Listy
Listy od czytelników

Drodzy Czytelnicy!
Apeluję o cierpliwość i wyrozumiałość. Dziennie dostaję od kilkunastu do kilkudziesięciu listów, nie licząc telefonów.

UWAGA:
Z przykrością informuję, że nie interpretuję indywidualnych kinów narodzin, jak również osobistych wydarzeń. Udzielenie odpowiedzi na kilkaset listów miesięcznie jest po prostu niemożliwe. Wszystkich Zawiedzionych zachęcam do wymiany doświadczeń z osobami szukającymi kontaktu.

« poprzednie 8   
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8
   następne 8 »

» wyświetl same pytania
CIMI, Fala ŁĄCZNIKA
● Cztery światy – cztery wyzwania
● Duchowość na planie trzecimW Mezoameryce CIMI (czyt. kimi) był kojarzony z czakramem ciemienia, symbolizującym centrum, święty węzeł, przez który do świadomości człowieka docierało oświecenie i mądrość przodków.

28 lipca – 9 sierpnia 2017

Fala ŁĄCZNIKA wprowadza nas w spektrum dogłębnej transformacji i przemian; otwiera przed nami światy satysfakcji, spokoju, szczęścia, sukcesów, w którym nie ma miejsca na pamiętliwość i zacietrzewienie. Przepustką do tych światów jest pogodne usposobienie, delikatność, miękkość, subtelność wypowiedzi, dar posługiwania się życzliwym słowem.

Największym wyzwaniem w tej fali są rozterki duchowe, lęki egzystencjalne, poczucie osamotnienia, pamiętliwość, samoagresja, z której najczęściej nie zdajemy sobie sprawy albo też świadomie jej zaprzeczamy.

Skutecznym sposobem na uporanie się z naszymi codziennymi bolączkami jest sukcesywne harmonizowanie przynajmniej pierwszych czterech powłok Pamięci Planetarnej (wskazówki znajdziesz w zakładce Kalendarz /Bolontiku).

● Jeśli na bieżąco będziesz oczyszczać codzienne pola napięć, tzn. zaistniałe w danym dniu konflikty rodzinne czy koleżeńskie, gniew, wrogość, poczucie winy, rozczarowanie ludźmi, nienawiść itp. – to przestąpisz świat satysfakcji, poczujesz nieopisaną ulgę /pierwsza powłoka pamięci.
● Jeśli codziennie zaczniesz wyrzucać z siebie bolesne wspomnienia, świadome i nieświadome traumy dzieciństwa – to przestąpisz świat spokoju /druga powłoka.
● Jeśli będziesz wyrzucać z siebie wszystkie ograniczenia, zobowiązania rodzinne, narzucone ci wzorce kulturowe i kompleksy odziedziczone po rodzicach, dziadkach, przodkach – przestąpisz świat szczęścia /trzecia powłoka.
● Jeśli będziesz systematycznie wyrzucać z siebie ból i cierpienie z minionych inkarnacji, wszystkie formacje mentalne, które przyczyniły się do bolesnych przeżyć, tragedii, zrządzeń losu – przestąpisz świat sukcesów /czwarta powłoka.
● A jeśli zaczniesz harmonizować wszystkie dziewięć powłok – wtedy wszystkie światy stopią się w jeden, ty zaś staniesz się człowiekiem sukcesu na co dzień, będzie ci sprzyjać szczęście w interesach, zaczniesz przyciągać do siebie ludzi akceptujących ciebie takim, jaki jesteś; wszędzie będziesz czuć się dobrze.

»CIMI to imię PRZEBACZENIA.«

Dlatego puść przeszłość. Zapomnij o wcześniejszych konfliktach, o swoich „niedobrych” ciociach, wujkach, znajomych. Uświadom sobie, że tak jak ty, także ludzie się zmieniają, doświadczają, mądrzeją wraz z wiekiem. Nigdy nie są tacy sami jak w dniu zaistnienia konfliktu.

Warto się nad tym pochylić, ponieważ jesteśmy już w roku 12 ZIARNA z portalem, który poprzez ton 12 obliguje nas do porządkowania sfery mentalnej (świadomość). Dlatego teraz duchowość schodzi niejako na plan trzeci, a na czoło wysuwa się troska o rozwój mentalny, którego poziom przekłada się na bieg spraw w twoim codziennym życiu. Te same mury, które gwarantują ci pozorny bezpieczeństwa, stwarzają jednocześnie bariery dla postępu i pojednania. Życzę nam wszystkim satysfakcji, spokoju, szczęścia oraz wielu małych i wielkich sukcesów w tej wyjątkowej fali.


Do FACEBOOKOWICZÓW

Miło mi poinformować, że spełniając wasze oczekiwania od teraz poprzez Facebooka możecie przesyłać swoim znajomym linki do artykułów , które was zainspirują. Wejście na FC jest na końcu każdego artykułu.


Medycyna PSA

Pomocnikiem i wiernym przyjacielem CIMI jest PIES.


PODZIĘKOWANIE

W tym miejscu przesyłam Wam wszystkim serdeczne podziękowanie za empatię i wspieranie mnie w mojej pracy nad krzewieniem wiedzy o prawach Czasu i Wasze DARY Serca, w tym □ Ewelinie z Ciepłowód □ Andrzejowi z Warszawy □ Alicji z Rybnika □ Barbarze z Gliwic □ Józefowi z Krakowa. ☼ Dobro zawsze powraca.

☼ Wszystkie darowizny są na bieżąco księgowane. Dobrowolne „cegiełki” można przesyłać na konto Wydawnictwa PULSAR w mBanku: nr rach. 82 1140 2004 0000 3802 3635 5582 tytułem DAR. Proszę o podanie adresu mailowego do przesłania imiennego podziękowania i faktury VAT.

In lak’ech

Opracowanie: Hanna Kotwicka
Data publikacji: 27.07.2017, czwartek
Seli, czakra podstawy
W dniu 13 Chicchan/Czerwonego Kosmicznego WężaOstatni dzień kosmicznego księżyca
● Dość nabzdyczonej frazeologii
● Więcej szacunku dla ŚwiatłaBieżąca Fala WĘDROWCA, wyznaczająca ramy naszych działań na cały rok 2017/18, nigdy wcześniej nie była tak wyrazista i dynamiczna. Jak wiemy, jej sztandarową tematyką jest wolność, rolą konfrontowanie z następstwami wcześniejszych działań, problematyką manipulacje ograniczające niezależność. Interesujące jest to, że właśnie w tej fali przywołane zostały słowa księcia Adama Czartoryskiego, które od XVIII wieku do dziś nie straciły na swojej ważności:

„W ciągu całego mego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie: partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych, którzy pragnęli ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie”.

Kiedyś spiskowano z Prusami lub Rosją przeciw Polsce, dziś kolaboruje się z oligarchami unijnymi. Po klęsce poprzedniego obozu władzy i tym samym beneficjentów układu okrągłego stołu zachwiał się im grunt pod stopami. Nowy rząd postawił na rozwój gospodarczy i walkę z mafią vatowską. „Cysterny pieniędzy” zamiast wyjeżdżać na Zachód, zostawały w kraju i zasilały polski budżet. Podatek od szarej strefy wpłacany do kasy unijnej zaczął się kurczyć. Jest zatem o co walczyć pod pozorami obrony demokracji w Polsce.

Natomiast odpowiedź na wasze pytania, dlaczego tak wiele młodych osób włączyło się w protesty i dokąd to może doprowadzić, daje instrukcja Fundacji „Otwarty dialog”, o której telewizja publiczna poinformowała opinię publiczną w ósmym dniu Fali WĘDROWCA. Przypominam, że ósmy dzień fali odpowiada za scalanie toczących się procesów, wykrywanie ognisk zapalnych i wygaszanie ich źródeł. Wspomniana fundacja, powiązana z G.Sorosem, wcześniej przygotowała „plan Majdanu” na Ukrainie. Zdobyte tam doświadczenie chce teraz wykorzystać do obalenia legalnego rządu w Polsce. Plan wdrażany jest od czasu przejęcia władzy przez PiS. Nieprzypadkowo lider totalnej opozycji powiedział: „w razie potrzeby użyjemy ulicy i zagranicy do przejęcia władzy”. Później były już jawne nawoływania do zorganizowania polskiego Majdanu, puczu, wojny domowej nawet za cenę niejednego ludzkiego życia.

Instrukcja „Jak obalić rząd”

Instrukcja liczy 16 punktów. Oto niektóre z nich:

● Znaleźć pretekst, sprowokować chaos, podgrzać emocje. /□ Fakty: blokada mównicy sejmowej, wyrywania mikrofonu, gaszenie światła itp.
● Nieprzerwanie grać na emocjach J.Kaczyńskiemu. /□ Wykorzystywanie do gry imienia zmarłego brata.
● Zabiegać o wsparcie z zagranicy /□ Donosy na rząd do UE, OBWE, amerykańskich senatorów, domaganie się sankcji wobec Polski.
● Włączyć do gry przewodniczącego D.Tuska, gdy będzie w Warszawie.
● Zachęcać do strajków w pracy, apelować do nauczycieli, prawników, policjantów, wojskowych.
● Zadbać o program artystyczny. /□ Popis wokalny aktorki Doroty Stalińskiej, katorga dla uszu.
● Przyciągnąć znane osoby /□ Np. Lis, Michnik, Kijowski, Frasyniuk, Wałęsa, Mazgułła.
● Wymyślić znak rozpoznawczy. /□ Biała róża.
● Przejąć media społecznościowe, wymyślić nośne hasło, kazać je kopiować i zamieszczać jako komentarz gdzie się tylko da. /□ Hasłem stało się „Precz z Kaczorem!”
● Demonstrować pod domem Kaczyńskiego z transparentem „Idziemy po ciebie!”
● Organizować protesty światła na małych obszarach, stłoczyć ludzi, by wzmocnić efekt wizualny dla mediów.
● Mówić, że mamy pieniądze /□ Tu zgrzyt – lider partii .N zaapelował o datki pieniężne na sfinansowanie protestów.
● Mieć prezenty dla określonych uczestników /□ Być może chodzi o kupowanie ludzi.
● Wylegać na ulice, paraliżować ruch, utrudniać życie mieszkańcom.
● Radykalnie zmienić taktykę, zaprosić do protestu przeciwników, okazać im szacunek, rozmawiać z dziennikarzami telewizji publicznej.


Jak widać, protesty to zaplanowana wojna hybrydowa wycelowana w młodych, nieświadomych ludzi celem zawłaszczenia ich umysłów. Identyczną wojnę i protesty światła prowadzono na Węgrzech po wygraniu wyborów przez premiera V.Orbana. Skoro Węgrzy sobie z tym poradzili, nam też się uda przebić przez nabzdyczoną frazeologię, knajacki język „trybunów”, nawoływanie do bratobójczej wojny.

Magowie od zniewolenia ludzkich umysłów nie zawahali się sięgnąć po symbol Światła. Białe róże nie zdały egzaminu, bo zbyt szybko więdły. Stąd pomysł na świeczki. Tyle tylko, że Światła nie wolno wykorzystywać w złych intencjach i przeciw komuś. Nie można manifestować w „szczytnej idei”, oblewając celowo stearyną pomnik Powstania Warszawskiego czy ubrań przeciwników. Nie można w południe krzyczeć „Precz z Kaczorem!”, „Będziesz siedzieć!”, a wieczorem udawać anioła z białą świecą. To hipokryzja, skrajna obłuda, socjotechnika.

Zasłużoną lekcję pokory dostali też posłowie PiS. Ustaw zmieniających ustrój sądów nie wprowadza się w ciągu trzech dni, bez konsultacji z zainteresowanymi środowiskami i opozycją.
Porażkę poniosła też parlamentarna opozycja totalna, obnażając się totalnie. Pokazała, do czego zdolny jest człowiek, opętany żądzą władzy. Miejscem pracy posła jest sejm, a nie ulica i zagranica.

Swoich zwolenników rozczarował też prezydent A.Duda (kin nar. 13 Gwiazda). Przez dwa lata prezydentury nie zaproponował nic w kwestii naprawy wymiaru sądownictwa. Ich zdaniem, zapowiadając weto, stanął po stronie kast sędziowskich, dał paliwo opozycji i znacząco zahamował reformę, o ile nie zniweczył. Ale tak miało być. Trzynastka jest absolutnie nieprzewidywalna. /Zachęcam wszystkich do przeczytania opracowania Co przyniesie rok 2017-2018?. Jest ono szczególne pod względem bogactwa treści.)

Patrząc z nadrzędnej perspektywy, dzień z kinem 10 Ik, Białego Planetarnego WIATRU, ostatni dzień trzynastego księżyca, ujawniając obraz polskiej komunikatywności, „wyzerował” przestrzeń sporów i otworzył przestrzeń do podjęcia dialogu i kroków naprawczych. Jeśli opozycja i „trybuni ludowi” tego nie pojmą, to zatoną jak Titanic. Tyle tylko że nie zderzą się z górą lodową, lecz z murem własnych żądzy. Skoro prezydent oświadczył, że zawetuje ustawy i w ciągu 2 miesięcy zgłosi własne, spory powinny ustać, by stworzyć stabilną bazę do merytorycznych dyskusji.

»W czasie wojny nikt nie robi spotkań dyskusyjnych, w czasie pokoju tak.«Opracowanie: Hanna Kotwicka
Data publikacji: 24.07.2017, poniedziałek
dzień Silio /czakra serca
Kin 62, 10 Ik/Biały Planetarny Wiatr
Ostatni dzień trzynastego księżycaBEN – Fala WĘDROWCA
● Filary ŚwiataPierwotne znaczenie glifu BEN do dziś pozostaje tajemnicą; wiadomo jednak, że był on jednym z najważniejszych znaków w Mezoameryce; kojarzono go z trzciną symbolizującą Filar Świata lub Filar Nieba, prorokiem Quetzalcoatlem i planetą Wenus.


15 – 27 lipca 2017

Falę WĘDROWCA opisałam w opracowaniu pt. „Co przyniesie rok 2017-2018”, dlatego nie będę się powtarzać, lecz odsyłam was do tej, interesującej jak myślę, lektury, różniącej się od poprzednich. Każdy znajdzie tam m.in. czytelne wskazówki, jak harmonizować się ze swoim naturalnym rytmem życia, nawet jeśli nie zna dobrze tematyki. Tym, którzy nie dowierzają albo się wahają czy warto?, polecam mój artykuł na temat potencjału i wyzwań na rok 2017/18, który ukaże się w numerze sierpniowym miesięcznika „Czwarty Wymiar” (w kioskach od połowy lipca).

W obecnej konfiguracji Fala WĘDROWCA ma szczególne znaczenie dla losów ludzi i świata, ponieważ domyka rok 2016/17 i otwiera rok 2017/18. Poprzez tę falę kwintesencja kończącego się roku 11 WICHRU zostanie przeniesiona do roku 12 ZIARNA-P. To, co działo się w kosmicznym księżycu, napawa optymizmem, m.in. warszawskie przesłanie prezydenta Donalda Trumpa dla świata, w którym postawił na pielęgnowanie wartości, rodzinę i wiarę. Tu wszystko działo się ponad wolą i chciejstwem ego. I tak za sprawą mocy „13” □ Lech Wałęsa został uziemiony w szpitalu, za co powinien być wdzięczny losowi □ miesięcznica smoleńska przebiegła bez zakłóceń □ policja odniosła sukces □ resztę załatwiły żywioły – gwałtowna burza nad Warszawą oczyściła atmosferę wokół Krakowskiego Przedmieścia, zmuszając ludzi do ucieczki przed deszczem i „gniewem Nieba”. □ Kosmiczna „13" pokazała swą moc także w sejmie podczas głosowania nad ustawą o KRS i sądach; opozycja planowała zablokować głosowanie, ale 2 posłów zapomniało wyjąć karty z czytnika, zapewniając tym wymagane kworum, ustawa przeszła.

»BEN to imię WOLNOŚCI – twojego przeznaczenia.«

Odzyskanie wewnętrznej i zewnętrznej wolności jest głównym celem każdej jednostki i wszystkich narodów na świecie. Warunkiem osiągnięcia tego stanu jest powrót do prawdziwej natury, odzyskanie tożsamości, przypomnienie sobie, po co tu jesteśmy oraz przebudzenie w świadomości siedmiu uśpionych jakości, którymi są: uczciwość, odpowiedzialność, odwaga, godność, prawdomówność, uczynność, bezinteresowność. Taka jest rola Fali WĘDROWCA.

Patrząc z perspektywy ewolucyjnej, w roku 2017/18 każdy człowiek staje się członkiem planetarnego zespołu BEN. Dlatego każdy, kto mocno stąpa po ziemi i nie buja w obłokach, ma predyspozycje, by przewodzić rodzinie, grupie, lokalnej społeczności. Każdy z nas może stać się „filarem rodziny, podporą miejsc pracy, kancelarii, urzędów…” i tym samym regionalnym „filarem świata”.

Ale należy pamiętać, że w zespole BEN równe prawa należą się wszystkim, także przeciwnikom idei wolności. Dlatego ich opór może być niebotyczny, a wszystkie pierwotne wartości, włącznie z duchowością wykraczającą poza czysto konwencjonalną religijność, wyśmiewane i zwalczane. W takich sytuacjach trzeba zachować „wyważony konserwatyzm” i iść naprzód z wysoką podniesioną głową. Nie zapominajmy, że znajdujemy się na finiszu 13-letniego cyklu przebudzenia, dlatego wszystkie moce zostały postawione są w stan najwyższej gotowości.


Przesłanie ZŁOTEJ RYBKI

Zwierzęcymi nagual Ben są RYBY, symbolizujące intuicję i świetlistą siłę.


PODZIĘKOWANIE

W tym miejscu przesyłam Wam wszystkim serdeczne podziękowanie za empatię i wspieranie mnie w mojej pracy nad krzewieniem wiedzy o prawach Czasu i Wasze DARY Serca, w tym □ Annie z Baranowa □ Annie z Babimostu □ Wioletcie ze Strzyżowa □ Beacie, Alicji i Józefowi z Krakowa. W Fali Słońca było ich naprawdę wiele. ☼ Stan puli na dzień 12.07.2017 wynosi 2388,50 zł. ☼ Dobro zawsze powraca. Wasze DARY będą przeznaczone na dofinansowanie edycji kalendarza na 2017/18 r.

☼ Wszystkie darowizny są na bieżąco księgowane. Dobrowolne „cegiełki” można przesyłać na konto Wydawnictwa PULSAR w mBanku: nr rach. 82 1140 2004 0000 3802 3635 5582 tytułem DAR. Proszę o podanie adresu mailowego do przesłania imiennego podziękowania i faktury VAT.

In lak’ech


Opracowanie: Hanna Kotwicka
Data publikacji: 12.07.2017, środa
Dzień Seli /czakra podstawy
Kin 50-P, 11 Oc/Biały Spektralny PiesCzęść 1 – EUROPO, powstań z kolan...
● Istota solidarności
● Dechrystianizacja Afryki
● Islamizacja EuropyKomisja Europejska chce relokować tzw. uchodźców do wszystkich krajów członkowskich i oczekuje solidarności, nie wiedząc, co to pojęcie znaczy. Polska, Węgry, Słowacja, Czechy, Austria, Finlandia są temu przeciwne. SOLIDARNOŚĆ unijna oznacza współodpowiedzialność za decyzje podejmowane wspólnie. W sytuacji kiedy decyzję o przyjmowaniu uchodźców podjęła jednoosobowo kanclerz Niemiec i nadal ją podtrzymuje – nie można domagać się współodpowiedzialności, szantażując kraje członkowskie sankcjami. – Co mówi prawo przyczyny i skutku? – Każdy stwórca sam musi naprawić lub zniszczyć swoje dzieło. Zgoda na relokację imigrantów byłaby oficjalnym zaproszeniem do Europy kolejnych uciekinierów. W chwili obecnej chęć przyjazdu deklaruje około 6 milionów muzułmanów i chrześcijan przebywających w obozach dla uchodźców z Bliskiego Wschodu i Afryki.

● Czas najwyższy zacząć nazywać rzeczy po imieniu. Mówienie o uchodźcach jest niezgodne ze stanem faktycznym. Oto fakt: W 2016 roku przez Węgry przeszła fala 160 tysięcy uchodźców; zgodnie z zaleceniami KE wszyscy zostali zarejestrowani po przekroczeniu granicy węgierskiej. Okazało się, że pochodzą oni z 64 krajów. – Czy w 2016 roku w tylu krajach toczyła się wojna?

● Niezgodne z prawdą staje się nazywanie przybyszy imigrantami ekonomicznymi, bo jak pokazało życie, w większości są to imigranci socjalni. Nie chcą się asymilować ani pracować, lecz oczekują zasiłków socjalnych, jak również dodatkowych dopłat na zakup papierosów. A kiedy dostaną zasiłki, uważają, że zawdzięczają to Allahowi, więc nie muszą nic robić. Tu smutny przykład z Włoch. W tamtejszych obozach imigranci nie chcą sprzątać nawet wokół siebie ani wynosić własnych śmieci, lecz oczekują, aby robiły to włoskie służby porządkowe opłacane z pieniędzy podatników.

● Niesłuszne jest przyrównywanie przez opozycję totalną imigracji z czasów „Solidarności” z obecną islamską. Polacy, którzy dostali status uchodźcy byli fachowcami, szybko się asymilowali, kształcili dzieci, podejmowali każdą pracę, zakładali własne firmy i przyczyniali się do pomnażania dóbr narodowych państw, które dały im schronienie. Tego nie można powiedzieć o dzisiejszych uciekinierach. Jedna z fundacji dosłała zgodę na sprowadzenie do Polski 150 rodzin z Syrii, wytypowanych przez tamtejszych księży. Po 2 tygodniach wszystkie wyjechały na Zachód, najczęściej pod osłoną nocy. – Tu paradoks albo wręcz obłuda: Dla opozycji Kościół zawsze jest „be”, a jak relokacja migrantów to najlepiej „do każdej parafii” i na koszt parafian.

● Nieuprawniona jest manipulacja polską opinią publiczną przez odwoływanie się do ludzkich uczuć, pokazując dzieci w obozach. Polska jest zaangażowana w pomoc humanitarną i medyczną, jak również odbudowę szpitali i domów w rejonach dotkniętych skutkami wojny. Przykład z Aleppo: rząd polski sfinansował tam leczenie 100 dzieci, co potwierdził list z podziękowaniem z Aleppo i prośba o dalszą pomoc na miejscu. Za te same pieniądze można by sfinansować przyjazd, pobyt i leczenie zaledwie 10 dzieci syryjskich. – Która forma pomocy jest bardziej zasadna i ludzka?

● Trzeba dostrzec jeszcze jeden najbardziej groźny trend. – Afryka się dechrystianizuje, a Europa na potęgę islamizuje. Co więcej, mułłowie islamscy wciąż wymyślają kolejne zarzuty o urażanie uczuć religijnych muzułmanów, a Unia Europejska natychmiast kapituluje. Doszło do tego, że stewardesy nie mogą już nosić na szyi krzyżyków na łańcuszku, z centrów miast znikają drzewka bożonarodzeniowe, a w Berlinie trwa spór o zabytkowy krzyż na kopule zamku (odbudowywany Pałac Republiki), który może być odebrany za wyróżnianie jednej tylko kultury. Teraz mułłowie oczekują od KE wydania zakazu robienia znaku krzyża przed kościołami katolickimi. Może czas, aby katolicy również upomnieli się o swoje prawa i zażądali od Komisji Europejskiej wydania zakazu noszenia burek przez muzułmanki w miejscach publicznych, bo to obraża uczucia religijne chrześcijan. Kolejną hipokryzją jest nazywanie ataków terrorystycznych incydentami terrorystycznymi.


W obronie muzułmanów

Aby nie zrodził się fałszywy przekaz, zaznaczam, że nie wszyscy muzułmanie są terrorystami. Większość z nich to spokojni Europejczycy. I to właśnie oni oczekują od Unii Europejskiej natychmiastowej deportacji radykalnych mułłów i skupionych wokół nich wyznawców oraz zamykania podejrzanych meczetów. To oni domagają się od Unii wydania oficjalnego oświadczenia o zamknięciu granic dla migracji na kilka najbliższych lat. – Na te apele Unia nie odpowiada!


EUROPO, powstań z kolan

Unijną politykę imigracyjną trafnie oceniła premier B.Szydło, apelując z mównicy sejmowej: „Europo, powstań z kolan i obudź się z letargu, bo będziesz codziennie opłakiwała swoje dzieci!” Cóż, sejmowi ignoranci, i do tego chwiejni – uznali to za obrażanie „godności” brukselskich elit i „dzień” wystąpienia Polski z UE, i zażądali ukarania premier przez komisję etyki poselskiej.

„Męczy mnie dylemat:
czy można stracić rozum, kiedy się go nie ma ?”
– Marcin Wolski

Rzeczywistość jest inna: Polska chce pozostać w Unii i ją reformować, a Komisja Europejska robi wszystko, aby Polskę wykluczyć, tylko że eurokraci nie mają odwagi otwarcie tego wyznać. □ – Powstań z kolan opozycjo i przypomnij sobie, co znaczy HONOR oraz wierność ojczyźnie i przodkom. Dostrzeż cztery prorocze znaki smoleńskie na szczątkach samolotu prezydenckiego: □ czystą biało-czerwoną chorągiewkę □ nietknięty wieniec ze świeżymi kwiatami □ kartkę z tekstem powitanym pilota do pasażerów □ i polskie godło, niestety, zanurzone w kałuży błota.

Kryzys bezpieczeństwa w Europie wywołany rozwarstwieniem kulturowo-religijnym i napływem islamskich terrorystów, wmieszanych w tłum uciekinierów, uczynił Stary Kontynent otwartym poligonem do wysadzania zdradzieckich bomb. Unia, wzorem Australii, powinna natychmiast deportować migrantów wraz z zaopatrzeniem do ich krajów, jeśli nie toczy się tam wojna, jak również w regiony, które zostały już wyzwolone.
„Przeznaczenie Wszechświata i naszej Planety
nie zależy od polityków, lecz naszgo rozwoju”
Miasta Światła, Ramathis-Mama.

Ciąg dalszy w części 2.

In lak’ech


Opracowanie: Hanna Kotwicka
Data publikacji: 30.05.2017, wtorek
dzień Dali /czakra korony
Kin 7, 7 Manik/Niebieska Rezonansowa Ręka/Fala Smoka
Część 2 – Spektralna CZYSTKA
● Świat dwóch „Donaldów”
● Tzolkinowski plan awaryjnyPo słowach premier B.Szydło, które wybrzmiały w polskim parlamencie 25 maja, internet wprost „oszalał”, tym razem pozytywnie. Apel obiegł cały świat. Premier Szydło stała się rzecznikiem ludzi, którzy na Zachodzie nie mają prawa głosu. W podobnym tonie szefowa rządu zwróciła się do opozycji:

„Jeżeli nie dostrzegacie tego, że dzisiaj zagrożenie terrorystyczne jest faktem, który każdego dnia może dotknąć każde państwo w Europie, i uważacie, że Polska nie powinna się bronić, to idziecie ręka w rękę z tymi, którzy wymierzają tę broń przeciwko Europie, przeciwko nam wszystkim… Polska nie będzie uczestniczyć w ‘szaleństwie Brukselskich elit’. I mam odwagę zadać elitom politycznym w Europie pytanie: dokąd zmierzacie? Dokąd zmierzasz, Europo? Powstań z kolan i obudź się z letargu, bo w przeciwnym razie codziennie będziesz opłakiwała swoje dzieci ... Nie dopuścimy do tego, żeby polskie dzieci nie mogły bezpiecznie pójść do klubu, do szkoły czy na plac zabaw. Nigdy się na to nie zgodzimy!”


Fraktalne sprzężenie energii

Słowa premier Szydło porównywane są do wystąpienia ministra Józefa Becka w Sejmie RP w maju 1939 r. w zawiązku z wypowiedzeniem przez Niemcy paktu o nieagresji:

„Rolę hitlerowskich Niemiec przejęły ‘oszalałe europejskie elity’ nasyłające na naszą ojczyznę armię uchodźców. Ta – jak można było wywnioskować – ma jeden cel: mordować Polaków”… Przemówienie zakończył słowami: „My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna: tą rzeczą jest HONOR”.

Jako ciekawostkę dodam, że Józef Beck urodził się w dniu 4.10.1894 r. w znaku 11 Cauac /Niebeskiego Spektralnego WICHRU (kin 219). 11 WICHER jest energią nośną obecnego roku 2016/2017, w którym dokonuje się transformacja relacji międzyludzkich i stosunków międzynarodowych. ● Fioletowy „ogień Cauac” jest wciąż w akcji! Może wkrótce przemieni się w fioletowy laser Cauac i porozcina zaspawane mózgi wszystkich zamroczonych…

Wiele wskazuje na to, że historyczne słowa premier Szydło są ewolucyjną szansą przebudzenia dla kanclerz Merkel, która, jak wiemy, odzwierciedla dominujący kierunek rozwoju narodu niemieckiego. Jak na razie pani kanclerz ciągnie swój naród w przepaść. Swoją pychą nieświadomie reaktywuje posthitlerowskiego ducha w europejskiej przestrzeni. Choć karma II wojny światowej została rozładowana, to mentalny pohitlerowski pył karmiczny – bardzo toksyczny dla wszystkich – Niemcy muszą usunąć sami. O tym, że jest on wciąż obecny, także w polskiej przestrzeni, świadczą zbyt często padające z ust polskich polityków słowa „faszyzm, faszyzacja, faszystowski” wypowiadane pod adresem przeciwników. Ci, którzy je mówią, nie wiedzą, że ich słowa są samooceną i to oni są egzekutorami faszystoskiego ducha pogardy dla drugiego czlowieka.


Tzolkinowski plan awaryjny

Czerwone światło zapaliło się w 31.12.2015 r. Przez 70 lat władze Bawarii skutecznie blokowały publikację „Main Kampf” A.Hitlera, ale z końcem 2015 wygasły prawa autorskie do dzieła Hitlera i już w styczniu 2016 ukazało się 300 egz. rzekomo do celów naukowych. Od tej pory było 6 wznowień, książka stała się bestsellerem, dodawano ją nawet do tygodników z programem telewizyjnym.

● Ale i tu mamy znak, jak genialny jest plan naprawczy ziemskiej ewolucji, zakodowany w Tzolkin i że tzolkiowska energia czuwa. Zawsze ma w zanadrzu plan awaryjny i miliony planetarnych kinów-katatalizów do dyspozycji. Są nimi wszyscy przywódcy i szefowie rządów – niezależnie od opcji i tego, jak się jawią ogółowi, m.in. A.Duda, B.Szydło, D.Trump, W.Putin., A.Merkel, J.Kaczyński, Ryszard z Petru itd. Każdy polityk ma do wypełnienia oprócz indywidualnego zadania inkarnacyjnego (□ to nie powinno nikogo interesować!), również swoją misję ewolucyjną (□ to może i wręcz powinno nas interesować!). Misja to inaczej zobowiązanie zaciągnięte względem ludzi i Ziemi jeszcze przed ich przyjściem na Ziemię.

Ale czas na ujawnienie kolejnej tzolkinowskiej tajemnicy. To nie przypadek, że zakaz publikacji „Main Kampf” wygasał 31.12.2015, w dniu z kinem 12 EB/Żółtego Krystalicznego Człowieka na Fali Smoka. 12 CZŁOWIEK jest kinem narodzin Beaty Szydło. W uproszczeniu można powiedzieć, że we fraktalnej przestrzeni władze katolickiej Bawarii przekazały polskiej premier niewidzialną dla oka pałeczkę w sztafecie do człowieczeństwa. Wszystko zadziało się w Fali SMOKA i w tej fali piszę te słowa.


Świat dwóch Donaldów

W Fali SMOKA, na szczycie NATO w Brukseli prezydent D.Trump wniósł do pola świadomości zbiorowej nowego ducha, obnażając intencje unijnych technokratów. Przykład: w trójstronnych rozmowach Trump-Tusk-Junkers sromotnej porażki doznał Donald Tusk (szef RE) na swoje własne życzenie. Chciał oczarować prezydenta USA swoją elokwencją, a koncertowo wyszedł na błazna, szczycąc się nową siedzibą NATO: „Ten budynek za naszymi plecami to Tusk Tower”. Tymi słowami nawiązał do słynnej siedziby firmy obecnego prezydenta USA – Trump Tower w Nowym Jorku.

Jak widać, świat ma dwóch Donaldów „T” – według Junkersa (szef KE) „o jednego za dużo”. □ Jeden Polskę chwali, a drugi gani i grozi sankcjami.


Porażka „Matki-Angeli od uchodźców”

W Fali SMOKA, na szczycie G7, także kanclerz Niemiec poniosła ogromną porażkę. W opublikowanym dokumencie końcowym, pod naciskiem prezydenta Trumpa znalazł się zapis dotyczący polityki migracyjnej: „Wspierając prawa człowieka przynależne wszystkim migrantom i uchodźcom, potwierdzamy suwerenne prawa państw, indywidualnie i zbiorowo, do kontrolowania swoich granic i ustalenia polityki w interesie narodowym oraz bezpieczeństwa”.

W świecie wielkiej polityki znalazł się wreszcie ktoś bez kompleksów, kto utarł nosa samowoli niemieckiej kanclerz. W tym miejscu opiszę mój krótki sen z 21 marca 2017 (kin dnia 13 Księżyc/m.in. kin nar. D.Tuska):

– „Jest ogromna hala fabryczna z maszynami, na posadzce porozrzucane są jakieś narzędzia, zmięte kartki, resztki blach. Do środka wchodzi ekipa remontowa w białych kombinezonach, przeciska się przez sterty śmieci i zaczyna malować ściany na biało. Nagle w przestrzeni wyłania się twarz Donalda Trumpa, który silnym, stanowczym głosem rzekł: – Najpierw usuńcie maszyny, posprzątajcie halę, a dopiero potem malujcie ściany”. [Koniec]
■ Może to „list” z przyszłości do teraźniejszości, zaadresowany do nas wszystkich. Albo wizja? Kto wie… [Fragment z nowego opracowania prognoz na 2017/18]

Jeśli Angela Merkel (kin 5 Słońce) nie ugnie karku, nie uderzy się w piersi, lecz będzie szukać odwetu, to w nadchodzącym roku 12 Ziarna, 2017/18 – na mocy prawa współodpowiedzialności – bolesna klęska może spotkać nie tylko ją, ale cały naród niemiecki. Podobnie rzecz się ma z Donaldem Tuskiem (kin 13 Księżyc), tylko że za jego sprawą potencjalne skutki dosięgną jego i Europejczyków nieco później – bo dopiero w roku 13 KSIĘŻYCA, 2018/19. □ Oto do czego prowadzi pycha…


Miasta Światła

Zanim sceptycy posądzą mnie o cokolwiek, najpierw niech przemyślą słowa przekazu Białego Bractwa Szambali, zaczerpnięte z książki Miasta Światła Ramathisa-Mama:

»Określamy polityków jako chorobę zdeformowanej społecznej świadomości ludzkości, która zbłądziła, oddzielając się od kosmicznych zasad ewolucji… «

In lak’ech


Opracowanie: Hanna Kotwicka
Data publikacji: 31.05.2017, środa
dzień Seli /czakra podstawy
Kin 8, 8 Gwiazda/Żółta Galaktyczna Gwiazda w ósmym dniu Fali SmokaRACHUBA 13 KSIĘŻYCÓW
● Ostatnie koło ratunkowe
● Klucz do NiebaRachuba 13 księżyców, w terminologii naukowej określana Dreamspell, nie jest ani zabawą mentalną, ani kreowaniem nowego porządku, lecz szansą powrotu do właściwego, energetycznego biegu ewolucji. Dreamspell to nasze ostatnie koło ratunkowe. Dzięki niemu świadomość ludzka nie zagubi się w ziemskim czasie i galaktycznej przestrzeni. Uświadommy sobie, że proces ewolucji postępuje w 260-dniowych cyklach galaktycznych, zaś życie na Ziemi toczy się w 365-dniowych cyklach solarnych. Te dwa rytmy spotykają się ze sobą w Kalendarzu 13 Księżyców i w ten sposób treści duchowe przenikają do planetarnego pola świadomości. Tu tkwi tajemnica ucieleśnienia Nieba na Ziemi.

W praktycznym zastosowaniu 13-księżycowy kalendarz jest solarno-galaktyczną mapą topograficzną i wzorcowym drogowskazem człowieka. Problem w tym, że większość ludzi nie potrafi lub nie chce go czytać, bo woli forsować swoje własne ego-programy. Planeta Ziemia jest strefą eksperymentalną, gdzie obowiązuje prawo wolnej woli. Stąd każde ludzkie działanie wywołuje określony skutek, a kalendarz, w którym pomiędzy daty gregoriańskie wpisane są uniwersalne treści harmonicznego modułu Tzolkin, na bieżąco pokazuje optymalny kierunek, każdą przyczynę zbłądzenia, jak i sposób korekty kursu. Każdy dzień jest dla każdego człowieka nieomylną diagnozą osobistą, ponieważ indywidualne reakcje na wydarzenia czy konkretne osoby ujawniają poziom jego ewolucyjnej dojrzałości. Wskaźnikiem jest rezonans lub dysonans z uniwersalną energią dnia.
I tak:
Brak emocji, realizm, krytyczne spostrzeżenia, szacunek dla osób myślących inaczej – świadczą o inkarnacyjnej dojrzałości człowieka. Natomiast każda krytyka, fanatyczna negacja, emocje, uwłaczanie cudzej godności wskazują na mentalne skarłowacenie. Właśnie ta grupa jest najgroźniejsza dla postępu ewolucyjnego. W naszej przestrzeni jest to potężna masa ludzka, którą próbują zagospodarować krajowi bankruci polityczni w zmowie z zachodnimi mediami, stanowiącymi tajną broń klik i korporacyjnych środowisk. Jednak ich „lukratywny, beztroski byt” w końcu się zachwiał, kiedy na scenie pojawił się nowy gracz – wicepremier Morawiecki z planem reindustrializacji kraju i stopniowej repolonizacji najważniejszych sektorów strategicznych (jak bankowość, ciepłownictwo, telefonia, sieć światłowodów, lecznictwo, media). Dzika prywatyzacja, oddawanie rynków zbytu korporacjom i firmom zachodnim to strategia L.Balcerowicza, określanego przez niezależne środowiska ekonomistów psujem polskiej gospodarki i finansów państwa. Morawiecki próbuje odkręcić to, co zdeformowali jego poprzednicy, jest motorem rozwoju w obecnym rządzie. Natomiast największymi psujami, którzy mogą zatopić rząd, są dwaj protegowani kościoła toruńskiego – w resorcie obrony i środowiska.


Czas rozbić mętne zwierciadło

Większość ludzi, patrząc na to, co się dzieje na świecie i w kraju, widzi same negatywne obrazy i beznadzieję. Tak postrzegają rzeczywistość ci, którzy nie mając elementarnej wiedzy o Prawach Czasu, rejestrują jedynie pojedyncze kadry z życia. Kiedy spojrzymy na wydarzenia przez pryzmat 13 księżyców i przypiszemy je do adekwatnego księżyca, dostrzeżemy, że wszystko przebiega zgodnie z wewnętrzną logiką „13”, i że dzieją się naprawdę ważne i potrzebne rzeczy. Wtedy zrozumiemy, że wszystko, co się wydarza, jest niezbędne, nawet jeśli w pierwszej chwili jawi się jako „złe”. Przyjmijmy, że mrożące krew w żyłach zdarzenia to „krzyk Matki Ziemi”, która nawołuje, przestrzega nas, apeluje: „Zatrzymajcie się zanim będzie za późno! Macie wolność wyboru – tego prawa nikt i nic wam nie odbierze. Jednak za wolnością wyboru idzie odpowiedzialność. Jeśli chcecie pokoju, stańcie się pokojem w swoim sercu – spalcie pamiętliwość, upór, lęki, zabobony w fioletowym ogniu transformacji. A jeśli chcecie wojny, będziecie mieć wojnę. Ci zaś, którzy jej nie chcą, a nie robią nic poza gapieniem się i szukaniem sensacji, staną się pierwszymi jej ofiarami.

Historia pokazała, że największymi ofiarami wojen zawsze są cywile. Przykładem była II wojna światowa, Powstanie Warszawskie, a obecnie terroryzm – w zamachach nie giną przywódcy, lecz zwykli ludzie. W naszej przestrzeni nie mamy jeszcze krwawych zamachów fanatycznych terrorystów, ale w tym kierunku zaczyna mutować świadomość. Za terroryzmem, niezależnie od tego, jaką przyjmie formę – klasyczną czy socjotechniczną, zawsze skrywa się żądza władzy, kontroli, dominacji. Żądza władzy to bezwzględny biznes, który nie dostrzega interesu mas, lecz wyłącznie własny. Pierwsze symptomy tego widma już mamy. Przykładem jest m.in. spektakl „Klątwa” (□ sugerowanie zabójstwa Kaczyńskiego), tak „modne” od dawna donosy na własny kraj (□ sankcje dotkną nie rząd, lecz naród), czy dyktat Kościoła, który próbuje narzucać swoje fanatyczne prawa nawet ateistom, wykorzystując spolegliwe, bogobojne rządy (□ skutki: klauzula sumienia, przymus macierzyństwa, noworodki na śmietniku, degradacja praw kobiet, podziemie aborcyjne, czyli pełzający „katolicki szariat”).

Zrozumienie mechaniki manipulacji masami jest szczególnie ważne, ponieważ w roku 2017/2018 wraz z 12 Ziarnem P do pola świadomości zbiorowej znów wkroczą stare, zaborcze demony. „Wojenne” nastroje nie ominą też Polski, ponieważ w nadchodzącym roku w polu mentalnym ożywią się energie stanu wojennego, upominając się o uwolnienie (13.12.1981 to kin 12 Ziarno w portalu). Ten mroczny fraktal do dziś nie został oczyszczony.

W sieci Czasu wszystko jest ze wszystkim połączone, a podobne lgnie do podobnego. Pierwsze sygnały ostrzegawcze już się pojawiły. Najpierw popłynęły z Francji, gdzie w obliczu groźby zamachów terrorystycznych wprowadzono przejściowo stan wyjątkowy, potem z Turcji po kontrowersyjnym referendum celem spacyfikowania przeciwników prezydenta. Niestety, Europa nie robi nic, by zlikwidować ogniska zapalne, podobnie dzieje się u nas. Rząd wciąż mówi o sprawiedliwości, równości wobec prawa, a policja boi się zrobić prządek z „podwawelskim terroryzmem”, premier drży przed ministrem lekceważącym prezydenta RP, marszałek sejmu lęka się ukarać wicemarszałków i posłów okupujących mównicę sejmową.

Dziesiąty księżyc, odsłaniając pierwsze, niedojrzałe jeszcze wyniki zbiorowych działań ludzi, obliguje teraz wszystkich – jednostki, środowiska, formacje, rządy, do rezygnacji z egocentrycznych ambicji, zrobienia listy poprawek oraz zaniechania forsowania tego, czego nie da się już naprawić. Nieprzypadkowo w dziesiątym księżycu – 12 kwietnia przypada ostatni proroczy dzień roku . W tym dniu, niezależnie od ludzkiej woli, jest nam pokazywane, co wypracowaliśmy na plus, a co na minus. Opisałam to w poprzednim artykule.

Pamiętajmy, że współodpowiedzialność za środowiska, kraj i Ziemię spoczywa na każdym z nas i nikt z nas przed nią się nie wymiga, nawet ty. Dlatego od teraz zamiast myśleć pozytywnie, zacznij pozytywnie działać. Weź do ręki pochodnię fioletowego ognia transformacji i sukcesywnie spalaj w nim wszystkie toksyczne myśli i słowa, jakie kiedykolwiek wydobyły się i wydobędą z twoich ust. To będzie twój największy dar dla ludzi, pokoju i Ziemi.

In lak’ech


Opracowanie: Hanna Kotwicka
Data publikacji: 24.04.2017, poniedziałek
dzień Silio /czakra serca
kin 231, 10 Chuen /Niebieska Planetarna Małpa
dziesiąty dzień Fali WiatruCzęść 1
Spektralna BURZA
● nad Polską ● Europą ● Światem
● Wirtualny opiekun terroryzuje dzieciW dzisiejszym rozedrganym świecie, pełnym zaprzeczeń, bratobójczych walk, konfliktów, trudno utrzymać stabilny punkt oparcia, nie mówiąc o świetlanych wizjach przyszłości. Natłok wydarzeń i newsów świadczy jednak o tym, że świat przemienia się w przyspieszonym tempie, aby nadążyć za planem ewolucji. Celem ewolucji jest stworzenie nowej etycznej wspólnoty na Ziemi. Choć cel jest odległy, pracy już teraz mamy nadto. Musimy przygotować grunt pod zasiew ziarna nowej świadomości, „oczyścić pole z chwastów”, zmotywować ludzi do pracy. I to dzieje się teraz. Rok 11 Wichru to rok prawdziwej Spektralnej BURZY w przestrzeni relacji, czas przecinania starych „nabrzmiałych wrzodów emocjonalnych”. Od czasu do czasu musi więc zagrzmieć i zaboleć, by wyrwać ludzi z odrętwienia, skłonić do reakcji.

Ten, kto ma wiedzę, nie musi się bać – pod warunkiem, że zacznie ją wdrażać do życia. W przeciwnym razie czekają go rozterki, huśtawki nastrojów, oscylowanie między euforią–paniką, paniką–euforią. Aż w końcu może trafić na „łowcę dusz” i stać się cudzą pożywką albo odpłynąć w światy astralnych wyobrażeń. Ten, kto pracuje z Tzolkin, wszędzie i zawsze jest bezpieczny. Jeśli będzie trzymał się kursu, nie zbłądzi. A jeśli coś przeoczy i zboczy z drogi, jego wewnętrzny intuicyjny kompas naprowadzi go z powrotem na drogę, na której spotka podobnych sobie ludzi. Dalej, zgodnie z prawem pokrewieństw, strzałki drogowskazów skierują operacyjną świadomość podróżników w energetyczne przestrzenie zamków Czasu.

O zamkach pisałam wielokrotnie. Dodam tylko, że ich nadrzędną funkcją jest harmonizowanie toczących się procesów przy udziale mądrych, przebudzonych duchowo ludzi. – I w tym duchu piszę artykuły, nawet jeśli są kontrowersyjne i bulwersują. Nie uzurpuję sobie prawa wyłączności do prawdy. Każdy może postrzegać rzeczywistość inaczej. Jest to właściwe i normalne. A ci, którzy wiedzą wszystko najlepiej, będą zarzucać mi wyznawanie błędnej ideologii, stronniczość polityczną, brak samodzielnego myślenia.
– Tu ich rozczaruję:
Nie mam żadnych poglądów politycznych i etc. – mam za to stabilny punkt odniesienia – godność człowieka, godność narodu i Tzolkin. Moduł Tzolkin jest rezonansową platformą, na której duchowość zazębia się z materią. Rezonans lub dysonans z 260 doskonałymi wzorcami świadomości odzwierciedla stopień harmonizacji. Co się tyczy mojej wiary – wierzę, że nastaną czasy, kiedy świetlane wizje dla Ziemi przestaną być wizjami i staną się realnością. Wierzę też, że już teraz większość Polaków jest zmęczona medialnymi kłótniami i marzy o spokoju, harmonii, zgodzie, ale nikt nie pyta ich o zdanie. Tu otwiera się pole do działania dla surferów aktywnych na facebooku i innych portalach społecznościowych. Nie musicie się odsłaniać, wystarczy jeśli zaczniecie zwracać uwagę na jakość słownictwa użytkowników i inteligentnie, bardzo subtelnie reagować na zapędy trolli i popisy pieniaczy. "Wojownik Cib" nie wojuje mieczem, ale mądrością. Tak rozprzestrzenia się Światło.

Wirtualny opiekun

Skoro jesteśmy w temacie sieci, apel do rodziców, aby byli czujni. Do Polski dotarła wirtualna gra, prowadząca dzieci i młodzież do samookaleczenia i samobójstwa. Gra „Niebieski Wieloryb” nie jest programem, który można zainstalować na komputerze lub innym mobilnym urządzeniu, nie wymaga rejestracji. Dziecko, które z ciekawości czy przypadku, użyje w internecie kilku haseł, samo zostanie namierzone przez tzw. kuratora. Najpierw zbiera on o nim informacje, a potem wyznacza mu zadania. Dziecko myśli, że gra w grę. Pierwszym z zadań jest wycięcie żyletką na ręce rysunku wieloryba lub napisu. „Wirtualny opiekun” prosi o wysłanie fotografii z wykonanym zadaniem, później przez 50 dni wydaje kolejne polecenia. Jeśli dziecko odmówi, jest straszone. Dzieci, które dochodzą do pięćdziesiątego poziomu, dostają ostatnie zadanie – popełnienie samobójstwa. W Polsce kilkanaście okaleczonych dzieci trafiło już do szpitali, najmłodsza dziewczynka miała 9 lat. W Rosji zarejestrowano 130 samobójstw.

Nadejdą czasy…

Kontynuując temat „Niebieskiej Burzy”, teraz zwracam się przede wszystkim do sceptyków, malkontentów, osób niezdecydowanych i rozpolitykowanych. Jeśli chcecie uchwycić głębszy sens tego, co przekazuję w moich artykułach, przeczytajcie ze zrozumieniem tekst niżej. Dotyczy on świetlanych wizji dla świata. To jest mój drogowskaz i kompas. Fragmenty pochodzą z książki E.J.Michael, Die Prophezeiungen von Jukatan (Proroctwa z Jukatanu); pierwsze wydanie ukazało się w Niemczech w 1996 r.

…»Nadejdą czasy, kiedy indywidualność człowieka osiągnie taki poziom dojrzałości, że będzie musiała zdać się na własną zdolność rozstrzygania. Ludzie muszą stanąć na własnych nogach, wypracować niezależną od innych postawę, suwerenne myślenie, klarowne postrzeganie i przejąć pełną odpowiedzialność za dokonywane wybory. Każdy z nas będzie sam dla siebie nauczycielem. Zakończą się czasy ślepego posłuszeństwa wobec narzuconych nam autorytetów, zarówno w kwestiach materialnych, jak duchowych.
(…)
Pieniądze nie będą zmonopolizowanym instrumentem zadłużenia i kontroli, jak to się dzieje teraz. Pieniądze będą reprezentować energię pozyskaną na drodze świadczenia usług i produkcji towarów w duchu uczciwości. W ten sposób załamie się globalna tyrania, zniknie bieda, świat doświadczy dostatku i pokoju, co trudno sobie dzisiaj wyobrazić. Powróci indywidualna i lokalna suwerenność.
(…)
Nawet jeśli dziś wydaje się to niemożliwe, w nowych czasach ukształtuje się nowa kultura. Wszystkie wspólnoty będą okazywać sobie szacunek, współpracować dla dobra innych. Jeśli obecne pokolenie podejdzie z pokorą do zbliżających się wydarzeń, to za pięćdziesiąt lat staniemy się nową cywilizacją… Rozwój telepatii całkowicie odmieni nasze życie społeczne, ekonomiczne i polityczne. Kryminaliści machiny elitarnej, którzy chcą zawładnąć światem, nie będą już mogli manipulować świadomością ludzi. Nie będzie tajemnic i spisków. Rasa ludzka zrobi gigantyczny krok naprzód, kiedy mroczne myśli staną się słyszalne dla innych, a motywy działań widoczne na zewnątrz. Należy jednak pamiętać, że telepatia działa niczym miecz obosieczny. Wymaga moralnej odpowiedzialności i wrażliwości na uczucia innych.
(…)
Świat potrzebuje ludzi, którzy chcą rozwiązywać problemy. Inicjatywa musi wyjść od jednostek, grup, mieszkańców gmin, miast, regionów, krajów. Jeśli wystarczająco dużo ludzi włączy się w ruch pozytywnych przemian, to idealiści pracujący w aparatach władzy – w rzeczywistości więźniowie biurokracji – mogą zostać zmuszeni do zreformowania systemu od wewnątrz… Bez reform zapanuje chaos, który z czasem doprowadzi do całkowitego załamania. (…) Każda jednostka musi się przebudzić od wewnątrz, aby uwolnić się od zewnętrznych przymusów. Dziś celem i zadaniem zastępów oświeconych dusz – propagatorów nowej świadomości – jest wspieranie ludzi w tym procesie.« [Koniec]


Teraz – w ramach samokontroli – wszyscy nanieśmy na powyższy obraz nasze przekonania, myśli, odczucia, subiektywne prawdy, osądy... Zlustrujmy się sami i w razie potrzeby dokonajmy samo-weryfikacji. Jeśli jesteście gotowi poznać następne wskazówki, ciąg dalszy w części 2.

In lak’ech


Opracowanie: Hanna Kotwicka
Data publikacji: 23.03.2017, czwartek
dzień Gamma /czakra trzeciego oka
Kin 199, 4 Cauac /Niebieski Samoistny WicherCzęść 2
Siedem ZASAD


Za: E.J.Michael, Proroctwa z Jukatanu

Jest siedem uniwersalnych prawd – siedem zasad przenikających się nawzajem, które pozwolą przywrócić światu piękno, pokój, harmonię. Nie istnieją one w oddzieleniu. Muszą zamanifestować się w sercach i umysłach ludzi równocześnie:


1 ● Zasada ZMIENNOŚCI
»Być dobrym – to czynić dobro«
– Nie wystarczy pozytywnie myśleć, ale trzeba zmienić nastawienie do życia, wyjść naprzeciw innym, zmierzyć się ze swoimi wcześniejszymi błędami, uzdrowić je w konfrontacji z ludźmi i czynić dobro. Chodzi o to, aby akt uprzejmości i dobroci nie był dziełem przypadku, lecz świadomym czynem – aktem uwolnienia.


2 ● Zasada MATERIALIZACJI
»To, o czym myślisz, dostajesz«
– Twój świat wewnętrzny stwarza świat zewnętrzny, tzn. urzeczywistniasz to, co absorbuje cię od wewnątrz. Twoje otoczenie jest materialną aranżacją twojej mentalnej aktywności. Jeśli dręczy cię jakiś problem lub podświadomie wyczuwasz coś niepokojącego w otoczeniu, zwizualizuj złotą gwiazdę lub złote słońce nad sobą i skieruj emanujące stamtąd promienie na obszar konfliktu i zawirowań energetycznych.


2 ● Zasada OBFITOŚCI
»Szczęście nie przychodzi z zewnątrz, lecz jest stanem duszy«
– Tajemnica dostawania tkwi w dawaniu. Od życia bierzesz to, co w nie zainwestowałeś. To, co do ciebie przyjdzie, jest wynikiem tego, co oddałeś w postaci pracy lub datku. To, czego nie dasz, jest stracone. Nie musisz się wyrzekać wszystkiego. Wystarczy, jeśli wyrzekniesz się emocjonalnego zniewolenia. Zastosuj to prawo we wszystkich dziedzinach życia, a staniesz się mistrzem swojego przeznaczenia.


4 ● Zasada WŁAŚCIWYCH POWIĄZAŃ
»W wypowiadanych słowach skrywa się tajemnica mocy stwórczej«
– Życie jest nauczycielem, ale tylko wtedy, gdy wzrastasz poprzez lekcje, które przygotowuje właśnie dla ciebie. Wszystkie nauki i mądrości są tylko słowami, a słowa nie zadowolą w pełni serca. Nie powinieneś reagować na wszystko, co usłyszysz od innych, i wierzyć we wszystko, co powiedzą – niezależnie kim są. Dogmatyczna wiara i fanatyczna obrona oficjalnych poglądów – czy to religijnych, naukowych, ideologicznych, czy osobistych – tłumi wyczucie na prawdy uniwersalne i wyrządza wiele niewyobrażalnych szkód. Podstawą właściwych powiązań (związków, relacji, partnerstwa) jest otwarta rozmowa o wszystkim. Dzięki rozmowom z ludźmi poznajesz swoją lojalność, ideały i siłę charakteru, która pozwala ci trzymać się zasad człowieczeństwa.


5 ● Zasada duchowej WOLNOŚCI
»Nie możesz być wolny, jeśli jesteś słaby«
– Uczniowie duchowych mądrości byli na Ziemi od zawsze. Ich nauki i metody zmieniały się z epoki na epokę. Prawdziwi mistrzowie zawsze pozostają w cieniu, oddziałują na ludzkość poprzez swoich uczniów i pozytywne wpływanie na ruchy społeczne, polityczne, religijne, w pełni respektując wolną wolę. Ludzie, których nie inspirują etyczne przykłady, stosunkowo szybko schodzą na złą drogę… Dziś ci, którzy mają coś do powiedzenia, nie należą już do kapłaństwa czy rodów królewskich, lecz zasiadają w instytucjach finansowych, bankach, korporacjach. „Od tyłu” wywierają wpływ na rządy, media, instytucje międzynarodowe, tajne stowarzyszenia. O tym, co się tam postanawia, przesądzają pieniądze... Każdy człowiek to pole walki – walki o jego duszę. Walka dobra ze złem jest tak samo intymna i osobista, jak twoje myśli, uczucia, motywacje i czyny… Nie możesz być silny, jeśli brakuje ci samodzielności.


6 ● Zasada duchowego PROWADZENIA>
»Naucz się czytać swoje odczucia jak książkę«
– Twoje życie uczuciowe – o ile jest zdyscyplinowane – jest latarnią, dzięki której odnajdziesz drogę. Ty sam jesteś kluczem, który otwiera tajemnice każdej chwili. Wiedz, że życie duchowe znajduje się w ciągłym procesie ewolucji. W przeciwnym razie popadłoby w stagnację, która nie pasuje do boskiego planu… Ortodoksyjna religia nie dopuszcza myśli, że także wysokie istoty nieustannie się rozwijają, że mogą uczyć się nawet od ludzi.


7 ● Zasada Uniwersalnej JEDNOŚCI>
»Ważniejsze jest to, co robisz, niż to, co wiesz«
– Los każdego człowieka jest niepowtarzalny i wyjątkowy. Jeśli jesteś świadomy celu i wytrwale do niego dążysz, stosunkowo szybko doświadczasz oświecenia… Niezbędną siłę, wytrwałość, mądrość zdobywasz w biegu wydarzeń, gdzie twoim nauczycielem jest życie. To jest prawdziwa droga inicjacji. Uniwersalnej Jedności możesz doznać tylko tu, na Ziemi. – Doświadczysz jej w chwili, kiedy pojednasz się z sobą, ludźmi, Wszechświatem, Bogiem i ucieleśnisz to w codziennym życiu.

Powodzenia!
In lak’ech

Uwaga: Obszerne fragmenty „Proroctw z Jukatanu” znajdziecie w książce 2012. Początek końca czy radość początku (ksiązka wyczerpana, dostępna tylko wersja elektroniczna).


Opracowanie: Hanna Kotwicka
Data publikacji: 22.03.2017, środa
dzień Seli /czakra podstawy
Kin 198, 3 Etznab /Białe Elektryczne Zwierciadło


» wyświetl same pytania

Twoje pytanie...
Imię i nazwisko:
E-mail:
Temat: *
Treść pytania: *
 

« poprzednie 8   
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8
   następne 8 »