Listy
Aktualności

« poprzednie 8   
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 
41
   następne 8 »

» wyświetl same pytania
Indywidualna praca z energią
Fali WĘDROWCAW okresie 27.04.–8.04.2023 główną tematyką jest szeroko pojmowana WOLNOŚĆ OSOBISTA, a problematyką – lęk przed nieznanym, brak własnego zdania, izolowanie się od życia.
Teraz możesz stać się wyjątkowo wrażliwy na osoby i sytuacje, które próbują wywierać na ciebie presję i ograniczać ci swobodę działania. Za tym nie będą kryć się źli ludzie, lecz twoje nastawienie do życia. Będzie to znak, że czas się z tym zmierzyć i odkryć przyczynę w sobie.

Wskazówki na 13 dni:

● Chroń swoją przestrzeń – 1 Wędrowiec.
● Bądź uczciwy wobec siebie – 2 Mag.
● Naucz się mówić „DOŚĆ” – 3 Orzeł.
● Przemyśl na nowo swoje priorytety i motywacje – 4 Wojownik.
● Nie wyciągaj przedwczesnych wniosków – 5 Ziemia.
● Odważ się być sobą – 6 Zwierciadło P.
● Zakończ toksyczne znajomości – 7 Wicher.
● Wybacz tym, którzy sprawili ci zawód – 8 Słońce.
● Współczuj, ale nie „matkuj” – 9 Smok.
● Ćwicz asertywność – 10 Wiatr.
● Nie narzekaj – 11 Noc.
● Postaw na jakość a nie ilość – 12 Ziarno P.
● Uważaj na „życzliwych doradców” – 13 Wąż.


□ Ustal dwa lub trzy dni z kinami twojej rodziny solarnej i sprawdź na planszy narodzin, z którymi latami życia się wiążą. Kiny te mogą przenieść cię świadomością w przeszłość albo w przyszłość. Obserwuj, co będzie się działo w tych dniach. Być może nasunie ci się jakieś skojarzenia i znajdziesz odpowiedź na nurtujące cię aktualnie kwestie.

□ Jeśli coś szczególnego wydarzy się w tych dniach, będziesz wiedział, czy wynika to z twojej przeszłości, czy też rzutuje na twoją przyszłość i jak powinieneś zareagować.
□ Więcej informacji w podręczniku „Kod Inkarnacji”, t. 1, a dokładne opisy w t. 2 . /Wznowienie t. 1 w drugiej połowie kwietnia.


29.03.2023BEN – Fala Czerwonego WĘDROWCA
● Prawdziwa tożsamość
● Sztuczna InteligencjaOkres: 27 marca – 8 kwietnia 2023

Fala WĘDROWCA odgrywa kluczową rolę w procesie uwolnienia od samoograniczeń i powrotu do prawdziwej tożsamości. Wymaga to silnej woli, odwagi i świadomości celu, do którego zmierzamy. Tu nie można skrywać się za obcymi autorytetami, ulegać zastraszeniu, przymusom ani zasłaniać się ideologią, stanowiskiem, tradycją rodzinną, religijną czy kulturową. Wszystko, co się nam w życiu przydarza, dzieje się za naszym przyzwoleniem. Dojrzała świadomość nie uznaje sztucznych murów ani nacisków ze strony cudzego ego. Człowiek dojrzały duchowo potrafi zachować „wyważony konserwatyzm” i iść przez życie z wysoką podniesioną głową.
● Impulsy płynące z poziomu BEN dopingują cię, abyś bez lęku szedł po linie wolności bez rozpinania pomocniczych sieci. Zacznij więc wykraczać poza „dozwolone” horyzonty trójwymiarowych ograniczeń, bo tylko tak dostrzeżesz nieuczęszczane jeszcze drogi prowadzące cię ku prawdzie.

Jest to o tyle ważne, że w ostatnich dekadach większość ludzi całkowicie oddaliła się od swojej prawdziwej tożsamości. Zaczęła zatracać się w pracy zarobkowej, gonić za bogactwem, władzą, wygodnym życiem i zapominać o swojej boskości. Wielu pośród nas wyłączyło samodzielne myślenie, dało się oślepić "technologicznym gadżetom", przekazało ster innym i akceptowało wszystko, byle mieć dostęp do nowych „zabawek”.

● Teraz zapala się czerwone światło. Na progu stanęła Sztuczna Inteligencja (ang. Artificial Intelligence – AI). Ale nie można się tego bać, bo jest to nieuniknione. Dlatego warto poznać jej możliwości, wyznaczyć klarowne granice i umieć w porę się wycofać. Największym zagrożeniem jest to, że w przyszłości AI może zdławić w ludziach zdolność TWORZENIA, wyjałowić z UCZUĆ, uzależnić od siebie (zwłaszcza młode pokolenia), a potem dowolnie kształtować świadomość mas. (Tak stało się m.in. z Fb.)

□ Nasuwa się pytanie: kto będzie nad tym czuwać i co będzie, jeśli coś pójdzie nie tak? Wtedy ludzie staną się botami. Czy istnieje jakiś plan awaryjny?...

□ Sceptycy z branży typują, że za 10-15 lat spadnie zapotrzebowanie na informatyków (zostaną najlepsi) i twórców, zaczną wypadać też inne zawody, wzrośnie za to zapotrzebowania na psychologów. W przyszłości AI ma zastąpić również lekarzy, czym szczyci się Bill Gates.

□ Sztuczna Inteligencja niesie więcej zagrożeń niż korzyści. Doprowadzi do tego, że ludzie zaczną żyć w wirtualnym świecie i w końcu zatracą poczucie realności. A może właśnie o to chodzi?...

Jedno jest pewne - AI nie wykradnie człowiekowi Duszy!


Medycyna RYBY

W duchowym świecie zwierząt nagualem Ben jest RYBA. □ Pojęcie „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą współbrzmienia ze wszystkim”.


13-dniowe spektrum fali

»Dopiero kiedy kolektywny DUCH wzniesie się na wyższy poziom świadomości, będziemy mieli szansę na doświadczenie prawdziwej wolności w życiu we wspólnocie«. (J.Kössner Kompendium, Pulsar)
28.03.2023MOCNE słowa GÓRNIKÓW
i apel do społeczeństwa…„Inicjatorem tego całego oszołomstwa jest Unia Europejska. Oni utrzymają swoje miejsca, a naszych nie będzie… Mówią nam o zielonej energii i co robią? Najpierw paliwem przejściowym był gaz, dopóki płynął do Niemiec przez Noordstream. Jak przestał płynąć, to nagle pojawiła się dyrektywa o termomodernizacji. Mówili nam: Macie sobie montować pompy ciepła. A dlaczego? – Bo ich największym producentem po Chinach są Niemcy. Za każdym razem każda nowa dyrektywa ma być tak skonstruowana, żeby była opłacalna dla Niemców, a tracić mają mniejsze kraje. Wtedy jest dobry biznes…

To my ratowaliśmy kryzys energetyczny Europy, a dziś mówi się nam, że nie ma dla nas miejsca… Teraz chcą wprowadzić restrykcyjne limity na metan, a to Polska ma najwięcej kopalń w Europie. Związki zawodowe górników uzgodniły z ministerstwem limity emisji metanu, ale strona rządowa nie podjęła rozmów z Brukselą w obronie polskiego górnictwa. Górnicy kolejny raz zostali zdradzeni przez swoich. Limity na CO2 i metan znacznie podwyższą ceny prądu i doprowadzą do przedwczesnej likwidacji kopalń, upadku przemysłu hutniczego i innych przedsiębiorstw… Niech usłyszą to wszyscy: Gwarantem niezależności energetycznej Polski jest GÓRNICTWO, Śląsk!

Co nam proponuje UE? – Skanseny bez przemysłu!

Dygnitarze w Brukseli i nasi tam i tu, z prawa i lewa, będą dalej nas niszczyć i dzielić. Za rzadów TUSKA zniszczono Śląsk i przedsiębiorstwa na Śląsku. A MORAWIECKI, nasz poseł, to wychowanek Tuska, razem kreowali taką samą politykę. Teraz to on niszczy kopalnie… PiS-PO to jedno zło!” – skandowali górnicy…

► Z Warszawy, sprzed budynku przedstawicielstwa PE, górnicy zaapelowali do wszystkich Polaków, aby przekazywali ich słowa dalej i dokonywali mądrych wyborów...


26.03.2023

„Musimy powstrzymać zagładę Śląska”


W piątek, 24 marca br., miał miejsce protest górników przed siedzibą KE w Warszawie. Sprzeciwiali się oni unijnym restrykcjom dot. limitów emisji metanu i domagali się przeniesienia części środków przeznaczanych na import węgla na inwestycje związane z kopalniami. Górnicy stają w obronie niezależności energetycznej kraju, a premier wysyła ich do Brukseli...

Komisja Europejska chce, aby w ciągu 4 lat Polska zamknęła wszystkie kopalnie węgla kamiennego. Dla eurokratów czynnik ludzki w ogóle się nie liczy... Jeśli tak się stanie, to czym ludzie ogrzeją swoje domy?

Polska ma własny węgiel, którego zasoby szacuje się na co najmniej 200 lat. Tymczasem rząd zamiast zainwestować w polskie górnictwo i uniezależnić się od drogich dostaw, woli sprowadzać cudzy, drogi węgiel, często wątpliwej jakości… Tak wygląda dekarbonizacja po polsku.

Na proteście wybrzmiały mocne słowa:

Nie damy zamknąć naszych kopalń! Górnicy to ludzie honoru... Dzisiaj górnictwo jutro rolnictwo... W Unii są nie tylko Niemcy i Francja, ale też Polska i inne kraje. Niemcy otwierają kopalnie, a nam każą zamykać!... Zielona energia to tylko biznes, drożyzna, bieda... Dość parapodatków! – wołali górnicy.
24.03.2023Rolnicy mówią dość!


Rolnicy to ważna grupa społeczna, która gwarantuje nam bezpieczeństwo żywnościowe i należy się im szacunek. Sytuacja ekonomiczna na wsi jest dramatyczna, bo problemy się nawarstwiały – najpierw susza, potem wzrost cen nawozów sztucznych, a teraz zboże z Ukrainy zalegające w magazynach, przez co nasi rolnicy mają kłopoty ze zbytem swoich produktów. Nie są konkurencyjni cenowo, ponieważ zboże ukraińskie zostało zwolnione z cła przez UE. Duże wątpliwości budzi też jakość zboża z Ukrainy, bo jako towar jadący (niby) tranzytem przez Polskę nie przechodzi ono kontroli jakości na granicy…

Rolnicy domagają się uszczelnienia transportu ukraińskiego zboża do polskich portów, utworzenia tarczy antykryzysowej, ograniczenia monopolu zagranicznych koncernów spożywczych na rynku polskim i zaprzestania „bezrefleksyjnego wdrażania europejskiego Zielonego Ładu”, bo to dobije polską wieś.

Jeśli rządzący kolejny raz zlekceważą ich postulaty, to wiosną należy się spodziewać aktywnej orki nie tylko w polu, ale i na ulicach….


22.03.2023KOMPOSTOWANIE ludzkich zwłok
czyli eko-pochówek
● Czy skorzystalibyście?Według ekologistów tradycyjne metody pochówku są szkodliwe dla klimatu i środowiska, bo zanieczyszczają glebę ogromną ilością płynu balsamującego, stali i betonu, z kolei kremacje powodują zbyt dużą emisję dwutlenku węgla, poza tym szkoda gruntów pod cmentarze…

W USA kompostowanie ludzkich zwłok, czyli traktowanie ich jak nawóz, zostało zalegalizowane jako forma pochówku w stanach: Waszyngton (2019 r.), Kolorado (2021), Vermont i Oregon (2022), Kalifornia (2023). Dożyliśmy czasów, w których szczątki ludzkie traktowane są jak „odpady domowe”.

Zdaniem eko-zwolenników jest to bardzo ATRAKCYJNA opcja pochówku! Proces rozkładania ciała i przekształcania go w glebę, rzekomo bogatą w składniki odżywcze, trwa około 30 dni. W tym czasie zwłoki podgrzewane są do temperatury 55 stopni Celsjusza celem zniszczenia patogenów. Po tym rodzina otrzymuje uzyskany nawóz i może go wykorzystać do sadzenia kwiatów, pietruszki, warzyw, krzewów czy drzew, albo rozrzucić go po łąkach i polach.


► Każdy niech sam odpowie, czy jest to etyczne i moralne działanie, czy też bezczeszczenie zwłok pod osłoną prawa?…

21.03.2023
KALENDARZ ETIOPSKI
nośnikiem cennych informacjiNie ma przypadków – wszystko pojawia się we właściwym czasie. Niespodziewanie w naszej przestrzeni wypłynął kalendarz etiopski,w którym obecna era rozpoczęła się od narodzin Jezusa, wyliczonych przez mnicha Anonniosa z Aleksandrii na 9 r. n.e. Od roku zerowego kalendarz nie był modyfikowany, a więc podaje faktyczny upływ czasu. To by oznaczało, że w zachodniej chronologii dopisano 900 lat historii.

Wygląda na to, że kalendarzem etiopskim posługują się tzw. „elity Systemu”, ale dla zmylenia raz podają daty kalendarza gregoriańskiego, raz kalendarza etiopskiego. Straszy się ludzi apokaliptycznym rokiem 2030, tymczasem czas przełomu jest teraz. Rok 2030 to zasłona dymna, mająca uśpić naszą czujność. Jeśli ludzie prześpią ten moment, to w roku 2030 będzie po wszystkim i nic nie da się już zrobić.

Przeliczmy rok 2030 na kalendarz etiopski, biorąc pod uwagę początek i koniec roku, według klucza „minus 7” i „minus 8 lat” /zob. grafikę.

● W kalendarzu gregoriańskim data 1.01.2030 to w kalendarzu etiopskim 23.04.2022,
● 31.12.2030 to w kalendarzu etiopskim 22.04.2023.
Wniosek: Wdrażanie demonicznej Agendy rozpoczęło się w ubiegłym roku, a w 2023, po szczycie w Davos, nabrało tempa.

Kolejna, niemniej ważna data:
● 24.02.2022 to w kalendarzu etiopskim rok 2030.
Wniosek: Wojna na U… jest częścią składową realizacji planów Systemu.

Podobnie należy podchodzić do starych przepowiedni, które warto przetwarzać kalendarzem etiopskim, bo nie wiadomo, gdzie były one umiejscowione: czy w prawdziwym kalendarzu etiopskim, czy w zafałszowanym gregoriańskim.

□ Dla przykładu weźmy przepowiednię Baby Wangi o wybuchu III wojny światowej w 1917 r., której na szczęście nie było. Posługując się kalendarzem etiopskim wg klucza 7/8 lat do przodu (bo znamy tylko rok), wychodzi rok 2024 lub 2025. Miejmy nadzieję, że do tego nie dojdzie. Ludzie przejrzeli już grę, za którą stoi Ameryka i grę, którą prowadzą europejscy przywódcy, posłuszni egzekutorzy Systemu. Stąd tak liczne protesty antywojenne w Europie pod hasłem „To nie nasza wojna”. Niestety, polskie społeczeństwo siedzi cicho. Honor Polski ratuje jedynie grupa ludzi, skupionych wokół „Polskiego Ruchu Antywojennego”.

□ Warto samemu przeanalizować różne daty. Bezpłatny konwerter kalendarza etiopskiego można pobrać z Internetu. Daty najlepiej przeliczać dwutorowo, tzn. odpowiednio 7 lub 8 lat do tyłu, a potem 7 lub 8 lat do przodu.

► Na kalendarz etiopski zwróciła uwagę Dorota Oleksy, która badając różne rachuby czasu, dopiero w kalendarzu etiopskim spostrzegła zaskakujące korelacje dat z podstępnymi działaniami Systemu.

18.03.2023
Fala AHAU, Fala Żółtego SŁOŃCA
● Samodzielność – Równość – WiernośćOkres: 14 – 26 marca 2023

13-dniowa Fala SŁOŃCA otwiera przed nami spektrum ponadczasowej wiedzy i ekspansji Ducha Nowego Czasu. Tutaj proces stawania się świadomym nabiera kosmicznego tempa. Wiele słów diametralnie zmieni znaczenie. Zabawa się skończyła i czas wydorośleć. Teraz, niezależnie od poziomu uświadomienia, każdy nasz czyn jest badany pod kątem przestrzegania zasad Uniwersalnego Kodeksu Etycznego i Prawa Kinu.● Zgodnie z Uniwersalną Etyką – „żaden świadomie myślący człowiek nie może zmuszać drugiego człowieka do określonych czynów ani zmiany poglądów czy przekonań. Nie wolno czynić nic, co wywołałoby iluzję oddzielenia. Kodeks zezwala uświadamiać, dawać przykłady, zapoznawać z regułami gry i czekać, aż dana osoba sama podejmie decyzję, kiedy i z kim jej po drodze”.

● Z kolei Prawo Kinu wyraża się w trzech słowach: SAMODZIELNOŚĆ – RÓWNOŚĆ – WIERNOŚĆ. Samodzielność oznacza, że każdy człowiek musi respektować wolną wolę każdego człowieka, Równość - że każdy zajmuje pełnowartościowe miejsce w życiu, Wierność - że wolna wola człowieka zharmonizowana jest z wolą Źródła. Jest to jedyne czwartowymiarowe prawo, któremu podlega każdy człowiek, pojmowany jako istota czterowymiarowa, dlatego we wszystkich sytuacjach zobowiązany jest bezwzględnie je przestrzegać.

O ile neofitom więcej uchodzi na sucho, to tym, którzy „wiedzą”, już nie. Można powiedzieć, że im więcej wiemy, tym mniej nam wolno. Mimo to warto wiedzieć, rozszerzać świadomość, lepiej poznawać siebie, wybaczać, ćwiczyć silną wolę, mieć stały punkt odniesienia, by nie stracić orientacji w czasie i przestrzeni. Wiedzący poruszają się po orbicie spirali i gdy zatoczą krąg, spirala wynosi ich świadomość wyżej. Tym samym stają się niedostępni dla "trenerów zastraszenia" - słyszą jedynie ich rozpaczliwe "krzyki". Natomiast niewiedzący poruszają się po okręgu i choć robią to coraz sprawniej i szybciej, nie mogą wybić się wyżej; są więc idealną pożywką dla "trenerów strachu".

Co nas czeka?

W najbliższym czasie wiele będzie się działo, ale „zamiast lękać się tego, co się zbliża, lepiej zawczasu przygotować się na Nieuniknione. Idąc za tym przesłaniem, staraj się:
● precyzyjnie określić Źródło, któremu bezgranicznie ufasz,
● pielęgnować świadomość celu, do którego zmierzasz,
● podążać ku swojej pierwotnej tożsamości,
● nigdy nie wątpić w nienaruszalność twojej wolnej woli, którą muszą respektować nawet „najciemniejsze siły”!

□ Niebawem podzielę się z wami ważnymi spostrzeżeniami, których nie będę publikować na Facebooku.

□ Kończąc dodam, że w pierwszym dniu Fali Ahau Wydawnictwo PULSAR miało swoje tzolkinowskie urodziny – to już 30 galaktycznych lat.


Medycyna GOŁĘBIA

Nagualem Ahau jest GOŁĄB, przynoszący ludziom medycynę miłości i pokoju. □ Pojęcie „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą współbrzmienia ze wszystkim”.

Wskazówki na 13 dni fali

Nie zapominaj, że „trenerzy strachu” tak łatwo nie odpuszczą i będą próbowali wykorzystać każdy moment twojej słabości, by ponownie zarzucić na ciebie sidła lęku. Daj im wyraźnie odczuć, że uodporniłeś się na wszystkie stare sztuczki, a nowych nie zamierzasz poznawać.

14.03.2023» wyświetl same pytania

Twoje pytanie...
Imię i nazwisko:
E-mail:
Temat: *
Treść pytania: *
 

« poprzednie 8   
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 
41
   następne 8 »