Listy
Aktualności

« poprzednie 8   
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 
41
   następne 8 »

» wyświetl same pytania
Siódmy miesiąc MAŁPY
● Czas łączyć siły10 stycznia – 6 lutego 2023

W siódmym miesiącu oddziałują energie łączące przeszłość z przyszłością w teraźniejszości. Siła sprawcza „7” jest dużym zagrożeniem dla starych struktur i przebrzmiałych autorytetów. To, co szkodliwe, niestabilne, obciążone przeszłością, zaczyna się chwiać i uginać pod własnym ciężarem. To, co pozytywne, czyste i niewinne, zaczyna się wypiętrzać i rosnąć w siłę.

Rezonansowy miesiąc ukazuje ważną zależność, tzn. od tego, jak wystartujemy na półmetku roku, zależeć będzie, jak dotrzemy do mety. Obserwując rozwój wydarzeń, warto skupiać uwagę na budujących aspektach i nie kodować samych negatywnych treści. Na tym etapie działań proces korekty potrzebuje siły przebicia i wyjątkowego zaangażowania ludzi. □ „To co ma i tak spaść, trzeba popchnąć” – F. Nietzsche.

Siódmy odcinek roku to czas, w którym trzeba „schować rogi”, nie dążyć do konfrontacji, lecz łączyć siły. Warto łączyć się z ludźmi, którzy mają podobny punkt widzenia. Może się zdarzyć, że w kulminacyjnym momencie będziemy musieli całkowicie zdać się na ich wsparcie i pomoc. Tutaj „podobne przyciąga podobne” i „podobne komunikuje z podobnym”.


To nie przypadek, że w tym miesiącu, zwłaszcza w przynależnej do niego Fali Gwiazdy, symbolizującej najwyższą instancję kontroli, przed którą nie uchowa się żaden drobiazg, tak wiele kontrowersyjnych spraw ujrzało światło dzienne, m.in.:Szczyt w Davos. Wytyczne do wdrażania Nowego Porządku Świata Klausa Schwaba, czyli ograbiania ludzi z wolności, godności, majątku -„nie będziesz miał nic i będziesz szczęśliwy”.
Kompromitacja. W Davos prezydent Duda publicznie przyznał, że rozbroił polskie wojsko, by dać broń Ukrainie. Z kolei premier oświadczył, że po zakończeniu wojny na Ukrainie rząd intensyfikuje prace nad wdrażaniem Nowego Ładu w Polsce w przyspieszonym tempie.
Likwidacja GOTÓWKI. Oficjalny komunikat NBP o pracach nad wdrażaniem cyfrowej waluty i konieczności wszczepiania ludziom implantów, umożliwiających dostęp do ich kont.
„Zielone GETTA. KE wytypowała 100 miast, w których powstają „15-minutowe, odporne, inteligentne dzielnice”. W Polsce na pierwszy ogień poszły miasta: Kraków, Łódź, Poznań, Rzeszów. Warszawa. Projekt ma być sfinalizowany do 2030.
KE, w styczniu br., dopuściła do spożycia mąkę ze świerszcza domowego; jest to już trzeci robak po larwach mącznika młynarka i szarańczy. Mąkę ze świerszcza można znaleźć produktach, jak: chleb, krakersy, paluszki, bułki, batony, herbatniki, zupy w proszku, piwie, przetworach na bazie ziemniaków, deserach czekoladowych, przysmakach dla dzieci i innych mieszkankach spożywczych. W przyszłości robaki mają zastępować mięso. Od 24 stycznia takie produkty sprzedawane są już w wielu marketach na terenie Polski.

DOBRE WIADOMOŚCI:

IZBY LEKARSKIE pod lupą. 26 stycznia, odbyło się w Sejmie pierwsze posiedzenie Parlamentarnego Zespołu ds. funkcjonowania izb lekarskich. pod przewodnictwem poseł Anny Marii Siarkowskiej. Prawda przebiła się przez mury sejmu!
MAJOWIE POWRACAJĄ. Gazeta Wyborcza", śr. 25.01.2023, artykuł pt. „Starożytny Kalendarz Majów jest starszy niż dotąd uważano”. □ Tak się składa, że artykuł ukazał się Fali Gwiazdy. Nieprzypadkowo czytamy starych przepowiedniach Majów czytamy, że "powrót Galaktycznych Majów dokona się w Fali Gwiazdy, stojącej ponad czasem".(H.K., Klucz do Kalendarza, cz. 2)

INICJATYWA ODDOLNA. Grzegorz Płaczek chce przetrzeć szlaki dla zwykłych ludzi do sejmu. 4 lutego w Katowicach będzie walczył o miejsce na liście wyborczej, ale potrzebuje silnego wsparcia ludzi. Jego rywalami są znani, wytrawni politycy. Mimo to podjął taką próbę.

styczeń 2023LAMAT – Fala Żółtej GWIAZDY
● Kwiat ŻYCIA
● Kwiat DUSZYOkres: 21 stycznia – 2 lutego 2023

Fala Gwiazdy jako ostatnia fala Tzolkin odpowiada za końcowe podsumowanie stanu fizycznego fundamentu życia. W tym spektrum liczy się wewnętrzna HARMONIA, wrażliwość na piękno, samodyscyplina, takt, etyka, ład i porządek, a problematyką jest zawyżona skala wartościowania, idealizowanie życia, przewrażliwienie na punkcie własnej osoby, podatność na sugestie.
► Świadomość LAMAT wypływa z pierwotnej harmonii – świata nieskazitelnego piękna Ziemi, którego prawspomnienie zapisane jest w pamięci komórkowej ciała. To stąd wypływa podświadoma, ludzka tęsknota za czymś innym, nieopisanym, co trudno wyrazić słowami. PIERWOTNA HARMONIA nie jest abstrakcją, lecz żywą, namacalną rzeczywistością. Warunkiem ucieleśnienie tak pojmowanej harmonii jest umiejętność zjednoczenia spolaryzowanych potencjałów myśli, uczuć i doświadczeń, a nie samo dążenie do harmonijnego życia. Dlatego podążaj za intuicyjnym prowadzeniem Duszy, a dowiesz się – co, kiedy i z czym powinieneś zintegrować.

► W ciągu 13 dni fali będziemy mierzyć się z lekcją dysharmonii celem przywrócenia wewnętrznego ładu i porządku we wszystkich sferach życia, zaczynając od siebie. Następnym krokiem będzie przywracania światu normalności, co w obliczu tylu przekłamań i manipulacji będzie nie lada wyzwaniem.

► Naszym zadaniem jest przeciwstawić się podstępnej mocy ciemnych stron własnego Ja, jak również świata zewnętrznego. Przeciwstawić się nie oznacza demonizować przeciwników, traktować „mieszkańców nocy umysłu” jak potomków zła. Trzeba zdobyć się na odwagę, by wyjść z ukrycia, iść przez życie z wysoko podniesioną głową, nie dać się zastraszyć i robić swoje.

► Gwiezdny sektor

„Każda dusza ma swój indywidualny „gwiezdny sektor”, cel i ścieżkę. Natomiast umysł, zauroczony przez zewnętrzne przynęty materialne, zazwyczaj drepcze w cudzym sektorze, próbując skopiować czyjeś cechy lub powtórzyć cudzy sukces jako własny… Trudność polega na tym, że dusza nie myśli – ona wie, otrzymuje informacje z pola informacji bezpośrednio, bez analizy. Natomiast umysł przemyśliwa otrzymaną informację i przepuszcza ją przez analityczny filtr szablonu swojego światopoglądu”… Aby osiągnąć cel, „trzeba zsynchronizować wolę umysłu i dążenia duszy, doprowadzić je do jedności. Wtedy żagiel twojej duszy skieruje cię wprost do celu”. (Za V.Zeland, Transerfing rzeczywistości)Medycyna ZAJĄCA

Duchowym pomocnikiem LAMAT jest ZAJĄC, przynoszący ludziom medycynę odnowy energii życiowej.


Indywidualna droga harmonizacji

Zacznij ćwiczyć samodyscyplinę, porzuć ślepe naśladownictwo, zdaj się na odczucia i spraw, aby rozkwitnął twój sześciolistny Kwiat ŻYCIA. Każdy jego płatek symbolizuje określone działanie:

● PIERWSZY płatek odpowiada za to, co pogodne, piękne, dobre.
● DRUGI płatek odpowiada za koncentrację i opanowanie myśli.
● TRZECI płatek odpowiada za kontrolę zachowania i poskromienie samowoli.
● CZWARTY płatek rozwija w tobie spokój ducha i wyciszenie uczuć.
● PIĄTY płatek mówi: bądź otwarty i tolerancyjny wobec innych punktów widzenia.
● SZÓSTY płatek wskazuje, że powinieneś rozwinąć głęboką wdzięczność dla życia
…za jego dary i możliwości, które ci nieustannie przynosi.

Jeśli uczynisz JEDNOŚĆ swoją drugą naturą, twoja siła i światło zaczną promieniować na otoczenie, staniesz się gwiazdą przewodnią w ciemnościach świata materialnego.

Codziennie nad tym pracuj. „Wiedz, że twoje myśli, zanurzając się coraz głębiej w prawdę, nabierają mocy. Staraj się usłyszeć, a nie słuchać, a wtedy bez trudu wyczujesz Serce Stworzenia w każdym i we wszystkim. Wtedy rozchylą się płatki drugiego kwiatu – Kwiatu DUSZY i cała Natura będzie szeptać ci do ucha swoje tajemnice”. (H.Kotwicka, 2012. Początek końca czy radość początku, Pulsar 2010)
20.01.2023
Spektrum MEN – Fala Niebieskiego ORŁA
● Współczucie
● Fanatyczna nadgorliwośćOkres: 8 – 20 stycznia 2023

Spektrum Fali ORŁA stwarza każdemu człowiekowi dogodne warunki do rozpostarcia skrzydeł i poszybowania świadomością ponad ludzką przeciętność, ale jednocześnie nikogo nie zwalnia z wypełniania inkarnacyjnych zobowiązań i współodpowiedzialności za stan świata.W przestrzeni MEN liczy się światło świadomej myśli a nie intuicyjna percepcja znaków. Stąd naszym największym wyzwaniem jest zachowanie przytomnej świadomości i panowanie nad burzliwymi emocjami oraz nauczenie się odróżniania prawdziwego celu od złudzeń.

Utrzymanie wysokiej koncentracji i podzielnej uwagi konsumuje dużo energii witalnej, dlatego trzeba ją na bieżąco uzupełniać. Najprostszym sposobem jest wykonywanie 5–10 oddechów „nos–usta”, wdech nosem, wydech ustami. Ćwiczenie to oczyszcza aurę z archetypów astralnych, eliminuje napięcie mięśni, relaksuje umysł, budzi sensytywność i wrodzoną wrażliwość. Niemniej ważna jest też regularna aktywność ruchowa (gimnastyka, spacer, jazda na rowerze) oraz wystarczająca ilość snu.

► Przypominam, że każda z 20 fal harmonicznej macierzy Tzolkin przy każdym swoim powrocie (co 260 dni) wprawia w drgania określone aspekty świadomości, charakterystyczne dla tej fali, z którymi ludzie powinni wejść w rezonans.

W przestrzeni ORŁA jest to SAMOSTANOWIENIE, odpowiedzialność i świadoma służba dla ludzi wynikająca z wewnętrznej potrzeby serca, a nie z obowiązku czy przymusu niesienia pomocy innym. Tutaj trzeba umieć odróżnić iluzję od prawdy, by upomnieć się o swoje prawa, reagować szybko i powiedzieć stanowczo „DOŚĆ”.

Właśnie z tym mamy ogromny problem jako jednostka i naród. Jako jednostka bez opamiętania zatracamy się dla swoich bliskich, jako naród bezrefleksyjnie pozwalamy decydentom na grabież i rujnowanie naszego państwa przez obcych. Przykładem jest m.in. „fanatyczna miłość” nie tylko rządzących, ale całej klasy politycznej z prawa i lewa do prezydenta Żeleńskiego i nieme przyzwolenie na pełzającą ukrainizację Polski oraz odzieranie Polaków z godności. Wojna jest okrutna, ale naród ukraiński musi sam przepracować swoją karmę. Jeśli będziemy wchodzić w te pola, wyjdziemy stąd mocno poturbowani. Współczucie i pomoc to nie nadstawianie karku za innych. Jeśli zlekceważymy nauki MEN, wcześniej czy później przyjdzie taki moment, że poczujemy się jak łódź bez wioseł na środku oceanu.

Dlatego naszym zadaniem jest wznieść się ponad zawężone horyzonty „poprawnego” myślenia, ogarnąć większą panoramę zdarzeń, zdystansować się do ludzkich dramatów i uchwycić granicę między współczuciem, syndromem ratownika i fanatyczną nadgorliwością. Następny krok to uświadamianie nieświadomych.


Medycyna ORŁA

Nagualem Men jest ORZEŁ, przynoszący ludziom medycynę spełnienia. □ Pojęcie „medycyna” oznacza tu „wszystko, co pomaga ci iść drogą współbrzmienia ze wszystkim”.


13-dniowe spektrum ORŁA

Uwzględnij wszystko, co cię spotka w tej fali, także to, co pozornie wydaje się drugorzędne, jako ważną informację adresowaną bezpośrednio do ciebie. Twoje odczucia i reakcje na zaistniałe sytuacje odzwierciedlą twój jednostkowy udział w kompleksie ziemskich zawirowań.

W tym miejscu zachęcam do harmonizowania Dziewięciu Powłok Pamięci Planetarnej – BOLONTIKU (zob. zakł. Kalendarz), jak również pracy z Kodem Emocji.

8.01.2023
Horoskop na 2023
● Prawo Boskie, wiosna ludów, finanse, nierówności, zwiastun rewolucji
● Na co warto zwrócić uwagę?


„Ostatnie lata obfitowały w dynamikę zmian energii. Nasza percepcja ulegała częstym perturbacjom. Zmienialiśmy aspiracje, bardzo wiele odpuściliśmy. Uzdrawialiśmy się. Teraz czeka nas kolejny ekscytujący rok, który rzuci nam nowe wyzwania. Istotna zmiana energii nastąpi 23 marca 2023 roku, kiedy to Pluton wejdzie do Wodnika”… /Cyprian Graczyk, astrolog.4.01.2023Szczyt Świętych Miejsc
Relacja Dagmary z Arizony


W dniach 30.11.-2.12.2022 na ziemi plemienia Pasqua Yaqui odbyło się trzydniowe spotkanie Indian z obu Ameryk i przedstawicieli rdzennych ludów z całego świata, w którym uczestniczyła Dagmara, jedyna Polka reprezentująca Słowian.

Podczas Szczytu była słoneczna pogoda, ale po odprawionych rytuałach przyszły solidne deszcze, tak potrzebne wysuszonej ziemi Arizony. Deszcze nawodniły górskie lasy, wysychające źródła, rzeki, strumienie, pustynną roślinność, kaktusy i inne...□ Wystąpienia prelegentów z pierwszego dnia Szczytu będą przetłumaczone na język polski w późniejszym terminie.


19.12.2022

SZÓSTY, rytmiczny miesiąc


Okres: 13.12.2022 – 9.01.2023

W zodiaku indiańskim szóstemu miesiącowi patronuje JASZCZURKA, która przestrzega przed nadużywaniem władzy, żądzą dominacji, przydawaniem sobie zbyt wielkiego znaczenia i obarczaniem innych odpowiedzialnością. Może też wskazywać na rozrastające się zło i podstępne wykradanie energii.

Funkcją rytmicznego odcinka roku jest wskazywanie błędów rozumowania i stabilizowanie sytuacji. Dlatego do wszystkiego należy odnosić się z respektem, ponieważ w tej przestrzeni obowiązują surowe reguły. W przeciwnym razie los może przywołać nas do porządku w nagły, drastyczniejszy sposób.

● W szóstym miesiącu przyjęty program roku wchodzi w strefę dokonań. Warto pamiętać, że na jednym biegunie „6” gromadzą się energie ego i siły w sposób bezwzględny wspierające odrętwienie, upór, stagnację. Na drugim biegunie skumulowane są harmonizujące siły, oddalające zwątpienie, zsyłające ulgę i spokój.

● W tym okresie przypadają święta Bożego Narodzenia i początek nowego linearnego roku. Na ten czas maleje tempo życia, ustają codzienne agitacje i aktywność grup.

Energią nośną miesiąca jest 1 Muluc /Czerwony Magnetyczny Księżyc, który w przeważającej mierze jest powiązany z DHARMĄ, co oznacza, że niesie ze sobą informacje z przyszłości, na którą rzutuje także nasza przeszłość, i zna cel inkarnacji każdego człowieka..Fala MULUC – Fala Czerwonego KSIĘŻYCA
● Puls ŻYCIA
● Dlaczego jesteś tu gdzie jesteś?
● Uwolnij emocje, zanim...Okres: 13 – 25 grudnia 2022

Fala KSIĘŻYCA otwiera korowód fal w piątym zielonym zamku synchronizacji. Zielony zamek można przyrównać do wielkiego skarbca, w którym przechowywane są ziemskie klejnoty. Skarby te wciąż czekają na tych, którzy zechcą właściwie je spożytkować.Nasz świat powoli wyczerpuje swoje trójwymiarowe zasoby. Nic dziwnego, że właśnie teraz – w sposób manifestacyjny, zaczynają pękać mydlane bańki ducha Starego Czasu. Kiedyś ludzie będą musieli to dostrzec. – Oby nie za późno! W przeciwnym razie staną się bezwolną masą, stracą wszystko – wolność, godność, a nawet świadomość… Czas pracuje na naszą niekorzyść…

Fala KSIĘŻYCA odpowiada za budzenie mas, przełamywanie blokad, oczyszczenie i konfrontację ze skutkami zbiorowego i kolektywnego zaślepienia. Jednak w przeważającej mierze jest ona powiązana z DHARMĄ, co oznacza, że niesie ze sobą informacje z przyszłości, na którą rzutuje także nasza przeszłość, i zna cel inkarnacji każdego człowieka. Odkryj więc, DLACZEGO jesteś tu, gdzie jesteś i CZEGO właściwie tam szukasz? Nie pozwól okupować się „autorytetom” Starego Czasu. Miej odwagę przypomnieć sobie o swoim prawdziwym Ja.

Doświadczenia zdobyte w Fali KSIĘŻYCA są dla ciebie kluczem do rozwiązania wielu problemów. Żadna inna fala nie jest upoważniona do tego, aby uaktywnić pole prapamięci człowieka. Uwidoczni się tutaj twoja prawdziwa tożsamość i każde zboczenie z kursu, jakie zdarzyło się na twojej drodze życia. Jednak ludzie uczą się lepiej i szybciej, kiedy odczuwają ból, ponieważ szczęście jest ulotne. Stąd na ewentualne bolesne cięcia i niespodziewane zrządzenia losu powinieneś spojrzeć bardzo trzeźwo, bez wartościowania zjawisk. Wszystkie osobiste wzloty i upadki powinieneś rozpoznać jako przysłowiowe dwie strony konta „winien” i „ma” albo mówiąc inaczej – jako twoje „inkarnacyjne bogactwo” i „inkarnacyjny dług”.


Problem nr 1: Emocje

W Fali KSIĘŻYCA ważne jest, abyś nie kumulował emocji, bo jest to dynamit, który rozsadza cię od wewnątrz. Dlatego jeśli jesteś zły – krzycz, jeśli smutny – płacz, jeśli zadowolony – śmiej się na głos, Nah Kin z plemienia Majów Itza. – Warto potraktować to bardzo poważnie.


Sposób doktora Nelsona jest bardzo prosty. Nie ma człowieka, który nie miałby stłumionych emocji. Podświadomość koduje wszystko, czego doświadczyliśmy na przestrzeni życia, także w łonie matki, a nawet to, co odziedziczyliśmy po linii rodziców i przodków aż do 22 pokoleń wstecz. Autor sklasyfikował emocje w 6 grup. Łącznie jest 60 słów-kluczy, za którymi stoi wiele synonimów i pochodnych skojarzeń. Konkretnej emocji nie wskazuje świadomy umysł, lecz podświadomość, a reakcja ciała potwierdza tę właściwą, resztę neguje.

Przepracowanie emocji stanowi główną część pracy z kinami narodzin i roku oraz energiami dnia. Dlatego zdecydowałam się sprawdzić na sobie metodę Nelsona, ale przyznam, że podeszłam do Kodu Emocji sceptycznie na zasadzie „u mnie to na pewno nie zadziała”... Zadziałało i było to mega-zaskoczenie, włącznie z efektem końcowym. Początkowo udawało mi się uwalniać tylko po jednej emocji, w tym jedną z dzieciństwa. Po tym ciało nie reagowało przez 2-3 dni. Myślałam, że się do tego nie nadaję. Ale próbowałam dalej... Kilka dni temu zdołałam uwolnić 5 emocji podczas jednej sesji, których nigdy bym się nie spodziewała u siebie (lub w sobie), a jednak były. Następnego dnia znów była przerwa. Ale po 2 dniach przyszła wielka niespodzianka. To, z czym medycyna klasyczna i naturalna nie mogły sobie poradzić od ponad roku, dokonałam sama, pracując z Kodem. Teraz nie powiem: „wierzę, że metoda Nelsona działa”, ale: „wiem, że metoda Nelsona działa”. Kod Emocji to Dar ŁASKI na dzisiejsze czasy.


Medycyna REKINA

Duchowym pomocnikiem Muluc jest REKIN, nazywany policjantem mórz, przynoszący ludziom medycynę orientacji na przyszłość i siłę przebicia □ Pojęcie „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą piękna i współbrzmienia ze wszystkim”.


13-dniowe spektrum fali

W Fali KSIĘŻYCA nośnikiem informacji jest KREW, symbolizująca kod duszy i puls życia. Nie bez przyczyny niektóre religie sprzeciwiały się transfuzji krwi (zmiana kodów duszy) nawet za cenę ludzkiego życia. Dziś, takim przykładem jest m.in. XIX-wieczny odłam chrześcijaństwa w USA, który wierzy tylko w uzdrawianie modlitwą, czy świadkowie Jehowy, którzy wystrzegają się przyjmowania krwi nie dlatego, że chcą być posłuszni Bogu, ale dlatego, że respektują Go jako Dawcę życia. W Starym i Nowym Testamencie są wyraźne nakazy, by powstrzymywać się od krwi, bo krew wyobraża życie.

Wracając do tematu, przez kolejne 13 dni warto poobserwować swoje zdrowie, regularnie mierzyć ciśnienie, wykonać badanie kontrolne krwi i nie zlekceważyć żadnego symptomu. Twoje samopoczucie, ciało, stan krwi, krążenie są niezawodnym bankiem informacji. Choroby z tym związane wskazują na brak koncepcji na życie. Przykładowo: anemia – wskazuje na poczucie bycia złym, niedociśnienie – na defetyzm – to nic nie da, nadciśnienie – na brak chęci wyrwania się z dramatów emocjonalnych itd. U ich podstaw zawsze kryje się jakaś emocja lub wiele emocji.

Mechanizm powstawania emocji jest zawsze ten sam:
1 ● pojawia się wibracja emocji
2 ● doznajesz emocji, czujesz ją
3 ● przetwarzasz emocję i więcej o niej nie myślisz
albo
tłumisz emocję, wypierasz ją, zapominasz o niej, a ona wędruje po całym organizmie, w końcu umiejscawia się w najsłabszym organie, obciąża go, przyciąga podobne wibracje, rozrasta się, dopóki nie nastąpi „bum!” - wtedy zaskoczy cię nagła choroba lub ujawni się przewlekłe schorzenie.

13.12.2022
Fala CIB – Fala Żółtego WOJOWNIKA
● Światło Wiedzy
● Przesłanie z ArizonyOkres: 30 listopada – 12 grudnia 2022

Fala Żółtego WOJOWNIKA otworzyła przed nami spektrum rozprzestrzeniania wiedzy, niesienia światła w ciemność i wyłaniania duchowych przewodników.● W starych księgach z Jukatanu czytamy:

W dniu Cib Stwórca zapalił pierwsze światło, które miało rozproszyć ciemność tam, gdzie nie było ani słońca, ani księżyca. Tam, gdzie ciemność została rozproszona, pojawiał się sęp, aby posprzątać rozkładające się resztki padliny. Sępowi towarzyszyły „zstępujące boginki”, kojarzone z duchami zmarłych i energiami prapraprzodków, którzy powracali, by przebudzić w potomkach nową świadomość, drażniąc ich we snach, uprzykrzając im życie i wywołując wyrzuty sumienia.

Chwile grozy, lęki i nieszczęścia prowokowały potomków do uwalniania duszy od starych ciężarów. W ten sposób zstępujące boginki budziły podopiecznych do nowego życia, większej odpowiedzialności i większego zrozumienia dla innych. Ich ziemskim symbolem były motyle i pszczoły.
W kulturach tych każdy dzień ze znakiem CIB był dniem błagania o przebaczenie i dniem odpuszczenia oraz symbolem pożerania przez sępy „brudu” i składania danin transformującej sile ciemności. Po tym wyłaniało się piękno i przez pewien czas radowało ludzkie oczy, dopóki znów nie pokryła wszystkiego warstwa mentalnych nieczystości i nie przesłoniły opary emocji.

Dziś, w społecznościach mezoamerykańskich symbolem tego wzniosłego aktu transformacji przez Światło Oświecenia jest płomień woskowej świecy. Świece wotywne można zapalać w każdym dniu z pieczęcią Żółtego Wojownika. Ten, kto je zapala, ucieleśnia w tym momencie wojownika w służbie Światła i zyskuje transformującą moc sępa do spalania starych przewin w płomieniu woskowej świecy.

● Podobnie możemy postępować w całej Fali WOJOWNIKA, ponieważ przy każdym jej powrocie (co 260 dni) zyskujemy optymalną sposobność oczyszczenia spuścizny po przodkach, jak również swoich bieżących nieczystości. Teraz, energia nośna CIB przez 13 dni rozświetla to wszystko, co było do tej pory niewiadome – zarówno to, co piękne i twórcze, jak i to, co trujące i zgniłe. Ten, kto pójdzie za Światłem Wiedzy, zyska intuicyjny wgląd w rzeczy, które są przed innymi zakryte lub które inni świadomie próbują przed nim ukryć. Ten, kto pójdzie za Mrokiem Niewiedzy, stanie się niewolnikiem żądzy, uzależni się od innych i wiele straci, o ile nie wszystko, włącznie ze swoją twarzą, bo godności już nie ma.


► Fala WOJOWNIKA domyka czwarty 52-dniowy zamek dojrzewania, rozkwitu i uświadomienia. bilansuje działania w trzech poprzednich falach zamku i określa dominujący poziom świadomości narodów i ich przywódców oraz kierunku, w jakim prowadzą swój naród.

☼ Warto podkreślić, że w czwartym zamku, w dniu 11.11.2022 (kin 8 Caban/Czerwona Galaktyczna Ziemia) o godz. 11, w Oak Flat w Arizonie wódz Apaczów odprawił ważną ceremonię, w której uczestniczyła grupa Polaków. Potem w rozmowie z nimi wódz Nosie powiedział, że na świecie jest 20% ludzi uduchowionych. Jeśli zjednoczą oni swoje siły w najbliższym czasie, to są w stanie uratować świat przed zagładą. Wiele mówił o ogromnym znaczeniu powrotu białych ludzi do swoich korzeni. ☼ Link do wywiadu z wodzem Nosie: www.youtube.com/watch?v=BOb9MOoTHqQ

Na marginesie, kin 8 Ziemia scala i łączy wiele wydarzeń, m.in.:
● 11.11.1918, w dniu z kinem 8 Ziemia, Polska odzyskała niepodległość przed 104 laty.
● 24.02.2022, w dniu 8 Ziemi, Rosja dokonała agresji na Ukrainę.


Medycyna SOWY

Nagualem Cib jest SOWA, przynosząca ludziom medycynę światła w ciemności. □ Pojęcie „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą piekła i współbrzmienia ze wszystkim”.Przestrzeń indywidualna

Każdego dnia obserwuj uważnie swoje samopoczucie, nastroje, stan nerwów, reakcje na ludzi i zdarzenia i zapisuj ważniejsze spostrzeżenia. To pozwoli ci odkryć, czy jest instrumentem Światła, czy narzędziem Ciemności i z czego to wynika.
3.12.2022» wyświetl same pytania

Twoje pytanie...
Imię i nazwisko:
E-mail:
Temat: *
Treść pytania: *
 

« poprzednie 8   
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 
41
   następne 8 »