Oferta


Rainer Bertchold, Hanna Kotwicka
Czas jest sztuką.
Tzolkin i Ty


Wyprzedażcena: 5.00 PLN
Ta książka adresowana jest przede wszystkim do znawców cyklu "JA jestem innym TY". Stanowi rozszerzenie wiedzy o kalendarzu Majów, dopełnienie "Przewodnika" i "Klucza do kalendarza". Z jej pomocą będziesz mógł zanurkować w głębiny metryki galaktycznej i dotrzeć do informacji zapisanych w twoich kodach galaktycznych, a następnie, świadomie kontrolując myśli i słowa, będziesz zdolny, z własnej woli i z pełną odpowiedzialnością, wprowadzić je do swoich kodów genetycznych.

ISBN 83-89912-00-7, format: 16 x 22, 168 str, kolor, oprawa miękka.

Jest to kolejny dar CZASU, klejnot z majańskiego skarbca wiedzy. Hasła "harmonia" i "chromatyka" intrygowały Cię od dawna. Teraz dostałeś klucz do zapisanych tam informacji i poznania mowy ciała. Wiedz, że twoje fizyczne ciało jest cudownym bankiem informacji. Każda choroba, dolegliwość czy zwykłe zranienie, np. palca, jest wskazówką, że twoje małe, przebiegłe ego próbuje zdominować twoją świetlaną świadomość. Ta książka to kompendium wiedzy o Tzolkin, Kalendarzu Trzynastu Księżyców oraz wielkich i małych cyklach w Twoim życiu. Trzy w jednym: elementarz - przewodnik - leksykon.

ERRATA:
str. 10, akapit 3, wiersz 3:
jest: grafikcznymi
powinno być: graficznymi

str. 19, akapit 2, wiersz 1
jest sierpień
powinno być: wrzesień

str. 72, 4. wiersz od dołu:
jest: 12 tonów
powinno być: 13 tonów

str. 96, akapit 4, wiersz 2:
jest: wspomnienia
powinno być: wspomnienie

str.114, pkt.4, ostatni wiersz:
jest: pięć powrotów
powinno być: cztery powroty

str.121, pkt.B:
jest: kin 5
powinno być: kin 105

str. 133, wiersz 4
jest: O tym przypomina Wędrowcowi jego partner antypodalny (Krystaliczna Noc, intuicja, mowa snów) i przewodnik (Magnetyczny Wąż, mowa ciała), patrzący z Białego Zamku.
powinno być: O tym przypomina Wędrowcowi jego przewodnik (Magnetyczny Wąż, mowa ciała) i partner antypodalny (Krystaliczna Noc, intuicja, mowa snów), patrzący z Białego Zamku.