Listy
Aktualności

« poprzednie 8   
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36
   następne 8 »

» wyświetl same pytania
CHICCHAN – Fala WĘŻA
● Wzorcowy plan uzdrowienia31 sierpnia – 12 września 2022

Fala Czerwonego WĘŻA to spektrum kreatywności, witalności, troski o zdrowie i siły przetrwania, w którym zapisana jest wzorcowa kopia holistycznego planu uzdrowienia człowieka. Tutaj wszystko kręci się wokół tematyki ZDROWIA i szacunku dla ludzkiej inności, a problematyką jest EGOCENTRYZM, zawiść, intrygi. Nie ma znaczenia, czy ktoś lekceważy własne lub cudze życie z powodu bezmyślności, chęci zysku, czy zewnętrznych przymusów lub nacisków.
► Osobliwością Fali WĘŻA jest to, że dziesięć z jej trzynastu pozycji ma galaktyczne portale (kiny od 106 P do 115 P). Energie kinów z literą „P” będą akcentować te elementy, które powinieneś pilnie uzdrowić, aby pasowały do twojego doskonałego prawzorca. Wszystko, co jest zapisane w planie twojego uzdrowienia, teraz przeniknie cię aż do szpiku kości.
► Na starcie fali określ swój stosunek do życia, ale nie tego na zewnątrz, lecz tego od wewnątrz i odpowiedz krótko tak lub nie, a potem zadaj sobie te same pytania w jej dwunastym dniu.

○ Czy akceptujesz swoje życie bez żadnego ale?
○ Czy nie pracujesz ponad siły?
○ Czy nie biegasz chory do pracy?
○ Czy nie oszczędzasz przesadnie kosztem zdrowia?
○ Czy śpisz wystarczająco długo i budzisz się wypoczęty?
○ Czy znajdujesz czas na relaks?


Medycyna SALAMANDRY

Nagualem Chicchan jest SALAMANDRA, przynosząca ludziom medycynę wybaczenia i przemian. □ Pojęcie „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą współbrzmienia ze wszystkim”.
31.08.2022Eb – Fala CZŁOWIEKA
● Tak jak cenisz siebie, tak cenią cię inni.Okres: 18 – 30 sierpnia 2022

Fala Żółtego CZŁOWIEKA to spektrum mądrości życiowej i decyzyjności, w którym bardzo mocno akcentuje się prawo rezonansów „podobne przyciąga podobne”, a w centrum uwagi jest człowiek. Dlatego to, co zostało w stłumione w ludziach, musi wyjść na światło dzienne – „dół” musi obrócić się w „górę”. Tutaj kluczowym tematem jest WOLNA WOLA i odpowiedzialność za dokonane wybory, a problematyką – subtelne manipulacje, lawirowanie, obłuda.
► Fala CZŁOWIEKA odwołuje się do całej wiedzy i doświadczeń życiowych ludzkości. Impulsy wychodzące z tego poziomu dopingują nas do wymiecenia z głowy skostniałych przekonań, lęków, przesądów, zobowiązań bazujących na tym, co wypada lub nie wypada, by zrobić miejsce na nowe rozpoznania.


Medycyna PSZCZOŁY

Nagualem Eb jest PSZCZOŁA, przynosząca ludziom medycynę uwolnienia. □ Pojęcie „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą współbrzmienia ze wszystkim”.


INDYWIDUALNA praca z energią

Falę CZŁOWIEKA zasilają dwa galaktyczne portale.


2 Ben P /Czerwony Biegunowy Wędrowiec P
– rozbudowuje sieć dróg w nowe przestrzenie prowadzące cię ku wolności.

5 Cib P /Żółty Wiodący Wojownik P
– bierze pod lupę skutki dokonanych przez ciebie manifestacji i ukierunkowuje cię na drogę rozwoju zgodną z planem Duszy.

● Jeśli chcesz poznać, jak dalece jesteś karmicznie powiązany z Falą EB, znajdź 2 lub 3 kiny z pieczęciami swojej rodziny solarnej i ustal, z którymi latami życia się wiążą. Zapisuj na bieżąco swoje obecne reakcje i spostrzeżenia. Jeśli coś szczególnego wydarzy się w konkretnych dniach, zastanów się, czego wcześniej nie zrozumiałeś i co chciała ci powiedzieć energia dnia.

● W trzynastym dniu fali
– spróbuj uchwycić analogie między obecną sytuacją wokół ciebie i wydarzeniami w minionych latach życia. Masz teraz optymalną możliwość skorygować ówczesne dysharmonie i usunąć je z kolektywnego pola świadomości. □ Dalsze wskazówki znajdziesz w podręczniku „Kod Inkarnacji”, t. 1.


21.08.2022
CAUAC – Fala WICHRU
● Karma pokoleniowa
● Cauac to imię OdnowyOkres: 5 – 17.08.2022

Fala Niebieskiego WICHRU wprowadziła nas w spektrum transformacji, uzdrowienia, innowacyjnych przemian, regeneracji sił, ale też przejściowego chaosu i dezorientacji. Jej nadrzędną funkcją jest nadanie tempa procesom odnowy, oczyszczania relacji między ludźmi i niwelowania skutków karmy pokoleniowej. Wszystkie te procesy postępują równocześnie.

Natomiast w sferze kolektywnej i indywidualnej tematem numer jeden są kwestie relacji z konkretnymi osobami, grupami i środowiskami, problematyką – konfliktowość, oszczerstwa, żądza odwetu, wyzwaniem – przełamanie osobistych oporów i szukanie dróg wyjścia z impasu.
► Duchowa edukacja pod kierunkiem CAUAC rozpoczyna się od zrewidowania fundamentu osobistych przekonań, motywacji, zamiarów. Cauac jest oczyszczeniem „świątyni ciała” i roznieceniem iskry ciała świetlanego. Dlatego teraz wszystkie cienie przeszłości, destruktywne osady, minione doświadczenia, skale wartościowania, formacje myśli i stare wzorce zachowań są wynoszone na powierzchnię, by poddać je procesowi transformacji.

Energia nośna fali będzie przyciągnąć do pola świadomości chmury burzowe, które powstały z ludzkich lęków, maskowania problemów, zagłuszania starych prawd i oporu przed zmianami. Chmury będą pojawiać się tam, gdzie powinniśmy dokonać pilnego oczyszczenia, czyli w miejscach, których niechętnie dotykamy – jak obszar uczuć, osobiste iluzje, zakłamanie w rodzinie, kręgu koleżeńskim i zawodowym itp. Im silniej jesteśmy uwikłani w biegunowość, tym mocniej będzie ona nas dręczyć.

»Jedni ludzie jasno myślą i jasno się wyrażają, u innych panuje w głowie zamęt. Bystry umysł i tępota z drugiej – nie są stopniami rozwoju intelektu, lecz różnymi stanami świadomości. Tępota to inaczej psychologiczna obrona przed niechcianą informacją. Bystry umysł to otwartość, pragnienie otrzymywania informacji i usłyszenia każdej prawdy.« /Za V.Zeland, Transfering rzeczywistości.


Medycyna SKUNKSA

Nagualem Cauac jest SKUNKS. □ W indiańskiej tradycji słowo „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą współbrzmienia ze wszystkim”.


INDYWIDUALNA praca z energią faliW Fali WICHRU ważnymi nośnikami informacji są dwa dni z galaktycznymi portalami:

● 7 Chicchan P /Czerwony Rezonansowy Wąż P
– w tym dniu energia WĘŻA, wspomagana przez portal, pobudza osłabioną siłę witalną człowieka i nadaje wyjątkowego znaczenia impulsom uzdrowienia w sferze cielesnej.

● 10 Lamat P /Żółta Planetarna Gwiazda P
– ten dzień wyróżnia się ogromną siłą wyrazu. Energia dnia ma za zadanie zharmonizować wszystko, co da się zharmonizować w świecie materialnym. Zamanifestowane w tym dniu piękno, estetyka, porządek stają się tłem dla przeobrażeń dokonujących się na finiszu fali.

● Warto też obserwować cztery dni z NIEBIESKIMI pieczęciami, które przypisane są do sfery przyczynowej/duchowej, nazywane bramami przeznaczenia. Tu może tkwić główny motyw wielu problemów w sferze stosunków międzyludzkich.

□ Jeśli chcesz poznać, jak dalece jesteś z nimi karmicznie powiązany, znajdź dwa lub trzy kiny z pieczęciami swojej rodziny solarnej i ustal, z którymi latami życia się one wiążą. Jeśli coś szczególnego wydarzy się w tych dniach, zastanów się, co chciało ci powiedzieć dane doświadczenie. A potem sięgnij pamięcią do do konkretnego roku i odkryj, czego wówczas nie zauważyłeś lub nie zrozumiałeś. □ Dalsze wskazówki znajdziesz w podręczniku „Kod Inkarnacji”, t. 1.


Powodzenia...


5.08.202230.07.2022
● Dzień wezwania osobistego ZWIERZĘCIA SIŁYDzień z kinem 8 Ben był dla Majów dniem „inwokacji zwierzęcia przeznaczenia”. Jeśli ktoś był chory, miał poczucie utraty sił witalnych, to w tym dniu szaman rozpoczynał „ceremonię wezwania ducha zwierzęcia, którego siła miała pozbierać rozproszone części duszy i przywrócić człowiekowi zdrowie i kondycję”.
Podobną sposobność mamy dzisiaj – w sobotę 30 lipca, w dniu z energią 8 BEN, Czerwonego Galaktycznego Wędrowca. Należy potraktować to jak rytuał lub coś wyjątkowego. Można zapalić świecę, okadzić miejsce białą szałwią, wyciszyć się, a potem pokłonić duchom Braci Mniejszych i powierzyć im dręczący nas problem, poprosić o przewodnictwo w partnerstwie, w podjęciu ważnej decyzji czy po prostu na przyszłość.

● Bez względu na to, w jaki sposób objawi się ZWIERZĘ SIŁY, czyli duch opiekuńczy ze świata Braci Mniejszych, warto sięgnąć do książki Siła Zwierząt, by pogłębić o nim wiedzę, wczytać się w przesłanie, a potem przez pewien czas świadomie z współpracować z jego energią.

● Zdarza się, że konkretne zwierzę zamelduje się niespodziewanie w myślach, we śnie albo na jawie, np. na ulicy, w witrynie sklepowej, parku czy telewizji itd.

● Można też przygotować 141 ponumerowanych kartoników (tyle jest opisów zwierząt w książce) lub skorzystać z ponumerowanych kamyków i pociągnąć TYLKO jeden z nich.

»Niezależnie od tego, jakie pokaże się zwierzę, nie powinieneś go odrzucać, nawet gdyby było małe, niepozorne czy niebezpieczne. Pokazuje się ono dlatego, że w konkretnej sytuacji życiowej jest dla ciebie ważne… Gdy przyjmiesz je z otwartym sercem i uszanujesz jego przesłanie, twoja sytuacja życiowa naprawdę się odmieni« – J.Ruland, Siła Zwierząt30.07.2022CIMI – Fala Białego ŁĄCZNIKA
● Siła transmutacji
● Wybacz sobie – Uwolnij się od schematówOd 23 lipca do 4 sierpnia 2022

Fala Białego ŁĄCZNIKA odgrywa wyjątkową rolę w procesie transmutacji i przemian, bo z jednej strony, jest siłą pomagającą zrównoważyć ciężary, a z drugiej za sprawą portali, umożliwia wgląd w siebie i uzmysławia ci twoją rolę na Ziemi. Tutaj kluczowym tematem jest WYBACZENIE sobie i uwolnienie od ciężarów przeszłości, a problematyką – PAMIĘTLIWOŚĆ, walka i opór, pałanie chęcią odwetu.
► W spektrum Fali ŁĄCZNIKA badane jest współbrzmienie między tym, co myślisz i co mówisz. Przyjrzyj się swoim odczuciom i „przypadkowym” spotkaniom od strony czystości myśli i szczerości zamierzeń – nie cudzych, lecz własnych.

Tutaj na szczególną uwagę zasługują trzy dni z portalami:
/fragment z książki Kod Inkarnacji, t.2

● 4 Muluc P /Czerwony Samoistny Księżyc P
– przynosi siłę przebudzenia. Jeżeli twoja nić splata się z kanałem Muluc (np. rodzina solarna), to w tym dniu mogą zostać wypłukane na powierzchnię wyjątkowo ważne informacje, dotyczące twoich inkarnacyjnych zadań.

● 7 Eb P /Żółty Rezonansowy Człowiek P
– przypomina, że za przebudzeniem zawsze podąża pragnienie uniezależnienia się od innych. Spójrz w przeszłość, a potem w przyszłość i powiedz: ○ Jak dalece czujesz się wolny i czy faktycznie jesteś wolny?

● 12 Caban P /Czerwona Krystaliczna Ziemia P
– niesie ze sobą wiele informacji dotyczących programu uzdrowienia, z którym chcesz czy nie, jesteś bez-pośrednio powiązany, jak długo stąpasz po Ziemi. Energie napływające przez portal podwyższają zdolność rozpoznania wielu powiązań.

► Nie pomiń czterech dni z białymi pieczęciami, określane bramami przeznaczenia. Tu może tkwić praprzyczyna twoich lęków egzystencjalnych, polemik, długotrwałych sporów.


□ W tej fali warto powrócić do oczyszczania i harmonizowania 9 powłok Pamięci Planetarnej (wskazówki znajdziesz w zakładce Kalendarz /Bolontiku).


Medycyna PSA

Nagualem CIMI jest PIES, przynoszący ludziom medycynę wierności prawdzie serca. □ Pojęcie „medycyna” oznacza tu „wszystko, co pomaga ci iść drogą współbrzmienia ze wszystkim”..23.07.2022
BEN – Fala Czerwonego WĘDROWCAOkres: 10 – 22.07.2022

W Fali WĘDROWCA główną tematyką jest WOLNOŚĆ wyboru i odwaga do przekraczania własnych granic, a problematyką – ZNIEWOLENIE i lęk przed nieznanym. Problemy, jakie się tutaj wyłaniają, wskazują, że ty sam blokujesz swój potencjał. Twoja świadomość czepia się ograniczeń, obojętnie czy manifestują się one duchowo, ideologicznie, czy materialnie. Nawet powszechne wzorce religijno-kulturowe są czysto osobistą ideologią, podobnie jak moralne zobowiązania wobec bliskich, które rzekomo cię nie ograniczają, pokazują tutaj swoje kolce.
► Wczśniejsze inkarnacje i dzisiejsze niespokojne czasy uczyniły większość ludzi mistrzami samoograniczeń i niewolnikami lęków. Jednak dojrzała świadomość nie uznaje sztucznych barier, martwych zakazów i przymusów narzuconych przez obce ego.

► Impulsy płynące z Fali BEN dopingują cię, abyś swobodnie szedł po linie CZASU – bez rozpinania pomocniczych siatek. Krocz przez życie z ufnością i nie pozwól leżeć odłogiem wrodzonym talentom. Śmiało wykraczaj poza „dozwolone” horyzonty trójwymiarowych ograniczeń i uchwyć głębsze powiązania, za którymi skrywa się cel twojej ziemskiej podróży przez życie.

► Teraz pod lupą znalazła się sfera uzależnień:

DZIESIĄTY dzień podpowiada, abyś nie wchodził w niepewne układy i związki.
DWUNASTY dzień dopinguje, abyś odważył się sięgać po nowe możliwości i niekonwencjonalne rozwiązania, jakie podsuwa ci los.
TRZYNASTY dzień przestrzega, abyś nie lekceważył znaków ciała, lecz poznał ich wymowę i uzdrowił przyczynę w psychice, zanim pojawi się choroba.

□ UWAGA: W opisie fali zostały wykorzystane fragmenty pochodzące z Kodu Inkarnacji, tom 2, rozdz. „Klucza do interpretacji kalendarza”, który ukaże się pod koniec roku. Do pracy z książką niezbędny będzie aktualny kalendarz - Rok Samoistnego Księżyca, 2022/2023. Warto się w niego zaopatrzyć, dopóki jest dostępny.


Medycyna RYBY

W duchowym świecie zwierząt nagualem Ben jest RYBA.


Indywidualna praca z energią fali

► W Fali WĘDROWCA zwróć uwagę na dwa lub trzy dni z kinami twojej rodziny solarnej i ustal, z którymi latami życia są one powiązane. Obserwuj je uważnie.

► Nie pomiń też czterech dni z czerwonymi pieczęciami, które przypisane są do sfery duchowej/przyczynowej i określane bramami przeznaczenia. Tu może tkwić pierwotna przyczyna problemów w sferze wolności i nieustannych potyczek z życiem.PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom przesyłam serdeczne podziękowanie za wspieranie wydania nowej edycji kalendarza na 2022/2023: □ Monice ze Stargardu □ Wioletcie ze Strzyżowa □ Elżbiecie z Frankfurtu □ Wiolecie z Łodzi, Małgorzacie, Mirosławie i Agnieszce z Warszawy □ Barbarze z Trzcianki □ Władysławie z Wałbrzycha □ Alinie ze Szczecina □ Irenie z Bielawy □ Monice z Iławy. ☼ PULA na dzień 8 lipca br. wyniosła 798,00 PLN. ☼ Niech Dobro wróci do Was zwielokrotnione. ☼


10.07.2022
TRZYNASTY miesiąc ŻÓŁWIA
● Centrum rezonansówOkres: 27 czerwca – 24 lipca 2022

Trzynasty, KOSMICZNY miesiąc to czas żegnania energii nośnej 2021/22 roku. Tu demaskowane są ułudy, puste frazesy, żądze dominacji.


1 AHAU – energia miesiąca

Siłą nośną kosmicznego miesiąca jest 1 Ahau – Żółte Magnetyczne SŁOŃCE, które stanowi centrum rezonansów, z którego nieustannie wysyłane są twórcze impulsy i do którego wraca każdy wynik. ☼ Na marginesie: 1 Ahau to kin zał. Wydawnictwa Pulsar w dniu 12 02.2001.

.......


AHAU – Fala Żółtego SŁOŃCA
● Sidła strachu ● Dojrzałość inkarnacyjnaOkres: 27 czerwca – 9 lipca 2022

Fala SŁOŃCA wprowadza nas w spektrum uniwersalnej wiedzy, oświecenia i bezinteresowności. W tych częstotliwościach mieści się centrum rezonansów, z którego nieustannie wysyłane są inspirujące impulsy i do którego wraca każdy wynik. Tu inteligencja człowieka dostraja się do wyżej przyporządkowanych poziomów świadomości. Dlatego teraz liczy się świadomość celu, wierność etycznym zasadom, prawo wymiany i odpowiedzialność, a problematyką jest zaślepienie, fanatyczne naśladownictwo, kochanie za coś, uwarunkowania.
● Na marginesie: 12.02.2001, pierwszym dniu Fali Słońca rozpoczęło działalność Wydawnictwo Pulsar; trwa do dziś i niezmienne rozpowszechnia ponadczasową wiedzę zapisaną w Tzolkin – wraz z Wami, którzy czytacie te słowa.
► Wiedz, że codzienna komunikacja z kinami fali jest twoją indywidualną podróżą w tu i teraz, zaś osobisty rezonans z jej energią będzie wyrazem stopnia twojej planetarnej dojrzałości. Jeżeli nie stracisz z oczu celu, to sposób oddziaływania na ciebie energii jej poszczególnych kinów wyjaśni ci wiele osobistych kwestii i uświadomi, jak potoczą się dalsze wydarzenia w twoim życiu. Ale nie zapomniaj, że rozmaici „trenerzy strachu” tak łatwo nie odpuszczą i wciąż będą próbowali wykorzystać każdy moment twojej chwilowej słabości, by ponownie zarzucić na ciebie sidła strachu. Śmiej się im w oczy! Daj im odczuć, że uodporniłeś się na wszystkie stare sztuczki, a nowych nie masz zamiaru poznawać.

► Fala SŁOŃCA – jako ostatnia fala w pierwszym 52-dniowym zamku wtajemniczenia, bilansując wyniki kolektywnych i zbiorowych działań w trzech poprzednich falach, umożliwia obszerniejszy wgląd w to, co zwie się LUDZKOŚCIĄ. Informacje z tego poziomu mają pomóc ludziom rozwiać fałszywe koncepcje, uchwycić zagrożenia i zdemaskować iluzoryczne świętości i cnoty.


Medycyna GOŁĘBIA

Nagualem Ahau jest GOŁĄB, przynoszący ludziom medycynę miłości i pokoju. □ Pojęcie „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą współbrzmienia ze wszystkim”.Wskazówki na 13 dni fali

□ W Fali SŁOŃCA tematem numer 1 zawsze jest świadomość celu, miłość i respekt dla wszelkiego życia. □ DZIESIĄTY dzień ukazuje, że pamiętliwość jest największą przeszkodą na drodze pojednania z ludźmi. □ DWUNASTY dzień dopinguje cię, abyś rozprawił się ze skłonnością do zranień i nie doszukiwał się we wszystkim podstępu. □ TRZYNASTY dzień informuje, że dzięki silnej woli możesz rozwiązać każdy problem i zakończyć długotrwałe spory.

Dlatego w kontaktach z ludźmi zwracaj uwagę na swoje odczucia. Jeśli poczujesz, że zaczyna zagęszczać się atmosfera i lada moment może dojść do kłótni, zacznij działać energią. Prześlij w myślach miłość rozmówcom, niczego nic sugerując energii. Sposób jest prosty i skuteczny – jak dotąd nikt nie wynalazł broni przeciw bezinteresownej miłości, dlatego też nikt nie zdoła jej się oprzeć. Podobnie możesz postąpić w przypadku, kiedy jesteś z kimś w długotrwałym konflikcie.

30.06.2022» wyświetl same pytania

Twoje pytanie...
Imię i nazwisko:
E-mail:
Temat: *
Treść pytania: *
 

« poprzednie 8   
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36
   następne 8 »