Listy
Aktualności

« poprzednie 8   
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37
   następne 8 »

» wyświetl same pytania
Fala MULUC – Fala Czerwonego KSIĘŻYCA
● Puls ŻYCIA
● Dlaczego jesteś tu gdzie jesteś?
● Uwolnij emocje, zanim...Okres: 13 – 25 grudnia 2022

Fala KSIĘŻYCA otwiera korowód fal w piątym zielonym zamku synchronizacji. Zielony zamek można przyrównać do wielkiego skarbca, w którym przechowywane są ziemskie klejnoty. Skarby te wciąż czekają na tych, którzy zechcą właściwie je spożytkować.Nasz świat powoli wyczerpuje swoje trójwymiarowe zasoby. Nic dziwnego, że właśnie teraz – w sposób manifestacyjny, zaczynają pękać mydlane bańki ducha Starego Czasu. Kiedyś ludzie będą musieli to dostrzec. – Oby nie za późno! W przeciwnym razie staną się bezwolną masą, stracą wszystko – wolność, godność, a nawet świadomość… Czas pracuje na naszą niekorzyść…

Fala KSIĘŻYCA odpowiada za budzenie mas, przełamywanie blokad, oczyszczenie i konfrontację ze skutkami zbiorowego i kolektywnego zaślepienia. Jednak w przeważającej mierze jest ona powiązana z DHARMĄ, co oznacza, że niesie ze sobą informacje z przyszłości, na którą rzutuje także nasza przeszłość, i zna cel inkarnacji każdego człowieka. Odkryj więc, DLACZEGO jesteś tu, gdzie jesteś i CZEGO właściwie tam szukasz? Nie pozwól okupować się „autorytetom” Starego Czasu. Miej odwagę przypomnieć sobie o swoim prawdziwym Ja.

Doświadczenia zdobyte w Fali KSIĘŻYCA są dla ciebie kluczem do rozwiązania wielu problemów. Żadna inna fala nie jest upoważniona do tego, aby uaktywnić pole prapamięci człowieka. Uwidoczni się tutaj twoja prawdziwa tożsamość i każde zboczenie z kursu, jakie zdarzyło się na twojej drodze życia. Jednak ludzie uczą się lepiej i szybciej, kiedy odczuwają ból, ponieważ szczęście jest ulotne. Stąd na ewentualne bolesne cięcia i niespodziewane zrządzenia losu powinieneś spojrzeć bardzo trzeźwo, bez wartościowania zjawisk. Wszystkie osobiste wzloty i upadki powinieneś rozpoznać jako przysłowiowe dwie strony konta „winien” i „ma” albo mówiąc inaczej – jako twoje „inkarnacyjne bogactwo” i „inkarnacyjny dług”.


Problem nr 1: Emocje

W Fali KSIĘŻYCA ważne jest, abyś nie kumulował emocji, bo jest to dynamit, który rozsadza cię od wewnątrz. Dlatego jeśli jesteś zły – krzycz, jeśli smutny – płacz, jeśli zadowolony – śmiej się na głos, Nah Kin z plemienia Majów Itza. – Warto potraktować to bardzo poważnie.


Sposób doktora Nelsona jest bardzo prosty. Nie ma człowieka, który nie miałby stłumionych emocji. Podświadomość koduje wszystko, czego doświadczyliśmy na przestrzeni życia, także w łonie matki, a nawet to, co odziedziczyliśmy po linii rodziców i przodków aż do 22 pokoleń wstecz. Autor sklasyfikował emocje w 6 grup. Łącznie jest 60 słów-kluczy, za którymi stoi wiele synonimów i pochodnych skojarzeń. Konkretnej emocji nie wskazuje świadomy umysł, lecz podświadomość, a reakcja ciała potwierdza tę właściwą, resztę neguje.

Przepracowanie emocji stanowi główną część pracy z kinami narodzin i roku oraz energiami dnia. Dlatego zdecydowałam się sprawdzić na sobie metodę Nelsona, ale przyznam, że podeszłam do Kodu Emocji sceptycznie na zasadzie „u mnie to na pewno nie zadziała”... Zadziałało i było to mega-zaskoczenie, włącznie z efektem końcowym. Początkowo udawało mi się uwalniać tylko po jednej emocji, w tym jedną z dzieciństwa. Po tym ciało nie reagowało przez 2-3 dni. Myślałam, że się do tego nie nadaję. Ale próbowałam dalej... Kilka dni temu zdołałam uwolnić 5 emocji podczas jednej sesji, których nigdy bym się nie spodziewała u siebie (lub w sobie), a jednak były. Następnego dnia znów była przerwa. Ale po 2 dniach przyszła wielka niespodzianka. To, z czym medycyna klasyczna i naturalna nie mogły sobie poradzić od ponad roku, dokonałam sama, pracując z Kodem. Teraz nie powiem: „wierzę, że metoda Nelsona działa”, ale: „wiem, że metoda Nelsona działa”. Kod Emocji to Dar ŁASKI na dzisiejsze czasy.


Medycyna REKINA

Duchowym pomocnikiem Muluc jest REKIN, nazywany policjantem mórz, przynoszący ludziom medycynę orientacji na przyszłość i siłę przebicia □ Pojęcie „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą piękna i współbrzmienia ze wszystkim”.


13-dniowe spektrum fali

W Fali KSIĘŻYCA nośnikiem informacji jest KREW, symbolizująca kod duszy i puls życia. Nie bez przyczyny niektóre religie sprzeciwiały się transfuzji krwi (zmiana kodów duszy) nawet za cenę ludzkiego życia. Dziś, takim przykładem jest m.in. XIX-wieczny odłam chrześcijaństwa w USA, który wierzy tylko w uzdrawianie modlitwą, czy świadkowie Jehowy, którzy wystrzegają się przyjmowania krwi nie dlatego, że chcą być posłuszni Bogu, ale dlatego, że respektują Go jako Dawcę życia. W Starym i Nowym Testamencie są wyraźne nakazy, by powstrzymywać się od krwi, bo krew wyobraża życie.

Wracając do tematu, przez kolejne 13 dni warto poobserwować swoje zdrowie, regularnie mierzyć ciśnienie, wykonać badanie kontrolne krwi i nie zlekceważyć żadnego symptomu. Twoje samopoczucie, ciało, stan krwi, krążenie są niezawodnym bankiem informacji. Choroby z tym związane wskazują na brak koncepcji na życie. Przykładowo: anemia – wskazuje na poczucie bycia złym, niedociśnienie – na defetyzm – to nic nie da, nadciśnienie – na brak chęci wyrwania się z dramatów emocjonalnych itd. U ich podstaw zawsze kryje się jakaś emocja lub wiele emocji.

Mechanizm powstawania emocji jest zawsze ten sam:
1 ● pojawia się wibracja emocji
2 ● doznajesz emocji, czujesz ją
3 ● przetwarzasz emocję i więcej o niej nie myślisz
albo
tłumisz emocję, wypierasz ją, zapominasz o niej, a ona wędruje po całym organizmie, w końcu umiejscawia się w najsłabszym organie, obciąża go, przyciąga podobne wibracje, rozrasta się, dopóki nie nastąpi „bum!” - wtedy zaskoczy cię nagła choroba lub ujawni się przewlekłe schorzenie.

13.12.2022
Fala CIB – Fala Żółtego WOJOWNIKA
● Światło Wiedzy
● Przesłanie z ArizonyOkres: 30 listopada – 12 grudnia 2022

Fala Żółtego WOJOWNIKA otworzyła przed nami spektrum rozprzestrzeniania wiedzy, niesienia światła w ciemność i wyłaniania duchowych przewodników.● W starych księgach z Jukatanu czytamy:

W dniu Cib Stwórca zapalił pierwsze światło, które miało rozproszyć ciemność tam, gdzie nie było ani słońca, ani księżyca. Tam, gdzie ciemność została rozproszona, pojawiał się sęp, aby posprzątać rozkładające się resztki padliny. Sępowi towarzyszyły „zstępujące boginki”, kojarzone z duchami zmarłych i energiami prapraprzodków, którzy powracali, by przebudzić w potomkach nową świadomość, drażniąc ich we snach, uprzykrzając im życie i wywołując wyrzuty sumienia.

Chwile grozy, lęki i nieszczęścia prowokowały potomków do uwalniania duszy od starych ciężarów. W ten sposób zstępujące boginki budziły podopiecznych do nowego życia, większej odpowiedzialności i większego zrozumienia dla innych. Ich ziemskim symbolem były motyle i pszczoły.
W kulturach tych każdy dzień ze znakiem CIB był dniem błagania o przebaczenie i dniem odpuszczenia oraz symbolem pożerania przez sępy „brudu” i składania danin transformującej sile ciemności. Po tym wyłaniało się piękno i przez pewien czas radowało ludzkie oczy, dopóki znów nie pokryła wszystkiego warstwa mentalnych nieczystości i nie przesłoniły opary emocji.

Dziś, w społecznościach mezoamerykańskich symbolem tego wzniosłego aktu transformacji przez Światło Oświecenia jest płomień woskowej świecy. Świece wotywne można zapalać w każdym dniu z pieczęcią Żółtego Wojownika. Ten, kto je zapala, ucieleśnia w tym momencie wojownika w służbie Światła i zyskuje transformującą moc sępa do spalania starych przewin w płomieniu woskowej świecy.

● Podobnie możemy postępować w całej Fali WOJOWNIKA, ponieważ przy każdym jej powrocie (co 260 dni) zyskujemy optymalną sposobność oczyszczenia spuścizny po przodkach, jak również swoich bieżących nieczystości. Teraz, energia nośna CIB przez 13 dni rozświetla to wszystko, co było do tej pory niewiadome – zarówno to, co piękne i twórcze, jak i to, co trujące i zgniłe. Ten, kto pójdzie za Światłem Wiedzy, zyska intuicyjny wgląd w rzeczy, które są przed innymi zakryte lub które inni świadomie próbują przed nim ukryć. Ten, kto pójdzie za Mrokiem Niewiedzy, stanie się niewolnikiem żądzy, uzależni się od innych i wiele straci, o ile nie wszystko, włącznie ze swoją twarzą, bo godności już nie ma.


► Fala WOJOWNIKA domyka czwarty 52-dniowy zamek dojrzewania, rozkwitu i uświadomienia. bilansuje działania w trzech poprzednich falach zamku i określa dominujący poziom świadomości narodów i ich przywódców oraz kierunku, w jakim prowadzą swój naród.

☼ Warto podkreślić, że w czwartym zamku, w dniu 11.11.2022 (kin 8 Caban/Czerwona Galaktyczna Ziemia) o godz. 11, w Oak Flat w Arizonie wódz Apaczów odprawił ważną ceremonię, w której uczestniczyła grupa Polaków. Potem w rozmowie z nimi wódz Nosie powiedział, że na świecie jest 20% ludzi uduchowionych. Jeśli zjednoczą oni swoje siły w najbliższym czasie, to są w stanie uratować świat przed zagładą. Wiele mówił o ogromnym znaczeniu powrotu białych ludzi do swoich korzeni. ☼ Link do wywiadu z wodzem Nosie: www.youtube.com/watch?v=BOb9MOoTHqQ

Na marginesie, kin 8 Ziemia scala i łączy wiele wydarzeń, m.in.:
● 11.11.1918, w dniu z kinem 8 Ziemia, Polska odzyskała niepodległość przed 104 laty.
● 24.02.2022, w dniu 8 Ziemi, Rosja dokonała agresji na Ukrainę.


Medycyna SOWY

Nagualem Cib jest SOWA, przynosząca ludziom medycynę światła w ciemności. □ Pojęcie „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą piekła i współbrzmienia ze wszystkim”.Przestrzeń indywidualna

Każdego dnia obserwuj uważnie swoje samopoczucie, nastroje, stan nerwów, reakcje na ludzi i zdarzenia i zapisuj ważniejsze spostrzeżenia. To pozwoli ci odkryć, czy jest instrumentem Światła, czy narzędziem Ciemności i z czego to wynika.
3.12.2022
Badanie żywej kropli KRWI


Badanie to powinien wykonać lekarz, ponieważ właściwe odczytanie stanu krwi w ruchu wymaga pełnej wiedzy medycznej. Ta metoda diagnostyczna jest jeszcze mało znana, a tak wiele można się z niej dowiedzieć.

W porównaniu do morfologii, która zlicza pobrane krwinki i jej poszczególne frakcje ILOŚCIOWO, badanie żywej kropli jest badaniem JAKOŚCIOWYM. Dr Witold Kowalewski wyjaśnia to bardzo przystępnie i ostrzega, jak nie stać się ofiarą „specjalistów” po kilkudniowych kursach…


PIĄTY miesiąc PAWIA
● Ważny znak!!!
● Wszystko pod znakiem zapytaniaOkres: 15 listopada – 12 grudnia 2022

Piąty, wiodący miesiąc reprezentuje energetyczne centrum, w którym porządek duchowy łączy się z porządkiem ziemskim. Tu skupiają się wszystkie siły i narzędzia niezbędne do urzeczywistnienia celu.

W pierwszych czterech miesiącach kształtowała się główna tematyka roku, w piątym miesiącu przystępujemy do realizacji zadań. Z liczbą „5” sprzężony jest „potencjał władczy”, dlatego możemy stać się świadkami ścierania się różnych „autorytetów” w walce o przewodnictwo światowe.

Energią nośną piątego miesiąca jest Czerwony Krystaliczny SMOK/12 Imix, który zwraca uwagę na kwestie ufności i naiwności, współczucia i obojętności, pomocy i nadgorliwości oraz wyżywienia. Ton 12 wskazuje, że zanim zrobi się kolejny krok, najpierw trzeba dokładnie przeanalizować sytuację na starcie miesiąca pod kątem własnego bezpieczeństwa i potrzeb, a dopiero potem myśleć o pomocy innym. To tak jak w samolocie: kiedy wypadają maski tlenowe, najpierw zakładamy ją sobie, a dopiero potem dzieciom i innym osobom.

Znak-przestroga

15 listopada, w pierwszym dniu piątego miesiąca,
ukraińska rakieta eksplodowała na terytorium Polski, zabijając dwie osoby. Nie dowiemy się, czy był to tragiczny wypadek, czy próba prezydenta Zełenskiego wciągnięcia Polski i NATO do wojny rosyjsko-ukraińskiej. Obie opcje są prawdopodobne.
● Kilka dni po tym USA zapowiedziały wstrzymanie nieograniczonej pomocy finansowej dla Ukrainy i wprowadzenie kontroli nad płatnościami pod nadzorem Generalnego Inspektora ds. Ukrainy, tak jak kiedyś ds. Afganistanu. W rankingach korupcji Ukraina jest w czołówce światowej, a w niektórych na pierwszym miejscu.
22.11.2022AKBAL – Fala Niebieskiej NOCY
● Co powinieneś mieć, a co masz?Okres: 17 – 29.11.2022

Fala NOCY, z jednej strony, przywołuje do pola świadomości programy, które przyjęliśmy pod naciskiem społeczno-kulturowo-ideologicznym lub przez własne doświadczenia, takie jak pożądanie, braki, namiętność, niechęć, subiektywne skale wartościowania, iluzoryczne wyobrażenia, a z drugiej, poprzez kanały INTUICJI wskazuje nam drogę do naszej wewnętrznej mądrości oraz duchowego i materialnego bogactwa. Teraz gruntownemu sprawdzianowi poddawana jest czystość intencji i świadomość czynów.
»W linearnym biegu ewolucji – około 6600 lat temu, dokładnie w ostatnich dniach Fali NOCY i na początku Fali WOJOWNIKA, wtargnęły na Ziemię mroczne świadomości pulsujące „nieboską” energią. Zdołały one uruchomić boczne kanały iluzji, przez które różnorodni „trenerzy-zniewolenia” znajdowali i nadal znajdują dogodny dostęp do ludzkiej świadomości, także twojej, mojej i wszystkich... Odtąd tylko noc (sny i podróże Duszy) była jedynym łącznikiem z transcendentalną realnością. Jednak z powodu rosnących luk w świadomości ludzie coraz bardziej odsuwali się od swojej świetlanej istoty, ulegali pokusom i doświadczali krzywd i cierpienia. Braki i niedobory stały się ich codziennością. Ten mroczny program wydał „najdorodniejsze owoce” we współczesnych czasach, czego przejawem jest niepohamowana żądza władzy, chciwość, zastraszenie, wyzysk.« (Kod Inkarnacji, tom 2)


Jest zupełnie naturalne, że teraz – wraz ze wzrastającym uświadomieniem, pseudoświaty iluzji zaczynają się coraz szybciej rozmywać. Ale zanim całkowicie znikną z Ziemi, jeszcze nie raz w szokujący sposób pokażą nam prawdziwe oblicze.

W Fali NOCY ważnymi nośnikami informacji są trzy dni z portalami, łączące kanały AKBAL z Uniwersalnym Źródłem:

2 Kan P /Żółte Biegunowe Ziarno P
– stwarza dogodną możliwość zniwelowania napięć, wynikających z niskich pobudek ego.

7 Muluc P /Czerwony Rezonansowy Księżyc P
– zakotwicza w życiu świetlany program, odświeża pamięć i pokazuje, co jako przebudzona duchowo istota powinieneś mieć, a co w rzeczywiście masz. – Zastanów się, jak dalece odbiegłeś od swojego doskonałego praobrazu?

10 Eb P /Żółty Planetarny Człowiek P
– dokonuje niezbędnej korekty w sferze odpowiedzialności za obecny stan rzeczy; tu stajesz oko w oko z tym, co sam stworzyłeś – świadomie lub nieświadomie.


POMÓŻ sobie sam

Jeśli uważasz, że w życiu nic ci się nie udaje, odczuwasz coraz większe braki, chorujesz, wszystko cię boli i myślisz, że nikt i nic nie może ci już pomóc – sięgnij po książkę B.Nelsona Kod emocji i pomóż sobie sam. Za każdą z twoich „zgryzot” stoi przynajmniej jedna emocja.
Z lektury dowiesz się, jak w ciągu kilku minut uwolnić ciało od emocji – raz na zawsze, również tych z okresu płodowego czy też odziedziczonych po linii przodków aż do 22 pokoleń wstecz. Co więcej, w ten sam sposób będziesz mógł pomóc swoim bliskim.
● Od siebie mogę dodać, że to naprawdę działa. Teraz wiesz, dlaczego KOD EMOCJI znalazł się w naszej ofercie.


Medycyna NIETOPERZA

Nagualem Akbal jest NIETOPERZ, przynoszący ludziom medycynę orientacji na światło w ciemności. □ Pojęcie „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą piękna i współbrzmienia ze wszystkim”.
13-dniowe spektrum NOCY

To, jak mocno jesteś wpleciony w naszą ponurą, karmiczną historię i dzisiejszy skomercjalizowany, zewnętrzny świat, pokażą ci twoje doznania na przestrzeni 13 dni fali. Szczególną „skarbnicą wiedzy” będą dla ciebie dwa lub trzy dni z pieczęciami twojej rodziny solarnej.

18.11.2022
Rozbłysk GAMMA

● Bezprecedensowe kosmiczne wydarzenie
w dniu 9 października 2022 /kin 144, 1 Kan


Tego dnia Ziemię i ludzi przeniknęło najbardziej energetyczne promieniowanie gamma o gigantycznej mocy, jakiej nigdy wcześniej nie zarejestrowano. Jakie mogą być tego skutki dla człowieka, dowiecie się z reportażu. Jest tam też nawiązanie do Hunab Ku, Serca Kosmosu, z którego przyjdzie na Ziemię synchronizujący promień....Fala OC – Fala Białego PSA
● Zmysł tropienia śladów
● Świadomość MY
● 8 listopada - dzień wglądu13-dniowa Fala PSA to czas porządkowania relacji partnerskich i mierzenia się ze swoją emocjonalnością. Teraz testowana jest czystość zamiarów, wierność, lojalność, przyjaźń na dobre i na złe, a problematyką jest rozczulanie się nad sobą, poczucie uwięzienia w dramacie życia, dwulicowość, zdrada duchowa.

Wszystko, co „przypadkowo” pojawi się na drodze w tej fali, będzie powiązane z karmą pokoleniową i indywidualnymi zadaniami względem innych. Na tym polu niezawodnym drogowskazem jest INSTYNKT. Jeśli mu zaufasz, już z dala wyczujesz fałsz, obłudę, nieszczerość.
► Na „kole awatara” znak Oc/Biały Pies reprezentuje świadomość grupową, inaczej świadomość MY. Tu liczy się lojalność, braterstwo, wrażliwość społeczna i współodpowiedzialność zgodnie z mottem „JEDEN za wszystkich – WSZYSCY za jednego”. Niestety, jak pokazuje życie, te wartości odchodzą już w zapomnienie.

Dlatego duchowy przewodnik OC zabiera nas w podróż przez świat emocji i uczuć, abyśmy rozszerzyli horyzonty patrzenia, wyostrzyli zmysły, wzmocnili zdolność postrzegania i w końcu odkryli, że odgradzając się od siebie, nie poczujemy się ani silniejsi, ani bezpieczniejsi. Poczucie siły i bezpieczeństwa tkwi w naszej JEDNOŚCI.

► W Fali PSA każdy dzień jest nowym początkiem, dlatego każdego dnia mamy możliwość otwarcia się na kontakt z drugim człowiekiem – jego uczuciami, potrzebami, doznaniami. Choć powszechnie tego nie widać, dziś wielu, o ile nie większość ludzi, koncentruje się wyłącznie na własnych bolączkach i brakach. Ich aktywność ogranicza się z reguły do rozprawiania o chorobach, narzekania na drożyznę, podkręcania strachu, rozsiewania plotek i wizji niemożności.

► Impulsy płynące z poziomu świadomości OC wzmacniają naszą czujność i zmysł tropienia śladów, abyśmy mogli odnaleźć przyczynę własnego i cudzego cierpienia oraz środki potrzebne do uzdrowienia tego stanu. Jeśli otworzymy się na współpracę pod kierunkiem Białego PSA, będziemy zawczasu wyczuć negatywne energie, zanim dotrą do naszego pola. To ustrzeże nas przed siłami próbującymi zaatakować nas z ukrycia.

...OC odznacza się wiernością i kolektywnie nacechowanym zachowaniem. Chociaż potrafi być bardzo samolubny i zazdrosny, to jednak na pierwszym planie stawia miłość płynącą prosto z serca. Często jest dużym wyzwaniem dla innych, bo zawsze „wywęszy” to, co gnije... (Za M.Wimmer, Majowie Tkacze Czasu)

□ □ □ □ □

UWAGA: We wtorek, 8 listopada, mamy możliwość podglądu głównej problematyki roku 5 Ix/Białego Maga, 2023/24.


Medycyna PSA

Nagualem OC jest PIES, przynoszący ludziom medycynę pojednania.Wskazówki na 13 dni fali

● Wejdź w rolę bezstronnego „świadka” i spójrz na siebie oczami domowników i znajomych.
● Przestań rozczulać się nad sobą i szukać winnych na zewnątrz.
● Przyjmij w pokorze przykre lekcje życiowe i uzdrów ich przyczynę w sobie.
● Współczuj, ale nie lituj się i nie pobłażaj.
● Podążaj za prawdą serca – dasz radę !
PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom przesyłam serdeczne podziękowanie za bezinteresowne "cegiełki" na poczet nowej edycji kalendarza ściennego na 2023 rok, w tym
☼ Dorocie z Wrocławia ☼ Małgorzacie z Warszawy ☼ Monice z Gdańska ☼ Irenie z Krakowa ☼ Teresie i Barbarze z Bielska-Białej ☼ Alicji z Rybnika ☼ Teresie ze Starych Bielic ☼ Alinie ze Szczecina ☼ Barbarze z Trzcianki.
☼ Niech Dobro wróci do Was zwielokrotnione.☼6.11.2023CABAN – Fala Czerwonej ZIEMI
● Subtelne drogowskazy


Okres: 22 października – 3 listopada 2022

Fala ZIEMI jest platformą, przez którą przewijają się wszystkie informacje. Tu spotyka się, kłóci i godzi cały „kosmos”, co odzwierciedla się w zachowaniu i postawach ludzi. W tym spektrum kluczowym tematem jest odbudowa więzi, łączenie sił i współodpowiedzialność, a problematyką – alienacja, brak uziemienia na gruncie realności, pochopne wnioski, fanatyzm.
► Przez 13 dni duchowi nawigatorzy CABAN będą ustawiać przed nami mentalne drogowskazy, abyśmy rozwinęli w sobie zdolność rozróżniania granicy między ułudą a prawdą. □ DZIESIĄTY dzień pokaże nam, jak odciąć się od tego, co szkodzi nam wszystkim. □ DWUNASTY dzień podpowie, jak odnaleźć swoje miejsce wśród ludzi. □ TRZYNASTY dzień przypomni, że my sami jesteśmy przyczyną wszystkiego, co przytrafia się nam w życiu.

Medycyna ZAJĄCA

Nagualem Caban jest ZAJĄC, przynoszący ludziom medycynę ofiarności. □ Pojęcie „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą piękna i współbrzmienia ze wszystkim”.13-dniowe spektrum ZIEMI

Tutaj testowana jest indywidualna świadomość pod kątem dojrzałości społecznej. Teraz możesz przyjrzeć się z bliska nałożonym na ciebie zadaniom w odniesieniu do wzorcowego programu rozwoju ludzkości. Tu odzwierciedla się świetlany plan odnowy Ziemi, któremu TY nadajesz fizyczne kształty.

W Fali ZIEMI szczególną rolę odgrywają dwa dni z portalami, ale równie bogaty w informacje może okazać się trzynasty dzień.

● 9 Chicchan P /Czerwony Solarny Wąż w portalu
– wnosi iskrę zapalną do życia. Przyjrzyj się informacjom zdobytym w tym dniu i odkryj, co zostało w tobie na nowo rozpalone. Tego dnia zostanie przebadana twoja witalność pojmowana jako słońce twojego wnętrza.

● 12 Lamat P /Żółta Krystaliczna Gwiazda w portalu
– tu zaznacza się spotęgowana moc prześwietlania szczegółów w ciągu całego dnia, jak i w minionych dniach fali. Tu poszukiwane są istoty ludzkie, które mogłyby pomóc słabszym zrobić krok naprzód na ścieżce indywidualnego rozwoju.

● W trzynastym dniu spójrz wstecz na całą falę – na jej wejście i wyjście i zastanów się, jak przebyłeś ten odcinek czasu. Spróbuj podejść do informacji wolny od wyrokowania, nawet jeśli chwilowo nie widzisz osobistego związku z serią minionych wydarzeń.

● Nie pomiń też czterech dni z czerwonymi pieczęciami, określane bramami przeznaczenia. Tu może tkwić główny motyw problemów rodzinnych i zawodowych.
24.10.2022


» wyświetl same pytania

Twoje pytanie...
Imię i nazwisko:
E-mail:
Temat: *
Treść pytania: *
 

« poprzednie 8   
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37
   następne 8 »