Listy
Aktualności

« poprzednie 8   
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 
41
   następne 8 »

» wyświetl same pytania
SZÓSTY miesiąc JASZCZURKI

13 grudnia 2023 – 9 stycznia 2024Szósty, RYTMICZNY, miesiąc roku przypisany jest do sfery fizycznej; odpowiada za równoważenie toczących się procesów, stabilizowanie sytuacji, usuwanie błędów rozumowania i tonowanie zapędów ego. W tej przestrzeni obowiązują surowe reguły, dlatego do wszystkiego, co się tutaj wyłoni, należy podejść z respektem.

W zodiaku indiańskim z szóstym miesiącem roku sprzężona jest JASZCZURKA, która przestrzega przed rozrastającym się złem, podstępnym wykradaniem energii, żądzą dominacji, nadużywaniem władzy, przydawaniem sobie zbyt wielkiego znaczenia i obarczaniem innych odpowiedzialnością za własne uchybienia. W zodiaku indiańskim z szóstym miesiącem roku sprzężona jest JASZCZURKA, która przestrzega przed rozrastającym się złem, podstępnym wykradaniem energii, żądzą dominacji, nadużywaniem władzy, przydawaniem sobie zbyt wielkiego znaczenia i obarczaniem innych odpowiedzialnością za własne uchybienia.

Energią nośną miesiąca jest Biały Biegunowy MAG /2 Ix na Fali Wędrowca. To oznacza, że teraz pod lupą znalazła się praworządność w odniesieniu do wolności jednostki, grupy, narodów... Ton 2, biegunowy, polaryzuje scenę, rzuca wyzwania i ostrzega, aby nie posuwać się za daleko, bo pole napięć jest zbyt rozbudowane i dość szybko może dojść do „erupcji”. Tutaj nieuporządkowane kwestie z przeszłości mogą wyłonić się nagle, turbulentnie, eksplozyjnie.

Ważniejsze wydarzenia:

● Zaprzysiężenie nowego rządu w pierwszym dniu szóstego miesiąca, w atmosferze sejmowego „skandalu” i energetycznych zawirowań, co nie jest korzystnym znakiem.
● Znak ostrzegawczy dla świata: Erupcja wulkanu w płd.-zach. Islandii (18.12.2023).
● W szóstym miesiącu przypadają święta Bożego Narodzenia i początek nowego gregoriańskiego roku. Miejmy nadzieję, że obędzie się bez „wybuchowych” niespodzianek.
● UE prze do zmiany traktatu i przekształcenia się w totalitarne europejskie superpaństwo.

19.12.2023

Fala BEN /Czerwonego WĘDROWCA
od 12 do 24 grudnia 2023Wszystko, co wydarzy się w tym okresie, będzie związane z tematyką szeroko pojmowanej WOLNOŚCI i problematyką zniewolenia, czy to w sferze rodzinnej, religijnej, obyczajowej, kulturowej, czy narodowej albo jeszcze dalej, z czego większość ludzi nie zdaje sobie sprawy… „Zdarzenie z gaśnicą w sejmie” stało się bardzo wymownym znakiem-informacją… Od dawna słyszymy, że trzeba oddzielić religię od państwa. I w końcu tak się symbolicznie stało za sprawą jednego posła…MANIK – Fala Niebieskiej RĘKI


Okres: 16 – 28 listopada 2023

Energia nośna fali wprowadziła do przestrzeni przejściowy chaos, aby zmusić ludzi do szukania nowych rozwiązań celem przełamania impasu. W sferze indywidualnej nadrzędnym tematem jest pobudzenie procesu uzdrowienia, który dotyczy nie tylko poprawy stanu zdrowia, ale też uzdrowienia męczących nas sytuacji i zakończenia przewlekłych spraw, wciąż spychanych na margines.

Przesłanie:
»Pielęgnuj wartości duchowe i szanuj tych, którzy pośredniczą w przekazie wartości. Trzymaj się zasad, szlifuj charakter, oczyść motywacje, wzbogacaj wiedzę. Ufaj przede wszystkim sobie i bądź odporny na krytykę ludzi zawistnych. Są oni zbyt słabi, aby ci zaszkodzić. To, co robisz, niech będzie piękne i użyteczne dla wszystkich«. /Za heks. 50 „Adaptatywność”.

● W sferze zbiorowej odzwierciedleniem powszechnego chaosu jest nowy sejm, pełen gadających głów i naprawiaczy prawa i póki co nic poza tym. Sprawy ważne dla Polaków nie są w ogóle podnoszone.


Medycyna JELENIA

Nagualem Manik jest JELEŃ, przynoszący ludziom medycynę ofiarności.


PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom składam serdeczne podziękowanie za bezinteresowne wsparcie na rzecz nowej edycji kalendarza na 2024 rok. ☼ Pula darów na dzień 22.11.2023 wyniosła 496.00 PLN. ☼ Niech Dobro wróci do Was zwielokrotnione. ☼ In lek’ech. ☼
22.11.2023

PIĄTY miesiąc PAWIAOkres: 15 listopada – 12 grudnia 2023


Piąty, WIODĄCY miesiąc reprezentuje energetyczne centrum, w którym porządek duchowy łączy się z porządkiem ziemskim. Tu skupiają się wszystkie siły i narzędzia niezbędne do realizacji celu. W pierwszych czterech miesiącach kształtowała się tematyka roku, cel i strategia, w piątym miesiącu przystępujemy do działania.

Energią nośną piątego miesiąca jest 13 Cimi/Biały Kosmiczny ŁĄCZNIK, ostatni dzień Fali Białego Maga/spektrum wyższej sprawiedliwości. Ton 13 zapowiada odgórne przemiany, nagłe przetasowania na scenie, utylizację szkodliwych treści – ponad wolą ludzkiego Ja. ŁĄCZNIK wnosi do przestrzeni moc wybaczenia i uwolnienia od przeszłości, ale przestrzega przed pamiętliwością i żądzą odwetu.
15.11.2023ŚRODA, 8.11.2023
● Profetyczny dzień dla świataZgodnie z prawem cykliczności, co roku w dniu 8 listopada w kalendarzu 13 księżyców pojawia się kin następnego roku. W tym roku był to kin 19, 6 Cauac/Niebieski Wicher/Niebieska Burza. To, co wydarzyło się w tym dniu, zapowiedziało główną tematykę, z którą będzie mierzyć się świat i ludzkość w roku 6 Cauac/Niebieskiego Rytmicznego WICHRU, 2024/25.

Wiedza ta nie służy zaspokojeniu ciekawości, lecz jest informacją, na czym powinniśmy skupić uwagę, co wyeliminować, co ulepszyć i jakie działania podjąć już teraz, aby złagodzić ciężar wyzwań w roku 2024/25.

Oto kilka z nich:
● Blokada granicy z Ukrainą przez polskich przewoźników przeciw nieuczciwej konkurencji ze strony przewoźników z Ukrainy.
● KE dała zielone światło dla akcesji Ukrainy i Mołdawii.
● Powrót do przeszłości: Gigantyczne korki na granicy Niemcami po wprowadzeniu kontroli w celu przeciwdziałania nielegalnej migracji i przemytowi ludzi. Kontrole potrwają wstępnie do 7.11.2024 roku. Jak zwykle – zawinili Niemcy, a cierpią Polacy.
● Izrael. Ludobójstwo ludności palestyńskiej za przyzwoleniem świata. 8.11. Wojsko izraelskie weszło do centrum Gazy (pierwszy raz od 10 lat). Strefa Gazy zaczyna przypominać Warszawę w 1944 roku po Powstaniu Warszawskim.
● 6-10.11.2023 - wznowienie prac na traktatem WHO i IHR. Novum jest to, że na ostateczny kształt traktatu będą miały wpływ nie tylko kraje członkowski, ale też organizacje jak GAVI (sojusz proszczepionkowy) czy Fundacja G.Sorosa, które zostały oficjalnie dopuszczone do rozmów. Nie było tam przedstawiciela z Polski.

Zastanówmy się, co możemy zrobić, aby osłabić to „widmo”?...

9.11.2023
Dlaczego KLĄTWY kościelne na Polskę
do dziś nie zostały odwołane?
● Co z tym zrobić?...Nie zrobił tego nawet papież Polak. Ciekawe, co sądzą o klątwach dzisiejsi hierarchowie Kościoła. Może warto zadać im to pytanie?… Niezależnie od tego, czy wierzymy, czy nie wierzymy w działanie magii klątw, energia tamtych przestrzeni czasowych pozostaje nieoczyszczona i nadal na nas oddziałuje. Energie klątw, spisków, zdrady operują w określonych pasmach częstotliwości i wciąż przybierają na sile. Na przestrzeni lat energie te, łącząc się z energiami o podobnym ładunku (np. złorzeczenia przeciwnikom, donosy, zwalczanie polskości), wytworzyły ogromne pole energii o potężnej mocy sprawczej. Dlatego nie dziwmy się, że dziś Polska jest najbardziej lekceważonym krajem unijnym, a Polacy – najbardziej karconym narodem…

Jak to zatrzymać?

Trzeba wbić klin w tryby koła i zlikwidować przyczynę? Trzeba oficjalnie ZAŻĄDAĆ od instytucjonalnego Kościoła, aby rytualnie odwołał wszystkie dawne klątwy, tak jak je kiedyś rytualnie nałożył i zrobił to publicznie lub w obecności świeckich świadków... Takie żądanie może paść z trybuny sejmowej albo zostać pisemnie przedłożone hierarchom przez świeckie lub katolickie środowiska. Już samo to miałoby duże znaczenie...

□ Temat klątw wybrzmiał w pierwszym dniu „magicznej” fali Tzolkin, więc coś jest na rzeczy... Link do tego nagrania przesłała mi jedna z czytelniczek, zob. www.youtube.com/watch?v=rYtMxXDhDWA

□ Fala MAGA stwarza optymalne warunki do przecinania subtelnych nici widmowych i uwalniania się od negatywnych powiązań... Jednak w przypadku rytualnych klątw nawet jeśli zdołamy się od nich odciąć, to i tak ich energia będzie oddziaływać na nas w sposób pośredni…

□ Dodam, że o przestrzeniach czasowych napisałam w 2019 r. w opracowaniu pt. "Co przyniesie Rok 1 Maga. 2019/2020?". Teraz, w Roku 5 Maga" zaczynają się one meldować po to, aby je ostatecznie uzdrowić.

4.11.2023
IX – Fala MAGA-Jaguara
● Puste deklaracje są jak puste naczynia


Okres: 3–15 listopada 2023


Fala MAGA /IX otworzyła przed nami spektrum uniwersalnej praworządności i mocy dokonań wypływającej z wiedzy serca. Wiedza serca to mądrość natchniona wyższym Duchem. Aby przestąpić ten próg, najpierw trzeba zmierzyć się z ciemnością własnych myśli, pokonać demony lęków i nie ulec pokusom świata zewnętrznego. Tylko tak zdołamy odzyskać pewność siebie w każdej sytuacji i miejscu, w jakim się znajdziemy.► Przestrzeń indywidualna. Impulsy wychodzące z poziomu świadomości IX wyczulają cię na fałsz, matactwa, zabieganie o poklask, żądzę władzy, niesprawiedliwość i obligują do reakcji, zaczynając od przyjrzenia się sobie. Powiedz, jak często nadużywasz swojej pozycji, by pokazać innym kim jesteś? A może udajesz osobę fałszywie skromną, by zdobyć uznanie u innych lub dowartościować swoje próżne ego? Takie postawy wskazują na emocjonalny stan zdradzający potrzebę władzy i kontroli. Potrzeba ta oddziela cię od twojego prawdziwego Ja.

► Natomiast w przestrzeni zbiorowej, zawężając ją do naszej, jako społeczeństwo mamy wiele do nadrobienia. Większość ludzi nie reaguje już na niesprawiedliwość, przyzwala na dyskryminację i deptanie godności, milczy w sprawach ważnych dla nas wszystkich. A młodzież, na wskroś sterowalna, żyje w oderwaniu od rzeczywistości i nie można jej za to winić, bo taki pusty, bezideowy świat stworzyli jej dorośli. Teraz ci sami dorośli umywają ręce i oglądają się na młodych. Błędne koło się kręci, ale do czasu...

W spektrum praworządności MAGA-Jaguara wiele niewygodnych kwestii zacznie wychodzić na jaw. Pytanie: czy społeczeństwo znów da się ogłupić? Teraz na plan pierwszy wysuwają się dwa zagrożenia:

● PIERWSZE – to projekt nowego traktatu WHO, wiążący się z przekazania spraw dot. naszego zdrowia i życia skorumpowanym urzędnikom, zasłaniającym się immunitetami;
● DRUGIE – to zatwierdzony już projekt autorstwa czterech Niemców i jednego Belga o przekształceniu UE w totalitarne superpaństwo europejskie pod rządami Niemiec i Francji.

● Jest też DOBRA wiadomość. W pierwszym dniu Fali MAGA ratownik medyczny, nie kryjąc swojego nazwiska i wizerunku, przełamał zmowę milczenia, ujawniając szokującą prawdę o skrajnie różnych terminach przyjęcia do szpitala na oddział neurologiczny dla polskich dzieci (czas oczekiwania to 1–1,5 roku) i dla dzieci ukraińskich (kilka dni) z identycznymi objawami. Podobna, równie szokująca niesprawiedliwość dotyczy odpłatności za leki dla polskich i ukraińskich pacjentów...
□ Posłuchaj wypowiedzi ratownika na wstępie nagrania: www.youtube.com/watch?v=GuNhJHjHeY0

Mądrość JAGUARA

Nagualem Ix (czyt. iisz) jest JAGUAR, przynoszący ludziom medycynę ochrony mocą kosmicznej mądrości.13-dniowe spektrum MAGA

„Jeśli chcesz przestąpić próg prawości Białego MAGA, sięgaj do mądrości mędrców, szanuj świętości, pielęgnuj wartości. Tylko osoby o wysokich wartościach moralnych są w stanie zapanować nad nieprawością i budować dobro… Okazuj szacunek tym, których poważasz, otwarcie dawaj dowody swojego przywiązania do osób, które cenisz, dochowując wierności własnym zasadom i prawdzie... Skoncentruj się na korekcie własnych błędów, nie zaś na błędach innych ludzi. Podstawą wszelkich związków – ich treścią i esencją, jest szczerość, uczciwość, lojalność, empatia. Natomiast puste deklaracje, czcze słowa, złudne oczekiwania są jak puste naczynie... Zerwij kontakty z ludźmi zawistnymi i dwulicowymi. Przyłącz się do określonej grupy, której cele są ci bliskie, a wiele na tym zyskasz”. /Za heks. 14, 8, 43.

3.11.2023
Energia dnia i wydarzenia dnia...


Piąty dzień Fali Smoka z kinem 5 Wąż/Chicchan przyniósł bardzo ważne informacje dotyczące niedalekiej przyszłości, dlatego warto przyjrzeć się wnikliwiej temu, co wydarzyło się w środę 25 października.

□ Dla przypomnienia dodam, że kompleksowa energia dnia zapisana jest w potencjale kinu 5 Wąż wraz z czterema kinami krzyża powiązań. Natomiast litera „C” obok kinu akcentuje jego szczególne znaczenie - wskazuje na konieczność wzmacniania kręgosłupa moralnego i głównej konstrukcji życia.


● Prześledź uważnie grafikę i powiedz, czy dostrzegasz pełzające zagrożenie - widmo łamania kręgosłupów moralnych nie tylko nam, ale całej społeczności europejskiej?
● Faktem jest, że „walec” ruszył... Zastanów się, co powinniśmy zrobić, aby go zatrzymać i uchronić przed zatratą siebie, dzieci i przyszłe pokolenia?...
» wyświetl same pytania

Twoje pytanie...
Imię i nazwisko:
E-mail:
Temat: *
Treść pytania: *
 

« poprzednie 8   
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 
41
   następne 8 »