Listy
Aktualności

« poprzednie 8   
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 
41
   następne 8 »

» wyświetl same pytania
CABAN – Fala ZIEMI
● Czas zrzucić woal zapomnienia

9 – 21 lipca 2023


W tym roku Fala Czerwonej ZIEMI biegnie w całości wewnątrz trzynastego miesiąca, w którym w przestrzeni kauzalnej (przyczynowej) dokonują się odgórne przemiany niewidoczne dla ludzkiego oka. Trzynasty miesiąc to dobry czas na urlop duchowy i regenerację sił.

Dlatego teraz warto zadbać o swoją witalność, kondycję fizyczną, szukać kontaktu z naturą, na bieżąco ładować bioakumulatory i kiedy tylko możliwe, chodzić boso po ziemi. Warto też sięgnąć do wiedzy o niekonwencjonalnych metodach uzdrawiania, zdrowym odżywianiu, ziołach i innych.
Fala ZIEMI symbolizuje patrona ziemskich królestw, mądrego zarządcę, zielarza i uzdrowiciela. Tam, gdzie brakuje odpowiedzialnego ogrodnika, szybko plenią się chwasty. W Popol Vuh napisano: „Gdy Stworzenie zostało dopełnione przez powołanie do życia mądrego człowieka, Stwórca uczynił go strażnikiem ziemskiego Ogrodu, aby go pielęgnował i chronił… Aż nagle nastąpiło załamanie i rozumni ludzie nie chcieli już go słuchać. Rozpierzchli się po świecie, nadużywali władzy, niszczyli ziemski Ogród i siebie nawzajem… Ale kiedyś znów nadejdzie czas, że ludzie się zjednoczą i przejmą odpowiedzialność za siebie i Ziemię”.

Impulsy płynące z poziomu świadomości CABAN dopingują nas do zrzucenia woalu zapomnienia i dokonania głębokiej korekty w sferze priorytetów i odpowiedzialności za swoje życie. Mamy dwie możliwości: albo wybierzemy ścieżkę wspólnoty, pokoju, życia w prawdzie, albo ścieżkę lęku, agresji, wojen. Kiedy pójdziemy drogą życzliwości, wprowadzimy do życia harmonię. Kiedy pójdziemy drogą lęku, przyciągniemy do siebie dramaty, ból, problemy przetrwania. □ Jeśli twoim marzeniem jest życie w zgodnej społeczności, to właśnie masz możliwość zacząć ucieleśniać ją wokół siebie.


Medycyna ZAJĄCA

W tej fali posłańcem światów duchowych do świata ludzi jest ZAJĄC, przynoszący ludziom medycynę ofiarności.13-dniowe spektrum CABAN

»To, kim jesteś – jest darem świata dla ciebie. To, kim się staniesz – jest twoim darem dla świata«.PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom składam serdeczne podziękowanie za bezinteresowne Dary Serca, w tym □ Małgorzacie, Katarzynie i Oskarowi z Warszawy □ Wioletcie ze Strzyżowa □ Monice z Gdańska □ Irenie z Bielawy □ Elżbiecie z Frankfurtu □ Alinie ze Szczecina □ Renacie z Rzeszowa. ☼ Niech Dobro wróci do Was zwielokrotnione.


11.07.2023TRZYNASTY miesiąc ŻÓŁWIA
● Nie idź na kompromis kosztem zasad


Okres: 27 czerwca – 24 lipca 2023


Trzynasty, KOSMICZNY, miesiąc to czas żegnania energii nośnej roku 4 Muluc P, 2022/23. Tutaj do gry wkraczają siły odpowiedzialne za uniwersalny ruch i odgórne przemiany, mogące nagle odmienić bieg spraw. Trzynasty miesiąc jest całkowicie nieprzewidywalny.

Wszystkie informacje – zarówno dobre, jak i niekorzystne, należy przyjmować ze spokojem, nie wolno wpadać w panikę, spekulować, wyrokować, wyciągać pochopnych wniosków. To, co wyświetli się na scenie codziennego życia, zasygnalizuje nam jedynie tematy, które zostaną przeniesione do następnego roku albo zutylizowane na finiszu miesiąca.

● Siłą nośną kosmicznego miesiąca jest 2 Chicchan – Czerwony Biegunowy WĄŻ na Fali ZIARNA, który stoi na straży życia i odwiecznych praw natury i nie toleruje podstępnych działań, matactw, gróźb i przemocy. Teraz NIE WOLNO iść na kompromis z własnymi zasadami. Dodam, że w krzyżu powiązań przewodnikiem miesiąca jest 1 Caban/Czerwona ZIEMIA, patron zielarstwa i ziemskiego ogrodu.
30.06.2023KAN – Fala Żółtego ZIARNA


Okres: 26 czerwca – 8 lipca 2023


Fala Żółtego ZIARNA otwiera przed nami przestrzeń nowych możliwości, budzi kreatywność, wzmacnia entuzjazm i wiarę we własne siły. Tutaj wszyscy mamy równe szanse wzrastania i wolny wybór, czy chcemy pójść drogą intensywnego rozwoju, bo zbyt długo trwaliśmy w bezruchu, przekazując ster życia innym, czy też wolimy hołdować cudzym prawdom i obcym autorytetom.

Celem Fali ZIARNA jest uświadamiać, edukować, uczyć respektu wobec życia i odwiecznych praw Natury. Impulsy płynące z poziomu świadomości KAN będą nam nieustannie przypominać, że człowiek to żywa, myśląca istota, wrażliwa na ból, głód i chłód, a nie martwa i bezwolna maszyna, zaprogramowana na wydajność. Jednak jak pokazuje życie wielu pośród nas tak właśnie funkcjonuje – wielu wyłączyło samodzielne myślenie i klepie to, co wtłoczą im do głów psychopatyczni egzekutorzy ducha starego Czasu. (Uwaga: Czas pisany wielką literą oznacza program.)

„Czas ma niefortunnie magiczną moc usypiania czujności, zaś propaganda ma niefortunnie magiczną moc podtrzymywania pamięci wybiórczej”. Ten, kto włada przestrzenią informacyjną, ma władzę nad myśleniem większości. Mechanizm jest prosty: wystarczy obłaskawić jedną ludzką pychę, sprzedać iluzję bezpieczeństwa i już za chwilę większość ustawia się w kolejce. Taką sytuację mamy obecnie. Ale jest też coraz więcej świadomych ludzi, którzy nie dają się zwieźć złudnym obietnicom ani tandetnym „gadżetom w ładnym opakowaniu”.


● W pierwszym dniu fali domknął się dwunasty miesiąc roku, co daje nadzieję na zmiany za sprawą mądrych i odważnych ludzi.

● W Fali ZIARNA domknie się też 52-dniowe spektrum niebieskiego zamku transformacji i przemian; tu dokona się podsumowanie wyników kolektywnych działań ludzi w Fali Węża, Fali Zwierciadła i Fali Małpy. Warto podkreślić, że Fala ZIARNA skupia dziesięć galaktycznych portali, co nadaje jej szczególnego znaczenia.


Medycyna BORSUKA

Nagualem Kan jest BORSUK, uchodzący za lekarza od przypadków beznadziejnych.13-dniowe spektrum fali

Zacznij obserwować swoje odczucia i nie daj się zwieść sztuczkom trenerów zastraszenia, którzy będą robić wszystko, by zasiać w tobie lęk, wątpliwości, bezsilność. „Nadszedł czas, gdy trzeba być rezolutnym, ale nie przemądrzałym. Uważaj więc, aby nie dać się zaskoczyć i zmylić”.
PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom składam serdeczne podziękowanie za bezinteresowne Dary Serca, w tym □ Monice ze Stargardu □ Małgorzacie i Katarzynie z Warszawy □ Wioletcie ze Strzyżowa □ Monice z Gdańska □ Barbarze z Trzcianki □ Maciejowi ze Szczyrku □ Jarosławowi z Krępic □ Irenie z Bielawy □ Adamowi z Rumi. ☼ Niech Dobro wróci do Was zwielokrotnione. ☼ Na poczet nowej edycji kalendarza wpłynęło 910.00 PLN.


27.06.2023
20 „magicznych” dni w Kalendarzu
z kinami 121 C–140 C środkowej kolumny Tzolkin
Co nam powiedziały?...Wszystkie wydarzenia w tym okresie zasługiwały na szczególną uwagę, ponieważ odzwierciedlały stan konstrukcji nośnej świata i kręgosłup moralny ziemskiej społeczności. Cztery środkowe kiny 129 C–132 C, nazywane „pępkiem Tzolkin”, to uniwersalne centrum, wokół którego krąży ludzkie życie. Informacje napływające w tych czterech dniach zawsze odnoszą się do sztuki życia i sztuki przetrwania, akcentują to, co wzbogaca życie, co mu zagraża i gdzie tkwią potencjalne pułapki.

Wydarzenia w centrum Tzolkin?

● Akcja odwetowa ukraińskich rolników na czterech przejściach granicznych pod hasłem: „Polska świnino wracaj do kraju”, „U nas wojna, u was 500+”. Zablokowali oni wjazd ciężarówek z polskim mięsem na Ukrainę. Taka wdzięczność!
● W H O uznała mięso wieprzowe za rakotwórcze. (!?)
● Korea Płn. dostała miejsce w radzie wykonawczej W H O. Przez kolejne trzy 3 lata reżimowe państwo, głodzące i torturujące swoich obywateli, będzie miało wpływ na decyzje dot. zdrowia i żywienia całego świata.
Natomiast informacje i sygnały zarejestrowane w pozostałych dniach z kinami siódmej kolumny Tzolkin oraz to, co ludzie zrobili z tą wiedzą, odzwierciedliły aktualny poziom uświadomienia społeczeństwa.

► Jakie to były informacje?

● Od września w lubelskich szkołach zostaną wprowadzone „pilotażowo” lekcje języka ukraińskiego, a od 2024 r. w całej Polsce. Nalegała na to ukr. minister edukacji od 2022 r. Podstawy programowe dla polskich szkół przygotuje strona ukraińska. □ Po co nam ten, nic nie znaczący na świecie, język? W rzeczywistości nie chodzi o polskich uczniów, ale ukraińskich – większość z nich mówi po rosyjsku i nie zna ojczystego języka. Tylko dlaczego my mamy za to płacić?
● Ukr. stowarzyszenia w Polsce chcą, aby ukraiński stał się drugim językiem urzędowym we wszystkich dużych miastach w naszym kraju.
● Skandaliczne ultimatum szefa ukr. IPN. Ceną za zezwolenie na ekshumację ofiar Wołynia jest odrestaurowanie pomnika OUN UPA na Podkarpaciu!
● PE zapowiedział ograniczenie produkcji i sprzedaży markowej odzieży do 2035 roku; ludzie powinni przestawić się na kupowanie odzieży używanej.
● Nowelizacja ustawy PGG, określanej „Lex wywłaszczenie”. Ruszyła akcja wysyłania sprzeciwu na adresy mailowe senatorów.
● Alarm prawników i lekarzy ws. nowego traktatu W H O.

Z tym będziemy się mierzyć w bliskiej przyszłości.

□ Przpominam, że osoby urodzone w dniu z kinem 129 C, 130 C, 131 C lub 132 C do 140 C powinny bardzo uważać, jakie informacje przyjmują do siebie i co wysyłają do otoczenia; są to bardzo specyficzne kiny narodzin.


DWUNASTY miesiąc ZAJĄCA

30.05.– 26.06.2023Dwunasty, krystaliczny miesiąc to swego rodzaju „zdjęcie rentgenowskie” roku; umożliwia dokładny wgląd w jego części składowe. Tu ziarna ostatecznie oddzielają się od plew i widzimy, co osiągnęliśmy jako społeczność w roku 4 MULUC-P/2022/23. W tym okresie nie ma miejsca na bujanie w obłokach, ułudy, naginanie faktów. Dlatego warto przywołać minione wydarzenia, przeanalizować każde za i przeciw i na ile możliwe podjąć działania naprawcze.

Kinem dwunastego miesiąca jest Czerwona Kosmiczna ZIEMIA/13 Caban, która na każdym kroku demaskuje kolektywne zaślepienie, jednak większość ludzi nie chce tego dostrzec. Dziś nie liczy się ani byt państwowy, ani wolność i godność człowieka, lecz najważniejsza jest kasa.


.
ETZNAB - Fala Białego ZWIERCIADŁA


Okres 31.05. – 12.06.2023


Fala Białego ZWIERCIADŁA wyznacza przełomowy moment w życiu człowieka. Teraz każdy ma szansę dokonać radykalnego zwrotu w sposobie myślenia, postępowania i życiu. Impulsy płynące z tego poziomu świadomości będą wzmacniać siłę woli ludzi poprzez wyzwania rzucane im przez los.

Wszystkie informacje, na które natkniesz się w tej fali, będą miały do czynienia z twoim osobistym procesem oczyszczenia i uwalniania cię od złudzeń. Potraktuj je bardzo poważnie. Tutaj żaden szczegół nie zostanie pominięty. Dlatego nie przeocz „ostrych” kantów w tej fali. Prawda może czasami zaboleć, ale nie próbuj oszukiwać siebie, bo biała energia jest do bólu konsekwentna i dogłębnie sprawiedliwa.

W takich chwilach nie złość się na „Zwierciadło”, ponieważ spogląda z niego ktoś, kto stoi po drugiej stronie lustra. Tym kimś jesteś ty, a to, co tam widzisz, jest odbiciem twojego Ja.


31.05.2023
CHICCHAN – Fala Czerwonego WĘŻA
● Siła życia i sztuka przetrwania
● LokalizmOkres fali: 18 – 30 maja 2023

W spektrum Chicchan/Czerwonego WĘŻA w centrum uwagi jest życie w całej rozpiętości blasków i cieni. Teraz wszystko jest informacją, zaś nieomylnym kompasem – ciało i instynkt. Obserwujmy więc znaki dawane nam przez ciało biologiczne, a stosunkowo szybko zaczniemy instynktownie wyczuwać zagrożenia i w porę im przeciwdziałać.

Na poziomie jednostki najbardziej szkodliwą „substancją” jest egocentryzm i zawiść, w polu grupowym – walką o dominację, w sferze społecznej – przyzwolenie na bezkarność i deptanie praw człowieka, w przestrzeni narodowej – iluzoryczna poprawność, na planie światowym – globalizacja, terror ideologiczny, system „pan-niewolnik”, sprzedajność rządów.
Dziś, nie ma dziedziny, która nie lekceważyłaby wartości życia. Człowiek jest traktowany jak bezimienna „maszyna”, zakodowana pod numerem PESEL. Dobra „maszyna” to ta, która nie myśli, nie stawia pytań, posłusznie wykonuje polecenia, jest wiecznie sprawna. Ludzie bezlitośnie odzierani są z resztek godności, poczucia tożsamości, wolności wyboru, prawa kreacji. W miejsce płci biologicznej wciska się wyimaginowaną płeć genderową, sankcjonuje zboczenia i dewiacje, o edukacji lepiej nie wspominać. Zdolność tworzenia tłumi się sztuczną inteligencją, pozbawioną uczuć i etyki. Już samo to pojęcie wskazuje na manipulację. Inteligencja jest tylko jedna – naturalna. Wszystko inne to sztuczny program, stworzony na czyjeś zlecenie w konkretnym celu; nie wiadomo jednak, kto nim faktycznie zarządza.

„Systemy świeckie i religijne zaszczepiają posłuszeństwo jako cnotę, by łatwiej podporządkować sobie obywateli i wyznawców. Jeśli ktoś godzi się na te ograniczenia, to sam siebie zubaża… Płynie stąd refleksja, że potrzeba wolności nie jest tak powszechna jak mogłoby się wydawać. Wolności pragną jednostki nieprzeciętne. Osoby ponadprzeciętne, a więc o wyrazistej indywidualności, nie dają się okiełznać poglądom i zwyczajom z tego tylko powodu, że wielu im ulega… Złamać zniewalającą siłę opinii większości społeczeństwa mogą jedynie zachowania ekscentryczne. Przeciętny człowiek nie jest zdolny do zrozumienia tego, że osoby wybitne – odstające od tzw. „szacownych obywateli” – nie zadawalają się banalną rzeczywistością codziennego dnia i buntują się przeciw pseudoprawdom, którymi żywi się ogół… Rozwój wewnętrzny człowieka wiąże się z buntem wobec obiegowych poglądów. Samodzielność ocen i działań to zjawisko wymagające odwagi” /Maria Szyszkowska.

Czas zacząć organizować się lokalnie, łączyć w małe grupy, pomagać sobie nawzajem i cieszyć się resztami wolności, jaka nam pozostała.

ZDROWE społeczeństwo to społeczeństwo ŚWIADOME.


Medycyna SALAMANDRY

Nagualem Chicchan jest SALAMANDRA, przynosząca ludziom medycynę wybaczenia i przemian. □ Pojęcie „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą współbrzmienia ze wszystkim”.
10 dni z portalami


W Fali WĘŻA dziesięć z jej trzynastu pozycji ma galaktyczne portale (kiny od 106 P do 115 P). W tych dniach na pole świadomości zbiorowej oddziałują potężne energie kosmiczne, naprowadzające ludzi na właściwe tory ewolucji. Dni z portalami będą akcentować te elementy, które powinieneś uzdrowić, aby pasowały do twojego doskonałego pierwowzoru i wzorca Całości. Wszystko, co jest zapisane w planie twojego uzdrowienia, teraz przeniknie cię aż do szpiku kości.
20.05.2023Co daje praca z Kalendarzem?


Odkrycie 13 miesięcy w źródłach zapomnianych kultur daje każdemu człowiekowi możliwość odnalezienia naturalnego rytmu życia i zharmonizowania się z rytmem Ziemi i Wszechświata. Pozwala też zrozumieć związki przyczynowe zdarzeń minionych, teraźniejszych i przyszłych i nieuchronność obecnych procesów naprawczych, jak również przewidzieć ich dalszy rozwój. Dzięki temu ludzie, łącząc siły, mogą świadomie wpływać na bieg wielu spraw. Mając tę wiedzę, nie trzeba się bać!

Obecnie mamy rok 4 MULUC-P/Czerwonego Samoistnego KSIĘŻYCA w portalu, który zaprosił całą społeczność ziemską na „bankiet konsekwencji”, aby zobligować ludzi do zatroszczenia się o swoją przyszłość, wyznaczenia wspólnego celu i planu działań, zanim zrobią to za nich „Władcy”. JEDENASTY miesiąc, w którym aktualnie jesteśmy, motywuje ludzi do usuwania blokad między sobą i tonowania poziomu emocji. Z kolei HARMONIA miesiąca odzwierciedla dominujący poziom uświadomienia społeczeństw, wskazuje, co zagraża wolności, bezpieczeństwu i życiu ludzkości oraz dlaczego ludzie są tak podatni na sugestie i manipulacje. Natomiast przyporządkowane do harmonii HEKSAGRAMY podpowiadają, na co zwracać szczególną uwagę, aby nie stracić orientacji w życiu.
10.05.2023» wyświetl same pytania

Twoje pytanie...
Imię i nazwisko:
E-mail:
Temat: *
Treść pytania: *
 

« poprzednie 8   
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 
41
   następne 8 »