OfertaKomplet książek
z cyklu
Ja Jestem Innym Ty

+ Rok Wichru 2016/17
Naklejki


Wydanie z 2008 r.; wersja czarno-biała, oprawa spirala.
GRATIS: wydruk metryki osobistej /należy podać datę urodzenia.


cena: 157.00 PLN
W komplecie:

● Przewodnik wersja z 2008 r.
● Klucz do kalendarza - skrypt w skali szarości
● Kompendium
● Kosmiczna telepatia i Ty
● Czas jest sztuką. Tzolkin i Ty
● Język Światła
● Kalendarz: Rok Spektralnego Wichru
● Niebiański dialog
● Naklejki MAYA
● Wydruk planszy metryki na życzenie

W książkach tych zetkniesz się z zupełnie nowym rodzajem WIEDZY. Tu poznasz ogólne tło wydarzeń; dowiesz się, co przyniesie nadchodzący dzień, miesiąc czy rok; skąd przyszedłeś i po co tu jesteś.

Do wygenerowania wydruku metryki niezbędna jest data urodzenia.


Pierwsza część pokaże ci ogólne tło, stapiając naukę z mitem. Wyruszysz w wielką podróż przez życie. Poznasz swoje przeznaczenie, cel, zadania i miejsce na Ziemi. Znajdziesz tu również praktyczne wskazówki na każdy dzień roku. Dzięki nim unikniesz wielu błędów, rozwiążesz wiele problemów, wnikniesz w dni, które dopiero mają nadejść. Zrozumiesz, że sensu życia nie trzeba wcale szukać, lecz wystarczy go pojąć.

Kalendarz Majów nie jest horoskopem, lecz pomostem do przekraczania trójwymiarowych horyzontów. Jego celem nie jest analiza Bytu samego w sobie, lecz rozpoznanie blokad wypływających z ludzkiej NIEWIEDZY. Dlatego będziesz bardzo zdziwiony, kiedy po jednym tylko roku obserwacji wydarzeń w CZASIE nagle zaczniesz patrzeć na wszystko inaczej - z zupełnie nowej perspektywy.

Obserwacja osobistego 13-miesięcznego rytmu, który ustalisz według daty urodzenia, ułatwi Ci zrozumienie wielu spraw, z którymi się zetkniesz. To, czego nie mogłeś dotąd zrozumieć, nagle stanie się zupełnie jasne.

Dalsze części odsłonią przed tobą wiele tajemnic życia.

Do ceny zostanie doliczony koszt przesyłki pocztowej.