Listy
Aktualności

« poprzednie 8   
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40
   następne 8 »

» wyświetl same pytania
Fala CIB – Fala Żółtego WOJOWNIKA
● Światło Wiedzy
● Przesłanie z ArizonyOkres: 30 listopada – 12 grudnia 2022

Fala Żółtego WOJOWNIKA otworzyła przed nami spektrum rozprzestrzeniania wiedzy, niesienia światła w ciemność i wyłaniania duchowych przewodników.● W starych księgach z Jukatanu czytamy:

W dniu Cib Stwórca zapalił pierwsze światło, które miało rozproszyć ciemność tam, gdzie nie było ani słońca, ani księżyca. Tam, gdzie ciemność została rozproszona, pojawiał się sęp, aby posprzątać rozkładające się resztki padliny. Sępowi towarzyszyły „zstępujące boginki”, kojarzone z duchami zmarłych i energiami prapraprzodków, którzy powracali, by przebudzić w potomkach nową świadomość, drażniąc ich we snach, uprzykrzając im życie i wywołując wyrzuty sumienia.

Chwile grozy, lęki i nieszczęścia prowokowały potomków do uwalniania duszy od starych ciężarów. W ten sposób zstępujące boginki budziły podopiecznych do nowego życia, większej odpowiedzialności i większego zrozumienia dla innych. Ich ziemskim symbolem były motyle i pszczoły.
W kulturach tych każdy dzień ze znakiem CIB był dniem błagania o przebaczenie i dniem odpuszczenia oraz symbolem pożerania przez sępy „brudu” i składania danin transformującej sile ciemności. Po tym wyłaniało się piękno i przez pewien czas radowało ludzkie oczy, dopóki znów nie pokryła wszystkiego warstwa mentalnych nieczystości i nie przesłoniły opary emocji.

Dziś, w społecznościach mezoamerykańskich symbolem tego wzniosłego aktu transformacji przez Światło Oświecenia jest płomień woskowej świecy. Świece wotywne można zapalać w każdym dniu z pieczęcią Żółtego Wojownika. Ten, kto je zapala, ucieleśnia w tym momencie wojownika w służbie Światła i zyskuje transformującą moc sępa do spalania starych przewin w płomieniu woskowej świecy.

● Podobnie możemy postępować w całej Fali WOJOWNIKA, ponieważ przy każdym jej powrocie (co 260 dni) zyskujemy optymalną sposobność oczyszczenia spuścizny po przodkach, jak również swoich bieżących nieczystości. Teraz, energia nośna CIB przez 13 dni rozświetla to wszystko, co było do tej pory niewiadome – zarówno to, co piękne i twórcze, jak i to, co trujące i zgniłe. Ten, kto pójdzie za Światłem Wiedzy, zyska intuicyjny wgląd w rzeczy, które są przed innymi zakryte lub które inni świadomie próbują przed nim ukryć. Ten, kto pójdzie za Mrokiem Niewiedzy, stanie się niewolnikiem żądzy, uzależni się od innych i wiele straci, o ile nie wszystko, włącznie ze swoją twarzą, bo godności już nie ma.


► Fala WOJOWNIKA domyka czwarty 52-dniowy zamek dojrzewania, rozkwitu i uświadomienia. bilansuje działania w trzech poprzednich falach zamku i określa dominujący poziom świadomości narodów i ich przywódców oraz kierunku, w jakim prowadzą swój naród.

☼ Warto podkreślić, że w czwartym zamku, w dniu 11.11.2022 (kin 8 Caban/Czerwona Galaktyczna Ziemia) o godz. 11, w Oak Flat w Arizonie wódz Apaczów odprawił ważną ceremonię, w której uczestniczyła grupa Polaków. Potem w rozmowie z nimi wódz Nosie powiedział, że na świecie jest 20% ludzi uduchowionych. Jeśli zjednoczą oni swoje siły w najbliższym czasie, to są w stanie uratować świat przed zagładą. Wiele mówił o ogromnym znaczeniu powrotu białych ludzi do swoich korzeni. ☼ Link do wywiadu z wodzem Nosie: www.youtube.com/watch?v=BOb9MOoTHqQ

Na marginesie, kin 8 Ziemia scala i łączy wiele wydarzeń, m.in.:
● 11.11.1918, w dniu z kinem 8 Ziemia, Polska odzyskała niepodległość przed 104 laty.
● 24.02.2022, w dniu 8 Ziemi, Rosja dokonała agresji na Ukrainę.


Medycyna SOWY

Nagualem Cib jest SOWA, przynosząca ludziom medycynę światła w ciemności. □ Pojęcie „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą piekła i współbrzmienia ze wszystkim”.Przestrzeń indywidualna

Każdego dnia obserwuj uważnie swoje samopoczucie, nastroje, stan nerwów, reakcje na ludzi i zdarzenia i zapisuj ważniejsze spostrzeżenia. To pozwoli ci odkryć, czy jest instrumentem Światła, czy narzędziem Ciemności i z czego to wynika.
3.12.2022
Badanie żywej kropli KRWI


Badanie to powinien wykonać lekarz, ponieważ właściwe odczytanie stanu krwi w ruchu wymaga pełnej wiedzy medycznej. Ta metoda diagnostyczna jest jeszcze mało znana, a tak wiele można się z niej dowiedzieć.

W porównaniu do morfologii, która zlicza pobrane krwinki i jej poszczególne frakcje ILOŚCIOWO, badanie żywej kropli jest badaniem JAKOŚCIOWYM. Dr Witold Kowalewski wyjaśnia to bardzo przystępnie i ostrzega, jak nie stać się ofiarą „specjalistów” po kilkudniowych kursach…


PIĄTY miesiąc PAWIA
● Ważny znak!!!
● Wszystko pod znakiem zapytaniaOkres: 15 listopada – 12 grudnia 2022

Piąty, wiodący miesiąc reprezentuje energetyczne centrum, w którym porządek duchowy łączy się z porządkiem ziemskim. Tu skupiają się wszystkie siły i narzędzia niezbędne do urzeczywistnienia celu.

W pierwszych czterech miesiącach kształtowała się główna tematyka roku, w piątym miesiącu przystępujemy do realizacji zadań. Z liczbą „5” sprzężony jest „potencjał władczy”, dlatego możemy stać się świadkami ścierania się różnych „autorytetów” w walce o przewodnictwo światowe.

Energią nośną piątego miesiąca jest Czerwony Krystaliczny SMOK/12 Imix, który zwraca uwagę na kwestie ufności i naiwności, współczucia i obojętności, pomocy i nadgorliwości oraz wyżywienia. Ton 12 wskazuje, że zanim zrobi się kolejny krok, najpierw trzeba dokładnie przeanalizować sytuację na starcie miesiąca pod kątem własnego bezpieczeństwa i potrzeb, a dopiero potem myśleć o pomocy innym. To tak jak w samolocie: kiedy wypadają maski tlenowe, najpierw zakładamy ją sobie, a dopiero potem dzieciom i innym osobom.

Znak-przestroga

15 listopada, w pierwszym dniu piątego miesiąca,
ukraińska rakieta eksplodowała na terytorium Polski, zabijając dwie osoby. Nie dowiemy się, czy był to tragiczny wypadek, czy próba prezydenta Zełenskiego wciągnięcia Polski i NATO do wojny rosyjsko-ukraińskiej. Obie opcje są prawdopodobne.
● Kilka dni po tym USA zapowiedziały wstrzymanie nieograniczonej pomocy finansowej dla Ukrainy i wprowadzenie kontroli nad płatnościami pod nadzorem Generalnego Inspektora ds. Ukrainy, tak jak kiedyś ds. Afganistanu. W rankingach korupcji Ukraina jest w czołówce światowej, a w niektórych na pierwszym miejscu.
22.11.2022AKBAL – Fala Niebieskiej NOCY
● Co powinieneś mieć, a co masz?Okres: 17 – 29.11.2022

Fala NOCY, z jednej strony, przywołuje do pola świadomości programy, które przyjęliśmy pod naciskiem społeczno-kulturowo-ideologicznym lub przez własne doświadczenia, takie jak pożądanie, braki, namiętność, niechęć, subiektywne skale wartościowania, iluzoryczne wyobrażenia, a z drugiej, poprzez kanały INTUICJI wskazuje nam drogę do naszej wewnętrznej mądrości oraz duchowego i materialnego bogactwa. Teraz gruntownemu sprawdzianowi poddawana jest czystość intencji i świadomość czynów.
»W linearnym biegu ewolucji – około 6600 lat temu, dokładnie w ostatnich dniach Fali NOCY i na początku Fali WOJOWNIKA, wtargnęły na Ziemię mroczne świadomości pulsujące „nieboską” energią. Zdołały one uruchomić boczne kanały iluzji, przez które różnorodni „trenerzy-zniewolenia” znajdowali i nadal znajdują dogodny dostęp do ludzkiej świadomości, także twojej, mojej i wszystkich... Odtąd tylko noc (sny i podróże Duszy) była jedynym łącznikiem z transcendentalną realnością. Jednak z powodu rosnących luk w świadomości ludzie coraz bardziej odsuwali się od swojej świetlanej istoty, ulegali pokusom i doświadczali krzywd i cierpienia. Braki i niedobory stały się ich codziennością. Ten mroczny program wydał „najdorodniejsze owoce” we współczesnych czasach, czego przejawem jest niepohamowana żądza władzy, chciwość, zastraszenie, wyzysk.« (Kod Inkarnacji, tom 2)


Jest zupełnie naturalne, że teraz – wraz ze wzrastającym uświadomieniem, pseudoświaty iluzji zaczynają się coraz szybciej rozmywać. Ale zanim całkowicie znikną z Ziemi, jeszcze nie raz w szokujący sposób pokażą nam prawdziwe oblicze.

W Fali NOCY ważnymi nośnikami informacji są trzy dni z portalami, łączące kanały AKBAL z Uniwersalnym Źródłem:

2 Kan P /Żółte Biegunowe Ziarno P
– stwarza dogodną możliwość zniwelowania napięć, wynikających z niskich pobudek ego.

7 Muluc P /Czerwony Rezonansowy Księżyc P
– zakotwicza w życiu świetlany program, odświeża pamięć i pokazuje, co jako przebudzona duchowo istota powinieneś mieć, a co w rzeczywiście masz. – Zastanów się, jak dalece odbiegłeś od swojego doskonałego praobrazu?

10 Eb P /Żółty Planetarny Człowiek P
– dokonuje niezbędnej korekty w sferze odpowiedzialności za obecny stan rzeczy; tu stajesz oko w oko z tym, co sam stworzyłeś – świadomie lub nieświadomie.


POMÓŻ sobie sam

Jeśli uważasz, że w życiu nic ci się nie udaje, odczuwasz coraz większe braki, chorujesz, wszystko cię boli i myślisz, że nikt i nic nie może ci już pomóc – sięgnij po książkę B.Nelsona Kod emocji i pomóż sobie sam. Za każdą z twoich „zgryzot” stoi przynajmniej jedna emocja.
Z lektury dowiesz się, jak w ciągu kilku minut uwolnić ciało od emocji – raz na zawsze, również tych z okresu płodowego czy też odziedziczonych po linii przodków aż do 22 pokoleń wstecz. Co więcej, w ten sam sposób będziesz mógł pomóc swoim bliskim.
● Od siebie mogę dodać, że to naprawdę działa. Teraz wiesz, dlaczego KOD EMOCJI znalazł się w naszej ofercie.


Medycyna NIETOPERZA

Nagualem Akbal jest NIETOPERZ, przynoszący ludziom medycynę orientacji na światło w ciemności. □ Pojęcie „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą piękna i współbrzmienia ze wszystkim”.
13-dniowe spektrum NOCY

To, jak mocno jesteś wpleciony w naszą ponurą, karmiczną historię i dzisiejszy skomercjalizowany, zewnętrzny świat, pokażą ci twoje doznania na przestrzeni 13 dni fali. Szczególną „skarbnicą wiedzy” będą dla ciebie dwa lub trzy dni z pieczęciami twojej rodziny solarnej.

18.11.2022
Rozbłysk GAMMA

● Bezprecedensowe kosmiczne wydarzenie
w dniu 9 października 2022 /kin 144, 1 Kan


Tego dnia Ziemię i ludzi przeniknęło najbardziej energetyczne promieniowanie gamma o gigantycznej mocy, jakiej nigdy wcześniej nie zarejestrowano. Jakie mogą być tego skutki dla człowieka, dowiecie się z reportażu. Jest tam też nawiązanie do Hunab Ku, Serca Kosmosu, z którego przyjdzie na Ziemię synchronizujący promień....Fala OC – Fala Białego PSA
● Zmysł tropienia śladów
● Świadomość MY
● 8 listopada - dzień wglądu13-dniowa Fala PSA to czas porządkowania relacji partnerskich i mierzenia się ze swoją emocjonalnością. Teraz testowana jest czystość zamiarów, wierność, lojalność, przyjaźń na dobre i na złe, a problematyką jest rozczulanie się nad sobą, poczucie uwięzienia w dramacie życia, dwulicowość, zdrada duchowa.

Wszystko, co „przypadkowo” pojawi się na drodze w tej fali, będzie powiązane z karmą pokoleniową i indywidualnymi zadaniami względem innych. Na tym polu niezawodnym drogowskazem jest INSTYNKT. Jeśli mu zaufasz, już z dala wyczujesz fałsz, obłudę, nieszczerość.
► Na „kole awatara” znak Oc/Biały Pies reprezentuje świadomość grupową, inaczej świadomość MY. Tu liczy się lojalność, braterstwo, wrażliwość społeczna i współodpowiedzialność zgodnie z mottem „JEDEN za wszystkich – WSZYSCY za jednego”. Niestety, jak pokazuje życie, te wartości odchodzą już w zapomnienie.

Dlatego duchowy przewodnik OC zabiera nas w podróż przez świat emocji i uczuć, abyśmy rozszerzyli horyzonty patrzenia, wyostrzyli zmysły, wzmocnili zdolność postrzegania i w końcu odkryli, że odgradzając się od siebie, nie poczujemy się ani silniejsi, ani bezpieczniejsi. Poczucie siły i bezpieczeństwa tkwi w naszej JEDNOŚCI.

► W Fali PSA każdy dzień jest nowym początkiem, dlatego każdego dnia mamy możliwość otwarcia się na kontakt z drugim człowiekiem – jego uczuciami, potrzebami, doznaniami. Choć powszechnie tego nie widać, dziś wielu, o ile nie większość ludzi, koncentruje się wyłącznie na własnych bolączkach i brakach. Ich aktywność ogranicza się z reguły do rozprawiania o chorobach, narzekania na drożyznę, podkręcania strachu, rozsiewania plotek i wizji niemożności.

► Impulsy płynące z poziomu świadomości OC wzmacniają naszą czujność i zmysł tropienia śladów, abyśmy mogli odnaleźć przyczynę własnego i cudzego cierpienia oraz środki potrzebne do uzdrowienia tego stanu. Jeśli otworzymy się na współpracę pod kierunkiem Białego PSA, będziemy zawczasu wyczuć negatywne energie, zanim dotrą do naszego pola. To ustrzeże nas przed siłami próbującymi zaatakować nas z ukrycia.

...OC odznacza się wiernością i kolektywnie nacechowanym zachowaniem. Chociaż potrafi być bardzo samolubny i zazdrosny, to jednak na pierwszym planie stawia miłość płynącą prosto z serca. Często jest dużym wyzwaniem dla innych, bo zawsze „wywęszy” to, co gnije... (Za M.Wimmer, Majowie Tkacze Czasu)

□ □ □ □ □

UWAGA: We wtorek, 8 listopada, mamy możliwość podglądu głównej problematyki roku 5 Ix/Białego Maga, 2023/24.


Medycyna PSA

Nagualem OC jest PIES, przynoszący ludziom medycynę pojednania.Wskazówki na 13 dni fali

● Wejdź w rolę bezstronnego „świadka” i spójrz na siebie oczami domowników i znajomych.
● Przestań rozczulać się nad sobą i szukać winnych na zewnątrz.
● Przyjmij w pokorze przykre lekcje życiowe i uzdrów ich przyczynę w sobie.
● Współczuj, ale nie lituj się i nie pobłażaj.
● Podążaj za prawdą serca – dasz radę !
PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom przesyłam serdeczne podziękowanie za bezinteresowne "cegiełki" na poczet nowej edycji kalendarza ściennego na 2023 rok, w tym
☼ Dorocie z Wrocławia ☼ Małgorzacie z Warszawy ☼ Monice z Gdańska ☼ Irenie z Krakowa ☼ Teresie i Barbarze z Bielska-Białej ☼ Alicji z Rybnika ☼ Teresie ze Starych Bielic ☼ Alinie ze Szczecina ☼ Barbarze z Trzcianki.
☼ Niech Dobro wróci do Was zwielokrotnione.☼6.11.2023CABAN – Fala Czerwonej ZIEMI
● Subtelne drogowskazy


Okres: 22 października – 3 listopada 2022

Fala ZIEMI jest platformą, przez którą przewijają się wszystkie informacje. Tu spotyka się, kłóci i godzi cały „kosmos”, co odzwierciedla się w zachowaniu i postawach ludzi. W tym spektrum kluczowym tematem jest odbudowa więzi, łączenie sił i współodpowiedzialność, a problematyką – alienacja, brak uziemienia na gruncie realności, pochopne wnioski, fanatyzm.
► Przez 13 dni duchowi nawigatorzy CABAN będą ustawiać przed nami mentalne drogowskazy, abyśmy rozwinęli w sobie zdolność rozróżniania granicy między ułudą a prawdą. □ DZIESIĄTY dzień pokaże nam, jak odciąć się od tego, co szkodzi nam wszystkim. □ DWUNASTY dzień podpowie, jak odnaleźć swoje miejsce wśród ludzi. □ TRZYNASTY dzień przypomni, że my sami jesteśmy przyczyną wszystkiego, co przytrafia się nam w życiu.

Medycyna ZAJĄCA

Nagualem Caban jest ZAJĄC, przynoszący ludziom medycynę ofiarności. □ Pojęcie „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą piękna i współbrzmienia ze wszystkim”.13-dniowe spektrum ZIEMI

Tutaj testowana jest indywidualna świadomość pod kątem dojrzałości społecznej. Teraz możesz przyjrzeć się z bliska nałożonym na ciebie zadaniom w odniesieniu do wzorcowego programu rozwoju ludzkości. Tu odzwierciedla się świetlany plan odnowy Ziemi, któremu TY nadajesz fizyczne kształty.

W Fali ZIEMI szczególną rolę odgrywają dwa dni z portalami, ale równie bogaty w informacje może okazać się trzynasty dzień.

● 9 Chicchan P /Czerwony Solarny Wąż w portalu
– wnosi iskrę zapalną do życia. Przyjrzyj się informacjom zdobytym w tym dniu i odkryj, co zostało w tobie na nowo rozpalone. Tego dnia zostanie przebadana twoja witalność pojmowana jako słońce twojego wnętrza.

● 12 Lamat P /Żółta Krystaliczna Gwiazda w portalu
– tu zaznacza się spotęgowana moc prześwietlania szczegółów w ciągu całego dnia, jak i w minionych dniach fali. Tu poszukiwane są istoty ludzkie, które mogłyby pomóc słabszym zrobić krok naprzód na ścieżce indywidualnego rozwoju.

● W trzynastym dniu spójrz wstecz na całą falę – na jej wejście i wyjście i zastanów się, jak przebyłeś ten odcinek czasu. Spróbuj podejść do informacji wolny od wyrokowania, nawet jeśli chwilowo nie widzisz osobistego związku z serią minionych wydarzeń.

● Nie pomiń też czterech dni z czerwonymi pieczęciami, określane bramami przeznaczenia. Tu może tkwić główny motyw problemów rodzinnych i zawodowych.
24.10.2022KAN – Fala ZIARNA
Praprzyczyna ludzkich zahamowańOkres: 9 – 21 października 2022

Fala Żółtego ZIARNA nanosi najwięcej poprawek na planie inkarnacji. W tej przestrzeni liczy się wiara we własne siły i odwaga do wykorzystywania nowych możliwości, jakie oferuje los, zaś problematyką jest niezdecydowanie i lęk przed podjęciem ryzyka.
Fala KAN może okazać się bardzo gorącym okresem, ponieważ skupia dziesięć galaktycznych portali. To sprawia, że potęguje się moc oddziaływania energii tych 10 kinów na twoje codzienne życie, co może wywołać duże poruszenie w twoim osobistym polu.

DZIESIĄTY dzień fali pokaże ci, co cię najbardziej ogranicza w działaniu, DWUNASTY wskaże, jak omijać pułapki na drodze, a TRZYNASTY rzuci ci wyzwanie, abyś połączył intuicję z logiką i przestał lękać się wszystkiego, co nowe.

Zacznij uważniej obserwować swoje odczucia, zadawaj pytania, dociekaj i nie daj się zwieść sztuczkom trenerów zastraszenia, którzy spróbują zrobić wszystko, by zasiać w tobie lęk, wątpliwości, bezsilność. Jeżeli nie na wszystko znajdziesz natychmiastową odpowiedź, zdeponuj w pamięci to, czego nie rozumiesz i czekaj na wyjaśnienie. Gdy zawiesisz pytanie w przestrzeni, wcześniej czy później przyciągnie ono odpowiedź.

Powracaj do nurtujących cię kwestii w dni opatrzone tą samą pieczęcią, w której pojawił się problem. Jak wiesz, każda pieczęć pojawia się co 20 dni w kalendarzu i za każdym razem pokazuje coraz jaśniejsze oblicze. Jeżeli twoje pytanie będzie wciąż pozostawać bez odpowiedzi, powinieneś uzbroić się w cierpliwość. To, co raz wynurzy się w określonej pieczęci, będzie w niej wciąż obecne. Być może znajdziesz wytłumaczenie tego, co zostało ci pokazane, za 20, 40, 60 dni albo dopiero przy kolejnym powrocie fali. Nie martw się! Masz wystarczająco dużo czasu i na pewno niczego nie przeoczysz.


Medycyna BORSUKA

Nagualem Kan jest BORSUK, uchodzący za lekarza od przypadków beznadziejnych.
13-dniowe spektrum fali

► Zwróć uwagę na dwa lub trzy dni z kinami twojej rodziny solarnej i ustal, z którymi latami życia są one powiązane. Obserwuj je uważnie i zapisz spostrzeżenia. Twoje notatki będą przydatne do późniejszych porównań i analiz, kiedy po 260 dniach znów pojawi się Fala ZIARNA

► Nie pomiń też 4 dni z żółtymi pieczęciami, które określane są bramami przeznaczenia. Tu może tkwić praprzyczyna twoich zahamowań, przesadnych zabezpieczeń i lęku przed przyszłością.
13.10.2022


» wyświetl same pytania

Twoje pytanie...
Imię i nazwisko:
E-mail:
Temat: *
Treść pytania: *
 

« poprzednie 8   
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40
   następne 8 »