Oferta


Hanna Kotwicka
Kosmiczna telepatia i Ty
Praktyczne wskazówki


Wyprzedaż


cena: 5.00 PLN

ISBN 83-917384-5-0, format 16 x 22, 192 str., oprawa miękka

Jest to rodzaj podręcznika, napisany niezwykle przystępnym językiem (wg Kosmicznej telepatii Tuelli). Można tu znalęźć praktyczne wskazówki, jak rozwijać zdolności telepatyczne, jak chronić swój potencjał energetyczny, na co zwracać szczególną uwagę w pracy nad rozszerzaniem pola świadomości. Niespodzianką są tutaj osobiste refleksje autorki i przykłady wyrzeźbione przez życie. Kosmiczna telepatia i Ty otwiera kolejne bramy poznania pod przewodnictwem WSZECHDUCHA. Ponieważ w sferze "niekontrolowanej telepatii" skrywa się wiele niespodzianek i biorąc pod uwagę fakt, że przebudzenie postępuje już pełną parą, praca ta staje się wręcz niezbędna dla każdego nowicjusza i mistrza.

Zdecydowaliśmy się rozpowszechnić dzieło zbiorowe Tuelli, którego pierwsze wydanie ukazało się w Ameryce w 1983 r. Dlatego też jego treść nawiązuje do nurtu tamtego przedziału czasowego. Mimo to zawiera wiele cennych informacji, zwłaszcza tych, które dotyczą wyrazistego przedstawienia operatywnych procesów zachodzących w mózgu podczas telepatii.

Przetransformowaliśmy archetypowe idee i obrazy w analityczne słowa i pojęcia, które stały się zwyczajowym środkiem dzisiejszej komunikacji. Ponieważ obok siły ich ezoterycznego oddziaływania są one również strumieniami energii, czyli bezpośrednią energią komunikacyjną, język stał się nowym, dogodnym instrumentem dla przekazów telepatycznych.

Treść tej literackiej pracy zbiorowej; z uwagi na przystępne słownictwo i proste szkice; pomaga nam zrozumieć, jak czysto techniczny jest bieg telepatii w naszym mózgu. Telepatia jest wspólnym dziedzictwem nas, Dzieci Światła, po które możemy sięgnąć w chwili swojego przebudzenia. Tu zacierają się wszystkie granice. Tu pojmujemy, czym w istocie jest kontakt telepatyczny i jak bardzo jest on nam bliski. Nie ma człowieka na świecie, który choć raz nie usłyszałby głosu intuicji. Ponieważ intuicja jest formą kontaktu telepatycznego, każdy z nas jest urodzonym telepatą. Celem pobudzenia zdolności telepatycznych jest nawiązanie łączności ze swoim Wyższym Ja. Nie chodzi więc o to, aby stać się wizjonerem, lecz nauczyć się wyciągać wnioski wspomagające rozwój duchowy. Świat DUCHA jest kosmicznie genialny! Wszystko ma swój czas i miejsce.

Jakież to wspaniałe uczucie rozumieć mowę swojej duszy, mimo iż nie padają żadne słowa.
Jakież to cudowne przeczytać, że wszystko niewytłumaczalne, co od dawna rejestrowałeś w swoim życiu, to jeden z przejawów dawno temu przebudzonej zdolności telepatii.
Jakież to boskie dowiedzieć się, że...


Ci, którzy będą kierować się jedynie rozumem, nie zrozumieją treści tych przesłań. Nie uwierzą, dopóki nie znajdą namacalnych dowodów. Dowodów potrzebują tylko ci, którzy nie chcą usłyszeć głosu serca; swojego wewnętrznego suflera.