Listy
Aktualności

« poprzednie 8   
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32
   następne 8 »

» wyświetl same pytania
MANIK – Fala Niebieskiej RĘKI
● Siła uzdrowienia ● Trudne początki ● PrzełomOkres: 27 września – 9 października 2021

Spektrum Fali RĘKI jest przejściem od jednego rozumienia do drugiego; umożliwia ludziom dostęp do wiedzy o subtelnych narzędziach uzdrawiania i mechanizmach wpływających na ich myślenie, zdrowie, kondycję fizyczno-umysłową. Tutaj kluczową tematyką jest UZDROWIENIE, głód wiedzy, praca nad systematycznością i czyn sam w sobie, a problematyką – słomiany zapał, puste obietnice, chęć zaimponowania, nadmierne gadulstwo, przekora, samolubstwo, pasywność.

Sfera kompleksowego uzdrawiania włącznie z zamykaniem starych spraw – począwszy od zakresów czysto medycznych, przez ekonomię, finanse i codzienne ludzkie bolączki, a skończywszy na duchowych – staje się głównym obszarem naszych działań. Z tego miejsca wypływa nasz specyficzny talent uzdrowicielski. – Tutaj uzdrawiamy nie tylko mądrym słowem, przyjaznym gestem, ale też swoją obecnością. □ Specyfiką MANIK jest wymóg dzielenia się z innymi swoją wiedzą i spostrzeżeniami.
W żadnej innej fali nie pojawia się tak potężna transformująca i uzdrowicielska siła, która – jeśli zajdzie potrzeba, wprowadzi do życia zamęt, aby skłonić ludzi do reakcji. Tak już jest, że im większa wiedza i siła, tym trudniejsze wyzwania rzuca los. Nie dajmy się zwieść z drogi przeciwnościom.


Indywidualna praca z energią fali

W polu osobistym istotną kwestią jest słomiany zapał i brak systematyczności. Za tym może się skrywać chęć zaimponowania, uleganie naciskom, branie sobie zbyt wiele na głowę, szarpanie się, przeciążenie. Dokonanie czegokolwiek staje się wówczas niezwykle trudne, zwłaszcza gdy się obawiasz, że osiągnięty wynik nie będzie odpowiadał twoim ambicjom. Jeżeli zbyt wiele sobie postanowisz, rozproszysz energię, zaś napięcie będzie tak wielkie, że nie zdołasz dokończyć tego, czego się podjąłeś. Sprawy niedokończone mogą utrudniać, a nawet uniemożliwiać ci zrobienie kroku naprzód.


Praprzyczyna wyzwań

»Czas, abyś pojął, że jeden nikczemnik może pognębić ogół, jedna mroczna myśl – odebrać rozsądek, jedna namiętność w sercu – zburzyć spokój. Trop bezwzględnie zło w otoczeniu i w sobie. Wyrwij z korzeniami najmniejszą jego drobinę i zwróć się ku dobru. Niebezpiecznie byłoby przedwcześnie triumfować, bo nawet najdrobniejsza pozostałość zła może odrosnąć.« /Heksagram przyczynowy 43, „Przełom”, za B.Piasecka I Cing w obrazkach.


● Od czego zacząć?

»Pielęgnuj wartości duchowe i szanuj tych, którzy pośredniczą w przekazie wartości. Trzymaj się zasad, wzbogacaj wiedzę, szlifuj charakter. Oczyść swoje intencje i motywacje. Miej zaufanie do siebie i bądź odporny na krytykę ludzi zawistnych. Są oni zbyt słabi, aby ci zaszkodzić. To, co robisz, niech będzie piękne i użyteczne dla wszystkich.« /Heks. startowy 50, „Adaptatywność”.

● Na co zwracać uwagę?

»Nie działaj pochopnie, bądź ostrożny. Prąc ślepo naprzód, możesz nie dostrzec skrywających się niebezpieczeństw, a wtedy doznasz upokorzenia. Być może pochopnie podjąłeś się zadań, którym nie umiesz teraz sprostać. Jeśli zobowiązania cię przerastają, przyjmij pomoc, ale dopiero wtedy, gdy będziesz gotów do działania.« /Heks. interakcji 3, „Trudne początki”.


Medycyna JELENIA

Nagualem Manik jest JELEŃ, przynoszący ludziom medycynę otwartości i pojednania. □ Pojęcie „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą współbrzmienia ze wszystkim”.
13-dniowe spektrum fali

Wskazówka: Gdy zbyt mocno z czymś się identyfikujesz lub czegoś uczepisz, twoja duchowa swoboda i moc dokonań mogą zostać bardzo ograniczone. Dlatego: ● naucz się kończyć to, co zaczynasz ● nie imaj się wielu spraw równocześnie ● jeśli coś cię przerasta, otwarcie się wycofaj.

27.09.2021

TRZECI miesiąc roku
● Szukanie optymalnych rozwiązań
● Papież coraz bardziej zaskakujeWedług rachuby solarno-galaktycznej od 26.07.2021 znajdujemy się w trzecim roku 13-letniego cyklu praworządności Białego Maga. Energią nośną obecnego roku jest 3 Kan/Żółte Elektryczne ZIARNO. To oznacza, że przez cały rok 2021/22 poruszamy się w spektrum kreatywności i rozbłysku uśpionych sił i zdolności. Tutaj odsłania się przed nami paleta wielowymiarowych możliwości i niepowtarzalnych szans spełnienia. Nastał zatem czas, aby uwierzyć we własne siły, wyjść z ukrycia i upomnieć się o nasze niezbywalne prawa do decydowania o własnym losie jako jednostka, grupa, społeczność, naród, kraj. Dotyczy to wszystkich ludzi i narodów na świecie. Jeśli ludzie nie podejmą oddolnych działań i nie połączą sił, to w 2030 roku obudzą się w rzeczywistości ucieleśniającej Orwellowski „folwark”...


Trzeci miesiąc od 20.09. do 17.10.2021

Trzeci, ELEKTRYCZNY, miesiąc jest najbardziej ruchliwym i emocjonalnym odcinkiem roku – czasem mobilizacji sił, szukania nowych rozwiązań niezbędnych do realizacji zadań. W zodiaku indiańskim patronuje mu JELEŃ. Obserwując toczące się procesy, dowiemy się, z pomocą jakich „narzędzi”, osób i środowisk możemy podołać stawianym przez los wyzwaniom.


Energia nośna miesiąca

Energią nośną miesiąca jest 7 Ahau P; Żółte Rezonansowe Słońce w portalu na Fali Białego Maga. W spektrum Ahau liczy się wolność wyboru, równość, suwerenność. Zgodnie z uniwersalną etyką żaden świadomie myślący człowiek nie może zmuszać drugiego człowieka do określonych czynów ani zmiany poglądów i przekonań. Nie wolno czynić nic, co wywołałoby poczucie oddzielenia od innych. Wolno dawać przykłady, zapoznawać z regułami gry i czekać aż dana osoba sama podejmie decyzję, z kim jej po drodze. Ton 7 obok Ahau wskazuje, że teraz szczególnie ważny jest oddźwięk. Dlatego każdy świadomie myślący człowiek powinien na chwilę zwolnić tempo, spojrzeć w niedaleką przeszłość, a potem w przyszłość i otwarcie powiedzieć, czy opowiada się po stronie wolności wyboru i równości wobec prawa, czy po stronie przymusów i dzielenia ludzi na lepszych i gorszych.


Mocny głos z Siemianowic Śląskich

„Żadna władza nie ma prawa decydować o naszym zdrowiu!”. W sobotę, 25 września, w Siemianowicach Śląskich powstał ogólnopolski ruch społeczny Polska Jest Jedna, którego głównym założycielem jest Rafał Piech, prezydent miasta. Celem ruchu jest zintegrowanie wszystkich środowisk wolnościowych w Polsce. Prezydent zaapelował: – „Dzisiaj jest czas, kiedy każdy z nas musi wstać z fotela. To jest ten moment, za pół roku będzie już za późno. Nie będziemy mówili o wolnej Polsce, nie będziemy mówić o wolnym świecie. Dzisiaj musimy się zmobilizować siłą milionów Polaków i powiedzieć segregacji sanitarnej NIE. Dzisiaj musimy się łączyć”.
□ Zob. i przekaż dalej www.youtube.com/watch?v=nv3yLwm5ie0

* * * *

W TRZECIM miesiącu wszystko ukierunkowane jest na przemiany. Wiele może nas mile zaskoczyć, ale wiele też zelektryzować. Teraz intensyfikują się tematy, które wyłoniły się w DRUGIM, biegunowym miesiącu roku. Oto niektóre z nich:

□ Wydarzenia w KRAJU:

► Powstało pierwsze niezależne Stowarzyszenie Prawników dla Wolności.
► Protest przed sejmem przeciw drakońskiej ustawie 1449.
► „Piąta Kolumna” – tak postrzegane są szkodliwe dla Polski i Polaków działania opozycji w kraju i UE. Wyjątek stanowi Konfederacja. Każdy polityk, który dopuszcza się kolaboracji, szkaluje własny kraj poza granicami kraju, powinien tracić mandat.
► „Białe miasteczko bis” przed kancelarią premiera. Protest ograniczył się do żądań podwyżek wynagrodzeń. Brakowało jedności i spójności interesów środowisk medycznych. Nikt nie upomniał się o represjonowanych lekarzy leczących pacjentów zgodnie ze sztuką medyczną ani nie stanął w obronie rzetelnej nauki. Protest nie zyskał poparcia społeczeństwa.

□ Wydarzenia na ŚWIECIE:

► Drastyczna dyskryminacja osób niezaszczepionych we Francji, Słowenii i in.
► Masowe protesty na świecie przeciw przymusowi szczepień, zastraszaniu ludzi, segregacji, deptaniu praw człowieka. □ O tym nie mówią media.
► Papież włączył się w kampanię szczepionkową. Franciszek, żonglując pojęciem miłość, nawołuje katolików do szczepień p/cov. – „Szczepienie to akt miłości do siebie samych, rodziny i przyjaciół, miłości do wszystkich narodów”, mówi papież. I dodaje, że „jest również miłość społeczna i miłość polityczna”. □ Polityczna, czyli jaka?... Ależ to papieskie… □ Miłość jest albo jej nie ma. – Jest jedna, niepodzielna, wypływa ona z serca, a nie rozumu. Papież powinien o tym wiedzieć.
► Prezydent J.Biden, starzec z demencją, stworzył poważne zagrożenie dla pokoju na świecie. Wojsko amerykańskie pozostawiło w Afganistanie najnowocześniejszy sprzęt wojskowy i ogromne arsenały broni, którą talibowie już wysyłają do Iranu.


24.09.2021Fala IMIX – Fala SMOKA
● Nowy początek – stare wyzwaniaOkres: 1 – 13 września 2021

Fala Czerwonego SMOKA przy każdym powrocie wprowadza do życia dużą dynamikę i silne bodźce inicjujące nowy etap działań. W tym spektrum liczy się UFNOŚĆ, kreatywność, otwartość na nowe przestrzenie, a drogowskazem jest instynkt.► Do przemyślenia

● Zacytowany fragment pochodzi z opracowania Co przyniesie rok 2014-2015?”.

...„Wszystko, co ludzkie, nie jest obce świadomości IMIX, także poczucie bezpieczeństwa, podziału dóbr, spraw finansowych. IMIX będzie wspierał ruchy oddolne i inicjatywy społeczne, które zechcą przeciwstawić się wszelkim dysproporcjom. Wiele środowisk i elit zdominowanych przez ego-świadomość („mieć więcej niż inni”) poczuje się zagrożonych. Będą próbować zaklinać rzeczywistość, odwracać ludzką uwagę tematami zastępczymi, a jeśli to nie pomoże, nie zawahają się sięgnąć po bardziej drastyczne środki...
...Kiedy Zło stanie się sędzią we własnej sprawie i poczuje się całkowicie bezkarne, zrzuci z twarzy maski. Na czoło wysuną się priorytety materialistyczne oraz chęć rządzenia wszystkimi i wszystkim. Staniemy się świadkami swoistego szaleństwa, bezpardonowej walki na słowa, nieobliczalności, agresji. Ale nie musi tak być… Ważne aby nie ulec tej psychozie, nie popaść w zniechęcenie, nie zatopić się w poczuciu bezsensu, niemocy, beznadziei. Dlatego tak istotna jest nasza ufność, wiara, jedność… Ufność nie oznacza ślepego, bezmyślnego działania lub biernego oczekiwania na rzeczy, które miałyby spaść z nieba, lecz wyjście naprzeciw wszystkiemu, co się zamanifestuje w życiu”.

Aby Zło mogło triumfować,
wystarczy, że dobrzy ludzie nie będą nic robić.

Medycyna KROKODYLA

Nagualem Imix jest KROKODYL, przynoszący ludziom medycynę ufności. □ Pojęcie „medycyna” oznacza tu „wszystko, co pomaga ci iść drogą piękna i współbrzmienia ze wszystkim”


Indywidualna praca z energią fali

„Jeśli będziesz mało elastyczny, utkniesz w martwym punkcie. Dlatego dmuchaj na zimne. W tym tkwi tajemnica twojej siły. Nie zdradzaj swoich planów, nie chwal się osiągnięciami, bo wzbudzisz zawiść. Nie broń też straconych pozycji, bo wywołasz konflikt i doprowadzisz do niepotrzebnej konfrontacji i napięć. Szukaj poparcia dla swoich przedsięwzięć u ludzi o podobnych poglądach i łącz z nimi siły. Wytrwałość w przedsięwzięciach materialnej natury przyniesie ci sukcesy materialne i duchowe”. /M.Piasecka, I Cing, heks. interakcji 2 – „Otwartość.
Wydarzenia Fali SMOKA:

● 3 września (kin 3 Noc)
odbyła się pierwsza Konferencja Prasowa Stowarzyszenia Prawników – Głos Wolności.

● 11 września (kin 11 Małpa)
w Poznaniu odbędzie się Marsz Wolności pod hasłem Cała Polska Zjednoczona.
PODZIĘKOWANIE

Serdecznie dziękuję za bezinteresowne Dary Serca □ Jolancie z Cieszyna □ Mirosławie z Warszawy □ Agnieszce ze Świdnika. ☼ Niech Dobro powróci do Was zwielokrotnione. ☼


7.09.2021Lamat – Fala Żółtej GWIAZDY
● Rozpad starego
● Trzymanie się RAZEMOkres: 19 – 31 sierpnia 2021

Fala GWIAZDY odzwierciedla najwyższą instancję kontrolną, przed którą nie uchowa się żadem szczegół. Przy każdym powrocie przywołuje do pola świadomości ten moment w dziejach ludzkości, kiedy przebiegłość i pycha, zatriumfowały nad ludzkimi uczuciami, burząc naturalny ład i pierwotną harmonię w przyrodzie. Pierwotna harmonia nie jest abstrakcją, lecz żywą, namacalną rzeczywistością. Warunkiem ucieleśnienia tak pojmowanej harmonii jest zjednoczenie wszystkich potencjałów ludzkich myśli, uczuć i doświadczeń, a nie samo dążenie do harmonijnego życia. Bądźmy więc świadomi, że teraz każdy nasz krok jest badany pod kątem wewnętrznej równowagi, samodyscypliny, taktu, dyplomacji, stopnia harmonizacji z otoczeniem.
Nadszedł czas, że ludzie muszą przejąć odpowiedzialność za obecny stan świata, swoje zdrowie, życie i przyszłość. To ostatni moment, by przeciwstawić się podstępnej grze egzekutorów ducha zniewolenia i zdemaskować obietnice złudnego dobrobytu w zamian za wyrzeczenie się prawdziwej tożsamości, wolności słowa i prawa do samostanowienia o sobie.

Historia wielokrotnie pokazała, że wolność odbierano nam zawsze etapami, podstępnie, za cenę zdrady. Teraz dzieje się dokładnie tak samo. Dlatego nie dajmy się obedrzeć z resztek godności i wolności. Mimo iż tego nie widać, ludzi świadomych i odważnych jest bardzo wielu. Niestety, słudzy globalnego korpo-porządku utrudniają im dostęp do mediów i blokują konta w internecie. Chodzi o to, aby trzymać społeczeńswo w strachu i niewiedzy.
● Czy wiecie, że w lipcu i sierpniu br. na świecie odbyło się 120 wielkich protestów (w tym w Katowicach) przeciw łamaniu prawa do wolności słowa, fałszowaniu nauki, masowym eksperymentom szczepionkowym, segregacji ludzi, zamykaniu ust lekarzom, niszczeniu przedsiębiorców...

Dysharmonia to jedna z trudniejszych lekcji do przepracowania w tej fali. Dlatego jeśli chcemy zsynchronizować się z transformującą energią Fali LAMAT musimy zaakceptować obecność harmonii i dysharmonii w naszej codzienności. To da nam sposobność skutecznej modyfikacji dysharmonijnych czynników i przemiany rzeczywistości.


Medycyna ZAJĄCA

Duchowym pomocnikiem LAMAT jest ZAJĄC, przynoszący ludziom medycynę odnowy energii życiowej. □ Pojęcie „medycyna” oznacza tu „wszystko, co pomaga ci iść drogą piękna i współbrzmienia ze wszystkim”.Indywidualna droga harmonizacji z Lamat

► WSKAZÓWKI na starcie Fali Gwiazdy

»Teraz liczy się twoje poczucie jedności i gotowość do współpracy. Warto, abyś przyłączył się do grupy, której cele są ci bliskie, jak również jednoczył wokół siebie osoby o podobnych poglądach. Okazuj szacunek tym, których poważasz. Otwarcie dawaj dowody przywiązania do osób, które cenisz, dochowując wierności własnym zasadom i ideom. Przebywanie wśród niewłaściwych osób przyniesie ci niepotrzebne szkody. Podstawą wszelkich związków – ich treścią i esencją, jest szczerość, lojalność, empatia. Wiedz, że puste deklaracje, czcze słowa, złudne oczekiwania są jak puste naczynie. Dlatego zerwij kontakty z ludźmi zawistnymi i dwulicowymi. Nie lękaj się samotności, bo siłą wewnętrznej prawdy przyciągniesz do siebie życzliwe ci osoby.« /Heksagram startowy 8 – „Trzymanie się Razem”, za I Cing, M. Piasecka i Pu R’Tsy Yang.


► INTERAKCJE i momenty przełomowe w fali

»Jeśli chcesz osiągnąć cel, sięgaj do mądrości mędrców, pielęgnuj świętości, bądź pokorny wobec mądrości losu. Dokształcaj się, wyraź klarowniee priorytety i zmierzaj do celu krok po kroku. Dziel się wiedzą, ale się nie wywyższaj. Obdarz ludzi życzliwością i zrozumieniem, a wiele na tym zyskasz. Tylko ludzie o wysokich wartościach moralnych, sumienni, bezinteresowni są w stanie zapanować nad nieprawością i budować dobro. Do niektórych osób zachowaj dystans, bo bywają ludzie gotowi wejść drugiemu na głowę. Tym, co gubi człowieka i niweczy jego plany, jest zawiść, małostkowość, nieszczerość.« /Heksagram interakcji 14 – „Powodzenie”


► Ukryty MOTYW wyzwań

»Uważaj na prowokacje, ćwicz wytrwałość, trzymaj nerwy na wodzy. Nie podejmuj pochopnych działań, a toczącym się sprawom pozwól iść „na jałowym biegu”. Nawet jeśli spotęgują się trudności, nie próbuj ich na siłę przezwyciężyć. Otwarta walka z niegodziwcami nie da pozytywnych rezultatów. Zachowaj kamienny spokój, przeczekaj zagrożenie. Jeśli pozostaniesz wyciszony, zauważysz, że sprawy ulegają poprawie bez twojej interwencji. To, co należałoby zrobić, to zakończyć kontakty z ludźmi o wątpliwej reputacji. Bądź elastyczny i nie działaj na oślep. Poczekaj na właściwą porę.« /Heksagram przyczynowy 23 – „Rozpad starego”.


PODZIĘKOWANIE

Serdecznie dziękuję za bezinteresowne Dary Serca □ Jolancie z Cieszyna □ Monice z Gdańska. ☼ Niech Dobro powróci do Was zwielokrotnione. ☼
20.08.20217.08.2021 ● Brawo ŚLĄSK
● „Cała Polska Zjednoczona”
● „My jesteśmy czwartą falą”W sobotę, 7 sierpnia br., w KATOWICACH odbył się Wielki ŚLĄSKI Marsz Wolności pod hasłem „Cała Polska Zjednoczona”. Na placu przy Pomniku Powstańców Śląskich uczestnicy rozwinęli kilkudziecięciometrową biało-czerwoną flagę i skandowali „My jesteśmy czwartą falą”.

Kilkadziesiąt a może kilkaset tysięcy ludzi zjechało się z całej Polski, by „stawić opór tyranii, która zrodziła się przez ostatnie półtora roku”. Nie są to antyszczepionkowcy, lecz odważni, świadomi ludzie, którzy nie zgadzają się z „nieprzymusowym przymusem" uczestnictwa w eksperymencie medycznym, segregacją, lockdownami, cenzurą, zamykaniem ust niezależnym lekarzom, naukowcom, prawnikom. Serce się raduje widząc tylu ludzi myślących.
Niezależnie od tego, czy jesteśmy zaszczepieni, czy nie, mamy wręcz obowiązek domagać się wolności wyboru i zaprzestania łamania praw człowieka oraz żądać przedstawienia rzetelnych, naukowo-medycznych dowodów dot. szczepień p/COV-19, będących podstawą tak drastycznych, wyniszczających nas decyzji. Tu chodzi o nasze zdrowie, byt społeczny, gospodarkę, konsekwencje w niedalekiej przyszłości...

● Następny Marsz Wolności pod hasłem „Cała Polska Zjednoczona” odbędzie się w POZNANIU w dniu 4 września 2021.


11.08.2021MEN – Fala Niebieskiego ORŁA
● Bądź wolny jak ptak6 – 18 sierpnia 2021

W spektrum Fali ORŁA na plan pierwszy wysuwa się wiedza, która wybiega daleko w przyszłość, wizja celu, świadomość społeczna i prawo do samostanowienia. Impulsy płynące z tego poziomu dopingują ludzi do wzniesienia się ponad zawężone horyzonty powszechnego myślenia, uchwycenia większej panoramy zdarzeń i przeniknięcia dalekosiężnych planów oraz potencjalnych zagrożeń.
W Fali ORŁA wielkim wyzwaniem jest zachowanie przytomnej świadomości i odróżnienie prawdziwego celu od złudzeń i schematycznego myślenia. Ludzie, którym brakuje celu i poczucia sensu życia, gonią za ułudą, uzależniają się od innych i tracą niezależność.

● Jako świadomy podróżnik w czasie i przestrzeni staraj się wyostrzyć swoje spojrzenie, wnikliwie analizować fakty i realistycznie kalkulować ryzyko wszędzie tam, gdzie inni oślepiają ludzi gadżetami albo podsycają lęk, widząc w tym własny interes.

● Zacznij wykorzystywać tę wiedzę dla wspólnego dobra, w sposób przemyślany, odpowiedzialny. Pozostań przy tym wolny jak ptak. Wybiegaj świadomością wysoko, ale nogami trzymaj się mocno ziemi. To pozwoli ci dostrzegać więcej niż inni, błyskawicznie łączyć fakty, wnikać w całość problematyki. Dzięki temu nie wpadniesz w sidła naiwności, intryg ani fanatycznej propagandy.

»Gdy ktoś zmusza Cię do czegoś dla Twojego dobra
– bierz nogi za pas i uciekaj!« – prof. Milton Friedman, laureat Nobla.


Medycyna ORŁA

Nagualem Men jest ORZEŁ, przynoszący ludziom medycynę spełnienia. □ Pojęcie „medycyna” oznacza tu „wszystko, co pomaga ci iść drogą piękna i współbrzmienia ze wszystkim”.PODZIĘKOWANIE

Serdecznie dziękuję za bezinteresowne Dary Serca □ Jolancie z Cieszyna □ Annie ze Zduńskiej Woli □ Agnieszce ze Świdnika □ Barbarze z Gliwic □ Monice z Bielska-Białej. ☼ Niech Dobro powróci do Was zwielokrotnione.
6.08.2021Fala IK – Fala Białego WIATRU
● Czas przełamać MILCZENIE
● Nie musisz być taki jak większośćOkres: 24 lipca – 5 sierpnia 2021

Fala Białego WIATRU przywołuje do pola świadomości pierwotny porządek, w którym ujęte są wszystkie oczyszczające pierwowzory. Z tego poziomu możemy czerpać duchową inspirację i siłę do działań, ale we wszystkim należy zachować umiar. Znasz powiedzenie co za dużo to niezdrowo. Natłok pomysłów, brawura, zbytnia pewność siebie prowadzą dość często do zarozumiałości, arogancji, pogardy dla ludzi.
Indywidualna praca z energią

Energia WIATRU uspokaja twojego rozbieganego ducha, wzmacnia koncentrację, wyostrza spojrzenie i zachęca do otwarcia się na ludzi. Tutaj największą barierą jest nieszczerość, brak taktu, zuchwałość, fanatyczna zawziętość. Dlatego ćwicz asertywność, nie rań uczuć i godności drugiego człowieka i ucz się słuchać i usłyszeć.

● Zacznij zwracać uwagę na wibrację wypowiadanych słów, bo słowa mają moc - mogą prowokować, ranić, wzbudzać lęk, albo podnosić na duchu, skłaniać do zastanowienia, zachęcać do dialogu i szukania kompromisowych rozwiązań.
● Wykaż się odwagą do wyrażenia własnego zdania zgodnie z tym, co mówi ci twoje serce i uczciwość wobec samego siebie. Mów otwarcie o swoich wątpliwościach, zastrzeżeniach, obawach. Powiedz „TAK” jeśli tak podpowiada ci twoja boskość, powiedz „NIE”, jeśli twoje boskie Ja mówi nie – nawet jeśli ludzie sądzą inaczej. Pozostań sobą. Nie musisz być taki jak większość.
● Przez 13 dni fali los będzie testować twoją wiarygodność, czy to, co myślisz i czujesz, jest zgodne z tym, co mówisz i robisz.
● „Jeśli chcesz iść z postępem, rozwijać się, odnosić w życiu sukcesy, powinieneś ujawnić swoje predyspozycje i wykorzystać je dla wspólnego dobra. Gdy tak się stanie, zostaniesz nagrodzony przez los. Na każdym etapie, niezależnie od zajmowanej pozycji, pozostań osobą skromną i pojednawczą. Nie zabiegaj o własne korzyści, lecz swoją postawą korzystnie wpływaj na bieg spraw. Upieraj się przy prawdzie. Trzymaj się z dala od chciwości, protekcji, bo w tym roku wszystko wyjdzie na jaw” /za heks. 35, „Postęp”.Medycyna MYSZOŁOWA

Nagualem IK jest MYSZOŁÓW, przynoszący ludziom medycynę równowagi. □ Pojęcie „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą piękna i współbrzmienia ze wszystkim”.


13-dniowe spektrum IK

Impulsy z poziomu Fali WIATRU będą dopingować nas do wyjścia z izolacji, przełamania milczenia, uporania się z lękiem przed odtrąceniem i przezwyciężenia poczucia zagrożenia, które zostało nam podstępnie wdrukowane w głowy pod pozorem sztucznie napędzanej zarazy.

Pandemia (była czy nie była) już minęła. W ciągu półtora roku każdy Polak od niemowlaka po starca nie raz zetknął się z wirusem. U większości ludzi układ odpornościowy poradził sobie z „intruzem” i „uzbroił” się na potencjalne mutacje. Czas wrócić do normalności i zacząć delektować się WOLNOŚCIĄ ducha. W przeciwnym razie delikatny powiew „WIATRU” może przerodzić się w niszczycielski „HURAGAN”.

Zgodnie z bieżącą konstelacją, 26 lipca, w trzecim dniu Fali WIATRU, powitamy nowy dreamspellowski rok – rok Żółtego Elektrycznego Ziarna. To oznacza, że energia nośna fali będzie obecna w tle wydarzeń przez cały rok 2021/22.
PODZIĘKOWANIE

Przesyłam Wam serdeczne podziękowanie za bezinteresowne Dary Serca, m.in. Jolancie z Cieszyna. ☼ Niech Dobro powróci do Was zwielokrotnione.

24.07.2021
ODWAGA MORALNA i nauka


„Najnowszą historię medycyny przepełniają przykłady brutalnego tłumienia głosu nauki, gdy tylko ujawnia ona ryzyko związane ze szczepionkami” – R.F.Kennedy, Jr.

Poglądy głoszone przez firmy farmaceutyczne i skorumpowane rządowe organy nadzorcze w celu ochrony władzy i zysków pozostają dominującą siłą w nauce i polityce… Jeśli mamy nadal cieszyć się demokracją i chronić nasze dzieci przed siłami dążącymi do skomercjalizowania ludzkości, potrzebujemy odważnych naukowców takich jak Judy Mikovits, którzy są gotowi stanąć twarzą w twarz z władzą i powiedzieć prawdę...
□ Dr Mikovits karierę zawodową rozpoczęła w 1980 roku; uchodziła za jednego z najwybitniejszych ekspertów swojego pokolenia w dziedzinie badań nad retrowirusami, składem szczepionek i eliminowaniem powikłań. □ Retrowirusy to rodzina wirusów RNA (np. HIV); mają zdolność przepisywania informacji z RNA na DNA; wywołują wiele chorób jak AIDS czy niektóre nowotwory /za Wikipedia.

● Link do wywiadu: rumble.com/vk5wlo-drjm-xsp-sho-nappl-mp-4.html


● Judy Mikovits zawsze przedkładała naukową uczciwość nad osobiste ambicje; jest współautorką książki Pandemia kłamstw. Wysokie wartości wyniosła z domu rodzinnego. Jej ojciec uważał, że odwaga moralna to najrzadszy gatunek odwagi – jest to jedyna istotna cecha niezbędna do ocalenia świata

23.07.2021


» wyświetl same pytania

Twoje pytanie...
Imię i nazwisko:
E-mail:
Temat: *
Treść pytania: *
 

« poprzednie 8   
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32
   następne 8 »