Listy
Aktualności

« poprzednie 8   
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35
   następne 8 »

» wyświetl same pytania
[4.07.2021] Skąd ten POŚPIECH?
● Kiedy koniec? ● Warianty „korony”Według nazewnictwa WHO:
□ wariant brytyjski to Alfa,
□ południoafrykański – Beta,
□ brazylijski – Gamma,
□ indyjski” – Delta,
□ kalifornijski” – Epsilon,
□ kolejny brazylijski – Zeta,
□ nigeryjski – Eta, □ amerykański – Iota,
□ filipiński – Theta,
□ kolejny indyjski, a teraz kolumbijski – Kappa,
□ peruwiański/andyjski/od teraz także australijski – Lambda.

● Jak dotąd WHO wykorzystała 11 liter. Ale bez obaw, klasyczny alfabet grecki zawiera 24 litery, więc jest spory zapas...


Kiedy koniec ZARAZY?

Niezależnie czy się zaszczepimy czy nie, pandemia będzie trwała co najmniej do końca 2022 roku. Tak zostało postanowione, kropka. Kto postanowił?... Dowiecie się w dalszej części… Będą kolejne mutacje, nowe-stare obostrzenia, drugie, trzecie, n-te dawki wszczepianych preparatów. Na tym się nie skończy. Po koronawirusie rozpoczną się następne masowe szczepienia np. przeciw HIV czy malarii. Potem przyjdzie kolej na zwierzęta… Interes musi się kręcić!

Nie są to teorie spiskowe, lecz oficjalne informacje zawarte w dokumentach, opublikowanych w kwietniu i maju br. na stronie Fundacji Rockefellera i Międzynarodowego Funduszu Walutowego (MFW). Trzeci „proroczy” dokument to „Deklaracja Rzymska”, podpisana 21.05.2021 podczas szczytu G20 na temat zdrowia w Rzymie. – Tu dopiero włosy stają dęba na głowie, a oczy robią się okrągłe jak talerze! – Co za precyzja!…

□ Jeśli chcesz dowiedzieć się, kiedy koniec zarazy i jak ma być po, szczegóły pod linkiem www.youtube.com/watch?v=E1o6CY7U5hE


Skąd POŚPIECH szczepionkowy?

► 1 ● W dokumencie Fundacji Rockefellera,
zatytułowanym „Jeden za Wszystkich – Plan działania na rzecz finansowania globalnego wyszczepiania i zrównoważonego rozwoju” (!?) czytamy, że pandemia skończy się w 2022 roku pod warunkiem, że 70% populacji ziemskiej zostanie zaszczepiona przeciw covid-19. Bez tego nie da się uratować gospodarek ani klimatu. Fundacja wzywa rządy do podjęcia natychmiastowych kroków w celu zwalczenia pandemii i podaje, jak ma funkcjonować ten mechanizm… Wszystkie kraje mają przedstawić plany odbudowy na konferencji klimatycznej w Glasgow, zaplanowanej na 1–12 listopada 2021. – Co ma wirus do klimatu?!...
● Jak nie wiadomo co, to chodzi o pieniądze. Interes musi się więc kręcić. I tak, państwa mają nakręcać popyt, firmy farmaceutyczne produkować szczepionki, podatnicy bogatych krajów zrzucać się na fundusz szczepionkowy dla biednych krajów, potem grzecznie aplikować sobie najnowsze preparaty, a na koniec zdać sprawozdanie i czekać. Za sprawne wyszczepianie każdy kraj ma dostać fundusze na odbudowę gospodarek, ale na co wolno mu wydać pieniądze, o tym będą decydować globalne elity. /Dokument jest dostępny w jęz. angielskim na stronie Fundacji Rockefellera.


► 2 ● Dokument Międzynarodowego Funduszu Walutowego,
opublikowany w maju br., rozwija i precyzuje założenia planu Fundacji Rockefellera, spójne z agendą ONZ.


W dalszej części dokumentu MFW pokazana jest m.in. mapa świata i plan szczepień zróżnicowany dla poszczególnych krajów. Dla przykładu do 2022 r. Polska musi osiągnąć poziom wyszczepień 70-80 procent, a Wlk. Brytania, Francja i Australia tylko 60 procent. Dlaczego? Nie podano.


► 3 ● „Deklaracja Rzymska”,
to dokument podpisany w maju br. na zakończenie szczytu G20 /Global Health Summit, w którym 19 państw + UE zobowiązały się w ściśle określony sposób walczyć z pandemią i wypełniać 12 postanowień ujętych w deklaracji. Walce z pandemią mają towarzyszyć kampanie reklamowe, obostrzenia sanitarne (pkt 2 deklaracji) i permanentne generowanie emocjonalnego zapotrzebowania na szczepionki, by uzyskać zwrot kosztów (pkt 7). Podsumowując: pandemia ma doprowadzić do powstania korpo-państwa (pkt 6), a następnie poprzez ciągłe śledzenia zdrowia, np. kamery termowizyjne, biometria, alerty (pkt 8) oraz równość genderową (pkt 10) i intensywne selekcjonowanie ludzkich GENOMÓW (pkt 11) – zakończyć się zielonym dobrobytem (pkt 12).
● Wygląda na to, że w niedalekiej przyszłości człowiek ma się stać „żywą maszyną”, która nigdy się nie psuje, nie zadaje pytań, wydajnie pracuje, przynosi same zyski.
□ Jak to będzie wdrażane, opowiada polecany na wstępie film „Kiedy koniec zarazy?”. Narrator nie straszy, nie zanudza, nie osądza, lecz omawia każdy z 12 punków krótko, z pewną nutką „ironizującej niepewności”.

Trzy prorocze dokumenty opisują mechanizm wdrażania
sprawdzonej Heglowskiej taktyki:
PROBLEM ● REAKCJA ● ROZWIĄZANIE


4.07.2021CIB – Fala WOJOWNIKA
● Odwracanie uwagi
● Ścieżka uwolnienia ŚWIATŁAOkres: 28 czerwca – 10 lipca 2021

Fala Żółtego WOJOWNIKA wprowadza nas w spektrum narodzin światła w ciemności. Ciemność nie jest ani zła, ani dobra, ona po prostu jest. □ W „Księdze Chilam Balam” jest napisane, że „w dniu Cib zostało zapalone pierwsze światło, aby rozświetlić ciemność tam, gdzie nie było ani słońca, ani księżyca”. Dlatego w dniu ze znakiem Cib Majowie wznosili modły o odpuszczenie win i składali sile ciemności daniny, aby znów mogło wyłonić się piękno i przez pewien czas radować ludzkie oczy, zanim na nowo pokryje je warstwa nieczystych myśli i przesłonią opary emocji. Dziś symbolem prawadwnego aktu transformacji przez światło oświecenia jest płomień woskowej świecy. Dlatego ten, kto zapala świece wotywne, ucieleśnia narodziny Wojownika w służbie Światła i zyskuje moc do działania. W Fali CIB my również możemy zapalać świece w intencji oświecenia ludzi.
W Fali WOJOWNIKA kluczową tematyką jest świadomość celu, odwaga, niezawisłość myślenia, odpowiedzialność i pogodne nastawienie do ludzi, a problematyką – tchórzliwość, stronniczość, uzależnienie od łaski i niełaski innych, jak również odgrzebywanie starych spraw, które nie mają znaczenia, a służą jedynie odwracaniu uwagi od ważnych kwestii w tu i teraz.

Impulsy z poziomu Fali WOJOWNIKA dopingują ludzi do otwarcia oczu i skierowania uwagi ku ciemnej stronie życia, bo właśnie tam skrywa się ścieżka uwolnienia światła. Dlatego odważ się zanurzyć w ciemność niewiedzy, aby się z nią oswoić, a potem dostrzeż w niej własny cień – swoje drugie oblicze, przelotne myśli, stłumione uczucia i odkryj, jak nieświadomie stwarzasz miłe i niemiłe okoliczności, wcale o tym nie wiedząc.

Zacznij działać w zgodzie ze swoja wewnętrzną naturą, prawdziwymi potrzebami i pragnieniami – bez nalegania czy presji. Bądź czujny i elastyczny, abyś w każdej chwili mógł przystosować się do gwałtownie zmieniających się okoliczności. W przeciwnym razie nic nie wyniknie z twoich pozornie dobrych chęci. Teraz masz możliwość uchwycić przyczyny dla skutków i stać się twórcą nowych sytuacji życiowych.


Medycyna SOWY

Nagualem Cib jest SOWA, przynosząca ludziom medycynę światła w ciemności. □ Pojęcie „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą piękna i współbrzmienia ze wszystkim”.


13-dniowe spektrum WOJOWNIKA

W Fali WOJOWNIKA »każdy dzień będzie wystawiać na próbę twoją wiarę we własne siły, którą masz albo której ci brak… Możesz popaść w sytuacje, w których rozpaczliwie oczekujesz pomocy z zewnątrz, podczas gdy twoja wewnętrzna wiedza cichutko próbuje dać ci odpowiedzi. Tu chodzi o twoją wewnętrzną siłę, która nazywana jest „boską naturą”. Być może właśnie teraz zostałeś wezwany do wzięcia „drąga przewodnika” i udania się tam, gdzie inni stracili z oczu cel« /za M.Wimmer, Majowie. Tkacze Czasu.28.06.202113 miesiąc ŻÓŁWIA
● Piórko może przechylić szalęOkres: 27 czerwca – 24 lipca 2021

Trzynasty, KOSMICZNY miesiąc to czas żegnania energii nośnej roku 2020/21. Teraz do gry wkroczyły siły odpowiedzialne za uniwersalny ruch, odgórną selekcję i niespodziewane zmiany, które w dramatyczny sposób mogą odmienić bieg życia. Tu wyciągana jest kwintesencja kolektywnych działań ludzi, demaskowane są ułudy, puste frazesy, spekulacje, żądze dominacji.
13 MEN – energia miesiąca

Siłą nośną kosmicznego miesiąca jest 13 Men – Niebieski Kosmiczny ORZEŁ. ORZEŁ reprezentuje świadomość planetarną, siłę wizji i moc, która pomaga wznieść się ponad zawężone horyzonty ludzkiego myślenia, uchwycić większą panoramę zdarzeń i uniezależnić się od materialnych ograniczeń, narzucanych prawd, sztucznych nakazów i zakazów. Przepustką do tych poziomów jest czysty umysł. Należy zaznaczyć, że możliwość wglądu nie czyni nikogo jasnowidzem, lecz przejawia się jako mądrość życiowa, kreatywność, łatwość w osiąganiu celów.

Człowiek ze świadomością MEN wszędzie czuje się wolny jak ptak, z lekkością wznosi się ponad przeciętność, bez obaw zgłębia pułap nowych możliwości i nie daje się zamknąć w klatce – nawet jeśli jest ona ze złota. Jest to nie lada wyzwanie, bo wystarczy chwila zapomnienia, groźba represji lub silna presja z zewnątrz i „orzeł” nagle zaczyna pikować w dół, tracąc ogląd sytuacji. Wtedy zdany na przyziemne doświadczenia i rozumową analizę faktów staje się skłonny do podejmowania brzemiennych w skutkach decyzji.

Niestety, masa napływających informacji wywołuje u wielu ludzi ogromny zamęt w głowie i „wymusza” fałszywą zachowawczość, tchórzliwą pasywność, przyzwolenie na ograniczanie wolności kosztem duchowych potencjałów.


Jak nie ulec iluzjom i groźbom?

● »Pozwól nadarzającym się sytuacjom stać się twoim dynamicznym sprzymierzeńcem. Wiedz, że w każdej chwili możesz przeskoczyć materię, aby ujść przed fizycznymi przymusami. Przeskoczyć materię – znaczy zdystansować się do niekorzystnych wydarzeń i przede wszystkim lęku o egzystencję, zdrowie, pracę, posiadane dobra« /za H.K. Przewodnik.

● »Działaj w pełnej zgodzie ze swoją wewnętrzną naturą. Nalegaj tylko na to, co jest pożyteczne i twórcze dla ciebie i innych, a nadejdzie powodzenie. Jeśli twoje nalegania znajdą się w konflikcie z twoimi prawdziwymi potrzebami i pragnieniami, rezultaty będą niefortunne« /za M.Piasecka i Pu R’Tsy Yang. I Cing, heksagram startowy 25, „Prostota i szczerość”.


27.06.2021
SINGAPUR: Powrót do normalności
● Covid-19 traktowany jak grypa
● Koniec statystyk i izolacjiSingapur jest pierwszym krajem, który ogłosił powrót do normalnego życia z covidem-19 tak jak żyje się z grypą czy innymi chorobami. Od teraz nie będzie już izolowania chorych, kwarantanny, wykluczeń ani ogłaszania codziennych statystyk zakaźności.

Na łamach gazety „The Straits Times”s singapurscy ministrowie handlu, finansów i zdrowia wyjaśnili społeczeństwu, że trzeba liczyć się z tym, że Covid-19 może nigdy nie odejść, a wirus będzie mutował, ale możliwe jest normalne z nim życie. Podobnie jest każdego roku z grypą. Zdecydowana większość chorych kuruje się w domu. Jest oczywiste, że osoby starsze i cierpiące na choroby współistniejące mogą ciężko zachorować, a niektóre nawet umrzeć. I tak samo jest z covidem - tylko niewielu chorych wymaga hospitalizacji. Na koniec dodali, że skoro nie można tego wykorzenić, to można przemienić pandemię w coś o wiele mniej zagrażającego, jak grypa czy wietrzna ospa i żyć dalej.

□ Czy podobne słowa rozsądku usłyszymy kiedyś od naszych władz?


26.06.2021

MASOWE szczepienia wyhodują wirusa-POTWORA
● Dość kłamstw!
● DOŚĆ primum corporateBelgijski naukowiec Geert Vanden Bossche w liście otwartym do przedstawicieli świata nauki, rządów i WHO ostrzega, że masowe szczepienia grożą globalną katastrofą dla zdrowia całej światowej populacji i wzywa do natychmiastowego zaprzestania masowych szczepień. Naukowiec określa kampanie szczepionkowe wręcz mianem „przestępczych”.

„Zaszczepianie ogromnej liczby osób, niezależnie od tego, czy ich układ immunologiczny jest sprawny czy nie, doprowadzi do powstania licznych, niedających się poskromić mutacji koronawirusa… Może się okazać, że młodzi ludzie, których organizm świetnie sobie radził z SARS-CoV-2 w początkowym okresie pandemii, mimo szczepień nagle nie będą w stanie radzić sobie z mutacjami. Przeciwciała sztucznie wytworzone pod wpływem szczepionek są bardziej agresywne od naturalnych przeciwciał i w związku z tym szczepionki doprowadzą do przytłumienia naszego naturalnego systemu obronnego. Po pojawieniu się nowej mutacji nie będzie on już w stanie adekwatnie bronić się przed koronawirusem i stanie się zależny od kolejnych szczepionek. – Ludzkość ryzykuje przekształcenie raczej nieszkodliwego wirusa w potwora”, stwierdza Vanden Bossche.

W podobnym tonie wypowiadają się niezależni lekarze z grupy C19, którzy nazywają radę medyczną ds. covid-19 przy premierze „mafią medyczną zacierającą ślady zbrodni”. ► W kontekście apelu Vanden Bossche i wypowiedzi lekarzy i prawników grupy C19 nasuwa się pytanie, czy obecne zaszczuwanie zaszczepionych na niezaszczepionych i straszenie rodziców, że niezaszczepione dzieci będą zarażać swoich dziadków, nie jest próbą odwracania uwagi od źródła problemu, czynienia z niezaszczepionych winowajców i przygotowywania sobie alibi przez rządzących na wypadek, gdy mimo szczepień ludzie zaczną masowo chorować i umierać na skutek braku naturalnej odporności. Już dziś na covid umiera więcej zaszczepionych osób niż niezaszczepionych - tak wynika ze statystyk Ministerstwa Zdrowia.


Dość KŁAMSTW

Wiarygodność ministra zdrowia, ekonomisty Niedzielskiego, tak się ma do prawdy, jak wiara, że przemysł farmaceutyczny chce zdrowia dla ludzi, a przemysł zbrojeniowy pokoju na świecie.


Kilka dni temu weszłam na stronę mz.gov.pl, aby przejrzeć aktualne informacje dot. preparatów szczepionkowych i potencjalnych odczynów poszczepiennych, ale oprócz bełkotu o skuteczności szczepień, nie znalazłam tam żadnych konkretów. Nikt w Polsce nie sprawdza jakości przysyłanych preparatów, bo minister zdrowia wierzy producentom. Inne kraje badają wyrywkowo każdą partię „szczepionek” i jeśli znajdą groźne dla zdrowia zanieczyszczenia, zwracają je do producenta.

Tymczasem u nas nieustannie słyszymy: „Szczepienia są bardzo skuteczne i bezpieczne!” „Szczepmy się!” „Szczepmy nasze dzieci, aby nie zagrażały dziadkom!” – Ohydne!… Producenci „szczepionek” nie mają takiej pewności jak minister-ekonomista. Co więcej, pan Niedzielski posuwa się jeszcze dalej i w miejsce „primum non nocere” narzuca lekarzom zasadę „primum corporate”.
Poszkodowani zdani na siebie

Choć unikam prywatnych wątków, tym razem zrobię wyjątek i przytoczę kilka przykładów z bliskiego mi kręgu.

1 □ W kwietniu, mężczyzna 50+ (aktywny fizycznie, harleyowiec), trzy godziny po zaszczepieniu się preparatem AstraZeneca poczuł się bardzo źle, nie był w stanie wrócić do domu o własnych siłach, przez dwa tygodnie miał wysoką gorączkę, w dwudziestym dniu po szczepieniu nagle stracił wzrok. Rodzina zawiozła go na SOR. Najpierw zrobiono mu test PCR, potem pobrano krew i po 4 godzinach czekania zbadało go dwóch okulistów. Ich diagnoza brzmiała: w jednym oku wzrok utracony na zawsze, drugie oko być może uda się uratować, wyniki krwi są tragiczne. Mimo to o godz. 2 w nocy został odesłany do domu z zalecaniem pilnej terapii pod kontrolą okulisty. Następnego dnia rano stracił czucie w nodze i znów wożenie od lekarza do lekarza… Dopiero po pięciu dniach od utraty wzroku został przyjęty do szpitala. Po tygodniu pobytu i intensywnej terapii w jednym oku wzrok prawie odzyskał, w drugim nie. Gdy jego ogólny stan zdrowia się poprawi, czeka go zabieg wszczepienie stentów i bajpasów. Ten przykład nie został zgłoszony jako NOP, bo – nie do wiary!? – lekarz nie miał pewności, czy przyczyną była szczepionka… I tak, mężczyzna w sile wieku jeszcze dwa miesiące temu – dziś jest wrakiem człowieka. Z kolei jego starszy brat z chorobami przewlekłymi (m.in. cukrzyca i miażdżyca) nie miał żadnych dolegliwości ani po pierwszej, ani po drugiej dawce preparatu szczepionkowego Moderny; na ASTRAZeneca się nie zgodził. Być może dostał placebo.

2 □ Kobieta w średnim wieku po pierwszej dawce Moderny całą dobę miała gorączkę 38 st., kompletnie opadła z sił; po drugiej dawce przez równe 30 godzin miała gorączkę 40 st., której niczym nie można było spędzić, do tego katar, duszności, wymioty, każdy łyk wody powodował odruch wymiotny, nie miała siły poruszyć nawet ręką. Po tym gorączka nagle ustąpiła, ale kolejne dwa dni ćwiczyła utrzymanie równowagi w pozycji stojącej. Jak się zwierzyła, była przekonana, że nie przeżyje tego koszmaru. Powiedziała mi, że żadna siła nie zmusi jej do przyjęcia trzeciej dawki i następnych, a takie są w planach, nawet jeśli miałaby zwolnić się z pracy.

3 □ Młoda osoba 30+ po pierwszej dawce preparatu Moderny poczuła ogromną senność. Od razu po powrocie do domu około godz. 12, w ubraniu rzuciła się na łóżko i w tej jednej pozycji spała ponad dobę. Zaniepokojona rodzina zadzwoniła na nr 112. Okazało się, że jest to normalna reakcja poszczepienna pod warunkiem, że oddech jest równomierny. Dyspozytor zalecił regularnie kontrolować jej oddech i jeśli stałby się nierówny, natychmiast wezwać pogotowie. Wszystko zakończyło się szczęśliwie. Jedyna uciążliwość to bardzo silny ból ramienia, który utrzymywał się przez kilka dni.


Czego nie mówi nam minister?...

Od początku akcji „szczepmy się” minister „zdrowia”, choć chciałoby się powiedzieć „chorób”, zapewnia społeczeństwo o bezpieczeństwie i tylko lakonicznie wspomina o możliwości wystąpienia łagodnych odczynów poszczepiennych jak lekki ból ramienia czy gorączka. Niedawno raczył łaskawie donieść o możliwości wystąpienia zakrzepów, o czym niezależne ośrodki badawcze informowały już w ubiegłym roku. O zaburzeniach wzroku zapewnie „nie słyszał”, mimo że wie o tym EMA i WHO.Europejski rejestr NOP

System Europejskiej Agencji Leków (EMA) do rejestracji niepożądanych odczynów poszczepiennych po niespełna 4 miesiącach funkcjonowania przestał działać – najzwyczajniej się zatkał, bo nie był w stanie przetworzyć tak wielkiej liczby napływających danych. Zakładany przez EMA limit rejestrów na okres 2021-2023 to 199 801 zgłoszeń. Ten stan osiągnięto w pierwszych miesiącach 2021 r. Już samo to dowodzi, czym ludzie są szczepieni.

□ Na marginesie: Warto wiedzieć, że w Polsce lekarz nie ma obowiązku zgłoszenia skutków poszczepiennych do rejestr NOP, jeśli osoba poszkodowana wyraźnie mu tego nie zleci. Wtedy ma obowiązek to zrobić. Trzeba jednak pamiętać, aby w dniu szczepienia zapisać numer serii i datę ważności szczepionki. Bez tego system NOP nie przyjmie zgłoszenia!


Uchylenie rąbka tajemnicy

Niezależni lekarze pytani o szczepionki dla VIPów odpowiedzieli: „Nie wierzcie przywódcom, którzy przed kamerami zaszczepili się na covid. Oni nie są tacy naiwni, by eksperymentować z własnym zdrowiem. W strzykawce nie było preparatu szczepionkowego, lecz neutralne dla zdrowia substancje z grupy adjuwantów”.


● Ten artykuł napisałam z myślą o rodzicach, którzy wciąż się wahają, czy zaszczepić swoje dzieci przeciw covid.


21.06.2021AKBAL – Fala Niebieskiej NOCY
● Woal zapomnienia
● Co jest ułudą a co prawdą?Okres: 15 – 27.06.2021

Fala NOCY jest najbardziej tajemniczą, nieprzeniknioną falą Tzolkin. Tu skrywa się potężne pole gry ze wszystkimi możliwościami, w którym to, co potencjalne, minione czy przyszłe, ujęte jest w tej samej matrycy, co chwila teraźniejsza. Impulsy wychodzące z tego poziomu świadomości będą motywować ludzi do zrzucenia woalu zapomnienia, uwolnienia się od fizycznych ograniczeń i wstąpienia na drogę powrotu do swojej spirytualnej mądrości. Na przestrzeni dziejów ludzie, goniąc za bogactwem i zadowalaniem zmysłów, utracili kontakt z duchowym potencjałem. Odtąd braki i niedobory stały się ludzką codziennością, zaczęła narastać frustracja, wrogość, agresja.Na co zwracać uwagę w fali Akbal?

Przez 13 dni poruszasz się w przestrzeni intuicyjnych wglądów, bogactwa doświadczeń i skrajnych doznań. Nie jest to łatwy okres, bo tu intensyfikują się procesy stawania się świadomym – WIEDZA staje naprzeciw NIEWIEDZY i masz dylemat co jest prawdą a co ułudą. Tutaj najsłabszym ogniwem jest przeładowanie głowy myślami, chwiejność, słomiany zapał. Z tym mierzą się teraz wszyscy, więc nie dziw się, że ludzie wokół ciebie sprawiają wrażenie wycofanych, zalęknionych, ospałych i tak też mogą odbierać ciebie.

Z uwagi na specyfikę i głębię doznań w spektrum Akbal, ważne jest, abyś znalazł sobie miejsca osobistego azylu, w którym w każdej chwili możesz się schronić i wyciszyć, przemyśleć na nowo plany, a potem, wsłuchując się w głos intuicji, podjąć suwerenną decyzję i wytrwać w postanowieniu.

Bądź przygotowany, że jeśli zdasz się na głos intuicji i odważysz zanurkować w Nieznane, twoje spostrzeżenia i decyzje będą bardzo trafne, choć najprawdopodobniej niezrozumiałe dla „racjonalnie” myślącego otoczenia. Może się zdarzyć, że niektórzy zaczną cię unikać, inni z kolei będą próbowali wywierać na ciebie presję, aby odwieść cię od twoich planów. Takich „dobrze życzących ci doradców”, którzy wiedzą lepiej od ciebie, co gra w twojej duszy, może ujawnić się wielu. Jeśli im nie ulegniesz, możesz zostać okrzyknięty dziwakiem, głupcem lub czarną owcą. Nie daj się zbić z tropu, a wtedy twoja intuicyjna mądrość bezpiecznie doprowadzi cię do celu. Uważaj jednak, bo gdy zaczniesz skupiać się tylko na dobrach materialnych, sytuacja szybko się odmieni – pojawi się lęk, frustracja, poczucie bezsensu w tym, co robisz.

W spektrum Niebieskiej Nocy wszystkie osoby, które są świadome toczących się w tle procesów i odporne na presje i naciski, będą stanowić przeciwwagę dla ciemności niewiedzy w swoim otoczeniu.


Medycyna NIETOPERZA

Nagualem Akbal jest NIETOPERZ, przynoszący ludziom medycynę orientacji na światło w ciemności. □ Pojęcie „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą piękna i współbrzmienia ze wszystkim”.13-dniowe spektrum NOCY

To, jak mocno jesteś wpleciony w mroczny, zewnętrzny świat, pokażą ci twoje spostrzeżenia i doznania na przestrzeni 13 dni. Szczególną „kopalnią wiedzy” będą dla ciebie dwa lub trzy dni z pieczęciami twojej rodziny solarnej.

15.06.2021
W-wa, 12 czerwca 2021, godz. 13:
Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień
i Paszportom SanitarnymKilka tysięcy osób zgromadziło się przed Sądem Najwyższym, obok Pomnika Powstania Warszawskiego, aby zaprotestować przeciw przymusowi szczepień, paszportom medycznym, segregacji społecznej i ograniczaniu wolności osobom niezaszczepionym. Przybyli też lekarze z PSNLiN i grupy C19 oraz niezależni prawnicy wspierający medyków i pacjentów.

Organizatorzy zwrócili się z apelem do całego społeczeństwa: „Pokażmy światu jak wielu nas jest. Masz prawo do wolności słowa, swobody przemieszczania się i równego traktowania. Masz prawo do świadomej zgody lub odmowy w kwestii procedur medycznych. Masz prawo do ochrony swoich danych osobowych. Masz prawo do poszanowania twojego życia prywatnego i integralności fizycznej. Upomnij się o te podstawowe prawa!”

Zgodnie z pouczeniami policji uczestnicy marszu podzielili się na grupy po 150 osób. Trasa marszu wiodła od pomnika Powstania Warszawskiego przez ul. Miodową obok Ministerstwa Zdrowia, Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat, Plac De Goulle`a, dalej Mostem Poniatowskiego do PGE Narodowy. Podczas marszu na wysokości mostu nadciągnęły ciężkie chmury burzowe, zerwał się silny wiatr, zaczęło padać i transmisję trzeba było przerwać.
Podobne protesty odbywały się też w innych krajach, m.in. w Chicago/USA, Frankfurcie/Niemcy, Mediolanie/Włochy, Czechach, Irlandii, Austrii, na Węgrzech (mimo zakazu), Litwie, Australii. Wszędzie miały one charakter pokojowy.


12.06.20021, aktualizacja 13.03.2021W tafli ZWIERCIADŁA
● Szansa dla PRAWDY
● KŁAMSTWO łatwo nie odpuściW ostatnim czasie w dniach z pieczęcią Białego ZWIERCIADŁA/siła Prawdy miały miejsce dwa ważne wydarzenia: pierwsze to rejestracja w KRS Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców (PSNLiN) w dniu 21 maja 2021 z kinem 2 Etznab/Białe Biegunowe Zwierciadło*, drugie to inauguracyjna konferencja prasowa PSNLiN w dniu 10 czerwca 2021 z kinem 9 Etznab/Białe Solarne Zwierciadło**. ► Właśnie takiej WIEDZY potrzeba ludziom – rzetelnej, merytorycznej, opartej na prawdziwej nauce, co wyrazili internauci w komentarzach na Fb Stowarzyszenia.
Przypis:
* Ton 2 obok Zwierciadła zapowiedział, że wyjawienie Prawdy będzie nie lada wyzwaniem, ponieważ pole napięć jest bardzo rozbudowane; trzeba liczyć się z oporem materii, pomówieniami, odwetem. Przesłanie 2: Należy zachować czujność i rozwagę.
** Ton 9 obok Zwierciadła zapowiedział różnicowanie się sił, oddzielanie ziaren od plew, nieoczekiwane wsparcie, naprowadzanie na drogę do Prawdy. Przesłanie 9: Czas powiedzieć NIE kłamstwu, naciskom, niesprawiedliwości.
I co się zadziało?...

Następnego dnia, w piątek 11.06.2021, Facebook zbanował inauguracyjną konferencję prasową PSNLiN, oświadczając, że „post narusza Standardy społeczności w zakresie dezinformacji mogącej stanowić fizyczne zagrożenie”. Histeryczna reakcja Fb stała się najlepszą reklamą dla Stowarzyszenia.

► Oglądałam całą transmisję. Wypowiadali się tam lekarze, którzy kierują się zasadą primum non nocere – po pierwsze nie szkodzić. Jak podkreślili, nie są przeciwnikami szczepień, jeśli szczepionka, która jest lekiem, została zatwierdzona przez agencję ds. leków zgodnie z prawem o lekach. Proces zatwierdzenia trwa od 6 do 10 lat. Przekazane przez nich informacje oparte były na rzetelnej wiedzy medycznej, dowodach naukowych, statystykach GUS i Eurostatu. Logo Stowarzyszenia też wiele mówi, zob. www.psnlin.pl

□ Całą konferencję można jeszcze obejrzeć na www.youtube.com/watch?v=3UBWn4btXmY
11.06.2021


» wyświetl same pytania

Twoje pytanie...
Imię i nazwisko:
E-mail:
Temat: *
Treść pytania: *
 

« poprzednie 8   
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35
   następne 8 »