Oferta


Hanna Kotwicka
Kosmiczna telepatia i Ty
Praktyczne wskazówki

ISBN 83-917384-5-0, format 16 x 22, 192 str., oprawa miękka

Jest to rodzaj podręcznika, napisany niezwykle przystępnym językiem (wg Kosmicznej telepatii Tuelli). Można tu znaleźć praktyczne wskazówki, jak rozwijać zdolności telepatyczne, jak chronić swój potencjał energetyczny, na co zwracać szczególną uwagę w pracy nad rozszerzaniem pola świadomości.

Treść tej literackiej pracy zbiorowej; z uwagi na przystępne słownictwo i proste szkice; pomaga nam zrozumieć, jak czysto techniczny jest bieg telepatii w naszym mózgu. Telepatia jest wspólnym dziedzictwem nas, Dzieci Światła, po które możemy sięgnąć w chwili swojego przebudzenia. Tu zacierają się wszystkie granice. Tu pojmujemy, czym w istocie jest kontakt telepatyczny i jak bardzo jest on nam bliski. Nie ma człowieka na świecie, który choć raz nie usłyszałby głosu intuicji. Ponieważ intuicja jest formą kontaktu telepatycznego, każdy z nas jest urodzonym telepatą. Celem pobudzenia zdolności telepatycznych jest nawiązanie łączności ze swoim Wyższym Ja. Nie chodzi więc o to, aby stać się wizjonerem, lecz nauczyć się wyciągać wnioski wspomagające rozwój duchowy. Świat DUCHA jest kosmicznie genialny! Wszystko ma swój czas i miejsce.

Ci, którzy będą kierować się jedynie rozumem, nie zrozumieją treści przesłań. Nie uwierzą, dopóki nie znajdą namacalnych dowodów. Dowodów potrzebują tylko ci, którzy nie chcą usłyszeć głosu serca; swojego wewnętrznego suflera.