej biednej Polsce…

● Fakty są nieubłagane:
○ seria pożarów przetwórni ryb, zakładów spożywczych czy ferm drobiu na świecie, ○ tajemnicza bezpłodność kur niosek w USA, ○ zbłąkane rakiety spadające akurat na suszarnię zbóż, ○ preferowanie spożycia owadów w miejsce mięsa, ○ plany zalania wodą 400 tys. ha użytków rolnych i likwidacja 35 tys. gospodarstw w ramach odnowy bagien i przyrody, ○ limity hodowli i upraw, ○ obowiązek rejestracji zwierząt hodowanych na własne potrzeby i wiele innych...


26.02.2023Indywidualna synchronizacja
z energią fali…W obecnej konstelacji solarno-galaktycznej (365:260) Fala Maga, której siłą nośną jest moc przebicia, w całości przyporządkowana jest do spektrum ósmego miesiąca, który dodatkowo wzmacnia skuteczność działań. Warto wykorzystać to do uporania się z problemami, wynikającymi z prawa przyczyny i skutku.

Spektrum IX/MAGA przywołuje do indywidualnego pola świadomości fraktal młodości, ujmujący 4-letni okres od ukończenia 24 lat do 28 lat, kiedy to młody, niedoświadczony człowiek przemierzał świat dorosłych, nie mając pojęcia, czego oczekuje od niego dorosłość i co trzyma w zanadrzu los. Poszukując własnej drogi i celu, wszędzie zostawiał on za sobą swoje ślady. To wszystko zapisało się na jego duchowo-kauzalnym koncie. Mogły to być zaprzepaszczone szanse, zarzucone pasje, traumy, zbłądzenia, wyrządzone szkody czy inne destrukcje. Dopóki te sektory nie zostaną uzdrowione, wciąż będą one rzutować na jego teraźniejszość i spowalniać go na drodze.

Teraz, niezależnie od znajomości tematyki, każdy ma możliwość nadrobić zaległości z tamtego okresu. Natomiast osoby urodzone w znaku Białego Maga mogą zostać „wywołane na scenę” jako pierwsze, a ich doznania w fali mogą być bardziej wyraziste i silniejsze niż u innych.

Pomocne wskazówki:

● Jeśli nurtuje cię jakaś sprawa lub zmagasz się z konkretnym problemem i nie wiesz, jaką podjąć decyzję, spróbuj sięgnąć pamięcią do okresu między 25. i 28. rokiem życia (wiek 24-28 lat). Tu może tkwić główny motyw twoich ciągłych potyczek z losem. Być może coś utkwiło ci w pamięci z tamtych lat. Nie sil się na mentalne akrobacje, bo skojarzenie powinno pojawić się spontanicznie. Jeśli nie nasunie się żadna myśl ani analogia, po prostu to zostaw i nie zaprzątaj sobie tym głowy.

● Osoby bezpośrednio związane z pieczęcią Białego MAGA poprzez kin narodzin lub kiny rodziny solarnej (Muluc, Ix, Cauac, Kan), będą mogły odczytać bardziej precyzyjne informacje, niekiedy wręcz dosłownie. Zwróć szczególną uwagę na rok, w którym ukończyłeś 26 lat. W 27. roku życia każdy człowiek dokonuje (świadomie lub nieświadomie) wyboru swojej drogi życiowej. W zależności od tego, czy pójdzie on drogą duszy, czy drogą ego, będzie zbierał adekwatne do tego doświadczenia... W tym wieku z reguły zwyciężają priorytety ego - popłatna praca, kariera zawodowa, dom, samochód, stan konta...
21.02.2023

» wyświetl same pytania

Twoje pytanie...
Imię i nazwisko:
E-mail:
Temat: *
Treść pytania: *
 

« poprzednie 8   
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 
41
   następne 8 »