Listy
Aktualności

« poprzednie 8   
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32
   następne 8 »

» wyświetl same pytania
Majowie nadal żyją
● Dlaczego w 2012 roku nie było końca świata?...„Przesłanie Majów jest proste i czytelne... Przeszliśmy cztery cykle i cztery żywioły... 21 grudnia 2012 r. po raz pierwszy ludzkość wkroczyła w nowy, piąty cykl, tym razem związany z piątym żywiołem – eterem... Musimy wyjść ze swoich pudełek”… Teraz jest czas największego chaosu. Jesteśmy w trakcie nowych narodzin ludzkości, bolesnych, jak wszystkie narodziny... Przełom możemy zauważyć około”...

Link do artykułu:
www.onet.pl/styl-zycia/kobietaxl/dlaczego-w-2012-r-nie-bylo-konca-swiata-przeslanie-majow-dla-ludzkosci/j08cd76,30bc1058


20.07.2021MULUC – Fala KSIĘŻYCA
● DYSONANS ● Przyczyna i skutekOkres: 11 – 23.07.2021

Fala Czerwonego KSIĘŻYCA ma wiele do czynienia z prawem przyczyny i skutku. Teraz wszyscy znaleźliśmy się na „bankiecie konsekwencji”, a to, co widzimy wokół nas, to skutki naszej pychy i kolektywnego zaślepienia.

Impulsy wychodzące z tego poziomu świadomości dynamizują proces udrażniania kanałów przepływu informacji z wyższych poziomów świadomości do świadomości ludzi i dopingują do uwolnienia się spod panowania błędnie ukształtowanych autorytetów, przebrzmiałych systemów wiary i egocentrycznych przekonań.● Fala KSIĘŻYCA otwiera przed tobą przestrzeń klarownego myślenia i światy intensywnych uczuć, abyś rozpoznał ich moc i odkrył, po co tu jesteś. Niewykluczone, że jako spirytualny wagabunda wciąż poszukujesz nauczycieli i przewodników, którzy daliby ci instrukcję na szczęśliwe życie. Im bardziej słuchasz opinii innych, tym trudniej jest ci przedrzeć się przez gąszcz cudzych prawd do Siebie. Dopóki tego nie zgłębisz, będziesz robić to, co zaproponują ci inni. Dlatego nie dziw się, jeśli los będzie aranżować coraz bardziej nerwowe sytuacje, które będą cię upominać: „obudź się, zaufaj sobie, podporządkuj rozum mądrości serca”. „Mądrość serca” oznacza tutaj odczucia, ale równie dobrze może być zastąpiona słowem intuicja lub sumienie.

● Nie zapominaj, że cechą MULUC jest bezkompromisowość, dlatego jego oczyszczająca siła jest przykra dla wszechwiedzącego ego. Uważaj więc, bo jeśli zdominują cię żądze, możesz stać się wyjątkowo niebezpiecznym „kaznodzieją”. Wtedy będziesz pięknie przemawiać do innych, lecz sam nie będziesz praktykować tego, co głosisz.Medycyna RYBY

Nagualem Muluc jest RYBA, przynosząca ludziom medycynę oczyszczenia pamięci. □ Pojęcie „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą piękna i współbrzmienia ze wszystkim”.13-dniowe spektrum fali?

W przestrzeni MULUC dużym wyzwaniem jest uporanie się z pamiętliwością i tendencją do rozpamiętywania co by było gdyby oraz zakończenie wewnętrznych monologów, które czynią cię mniejszym niż jesteś.

● Zastanów się i powiedz: czy nie jesteś zbyt krytyczny wobec siebie lub innych? Albo przeciwnie – czy nie próbujesz się wywyższać, stroić mądre miny, wciąż pouczać ludzi, by dowartościować ego? Wiedz, że zarówno niskowartościowanie siebie, jak i megalomania są typowymi mechanizmami obronnymi, za którymi maskujesz swoją „cienką skórę”.
.....................................................................................................................

☼ Informacja ☼

Na początku tygodnia do wszystkich Darczyńców został wysłany listem priorytetowym nowy kalendarz na rok 3 Ziarna, 2021/22.


14.07.202112 lipca Warszawa
● PROTEST przeciw eksperymentom na niemowlakach i starszych dzieciachW spotkaniu na warszawskiej „Patelni” – Placu przy Metro Centrum zapowiedzieli udział prawnicy i lekarze z Grupy C19, lekarze z PSNLiN, Stop NOP, Warszawski Bunt, Nie dla Covid 1984 i inni. Chrońmy polskie dzieci!

Eksperyment na dzieciach będzie polegał na wstrzyknięciu trzem grupom dzieci:
● od 6 miesięcy do 2 lat,
● od 2 lat do 5 lat,
● od 5 lat do 12 lat
preparatów inżynierii genetycznej mRNA firmy Pfizer w dawkach: małych, średnich i dużych w odstępie 21 dni.

Do przeprowadzeniu eksperymentu medycznego na zdrowych polskich dzieciach zgłosiło się osiem firm, o czym poinformowano na stronie rządowej USA.
● Prelegentami na poniedziałkowym wiecu będą m.in. dr Zbigniew Hałat, dr. med. Beata Wrodycka-Żytkowska/neurolog z PSNLiN, mec. Arkadiusz Tetela, mec. Marek Czarnecki z Grupy C19 i inni. Lekarze liczą na liczny udział i masowe wsparcie społeczeństwa.

□ Wiele ważnych, rzetelnych informacji znajdziecie na Fb PSNLiN, jak również na Fb Ewelina Gierszewska, lek. med. z Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców.

► Jeśli rodzice nie zgodzą się na eksperymentowanie ze zdrowiem ich dzieci, to ofiarami sitwy szczepionkowej staną się zapewne bezbronne niemowlaki i sieroty z domów dziecka...

Naród, który nie chroni swoich dzieci, jest bez przyszłości
– zginie tak samo, jak zginęły jego wartości.


9.07.2021PODZIĘKOWANIE
● Niech DOBRO wróci do Was zwielokrotnione!Kalendarz na 2021/22 – Rok Żółtego Elektrycznego ZIARNA ukaże w drugiej połowie lipca, wstępny termin to 20 lipca.

5.07.2021
Warto Rozmawiać
● Wywiad z dr Katarzyną RatkowskąWarto posłuchać rozmowy Jana Pospieszalskiego z dr Katarzyną Ratkowską, psychiatrą, która dzieli się swoim doświadczeniem o prowadzonym przez nią leczeniu pacjentów z cowid przy użyciu amantadyny.

Link do wywiadu
www.facebook.com/284786781556387/videos/1495776254106928
4.07.2021[4.07.2021] Skąd ten POŚPIECH?
● Kiedy koniec? ● Warianty „korony”Według nazewnictwa WHO:
□ wariant brytyjski to Alfa,
□ południoafrykański – Beta,
□ brazylijski – Gamma,
□ indyjski” – Delta,
□ kalifornijski” – Epsilon,
□ kolejny brazylijski – Zeta,
□ nigeryjski – Eta, □ amerykański – Iota,
□ filipiński – Theta,
□ kolejny indyjski, a teraz kolumbijski – Kappa,
□ peruwiański/andyjski/od teraz także australijski – Lambda.

● Jak dotąd WHO wykorzystała 11 liter. Ale bez obaw, klasyczny alfabet grecki zawiera 24 litery, więc jest spory zapas...


Kiedy koniec ZARAZY?

Niezależnie czy się zaszczepimy czy nie, pandemia będzie trwała co najmniej do końca 2022 roku. Tak zostało postanowione, kropka. Kto postanowił?... Dowiecie się w dalszej części… Będą kolejne mutacje, nowe-stare obostrzenia, drugie, trzecie, n-te dawki wszczepianych preparatów. Na tym się nie skończy. Po koronawirusie rozpoczną się następne masowe szczepienia np. przeciw HIV czy malarii. Potem przyjdzie kolej na zwierzęta… Interes musi się kręcić!

Nie są to teorie spiskowe, lecz oficjalne informacje zawarte w dokumentach, opublikowanych w kwietniu i maju br. na stronie Fundacji Rockefellera i Międzynarodowego Funduszu Walutowego (MFW). Trzeci „proroczy” dokument to „Deklaracja Rzymska”, podpisana 21.05.2021 podczas szczytu G20 na temat zdrowia w Rzymie. – Tu dopiero włosy stają dęba na głowie, a oczy robią się okrągłe jak talerze! – Co za precyzja!…

□ Jeśli chcesz dowiedzieć się, kiedy koniec zarazy i jak ma być po, szczegóły pod linkiem www.youtube.com/watch?v=E1o6CY7U5hE


Skąd POŚPIECH szczepionkowy?

► 1 ● W dokumencie Fundacji Rockefellera,
zatytułowanym „Jeden za Wszystkich – Plan działania na rzecz finansowania globalnego wyszczepiania i zrównoważonego rozwoju” (!?) czytamy, że pandemia skończy się w 2022 roku pod warunkiem, że 70% populacji ziemskiej zostanie zaszczepiona przeciw covid-19. Bez tego nie da się uratować gospodarek ani klimatu. Fundacja wzywa rządy do podjęcia natychmiastowych kroków w celu zwalczenia pandemii i podaje, jak ma funkcjonować ten mechanizm… Wszystkie kraje mają przedstawić plany odbudowy na konferencji klimatycznej w Glasgow, zaplanowanej na 1–12 listopada 2021. – Co ma wirus do klimatu?!...
● Jak nie wiadomo co, to chodzi o pieniądze. Interes musi się więc kręcić. I tak, państwa mają nakręcać popyt, firmy farmaceutyczne produkować szczepionki, podatnicy bogatych krajów zrzucać się na fundusz szczepionkowy dla biednych krajów, potem grzecznie aplikować sobie najnowsze preparaty, a na koniec zdać sprawozdanie i czekać. Za sprawne wyszczepianie każdy kraj ma dostać fundusze na odbudowę gospodarek, ale na co wolno mu wydać pieniądze, o tym będą decydować globalne elity. /Dokument jest dostępny w jęz. angielskim na stronie Fundacji Rockefellera.


► 2 ● Dokument Międzynarodowego Funduszu Walutowego,
opublikowany w maju br., rozwija i precyzuje założenia planu Fundacji Rockefellera, spójne z agendą ONZ.


W dalszej części dokumentu MFW pokazana jest m.in. mapa świata i plan szczepień zróżnicowany dla poszczególnych krajów. Dla przykładu do 2022 r. Polska musi osiągnąć poziom wyszczepień 70-80 procent, a Wlk. Brytania, Francja i Australia tylko 60 procent. Dlaczego? Nie podano.


► 3 ● „Deklaracja Rzymska”,
to dokument podpisany w maju br. na zakończenie szczytu G20 /Global Health Summit, w którym 19 państw + UE zobowiązały się w ściśle określony sposób walczyć z pandemią i wypełniać 12 postanowień ujętych w deklaracji. Walce z pandemią mają towarzyszyć kampanie reklamowe, obostrzenia sanitarne (pkt 2 deklaracji) i permanentne generowanie emocjonalnego zapotrzebowania na szczepionki, by uzyskać zwrot kosztów (pkt 7). Podsumowując: pandemia ma doprowadzić do powstania korpo-państwa (pkt 6), a następnie poprzez ciągłe śledzenia zdrowia, np. kamery termowizyjne, biometria, alerty (pkt 8) oraz równość genderową (pkt 10) i intensywne selekcjonowanie ludzkich GENOMÓW (pkt 11) – zakończyć się zielonym dobrobytem (pkt 12).
● Wygląda na to, że w niedalekiej przyszłości człowiek ma się stać „żywą maszyną”, która nigdy się nie psuje, nie zadaje pytań, wydajnie pracuje, przynosi same zyski.
□ Jak to będzie wdrażane, opowiada polecany na wstępie film „Kiedy koniec zarazy?”. Narrator nie straszy, nie zanudza, nie osądza, lecz omawia każdy z 12 punków krótko, z pewną nutką „ironizującej niepewności”.

Trzy prorocze dokumenty opisują mechanizm wdrażania
sprawdzonej Heglowskiej taktyki:
PROBLEM ● REAKCJA ● ROZWIĄZANIE


4.07.2021CIB – Fala WOJOWNIKA
● Odwracanie uwagi
● Ścieżka uwolnienia ŚWIATŁAOkres: 28 czerwca – 10 lipca 2021

Fala Żółtego WOJOWNIKA wprowadza nas w spektrum narodzin światła w ciemności. Ciemność nie jest ani zła, ani dobra, ona po prostu jest. □ W „Księdze Chilam Balam” jest napisane, że „w dniu Cib zostało zapalone pierwsze światło, aby rozświetlić ciemność tam, gdzie nie było ani słońca, ani księżyca”. Dlatego w dniu ze znakiem Cib Majowie wznosili modły o odpuszczenie win i składali sile ciemności daniny, aby znów mogło wyłonić się piękno i przez pewien czas radować ludzkie oczy, zanim na nowo pokryje je warstwa nieczystych myśli i przesłonią opary emocji. Dziś symbolem prawadwnego aktu transformacji przez światło oświecenia jest płomień woskowej świecy. Dlatego ten, kto zapala świece wotywne, ucieleśnia narodziny Wojownika w służbie Światła i zyskuje moc do działania. W Fali CIB my również możemy zapalać świece w intencji oświecenia ludzi.
W Fali WOJOWNIKA kluczową tematyką jest świadomość celu, odwaga, niezawisłość myślenia, odpowiedzialność i pogodne nastawienie do ludzi, a problematyką – tchórzliwość, stronniczość, uzależnienie od łaski i niełaski innych, jak również odgrzebywanie starych spraw, które nie mają znaczenia, a służą jedynie odwracaniu uwagi od ważnych kwestii w tu i teraz.

Impulsy z poziomu Fali WOJOWNIKA dopingują ludzi do otwarcia oczu i skierowania uwagi ku ciemnej stronie życia, bo właśnie tam skrywa się ścieżka uwolnienia światła. Dlatego odważ się zanurzyć w ciemność niewiedzy, aby się z nią oswoić, a potem dostrzeż w niej własny cień – swoje drugie oblicze, przelotne myśli, stłumione uczucia i odkryj, jak nieświadomie stwarzasz miłe i niemiłe okoliczności, wcale o tym nie wiedząc.

Zacznij działać w zgodzie ze swoja wewnętrzną naturą, prawdziwymi potrzebami i pragnieniami – bez nalegania czy presji. Bądź czujny i elastyczny, abyś w każdej chwili mógł przystosować się do gwałtownie zmieniających się okoliczności. W przeciwnym razie nic nie wyniknie z twoich pozornie dobrych chęci. Teraz masz możliwość uchwycić przyczyny dla skutków i stać się twórcą nowych sytuacji życiowych.


Medycyna SOWY

Nagualem Cib jest SOWA, przynosząca ludziom medycynę światła w ciemności. □ Pojęcie „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą piękna i współbrzmienia ze wszystkim”.


13-dniowe spektrum WOJOWNIKA

W Fali WOJOWNIKA »każdy dzień będzie wystawiać na próbę twoją wiarę we własne siły, którą masz albo której ci brak… Możesz popaść w sytuacje, w których rozpaczliwie oczekujesz pomocy z zewnątrz, podczas gdy twoja wewnętrzna wiedza cichutko próbuje dać ci odpowiedzi. Tu chodzi o twoją wewnętrzną siłę, która nazywana jest „boską naturą”. Być może właśnie teraz zostałeś wezwany do wzięcia „drąga przewodnika” i udania się tam, gdzie inni stracili z oczu cel« /za M.Wimmer, Majowie. Tkacze Czasu.28.06.202113 miesiąc ŻÓŁWIA
● Piórko może przechylić szalęOkres: 27 czerwca – 24 lipca 2021

Trzynasty, KOSMICZNY miesiąc to czas żegnania energii nośnej roku 2020/21. Teraz do gry wkroczyły siły odpowiedzialne za uniwersalny ruch, odgórną selekcję i niespodziewane zmiany, które w dramatyczny sposób mogą odmienić bieg życia. Tu wyciągana jest kwintesencja kolektywnych działań ludzi, demaskowane są ułudy, puste frazesy, spekulacje, żądze dominacji.
13 MEN – energia miesiąca

Siłą nośną kosmicznego miesiąca jest 13 Men – Niebieski Kosmiczny ORZEŁ. ORZEŁ reprezentuje świadomość planetarną, siłę wizji i moc, która pomaga wznieść się ponad zawężone horyzonty ludzkiego myślenia, uchwycić większą panoramę zdarzeń i uniezależnić się od materialnych ograniczeń, narzucanych prawd, sztucznych nakazów i zakazów. Przepustką do tych poziomów jest czysty umysł. Należy zaznaczyć, że możliwość wglądu nie czyni nikogo jasnowidzem, lecz przejawia się jako mądrość życiowa, kreatywność, łatwość w osiąganiu celów.

Człowiek ze świadomością MEN wszędzie czuje się wolny jak ptak, z lekkością wznosi się ponad przeciętność, bez obaw zgłębia pułap nowych możliwości i nie daje się zamknąć w klatce – nawet jeśli jest ona ze złota. Jest to nie lada wyzwanie, bo wystarczy chwila zapomnienia, groźba represji lub silna presja z zewnątrz i „orzeł” nagle zaczyna pikować w dół, tracąc ogląd sytuacji. Wtedy zdany na przyziemne doświadczenia i rozumową analizę faktów staje się skłonny do podejmowania brzemiennych w skutkach decyzji.

Niestety, masa napływających informacji wywołuje u wielu ludzi ogromny zamęt w głowie i „wymusza” fałszywą zachowawczość, tchórzliwą pasywność, przyzwolenie na ograniczanie wolności kosztem duchowych potencjałów.


Jak nie ulec iluzjom i groźbom?

● »Pozwól nadarzającym się sytuacjom stać się twoim dynamicznym sprzymierzeńcem. Wiedz, że w każdej chwili możesz przeskoczyć materię, aby ujść przed fizycznymi przymusami. Przeskoczyć materię – znaczy zdystansować się do niekorzystnych wydarzeń i przede wszystkim lęku o egzystencję, zdrowie, pracę, posiadane dobra« /za H.K. Przewodnik.

● »Działaj w pełnej zgodzie ze swoją wewnętrzną naturą. Nalegaj tylko na to, co jest pożyteczne i twórcze dla ciebie i innych, a nadejdzie powodzenie. Jeśli twoje nalegania znajdą się w konflikcie z twoimi prawdziwymi potrzebami i pragnieniami, rezultaty będą niefortunne« /za M.Piasecka i Pu R’Tsy Yang. I Cing, heksagram startowy 25, „Prostota i szczerość”.


27.06.2021» wyświetl same pytania

Twoje pytanie...
Imię i nazwisko:
E-mail:
Temat: *
Treść pytania: *
 

« poprzednie 8   
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32
   następne 8 »