Listy
Aktualności

    
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 
41
   następne 8 »

» wyświetl same pytania
Spektrum MULUC – Fala Czerwonego KSIĘŻYCA


Okres: 17 – 29 maja 2024


Fala KSIĘŻYCA to przestrzeń dynamicznych bodźców, klarownego myślenia, intensywnych uczuć. Impulsy z tego poziomu świadomości pomagają ludziom uwolnić się spod panowania ego, które bazując na niezrozumieniu przeszłości, albo stawia się ponad innymi, albo każe czuć się ofiarą. Jeśli ludzie się nie opamiętają, spotęgują się przykre zdarzenia, wrogość, strach, psychozy, walka o przetrwanie za wszelką cenę. W dzisiejszym świecie zbyt wielu ludzi skupia się wyłącznie na sobie i udaje, że nic nie widzi, co dzieje się na zewnątrz. Czas zatrzymać się w dzikim pędzie po więcej i dostrzec, dokąd to prowadzi.

W Fali KSIĘŻYCA odzwierciedla się prawo przyczyny i skutku, dlatego odgrywa ona kluczową rolę w procesie oczyszczenia i wybudzania z mentalnego uśpienia. Pod wpływem zbiorowego transu, w jakim zatopiła się zbiorowa świadomość, ludzie stracili z oczu związki przyczynowe i uwikłali się w iluzje wyższości nad innymi. Zapomnieli o duchowych wartościach, zaczęli oddalać się od siebie, gonić za zyskiem, konsumpcją, zadowalaniem zmysłów. W następstwie tego powstały konsekwencje, określane jako światy karmiczne.


Dziś wielu ludzi kształtuje swoje życie według prawd obcych autorytetów, narzuconych norm, sztucznych wartości, podstępnych ideologii, utopijnych wizji wielkich tego świata. Im bardziej człowiek słucha opinii innych, tym trudniej jest mu przedrzeć się przez gąszcz cudzych prawd do prawdziwego Siebie. Dopóki tego nie zgłębi, będzie robić to, co zaproponują mu inni. ● MULUC wciąż upomina: „Obudźcie się, zaufajcie sobie, podporządkujcie rozum mądrości serca”. „Mądrość serca” oznacza tutaj odczucia, ale równie dobrze może być zastąpiona słowem intuicja lub sumienie.

Dlatego:

„Przestańmy udawać głupców, wmawiać sobie bezsilność i gapić się na swój palec zamiast na to, co on nam wskazuje... Światem zawładnęła nieboska trójca, obdarzona przerażającą mocą – materializm–pieniądz–maszyna. Nie tylko staliśmy się czcicielami materii, ale wręcz uznaliśmy ją za zbawiciela…
Dziś uporczywie się nam wmawia, że uzbrojenie zagwarantuje nam bezpieczeństwo, lekarstwa zapewnią zdrowie, wzrost cen cukru zwalczy otyłość, drastyczne opodatkowanie mięsa zatrzyma ocieplenie klimatu, a mnożenie informacji przyniesie nam mądrość – na przekór wszystkim sygnałom, wskazującym, że to nieprawda. Nastał czas, aby zdjąć zadymione okulary i spojrzeć na otaczającą nas rzeczywistość realnie, bez wytężania rozumu i bez nadinterpretacji ze strony emocji i zmysłów…
Wielu ludzi zapomniało, co znaczy wspólne dobro, zatraciło orientację w codziennym szumie informacyjnym i spowijającej ich mgle cynizmu i nauczyło się tłumić w sobie wewnętrzny głos tęsknoty za światem, w którym jest więcej miłości i zdrowego rozsądku. Głos ów tonie w manipulacyjnym dialogu między dwoma dogmatami, szczekającymi na siebie niczym zajadłe psy po dwóch stronach wyimaginowanej linii podziału… Uczmy się, że koniecznością drogi do uzdrowienia i przełomu jest zjednoczenie przeciwieństw, które nas podzieliły”. (Za Lipton & Bhaermann, Przeskok ewolucyjny)


Medycyna RYBY

Nagualem Muluc jest RYBA. □ Pojęcie „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą piękna i współbrzmienia ze wszystkim”.


13-dniowe spektrum fali

W Fali KSIĘŻYCA ważne jest, abyś nie kumulował emocji, bo jest to trucizna, która niszczy cię od wewnątrz. Dlatego jeśli jesteś zły – krzycz, jeśli smutny – płacz, jeśli szczęśliwy – śmiej się na głos.

18.05.2024

CIB – Fala Żółtego WOJOWNIKA


4 – 16 maja 2024

Fala WOJOWNIKA zapowiada współpracę z najwyższym poziomem inteligencji twórczej. Każdy, kto otworzy się na duchowe prowadzenie, zyskuje tu sposobność przeformowania subiektywnych prawd zgodnie z planem Duszy. Impulsy wychodzące z poziomu świadomości CIB dopingują nas do otwarcia oczu i skierowania uwagi ku ciemnej stronie życia, bo właśnie tam skrywa się ścieżka uwolnienia – nasz osobisty „królewski trakt” ku przyszłości. W tym spektrum indywidualnym drogowskazem jest mądrość serca, a sposobem uniezależnienia inteligentna strategia.

Może warto poświęcić chwilę czasu na zagłębienie się w siebie i dotarcie do źródła swojego wewnętrznego światła i w jego blasku przypatrzeć się swojej obecnej sytuacji oraz zastanowić się, jak ma wyglądać moja niedaleka przyszłość i dokąd mnie zaprowadzić.


Medycyna SOWY

Nagualem Cib jest SOWA, strażniczka mądrości, inicjacji, wizji.


13-dniowe spektrum fali

Glif CIB pokazuje trzy drogi prowadzące do świadomości mistycznej: □ pierwsza to Droga Ducha (po lewej stronie), symbolizująca kanał wiedzy i intelektualnego rozkwitu □ druga to Droga Serca (po prawej) – kanał zmysłów, namiętności, naturalności □ trzecia to Droga Łaski (na górze), wskazująca złoty środek, który łączy Drogę Serca i Drogę Ducha; w tym miejscu objawia się inteligencja intuicyjna w służbie dla ludzi – obdarowani Łaską dają z siebie wszystko, by osiągnąć nic, stają się Suwerenem swojego Ja. Nikt i nic nie ma nad nim władzy.

7.05.2024

JEDENASTY miesiąc WĘŻA


Okres 2 – 29 maja 2024


W każdym procesie przemian powstają odpady, które trzeba usunąć, aby móc ocenić efekty działań ludzi. Taką funkcję pełni miesiąc 11, spektralny. Tu dokonuje się przysłowiowy „wywóz śmieci”, po którym widać, co faktycznie skrywało się pod grubą warstwą „emocjonalnego i mentalnego gruzu”. Na tym etapie można jeszcze wiele rzeczy ulepszyć i poprawić. Należy przyjrzeć się wszystkiemu wnikliwie, zanim podejmie się dalsze kroki. ● 11 jest liczbą mistrzowską, dlatego jeśli ludzie podejmą świadome działania naprawcze, uporają się ze wszystkim po mistrzowsku.

W spektralnym miesiącu to, co piękne, twórcze i dobre dla ludzi, zacznie świecić naturalnym blaskiem. To, co nas rozjątrzy i przerazi, będzie znakiem-informacją, że jest coś, czego dotąd nie zrozumieliśmy jako pojedynczy człowiek, grupa, społeczeństwo. W takich sytuacjach należy zrobić krok do tyłu, przywołać wcześniejsze zdarzenia, przyjrzeć się im ze wszystkich możliwych stron, a potem podjąć działania naprawcze. W przeciwnym razie napięcie będzie rosło. Spektralny odcinek roku to optymalny czas na porządkowanie sceny, usuwanie zagrożeń, obniżanie poziomu napięć, emocji, lęków. Los nas sprzyja! – Czy zechcemy wykorzystać tę szansę?

► Siłą nośną spektralnego miesiąca jest Biały Krystaliczny MAG/12 Ix, który umożliwia nam szeroki wgląd w przestrzeń praworządności, jak również deptania praw człowieka, przestrzega przed przymykaniem oczu na niesprawiedliwość i matactwa w sferze prywatnej, lokalnej, ogólnokrajowej, oraz obliguje do reakcji. □ Dotyczy to każdego człowieka, wszystkich społeczności, narodów i krajów.


Wskazówki na 28 dni

● Wyzwania na starcie miesiąca:
»Działaj w pełnej zgodzie ze swoją wewnętrzną naturą, nalegając na to, co jest pożyteczne i twórcze dla ciebie i innych, a nadejdzie powodzenie. Jeśli twoje nalegania znajdą się w konflikcie z twoimi prawdziwymi potrzebami i pragnieniami, rezultaty będą niefortunne«. /Za M.Pisecka i Pu R’Tsy Yang, I Cing, heksagram 25 – „Prostota ○ Szczerość”.

● Interakcje - Na co zwracać uwagę w międzyczasie?
»Nawet jeśli uważasz, że znajdujesz się na dnie, możesz jeszcze zdobyć szczyt. Ważne, abyś wspinał się powoli, bez obaw i nie tracił hartu ducha. Gdy dopniesz celu, pozostań skromny i dbaj, aby sukces cię nie oszołomił. Szlachetność, prawość, rzetelność są gwarancją powodzenia«. /Za h. 46, „Przebijanie się ○ Wzrastanie”.

● Praprzyczyna - Czego ma nauczyć 11. miesiąc?
»Pośpieszne działania są niewskazane, zwłaszcza wysiłki wpływania na innych i skłaniania ich do przyjęcia twojego punktu widzenia. Nie ryzykuj, gdy poczujesz swoją siłę, nie dopuść też do zaniedbań, gdy będziesz czuć swoją słabość. Tylko stawiając krok za krokiem, dotrzesz do celu. Nie przeskakuj etapów, zachowaj umiar, bądź wytrwały w działaniu. Pozwól sprawom rozwijać się zgodnie z ich naturą. Nie podejmuj prób, aby przyspieszyć wydarzenia«. Za h. 53 – „Stopniowy postęp”
2.05.2024
AKBAL /Fala Niebieskiej NOCY


Okres: 21 kwietnia – 3 maja 2024


Fala NOCY to czas intuicyjnych wglądów, samorefleksji, nowoorientacji. Tu intensyfikuje się proces stawania się świadomym, ale jednocześnie nasila się walka z podziemiem własnych myśli, które przesłaniają nam drogę do naszej spirytualnej mądrości. Dlatego na zewnątrz wielu ludzi może sprawiać wrażenie ospałych, pasywnych, zamyślonych, ale będzie to mylące postrzeganie.

Poziom AKBAL jest niezmierzonym polem potencjałów, jakie tkwią w głębi ludzkich myśli, uczuć i emocji. Tu skrywa się potężne pole gry ze wszystkimi możliwościami, w którym to, co potencjalne, minione czy przyszłe, ujęte jest w tej samej matrycy, co chwila teraźniejsza. Tu odzwierciedla się zbiorowy potencjał mentalny, w którym wyrażają się różne światopoglądy, pytania, nastroje i przekonania wszystkich ludzi.

Wszystko, o czym myślimy i marzymy, jest krok po kroku wdrażane do świata fizycznego. Warto więc zapuścić się w podziemie swoich myśli, zrobić gruntowną inwentaryzację i na nowo ukierunkować swój potencjał zgodnie z teraźniejszymi pragnieniami i wizjami, aby się nie błąkał i nie huczał nam głowie. Warto zatrzymać się na chwilę i na nowo przemyśleć swoje wcześniejsze pragnienia i plany. Warto się zastanowić, czy nasze dawne marzenia są nadal aktualne i czy wciąż czujemy w sobie ten pierwotny „ogień”, czy też w międzyczasie zmieniły się nasze motywacje, pragnienia, zainteresowania – adekwatnie do obecnej sytuacji i czasów.

● Energia nośna fali wnosi do przestrzeni impuls przebudzenia w dosłownym jak i metaforycznym znaczeniu. Teraz wszystko kręci się wokół stawania się świadomym oraz uświadamiania innych. Dlatego należy zdystansować się do zewnętrznego obrazu świata, obcych projekcji, negatywnych prognoz, wszelkich obietnic „wielkich” tego świata i powszechnej oceny wydarzeń. To właśnie zatrzymuje nas w miejscu, potęguje lęki, poczucie bezsensu, paraliżuje myślenie. Będzie to znak, że dotarliśmy do granic tego, co postrzegaliśmy jako światopogląd i czas na zmiany.


● W ciągu 13 dni fali będziemy doświadczać całej palety ambiwalentnych odczuć. Raz może rozpierać nas nieopisana chęć działania, przepełniać radość z poczynionych postępów, innym razem – ogarniać poczucie lęku i mentalnego odrętwienia. Właśnie w tych obszarach osoby świadome toczących się w tle procesów będą miały pełne ręce roboty. To one, poprzez swoją obecność, myślenie i działania będą stanowić przeciwwagę dla ciemności niewiedzy i dekadenckich nastrojów wśród ludzi.


Medycyna NIETOPERZA

Nagualem Akbal jest NIETOPERZ, przynoszący ludziom medycynę orientacji na światło w ciemności. □ Pojęcie „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą współbrzmienia ze wszystkim”.


Indywidualna praca z energią fali

Czy wiesz, że kiedy ktoś kłóci się z rodziną, droczy z krewnymi, sprzecza z sąsiadami lub kolegami – to w ten sposób kłóci się także z sobą. Widzi tylko ich słabości i to, czego mu nie dali. Patrzy na stare blizny, osobiste powody i widzi tylko to, czego mu odmówiono – i tak projektuje swój perfekcyjny dramat wewnętrzny. Jego spojrzenie jest krótkowzroczne, a postrzeganie powierzchowne. To właśnie zatrzymuje go w przeszłości.

● Jeśli dotyczy to także ciebie, to odważ się z tym zmierzyć. Teraz masz optymalne warunki, by pogodzić się z samym sobą, ludźmi, światem.

20.04.2024
Fala OC /Fala Białego PSA
● Specyficzne konstelacje...


Okres 8 – 20 kwietnia 2024


Fala PSA/Oc to czas poszukiwania drogi do prawdziwego Siebie, rozpoznawania palety swoich uczuć i emocji, zgłębiania istoty miłości, partnerstwa i uzdrawiania relacji dwuosobowych. Teraz na nowo uczymy się łączyć argumenty rozumu z mądrością serca, by doprowadzić do współbrzmienia swojego pomysłu na życie z potrzebami bliskiej osoby. W tym miejscu zastanów się i powiedz: czym jest dla ciebie miłość, wierność, przyjaźń? Czy sądzisz, że kochanie jest czymś, co możesz robić albo zaprzestać tego robić?

Mądrość OC mówi: „Musimy uczyć się kochać – ale kochać tak, jak kochają psy? Pies szuka kogoś, kogo może kochać. Jego pragnieniem jest dzielenie się z kimś miłością. Ludzie zaś szukają miłości kierując się pytaniem, kto spełni moje marzenia, kto usunie lęki, kto uchyli mi nieba. Wszystko to ma swój początek w czymś, czego im brakuje, dlatego zawsze mają wrażenie niedosytu w miłości” – Nah Kin/dr Eugenia Casarin, kapłanka Majów Itza/psycholog.

Specyfiką Fali PSA jest stwarzanie subtelnych konstelacji przyciągających pokrewne Dusze, wibracje i treści. Pokrewieństwo lub powinowactwo nabiera tu zupełnie innego znaczenie, ponieważ nie ogranicza się ono do spokrewnionych ze sobą osób, lecz jest naturalną więzią, jaka istnieje między dwojgiem ludzi. Tacy partnerzy będą przyciągnięci do siebie przez tę samą siłę, dzięki której magnes przyciąga żelazo. Osoby te może zbliżyć do siebie głębokie uczucie, praca zawodowa, realizacja wspólnych projektów czy pozorny zbieg okoliczności. Jest to proces naturalnego przyciągania i ma niewiele wspólnego z osobistymi życzeniami czy upodobaniami. Jak to się przejawia? Początkowo możesz mieć wrażenie, że z daną osobą nic cię nie łączy, a mimo to przyciąganie istnieje. Wynika to stąd, że wasze Dusze jeszcze przed spotkaniem na płaszczyźnie fizycznej zobowiązały się do współpracy na planie materialnym. Miej to na uwadze i nie przekreślaj nikogo już na starcie.

● Inaczej mają się sprawy w przestrzeni zbiorowej w sferze bilateralnych stosunków między narodami czy krajami. Tu największą ułudą jest tzw. „przyjaźń” między dwoma narodami. Czegoś takiego nie ma! Na arenie światowej nie ma sentymentów – tu liczy się wyłącznie biznes. Konsekwencją trwania w iluzorycznej przyjaźni jest rozczarowanie i zdrada.


Medycyna PSA

Nagualem OC jest PIES, przynoszący ludziom medycynę pojednania.


13-dniowe spektrum PSA

„Jeśli przebywasz ciągle z tymi samymi ludźmi, to stają się oni w końcu częścią twojego życia. A skoro są już częścią twojego życia, to chcą je zmieniać, bo ludziom wydaje się, że wiedzą jak powinno wyglądać twoje życie, nikt jednak nie wie jak powinien przeżyć własne” – P.Coelho.
10.04.2024
DZIESIĄTY miesiąc PSA


Okres od 4 kwietnia do 1 maja 2024


W dziesiątym, PLANETARNYM, miesiącu powracają główne tematy, przyciągnięte do zbiorowego pola duchowego w pierwszym miesiącu roku 5 Maga/Ix, 2023/24. □ Dla przypomnienia: Funkcją energii nośnej Roku 5 Maga jest ukierunkowanie świadomości ludzi na sprawiedliwość, opartą na uniwersalnych prawach, prawdzie serca i czystych zamiarach, przy czym prawo wolnej woli jest nienaruszalne. Dziesiąty miesiąc ukaże wstępne wyniki kolektywnych działań ludzi na tle poczynań rządów i przywódców światowych.

Na poziomie energetycznym w planetarnym miesiącu następuje przesilenie w schemacie myślenia ludzi i planów decydentów światowych. To, co dojrzeje do sfinalizowania, zacznie nabierać formy i przesądzi o powodzeniu lub klęsce realizacji programu na 2023/24 rok.

● Energią nośną miesiąca jest 10 Cimi /Biały Planetarny ŁĄCZNIK (siła uwolnienia i zrywania pęt kontra siła terroru i widma śmierci), przyporządkowany do Fali Ziemi (siła kooperacji, braterstwa, odpowiedzialności kontra siła zakłamania, mamienia, lekceważenia życia). Warto dodać, że w przedostatnim dniu fali, w czasie ciszy wyborczej, odbędzie się w Warszawie kolejny antywojenny marsz kobiet: żon, matek, córek pod hasłem „Polska za Pokojem”. Następnego dnia, w dniu 13 Muluc /Czerwonego Kosmicznego Księżyca odbędą się wybory samorządowe, a tuż po nich zacznie się faktyczna odsłona...
4.04.2024Fala Czerwonej ZIEMI
● Siła nawigacji..


26 marca – 7 kwietnia 2024


Fala ZIEMI odzwierciedla dom rodzinny, wzajemne więzi, ducha wspólnoty i jednocześnie nasz wspólny Dom – Ojczyznę, środowisko, Ziemię ze wszystkimi jej królestwami. Naszym zadaniem jest dbać o oba domy, bo do tego każdy z nas się zobowiązał, zanim pojawił się w świecie materialnym.

Planeta Ziemia jest platformą, przez którą przewijają się wszystkie informacje. Tu spotyka się, kłóci, bije i godzi cały „kosmos”, co odzwierciedla się w zachowaniu i postawach ludzi. Musimy sobie uświadomić, że nikt z nas nie znalazł się tutaj przypadkowo. Każda dusza sama wybrała sobie takich a nie innych rodziców, ściśle określone miejsce, kraj, czas inkarnacji i na planie duchowym przetestowała wszystkie możliwe scenariusze, także te najmroczniejsze, aby później nic nie zdołało jej zaskoczyć i złamać. Czas zrzucić woal zapomnienia, a wtedy zaczną odsłaniać się optymalne sposoby i bezpieczne drogi wyjścia z zagmatwanej sytuacji.

Współpracę z energią fali należy zacząć od przemyślenia swoich przekonań, priorytetów, podejścia do ludzi, a następnie skupić się na zacieśnieniu wzajemnych więzi i odnalezieniu swojego miejsca w rodzinie, grupie, społeczności. Mądrość CABAN mówi: „Pozostań obecny w chwili teraźniejszej i zapuść korzenie tam, gdzie jesteś”.

Fala ZIEMI ustawia subtelne drogowskazy kierujące nas ku wiedzy o naszej prawdziwej naturze, pierwotnych wartościach, zobowiązaniach. Jak każda czerwona fala konfrontuje nas z następstwami naszych wcześniejszych indywidualnych i kolektywnych działań, abyśmy nauczyli się właściwie interpretować znaki-informacje i nagłe zdarzenia. Tym, co bardzo utrudnia ten proces jest wyciąganie przedwczesnych wniosków i nadinterpretacja słów i znaków.

W księdze Popol Vuh czytamy, że przed naszym światem istniały cztery światy, które uległy zagładzie. Piąty świat, w którym obecnie żyjemy, powstał w dniu CABAN. Proroctwo Majów zapowiadało, że jeśli ludzie będą żyć w harmonii z Wszechświatem, pielęgnować uczucia i dobre myśli, pamiętać o boskim pochodzeniu i świętych rytuałach, to piąty świat przetrwa. A jeśli zaczną naruszać święte prawa i zwalczać się nawzajem, piąty świat unicestwią trzęsienia ziemi.

W innej świętej księdze – Chlam Balam z Chumayel, zawarta jest cenna wskazówka dla ludzi piątego świata: „Myślenie to przywilej i odpowiedzialność. Z myśli biorą się słowa, które wychodzą przez usta do świata ludzi. Słowa inspirują i przekładają się na czyny, które nadają kształt rzeczom”. ● „CABAN to imię naszych MYŚLI, zwyczajów, tradycji”.

W dzisiejszych czasach moc słowa nabiera wyjątkowej wagi. Słowa mogą cieszyć, koić, podnosić na duchu, ale mogą też wyciskać łzy, prowadzić do depresji, samobójstw, konfliktów, rujnować życie ludziom, wywołać wojny i tak jak trzęsienie ziemi zabić wielu. Złe słowo, naszpikowane energią nienawiści i agresji, to bomba z opóźnionym zapłonem. Energie o podobnej wibracji łączą się ze sobą, ich moc rośnie i po przekroczeniu masy krytycznej dochodzi do nagłego samozapłonu i rozładowania ciśnienia wewnątrz ograniczonego pola, ponieważ pole to podobnie jak balon nie może rozrastać się w nieskończoność. To, że czegoś nie widać, nie oznacza, że tego nie ma.


Medycyna ZAJĄCA

W tej fali posłańcem światów duchowych do świata ludzi jest ZAJĄC, przynoszący ludziom medycynę ofiarności.13-dniowe spektrum CABAN

Każdy z nas ma swoją osobowość, która złożona jest z wielu cech. Część z nich uwarunkowana jest genetycznie, ale znaczną jej część kształtuje środowisko, wzorce wyniesione z domu, ze szkoły, otoczenia, w którym żyjemy, pracujemy, działamy, no i z Internetu. To wszystko formuje nasz system moralny, a w konsekwencji przekłada się na nasze zachowanie, światopogląd, postrzeganie ludzi, wybory.
31.03.2024

Trzeci ZAMEK CZASU


52-dniowy okres trzeciego zamku transformacji, przemian i modyfikacji, do którego przypisane są cztery 13-dniowe fale Tzolkin: Fala Węża, Fala Zwierciadła, Fala Małpy i Fala Ziarna, był bardzo niespokojnym i ruchliwym czasem. Przez cały ten okres protestowali unijny rolnicy, sprzeciwiający się niszczeniu rolnictwa irracjonalnym „zielonym ładem” i importem tanich produktów rolnych o niskiej jakości spoza Unii. Bruksela zamiast się wycofać, dokładała nowe absurdy, nowe podatki i nowe, coraz bardziej drastyczne dyrektywy. Tylko z uwagi na czerwcowe wybory wstrzymano się z ogłoszeniem dyrektywy dot. form płatności od 2027 roku, co może zapewne oznaczać wycofanie z obrotu gotówki pod pozorem walki z terroryzmem i praniem brudnych pieniędzy (?!).

Niszczenie europejskiej cywilizacji zaczęło nabierać tempa. W lutym KE ustaliła finalny kształt programu redukcji CO2 do 2050, określanego „Fit for 55”, czyli ideologii zielonej transformacji, a mówiąc wprost sklerotycznej polityce klimatycznej Unii, która ma doprowadzić do:
● likwidacji rolnictwa rodzinnego,
● zmniejszenia rozmiaru stad,
● przekonwertowania traktorów na pojazdy zeroemisyjne (takich nie ma!)
● zaorania klasy średniej i wprowadzenia oligarchii,
● zredukowania liczby pojazdów i ruchu lotniczego,
● dekarbonizacji źródeł ciepła
● skrajnego zubożenia społeczeństwa,
● i pozbawienia ludzi nie tylko aut, ale nawet dachu nad głową.
● „Nie będziesz mieć nic, ale będziesz szczęśliwy, bo państwo zapewni ci wszystko”.


O tym w ogóle się nie mówiło w mediach. Za to wiele się mówiło o zagrożeniu wojną, do której (nietrudno się domyślić) palą się koncerny zbrojeniowe. Zakulisowe plany decydentów trochę pokrzyżował premier Słowacji, uchylając rąbka tajemnicy o planach Europy, a potem premier Grecji, który na konferencji prasowej otwarcie podał, że Polska, Litwa, Łotwa, Estonia i Wielka Brytania są gotowe wysłać żołnierzy na front wschodni. Stąd protesty antywojenne w naszym kraju, kompletnie przemilczane w wolnych rzekomo mediach.

Spora część społeczeństwa zaczęła już dostrzegać zagrożenia płynące z Unii, ale to wciąż za mało, by się temu kategorycznie sprzeciwić... Co będzie dalej, poznamy w czwartym żółtym zamku oświecenia.

27.03.2024


» wyświetl same pytania

Twoje pytanie...
Imię i nazwisko:
E-mail:
Temat: *
Treść pytania: *
 

    
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 
41
   następne 8 »