Listy
Aktualności

« poprzednie 8   
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 
41
   następne 8 »

» wyświetl same pytania
Fala OC – Fala Białego PSA
● Zmysł tropienia śladów
● Świadomość MY
● 8 listopada - dzień wglądu13-dniowa Fala PSA to czas porządkowania relacji partnerskich i mierzenia się ze swoją emocjonalnością. Teraz testowana jest czystość zamiarów, wierność, lojalność, przyjaźń na dobre i na złe, a problematyką jest rozczulanie się nad sobą, poczucie uwięzienia w dramacie życia, dwulicowość, zdrada duchowa.

Wszystko, co „przypadkowo” pojawi się na drodze w tej fali, będzie powiązane z karmą pokoleniową i indywidualnymi zadaniami względem innych. Na tym polu niezawodnym drogowskazem jest INSTYNKT. Jeśli mu zaufasz, już z dala wyczujesz fałsz, obłudę, nieszczerość.
► Na „kole awatara” znak Oc/Biały Pies reprezentuje świadomość grupową, inaczej świadomość MY. Tu liczy się lojalność, braterstwo, wrażliwość społeczna i współodpowiedzialność zgodnie z mottem „JEDEN za wszystkich – WSZYSCY za jednego”. Niestety, jak pokazuje życie, te wartości odchodzą już w zapomnienie.

Dlatego duchowy przewodnik OC zabiera nas w podróż przez świat emocji i uczuć, abyśmy rozszerzyli horyzonty patrzenia, wyostrzyli zmysły, wzmocnili zdolność postrzegania i w końcu odkryli, że odgradzając się od siebie, nie poczujemy się ani silniejsi, ani bezpieczniejsi. Poczucie siły i bezpieczeństwa tkwi w naszej JEDNOŚCI.

► W Fali PSA każdy dzień jest nowym początkiem, dlatego każdego dnia mamy możliwość otwarcia się na kontakt z drugim człowiekiem – jego uczuciami, potrzebami, doznaniami. Choć powszechnie tego nie widać, dziś wielu, o ile nie większość ludzi, koncentruje się wyłącznie na własnych bolączkach i brakach. Ich aktywność ogranicza się z reguły do rozprawiania o chorobach, narzekania na drożyznę, podkręcania strachu, rozsiewania plotek i wizji niemożności.

► Impulsy płynące z poziomu świadomości OC wzmacniają naszą czujność i zmysł tropienia śladów, abyśmy mogli odnaleźć przyczynę własnego i cudzego cierpienia oraz środki potrzebne do uzdrowienia tego stanu. Jeśli otworzymy się na współpracę pod kierunkiem Białego PSA, będziemy zawczasu wyczuć negatywne energie, zanim dotrą do naszego pola. To ustrzeże nas przed siłami próbującymi zaatakować nas z ukrycia.

...OC odznacza się wiernością i kolektywnie nacechowanym zachowaniem. Chociaż potrafi być bardzo samolubny i zazdrosny, to jednak na pierwszym planie stawia miłość płynącą prosto z serca. Często jest dużym wyzwaniem dla innych, bo zawsze „wywęszy” to, co gnije... (Za M.Wimmer, Majowie Tkacze Czasu)

□ □ □ □ □

UWAGA: We wtorek, 8 listopada, mamy możliwość podglądu głównej problematyki roku 5 Ix/Białego Maga, 2023/24.


Medycyna PSA

Nagualem OC jest PIES, przynoszący ludziom medycynę pojednania.Wskazówki na 13 dni fali

● Wejdź w rolę bezstronnego „świadka” i spójrz na siebie oczami domowników i znajomych.
● Przestań rozczulać się nad sobą i szukać winnych na zewnątrz.
● Przyjmij w pokorze przykre lekcje życiowe i uzdrów ich przyczynę w sobie.
● Współczuj, ale nie lituj się i nie pobłażaj.
● Podążaj za prawdą serca – dasz radę !
PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom przesyłam serdeczne podziękowanie za bezinteresowne "cegiełki" na poczet nowej edycji kalendarza ściennego na 2023 rok, w tym
☼ Dorocie z Wrocławia ☼ Małgorzacie z Warszawy ☼ Monice z Gdańska ☼ Irenie z Krakowa ☼ Teresie i Barbarze z Bielska-Białej ☼ Alicji z Rybnika ☼ Teresie ze Starych Bielic ☼ Alinie ze Szczecina ☼ Barbarze z Trzcianki.
☼ Niech Dobro wróci do Was zwielokrotnione.☼6.11.2023CABAN – Fala Czerwonej ZIEMI
● Subtelne drogowskazy


Okres: 22 października – 3 listopada 2022

Fala ZIEMI jest platformą, przez którą przewijają się wszystkie informacje. Tu spotyka się, kłóci i godzi cały „kosmos”, co odzwierciedla się w zachowaniu i postawach ludzi. W tym spektrum kluczowym tematem jest odbudowa więzi, łączenie sił i współodpowiedzialność, a problematyką – alienacja, brak uziemienia na gruncie realności, pochopne wnioski, fanatyzm.
► Przez 13 dni duchowi nawigatorzy CABAN będą ustawiać przed nami mentalne drogowskazy, abyśmy rozwinęli w sobie zdolność rozróżniania granicy między ułudą a prawdą. □ DZIESIĄTY dzień pokaże nam, jak odciąć się od tego, co szkodzi nam wszystkim. □ DWUNASTY dzień podpowie, jak odnaleźć swoje miejsce wśród ludzi. □ TRZYNASTY dzień przypomni, że my sami jesteśmy przyczyną wszystkiego, co przytrafia się nam w życiu.

Medycyna ZAJĄCA

Nagualem Caban jest ZAJĄC, przynoszący ludziom medycynę ofiarności. □ Pojęcie „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą piękna i współbrzmienia ze wszystkim”.13-dniowe spektrum ZIEMI

Tutaj testowana jest indywidualna świadomość pod kątem dojrzałości społecznej. Teraz możesz przyjrzeć się z bliska nałożonym na ciebie zadaniom w odniesieniu do wzorcowego programu rozwoju ludzkości. Tu odzwierciedla się świetlany plan odnowy Ziemi, któremu TY nadajesz fizyczne kształty.

W Fali ZIEMI szczególną rolę odgrywają dwa dni z portalami, ale równie bogaty w informacje może okazać się trzynasty dzień.

● 9 Chicchan P /Czerwony Solarny Wąż w portalu
– wnosi iskrę zapalną do życia. Przyjrzyj się informacjom zdobytym w tym dniu i odkryj, co zostało w tobie na nowo rozpalone. Tego dnia zostanie przebadana twoja witalność pojmowana jako słońce twojego wnętrza.

● 12 Lamat P /Żółta Krystaliczna Gwiazda w portalu
– tu zaznacza się spotęgowana moc prześwietlania szczegółów w ciągu całego dnia, jak i w minionych dniach fali. Tu poszukiwane są istoty ludzkie, które mogłyby pomóc słabszym zrobić krok naprzód na ścieżce indywidualnego rozwoju.

● W trzynastym dniu spójrz wstecz na całą falę – na jej wejście i wyjście i zastanów się, jak przebyłeś ten odcinek czasu. Spróbuj podejść do informacji wolny od wyrokowania, nawet jeśli chwilowo nie widzisz osobistego związku z serią minionych wydarzeń.

● Nie pomiń też czterech dni z czerwonymi pieczęciami, określane bramami przeznaczenia. Tu może tkwić główny motyw problemów rodzinnych i zawodowych.
24.10.2022KAN – Fala ZIARNA
Praprzyczyna ludzkich zahamowańOkres: 9 – 21 października 2022

Fala Żółtego ZIARNA nanosi najwięcej poprawek na planie inkarnacji. W tej przestrzeni liczy się wiara we własne siły i odwaga do wykorzystywania nowych możliwości, jakie oferuje los, zaś problematyką jest niezdecydowanie i lęk przed podjęciem ryzyka.
Fala KAN może okazać się bardzo gorącym okresem, ponieważ skupia dziesięć galaktycznych portali. To sprawia, że potęguje się moc oddziaływania energii tych 10 kinów na twoje codzienne życie, co może wywołać duże poruszenie w twoim osobistym polu.

DZIESIĄTY dzień fali pokaże ci, co cię najbardziej ogranicza w działaniu, DWUNASTY wskaże, jak omijać pułapki na drodze, a TRZYNASTY rzuci ci wyzwanie, abyś połączył intuicję z logiką i przestał lękać się wszystkiego, co nowe.

Zacznij uważniej obserwować swoje odczucia, zadawaj pytania, dociekaj i nie daj się zwieść sztuczkom trenerów zastraszenia, którzy spróbują zrobić wszystko, by zasiać w tobie lęk, wątpliwości, bezsilność. Jeżeli nie na wszystko znajdziesz natychmiastową odpowiedź, zdeponuj w pamięci to, czego nie rozumiesz i czekaj na wyjaśnienie. Gdy zawiesisz pytanie w przestrzeni, wcześniej czy później przyciągnie ono odpowiedź.

Powracaj do nurtujących cię kwestii w dni opatrzone tą samą pieczęcią, w której pojawił się problem. Jak wiesz, każda pieczęć pojawia się co 20 dni w kalendarzu i za każdym razem pokazuje coraz jaśniejsze oblicze. Jeżeli twoje pytanie będzie wciąż pozostawać bez odpowiedzi, powinieneś uzbroić się w cierpliwość. To, co raz wynurzy się w określonej pieczęci, będzie w niej wciąż obecne. Być może znajdziesz wytłumaczenie tego, co zostało ci pokazane, za 20, 40, 60 dni albo dopiero przy kolejnym powrocie fali. Nie martw się! Masz wystarczająco dużo czasu i na pewno niczego nie przeoczysz.


Medycyna BORSUKA

Nagualem Kan jest BORSUK, uchodzący za lekarza od przypadków beznadziejnych.
13-dniowe spektrum fali

► Zwróć uwagę na dwa lub trzy dni z kinami twojej rodziny solarnej i ustal, z którymi latami życia są one powiązane. Obserwuj je uważnie i zapisz spostrzeżenia. Twoje notatki będą przydatne do późniejszych porównań i analiz, kiedy po 260 dniach znów pojawi się Fala ZIARNA

► Nie pomiń też 4 dni z żółtymi pieczęciami, które określane są bramami przeznaczenia. Tu może tkwić praprzyczyna twoich zahamowań, przesadnych zabezpieczeń i lęku przed przyszłością.
13.10.2022
CHUEN – Fala MAŁPY
● Kwintesencja ludzkiej polaryzacji26 września – 8 października 2022

Fala Niebieskiej MAŁPY otwiera przed nami przestrzeń spirytualnej wiedzy i twórczej inteligencji. Jej specyfiką jest innowacyjność i ruchliwość. Tu nic nie stoi w miejscu, lecz nieustannie drga, kurczy się, wybrzusza, wcześniej czy później wypływa na powierzchnię i albo nas zachwyca, albo przeraża. Tutaj liczy się dociekliwość, odwaga, elastyczność myślenia, radość życia, optymizm, a problematyką jest naiwność, tchórzliwość, manipulacje, intrygi, wiara w sprzysiężenie, pesymizm.
► Warto przypomnieć, że ludzka tchórzliwość to „świat iluzji”, na pozór bardziej realny, przewidywalny, bezpieczniejszy. Natomiast spirytualna odwaga to „magiczny lot w Nieznane”, w nowe, nieprzewidywalne obszary, gdzie jeszcze cię nie było.

Jeśli wybierzesz dotychczasowy świat iluzji i zaprzeczeń, będziesz w nim lepiej lub gorzej trwać – razem z innymi narzekać, krytykować, osądzać, szukać winnych za własne niepowodzenia. Jeśli wybierzesz krok w Nieznane, przed tobą rozświetli się zupełnie inny świat, pełen uśmiechniętych ludzi. Rozpoznasz w nim osoby o podobnych poglądach, tak jak ty świadome toczących się procesów, gotowe nieść pomoc bez oczekiwania coś w zamian.

Wiedz, że każda zmiana, jaka zajdzie w tobie, odzwierciedli się w twoim otoczeniu. Niewykluczone, że wykruszą się stare przyjaźnie, a zawiążą nowe na dobre i na złe. W ten sposób wraz z pokrewnymi ci duszami zaczniesz przekształcać kolektywne konstrukcje mentalne i staniesz się narzędziem ducha transformacji.

► Patrząc z nadrzędnej perspektywy, Fala MAŁPY, z jednej strony, odzwierciedla przestrzeń spirytualnych mędrców i przewodników ludzkości, a z drugiej – arenę kuglarzy, karierowiczów, zdrajców, oszustów. Dlatego nadrzędnym celem osób przebudzonych jest obrona etycznych wartości i rozpowszechnianie uniwersalnej prawdy.

► Fala MAŁPY rozpoczyna się w „pępku Tzolkin” i aż po dziesiąty dzień biegnie w siódmej, środkowej kolumnie, symbolizującej kręgosłup moralny ludzi i stan konstrukcji nośnej świata. Dlatego obserwuj uważnie znaki, jakie daje ci twój kręgosłup i ciało, a dowiesz się, czy wzmacniasz planetarną konstrukcję, czy ją osłabiasz.


Medycyna MAŁPY

Nagualem Chuen jest MAŁPA, przynosząca ludziom medycynę elastyczności.13-dniowe spektrum Małpy

Wiedz, że współtwórcami lepszego jutra są ci, którzy potrafią przyjąć każde zdarzenie i zrządzenie losu w spokojny sposób. Popatrz na swoje życie od pogodnej strony, a bez trudu odkryjesz, dlaczego musiałeś zbierać takie a nie inne doświadczenia w tej fali. Fala MAŁPY zawsze zakotwicza coś cennego w twoim osobistym polu.

Pierwsze dwa dni fali, należące do „pępka Tzolkin”, są specyficznymi nośnikami informacji. Jednak najważniejszy jest 2 Eb C /Żółty Biegunowy Człowiek C, ponieważ tu skupia się kwintesencja ludzkiej polaryzacji.

● Natomiast 12 Ik /Biały Krystaliczny Wiatr zdefiniuje twój dotychczasowy dorobek i jakość twojego pobytu na Ziemi. W tym dniu zostanie ci ukazana droga twojego rozwoju od czysto zwierzęcych pobudek aż do natury człowieka dojrzałego duchowo. Ciesz się, że los dał ci tak wiele do myślenia................

Informuję, że kalendarz ścienny na 2023 rok ukaże się w listopadzie.


26.09.2022ETZNAB – Fala ZWIERCIADŁA
● Prawda nie lubi czekać13 – 25 września 2022

Fala Białego ZWIERCIADŁA wprowadziła nas w spektrum uniwersalnej prawdy i demaskowania fałszu. Tu liczy się autentyczność, zdolność wybaczenia sobie, odwaga do zmierzenia się z własnymi cieniami, a problematyką jest oszukiwanie siebie, dwulicowość, osądzanie ludzi, zaklinanie rzeczywistości, ucieczka w światy ułudy.
► Wyobraź sobie, że znalazłeś się w metaforycznej „sali luster”, w której widzisz siebie w różnorodnych odsłonach i maskach. Tu nie istnieją pojęcia właściwy i niewłaściwy ani dobry i zły, lecz odzwierciedla się to, co jest. Na progu „sali luster” dostałeś do ręki niewidzialny „miecz prawdy” i „rytualny nóż” uwalniający cię z pęt zakłamania. W każdej chwili możesz ich użyć i jednym zdecydowanym ruchem odciąć się od iluzorycznych stref, a wtedy zadymione lustro twoich złudzeń przekształci się w klarowne okno na wolność. Jednak prawdziwa wolność zawsze idzie w parze z aktem przebaczenia, uwalniającym cię od złudzeń przyczyny i skutku oraz tego, co wydaje ci się niedoskonałe i wadliwe. Im szybciej zareagujesz na dysharmonijne odczucia i niekomfortowe sytuacje, tym prędzej osiągniesz spokój i poczucie równowagi. Zrozumienie i zaakceptowanie tak pojmowanych odbić lustrzanych jest „magiczną pigułką” na uwalnianie się od złudzeń, kompleksów, huśtawek nastrojów.

► Od czwartego dnia Fala ZWIERCIADŁA biegnie w siódmej kolumnie Tzolkin, która symbolizuje konstrukcję nośną świata i kręgosłup moralny ludzi.
Medycyna KOBRY

Nagualem Etznab jest KOBRA, przynosząca ludziom medycynę samooczyszczenia.


13-dniowe spektrum fali

Przez 13 dni fali będziemy się uczyć rozróżniania granic między subiektywną ułudą i obiektywną prawdą.

„Stara mądrość uczy, że kto zbyt daleko odszedł od właściwej drogi, zatraca się w świecie fałszywych oczekiwań i na koniec spotyka go klęska. Jednak po okresie upadku zawsze pojawia się możliwość powrotu na właściwą drogę. Nie będzie to łatwe. Nawrócenie wymaga przyznania się do błędów przed sobą i przełknięcia gorzkiej pigułki nieprzyjemnej prawdy. Dlatego uważaj, aby nie dać się zwieźć fałszywej krainie złudzeń” /h. praprzyczyny 24, „Punkt zwrotny”.

14.09.2021CHICCHAN – Fala WĘŻA
● Wzorcowy plan uzdrowienia31 sierpnia – 12 września 2022

Fala Czerwonego WĘŻA to spektrum kreatywności, witalności, troski o zdrowie i siły przetrwania, w którym zapisana jest wzorcowa kopia holistycznego planu uzdrowienia człowieka. Tutaj wszystko kręci się wokół tematyki ZDROWIA i szacunku dla ludzkiej inności, a problematyką jest EGOCENTRYZM, zawiść, intrygi. Nie ma znaczenia, czy ktoś lekceważy własne lub cudze życie z powodu bezmyślności, chęci zysku, czy zewnętrznych przymusów lub nacisków.
► Osobliwością Fali WĘŻA jest to, że dziesięć z jej trzynastu pozycji ma galaktyczne portale (kiny od 106 P do 115 P). Energie kinów z literą „P” będą akcentować te elementy, które powinieneś pilnie uzdrowić, aby pasowały do twojego doskonałego prawzorca. Wszystko, co jest zapisane w planie twojego uzdrowienia, teraz przeniknie cię aż do szpiku kości.
► Na starcie fali określ swój stosunek do życia, ale nie tego na zewnątrz, lecz tego od wewnątrz i odpowiedz krótko tak lub nie, a potem zadaj sobie te same pytania w jej dwunastym dniu.

○ Czy akceptujesz swoje życie bez żadnego ale?
○ Czy nie pracujesz ponad siły?
○ Czy nie biegasz chory do pracy?
○ Czy nie oszczędzasz przesadnie kosztem zdrowia?
○ Czy śpisz wystarczająco długo i budzisz się wypoczęty?
○ Czy znajdujesz czas na relaks?


Medycyna SALAMANDRY

Nagualem Chicchan jest SALAMANDRA, przynosząca ludziom medycynę wybaczenia i przemian. □ Pojęcie „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą współbrzmienia ze wszystkim”.
31.08.2022Eb – Fala CZŁOWIEKA
● Tak jak cenisz siebie, tak cenią cię inni.Okres: 18 – 30 sierpnia 2022

Fala Żółtego CZŁOWIEKA to spektrum mądrości życiowej i decyzyjności, w którym bardzo mocno akcentuje się prawo rezonansów „podobne przyciąga podobne”, a w centrum uwagi jest człowiek. Dlatego to, co zostało w stłumione w ludziach, musi wyjść na światło dzienne – „dół” musi obrócić się w „górę”. Tutaj kluczowym tematem jest WOLNA WOLA i odpowiedzialność za dokonane wybory, a problematyką – subtelne manipulacje, lawirowanie, obłuda.
► Fala CZŁOWIEKA odwołuje się do całej wiedzy i doświadczeń życiowych ludzkości. Impulsy wychodzące z tego poziomu dopingują nas do wymiecenia z głowy skostniałych przekonań, lęków, przesądów, zobowiązań bazujących na tym, co wypada lub nie wypada, by zrobić miejsce na nowe rozpoznania.


Medycyna PSZCZOŁY

Nagualem Eb jest PSZCZOŁA, przynosząca ludziom medycynę uwolnienia. □ Pojęcie „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą współbrzmienia ze wszystkim”.


INDYWIDUALNA praca z energią

Falę CZŁOWIEKA zasilają dwa galaktyczne portale.


2 Ben P /Czerwony Biegunowy Wędrowiec P
– rozbudowuje sieć dróg w nowe przestrzenie prowadzące cię ku wolności.

5 Cib P /Żółty Wiodący Wojownik P
– bierze pod lupę skutki dokonanych przez ciebie manifestacji i ukierunkowuje cię na drogę rozwoju zgodną z planem Duszy.

● Jeśli chcesz poznać, jak dalece jesteś karmicznie powiązany z Falą EB, znajdź 2 lub 3 kiny z pieczęciami swojej rodziny solarnej i ustal, z którymi latami życia się wiążą. Zapisuj na bieżąco swoje obecne reakcje i spostrzeżenia. Jeśli coś szczególnego wydarzy się w konkretnych dniach, zastanów się, czego wcześniej nie zrozumiałeś i co chciała ci powiedzieć energia dnia.

● W trzynastym dniu fali
– spróbuj uchwycić analogie między obecną sytuacją wokół ciebie i wydarzeniami w minionych latach życia. Masz teraz optymalną możliwość skorygować ówczesne dysharmonie i usunąć je z kolektywnego pola świadomości. □ Dalsze wskazówki znajdziesz w podręczniku „Kod Inkarnacji”, t. 1.


21.08.2022
CAUAC – Fala WICHRU
● Karma pokoleniowa
● Cauac to imię OdnowyOkres: 5 – 17.08.2022

Fala Niebieskiego WICHRU wprowadziła nas w spektrum transformacji, uzdrowienia, innowacyjnych przemian, regeneracji sił, ale też przejściowego chaosu i dezorientacji. Jej nadrzędną funkcją jest nadanie tempa procesom odnowy, oczyszczania relacji między ludźmi i niwelowania skutków karmy pokoleniowej. Wszystkie te procesy postępują równocześnie.

Natomiast w sferze kolektywnej i indywidualnej tematem numer jeden są kwestie relacji z konkretnymi osobami, grupami i środowiskami, problematyką – konfliktowość, oszczerstwa, żądza odwetu, wyzwaniem – przełamanie osobistych oporów i szukanie dróg wyjścia z impasu.
► Duchowa edukacja pod kierunkiem CAUAC rozpoczyna się od zrewidowania fundamentu osobistych przekonań, motywacji, zamiarów. Cauac jest oczyszczeniem „świątyni ciała” i roznieceniem iskry ciała świetlanego. Dlatego teraz wszystkie cienie przeszłości, destruktywne osady, minione doświadczenia, skale wartościowania, formacje myśli i stare wzorce zachowań są wynoszone na powierzchnię, by poddać je procesowi transformacji.

Energia nośna fali będzie przyciągnąć do pola świadomości chmury burzowe, które powstały z ludzkich lęków, maskowania problemów, zagłuszania starych prawd i oporu przed zmianami. Chmury będą pojawiać się tam, gdzie powinniśmy dokonać pilnego oczyszczenia, czyli w miejscach, których niechętnie dotykamy – jak obszar uczuć, osobiste iluzje, zakłamanie w rodzinie, kręgu koleżeńskim i zawodowym itp. Im silniej jesteśmy uwikłani w biegunowość, tym mocniej będzie ona nas dręczyć.

»Jedni ludzie jasno myślą i jasno się wyrażają, u innych panuje w głowie zamęt. Bystry umysł i tępota z drugiej – nie są stopniami rozwoju intelektu, lecz różnymi stanami świadomości. Tępota to inaczej psychologiczna obrona przed niechcianą informacją. Bystry umysł to otwartość, pragnienie otrzymywania informacji i usłyszenia każdej prawdy.« /Za V.Zeland, Transfering rzeczywistości.


Medycyna SKUNKSA

Nagualem Cauac jest SKUNKS. □ W indiańskiej tradycji słowo „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą współbrzmienia ze wszystkim”.


INDYWIDUALNA praca z energią faliW Fali WICHRU ważnymi nośnikami informacji są dwa dni z galaktycznymi portalami:

● 7 Chicchan P /Czerwony Rezonansowy Wąż P
– w tym dniu energia WĘŻA, wspomagana przez portal, pobudza osłabioną siłę witalną człowieka i nadaje wyjątkowego znaczenia impulsom uzdrowienia w sferze cielesnej.

● 10 Lamat P /Żółta Planetarna Gwiazda P
– ten dzień wyróżnia się ogromną siłą wyrazu. Energia dnia ma za zadanie zharmonizować wszystko, co da się zharmonizować w świecie materialnym. Zamanifestowane w tym dniu piękno, estetyka, porządek stają się tłem dla przeobrażeń dokonujących się na finiszu fali.

● Warto też obserwować cztery dni z NIEBIESKIMI pieczęciami, które przypisane są do sfery przyczynowej/duchowej, nazywane bramami przeznaczenia. Tu może tkwić główny motyw wielu problemów w sferze stosunków międzyludzkich.

□ Jeśli chcesz poznać, jak dalece jesteś z nimi karmicznie powiązany, znajdź dwa lub trzy kiny z pieczęciami swojej rodziny solarnej i ustal, z którymi latami życia się one wiążą. Jeśli coś szczególnego wydarzy się w tych dniach, zastanów się, co chciało ci powiedzieć dane doświadczenie. A potem sięgnij pamięcią do do konkretnego roku i odkryj, czego wówczas nie zauważyłeś lub nie zrozumiałeś. □ Dalsze wskazówki znajdziesz w podręczniku „Kod Inkarnacji”, t. 1.


Powodzenia...


5.08.2022


» wyświetl same pytania

Twoje pytanie...
Imię i nazwisko:
E-mail:
Temat: *
Treść pytania: *
 

« poprzednie 8   
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 
41
   następne 8 »