Listy
Aktualności

« poprzednie 8   
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 
41
   następne 8 »

» wyświetl same pytania
PIERWSZY miesiąc roku
● Sytuacja na starcie
● Kwestie praworządności


26 lipca – 22 sierpnia 2023


Pierwszy, MAGNETYCZNY miesiąc przez 28 dni przyciąga do pola przyczynowego tematy, z którymi będziemy musieli się zmierzyć w tym roku jako jednostka, grupa, społeczność, naród, ale o niczym nie przesądza. Tematy te zaczną się manifestować na scenie codziennego życia dopiero w drugim miesiącu, czasami nawet eksplozyjnie.

Siłą nośną miesiąca jest 5 MAG (siła praworządności) na Fali PSA (relacje partnerskie). Impulsy wychodzące z tego poziomu świadomości będą wspierać proces wewnętrznej reorganizacji przy współudziale ludzi.

● W kulturze Majów znak Ix/Biały MAG symbolizował prawą rękę Stwórcy i wszechwidzące oko Maga-Jaguara, przed którym nic się nie ukryje. Dlatego jaguar był najważniejszym zwierzęciem totemicznym w Mezoameryce. Z kolei liczba 5 wyrażała autorytet stwórczy i siłę ukierunkowania; wyznaczała centrum, w którym porządek duchowy łączył się z porządkiem ziemskim.

Dlatego w tym roku jako społeczność i naród będziemy kierowani tam, gdzie dawno temu powinniśmy się znaleźć, by pozamykać stare sprawy i móc zrobić krok naprzód. W tym obszarze największą pułapką jest pasywność, zobojętnienie, zamykanie się w ciasnym świecie oczekiwań, jak również ratowanie się ucieczką w światy duchowe. Duchowość jest ważna i piękna, ale oprócz niej równie ważny jest otaczający nas świat.
► Już dziś można powiedzieć, że najbardziej palącą sprawą są relacje polsko-ukraińskie i obrona naszej polskości, godności, praw naturalnych oraz zgubny traktat WHO czyniący nas masą bezwolnych niewolników, za którym opowiadają się „nasi” decydenci.


Rok Białego Wiodącego MAGA
26.07.2023 - 25.07.202426 lipca 2023 rozpoczął się Rok Białego Wiodącego MAGA/5 Ix na Fali PSA/Oc, a wraz nim do pola duchowego Ziemi wpłynęła uniwersalna sprawiedliwość, jakiej dziś nie sposób sobie wyobrazić. Jest to piaty rok w 13-letnim cyklu Białego MAGA.

Tegoroczną przestrzeń wypełnia energia Fali PSA, stąd w centrum uwagi będzie partnerstwo i relacje między dwoma narodami. Nie trudno się domyśleć, o kogo tutaj chodzi. Natomiast energia nośna 5 MAGA, przyporządkowana do sfery duchowo-przyczynowej, będzie wskazywać kierunek ku wolności, prawości, samostanowieniu i prawdzie serca. Tutaj prawość wyrasta z naturalnej uczciwości człowieka wobec siebie; jej oznaką jest gotowość i wola wypowiedzenia i usłyszenia każdej prawdy oraz odwaga do zmierzenia się z trudnymi kwestiami i niepozostawienie niezałatwionym niczego, co pozostaje w dysonansie z prawdą serca.

Kin roku odsłania tylko jedną czwartą tegorocznego potencjału, natomiast całościowy potencjał zawiera się w czterech kinach tegorocznej harmonii. Harmonia rodzi się wtedy, kiedy cztery kiny w czerech kolorach współwibrują ze sobą synchronicznie.


Kluczowa tematyka roku
Zwróćcie uwagę, jak wymowne są przestrzenie czasowe, z którymi sprzężony jest obecny rok. Mamy tam wątek historyczny nawiązujący do rozbiorów, akcent amerykański, rosyjski i globalistyczny.

Teraz staje się jasne, dlaczego coraz częściej słyszymy:

● o „współczesnej Targowicy” i sprzedajności polityków – jeszcze większej niż za czasów carycy Katarzyny II; -
● o groźbie ostatecznego rozbioru Polski – czwarty rozbiór rozpoczął się wraz z wejściem Polski do UE i wciąż trwa, stąd niszczenie naszej gospodarki, kultury, państwowości; jednak dziś chętnych do rozdrapywania Polski jest więcej – w kolejce ustawiają się firmy amerykańskie, izraelskie, niemieckie, arabskie; do finalizacji planu potrzebna jest zmiana prawa – stąd przepychanie przez sejm haniebnych ustaw;
● o dyktacie Ameryki i wysługiwanie się Polską w zakulisowej wojnie amerykańsko-rosyjsko-chińskiej; wcześniej czy później Ukraina usiądzie do rozmów pokojowych z Rosją, a wtedy Polska za sprawą głupoty polityków stanie się największym wrogiem Rosji i to się na nas zemści;
● o zintensyfikowaniu tempa wdrażania globalistycznego ładu świata, którego plan zrodził się w 1944 roku wraz z powołaniem MFW, globalistycznej instytucji finansowej; teraz na przeszkodzie stoi gotówka, stąd taki nacisk na wprowadzenie waluty cyfrowej; to, czego nie zdołają narzucić rządy, zaczną robić banki poprzez zamykanie kont niepokornych - bez pieniędzy ludzie staną się bezbronni.

Informacje płynące z przeszłości do teraźniejszości mają nas ostrzec przed zagrożeniami, a nie straszyć. Chodzi o to, aby podjąć działania w skali masowej. Jednostki mogą zainspirować ludzi, ale siła tkwi w masach.

Aby zakończyć dobrym akcentem, warto podkreślić, że ton 5 zapowiada wyłonienie się dwóch przeciwstawnych autorytetów:
● JEDEN będzie natchniony Duchem, głoszący prawdę także tę niewygodną i motywujący ludzi do upomnienia się o wolność i równość wobec prawa;
● DRUGI będzie barwnie mówić, kusić obietnicami, odwoływać się do uczuć, ofiarności i potrzeby walki ze „Złem”, którego sam będzie ucieleśnieniem.

Nie wiadomo, za którym z nich pójdą ludzie. Wolna wola człowieka jest niepodważalna. Każdy musi ją respektować, nawet globaliści. Można mamić ludzi, prosić, grozić, szantażować, ale nic poza tym. To, czego się oni boją, to gniewu mas. I to jest naszą siłą. Tylko razem możemy zatrzymać ten najmroczniejszy w dziejach trend…


4.08.2023
Fala OC – Fala Białego PSA
● Kwestia wyrażania odczuć
● Iluzoryczna przyjaźńOkres: 22 lipca – 3 sierpnia 2023

W spektrum Fali PSA na plan pierwszy wysuwa się tematyka uczuć i emocji w codziennym życiu. Tutaj liczy się wierność prawdzie serca, lojalność, wrażliwość, a problematyką jest dwulicowość, zawiść, zdrada, poczucie bycia ofiarą. W polu świadomości OC na szczególną próbę wystawione są związki partnerskie i przyjaźń na dobre i na złe. Każdy taki związek ma szansę przetrwać, ale nie musi, jeśli stoi za nim jednostronnie pojmowany interes. Prawdziwych więzi nie zdoła zburzyć zły nastrój ani przykre słowo. To, co może je zniszczyć, to zdrada duchowa.
● W dzisiejszych czasach ludzie mają poważny problem z wyrażaniem tego, co czują. Swoje argumenty zbyt często opierają na logice, co utrudnia im wyrażanie prawdziwych odczuć. Pozorny brak uczuć czy tendencja do uzasadniania ich rozumowo mogą rzucać cień na relacje partnerskie. Miej to na uwadze, ponieważ w każdym partnerstwie bardzo ważna jest umiejętność wysłuchania siebie nawzajem. Kobiety z natury czują potrzebę głośnego wyrażania odczuć i robią to spontaniczne. Z kolei mężczyźni tłumią odczucia i instynktownie chowają się za maską milczenia. Obie postawy są jednakowo szkodliwe dla związku.

Wiedz, że problemy emocjonalne rodzą się wtedy, gdy za bardzo zagmatwasz się w dramatyzm życia. Zatracając ostrość widzenia, nie zauważasz, że ze zdrowej odległości wcale nie są one tak wielkie, jak się ci wydają. Dlatego spójrz na siebie oczami domowników, partnera, kolegów, znajomych i przyjmij w pokorze wszystkie trudne lekcje, a potem staraj się uzdrowić ich przyczynę.

Jeśli tego nie zrobisz, zaczniesz przyciągać do siebie osoby, które pracują nad tym samym zadaniem lub problemem co ty. Z jednymi się możesz się zgadzać, z innymi będzie dzielić cię przepaść. W takiej sytuacji przeanalizuj wszystkie maski i role, jakie gracie. Wasze zróżnicowane punkty widzenia dotyczą bowiem tej samej kwestii. W takiej sytuacji spróbuj wcielić się w rolę bezstronnego świadka i uchwyć choć jedną pozytywną cechę u osoby, która wyprowadza cię z równowagi, a potem popatrz na swoje argumenty z jej punktu widzenia. To pozwoli ci rozpoznać faktyczną przyczynę nurtującego was problemu.

● Wszystko, co „przypadkowo” pojawi się w tej fali na twojej drodze, będzie bezpośrednio powiązane z osobistym wzorcem przeznaczenia i pracą nad tonowaniem emocji. Jeśli tłumisz w sobie jakieś kipiące energie, to teraz zostaną one wyrzucone na powierzchnię świadomości. Przyjrzyj się im uważnie i odkryj, co wyprowadza cię najczęściej z równowagi. Ciało emocjonalne kreśli twoją ziemską tożsamość i jest polem najintensywniejszych działań w sferze uzdrowienia. Dlatego nie raz możesz mieć do czynienia z „biednym, utyskującym ego” albo osobami dwulicowymi – od wewnątrz samolubnymi i zawistnymi, na zewnątrz manifestującymi pozorną anielskość. Nie daj się zwieść pozorom. Zaufaj swoim odczuciom, a przede wszystkim doskonałemu „psiemu instynktowi”.

● Inaczej mają się sprawy w przestrzeni zbiorowej w sferze stosunków międzynarodowych. Tu palącym problemem jest iluzoryczna „przyjaźń” między dwoma narodami. Czegoś takiego nie ma! Konsekwencją trwania w tej iluzji będzie rozczarowanie i zdrada.


Medycyna PSA

Nagualem OC jest PIES, przynoszący ludziom medycynę pojednania.13-dniowe spektrum

„Jeśli przebywasz ciągle z tymi samymi ludźmi, to stają się oni w końcu częścią twojego życia. A skoro są już częścią twojego życia, to chcą je zmieniać, bo ludziom wydaje się, że wiedzą jak powinno wyglądać twoje życie, nikt jednak nie wie jak powinien przeżyć własne” – P.Coelho.

● Zastanów się, czy czasem ty nie próbujesz zaplanować komuś życia.

24.07.2023
Biotechnologia w przebraniu
Produkty z etykietą „Apeel Protected”...Apeel to syntetyczna powłoka wytworzona z wyselekcjonowanych roślin do okrywania niedojrzałych warzyw i owoców celem przedłużenia ich świeżości. Jednak to, że coś jest wykonane ze składników roślinnych, nie oznacza, że produkt końcowy jest całkowicie bezpieczny. Wszystko zależy od tego, co zrobiono z tymi składnikami.

Syntetyczna powłoka Apeel, której nie da się zmyć, zawiera toksyczne zanieczyszczenia, w tym metale ciężkie i substancje rakotwórcze, m.in. pozostałości octanu etylu, heptanu i palladu, arsen, ołów, kadm i rtęć. Na konwencjonalnych owocach i warzywach mamy już do czynienia z pozostałościami pestycydów z nawozów i oprysków. Powłoka Apeel zamknie te toksyny i doda dodatkowe na wierzchu. Nie wiadomo, czy mogą one przeniknąć przez skórkę, bo firma nie prowadziła takich badań.

Obecnie powłoką Apeel pokrywa się awokado, ogórki, cytryny i limonki, mandarynki, pomarańcze, ekologiczne jabłka, grejpfruty i mango. Wiele z nich zbiera się w stanie niedojrzałym, dojrzewają w drodze. Nic dziwnego, że są one bez smaku, nie mają zapachu ani odpowiedniej konsystencji. Produkty z naklejką „Apeel Protected” sprzedawane są w Niemczech, Danii, Szwajcarii, Kanadzie, Kenii, Ugandzie, Kostaryce, Kolumbii i Ekwadorze. Niebawem mogą pojawić się także w Polsce, obok tych z „żabą”. /Udostępniajcie to dalej.


Co wiemy o firmie Apeel Sciences??

● Została założona dzięki grantom Fundacji Billa i Melindy Gatesów, Fundacji Rockefellera, Grupy Banku Światowego, Anne Wojcicki (prezes biotech. firmy 23andMe/genomika osobista i przodków) i Susan Wojcicki (b. dyrektor generalna YouTube). Założycielem Apeel Science jest James Rogers, wychowanek Klausa Schwaba, współtwórca programu Światowego Forum Ekonomicznego, pomysłodawca modelu działań w zakresie „ratowania” klimatu według wzorca blokad pandemicznych.

● W 2019 r. Apeel Science zapowiedziała przestawienie się na produkcję żywności syntetycznej; przejęła też firmę programistyczną wykorzystującą sztuczną inteligencje i uczenie maszynowe do śledzenia trwałości składu produktów. Patronat nad produktami AS objął prezydent Biden; w rozporządzeniach z 2022 i 2023 r. uczynił biotechnologię priorytetem krajowym w Departamencie Rolnictwa Stanów Zjednoczonych i wszystkich agencjach i oddziałach rządu – ze „szczytnym” celem „zmniejszenia marnotrawienia żywności o 50% do 2030 roku”.


□ Informacje zostały zaczerpnięte z artykułu Dr. Mecola; w konkluzji końcowej czytamy:

„Nie przychodzi mi do głowy ani jeden nieszkodliwy produkt, w który Gates kiedykolwiek dobrowolnie zainwestował swoje pieniądze… Poleganie na produktach pochodzących z GMO i stosowanych obok nich toksycznych chemikaliach niszczy środowisko i zdrowie publiczne. Osobiście nie będę kupować produktów poddanych obróbce Apeelem, a jeśli wystarczająco dużo z nas odmówi ich zakupu, przestaną ich używać”.

Zobacz
Dr Joseph Mecola „Bill Gates Owns Synthetic Fruit Coating – What’s in It?”:
19.05.2023
CABAN – Fala ZIEMI
● Czas zrzucić woal zapomnienia

9 – 21 lipca 2023


W tym roku Fala Czerwonej ZIEMI biegnie w całości wewnątrz trzynastego miesiąca, w którym w przestrzeni kauzalnej (przyczynowej) dokonują się odgórne przemiany niewidoczne dla ludzkiego oka. Trzynasty miesiąc to dobry czas na urlop duchowy i regenerację sił.

Dlatego teraz warto zadbać o swoją witalność, kondycję fizyczną, szukać kontaktu z naturą, na bieżąco ładować bioakumulatory i kiedy tylko możliwe, chodzić boso po ziemi. Warto też sięgnąć do wiedzy o niekonwencjonalnych metodach uzdrawiania, zdrowym odżywianiu, ziołach i innych.
Fala ZIEMI symbolizuje patrona ziemskich królestw, mądrego zarządcę, zielarza i uzdrowiciela. Tam, gdzie brakuje odpowiedzialnego ogrodnika, szybko plenią się chwasty. W Popol Vuh napisano: „Gdy Stworzenie zostało dopełnione przez powołanie do życia mądrego człowieka, Stwórca uczynił go strażnikiem ziemskiego Ogrodu, aby go pielęgnował i chronił… Aż nagle nastąpiło załamanie i rozumni ludzie nie chcieli już go słuchać. Rozpierzchli się po świecie, nadużywali władzy, niszczyli ziemski Ogród i siebie nawzajem… Ale kiedyś znów nadejdzie czas, że ludzie się zjednoczą i przejmą odpowiedzialność za siebie i Ziemię”.

Impulsy płynące z poziomu świadomości CABAN dopingują nas do zrzucenia woalu zapomnienia i dokonania głębokiej korekty w sferze priorytetów i odpowiedzialności za swoje życie. Mamy dwie możliwości: albo wybierzemy ścieżkę wspólnoty, pokoju, życia w prawdzie, albo ścieżkę lęku, agresji, wojen. Kiedy pójdziemy drogą życzliwości, wprowadzimy do życia harmonię. Kiedy pójdziemy drogą lęku, przyciągniemy do siebie dramaty, ból, problemy przetrwania. □ Jeśli twoim marzeniem jest życie w zgodnej społeczności, to właśnie masz możliwość zacząć ucieleśniać ją wokół siebie.


Medycyna ZAJĄCA

W tej fali posłańcem światów duchowych do świata ludzi jest ZAJĄC, przynoszący ludziom medycynę ofiarności.13-dniowe spektrum CABAN

»To, kim jesteś – jest darem świata dla ciebie. To, kim się staniesz – jest twoim darem dla świata«.PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom składam serdeczne podziękowanie za bezinteresowne Dary Serca, w tym □ Małgorzacie, Katarzynie i Oskarowi z Warszawy □ Wioletcie ze Strzyżowa □ Monice z Gdańska □ Irenie z Bielawy □ Elżbiecie z Frankfurtu □ Alinie ze Szczecina □ Renacie z Rzeszowa. ☼ Niech Dobro wróci do Was zwielokrotnione.


11.07.2023TRZYNASTY miesiąc ŻÓŁWIA
● Nie idź na kompromis kosztem zasad


Okres: 27 czerwca – 24 lipca 2023


Trzynasty, KOSMICZNY, miesiąc to czas żegnania energii nośnej roku 4 Muluc P, 2022/23. Tutaj do gry wkraczają siły odpowiedzialne za uniwersalny ruch i odgórne przemiany, mogące nagle odmienić bieg spraw. Trzynasty miesiąc jest całkowicie nieprzewidywalny.

Wszystkie informacje – zarówno dobre, jak i niekorzystne, należy przyjmować ze spokojem, nie wolno wpadać w panikę, spekulować, wyrokować, wyciągać pochopnych wniosków. To, co wyświetli się na scenie codziennego życia, zasygnalizuje nam jedynie tematy, które zostaną przeniesione do następnego roku albo zutylizowane na finiszu miesiąca.

● Siłą nośną kosmicznego miesiąca jest 2 Chicchan – Czerwony Biegunowy WĄŻ na Fali ZIARNA, który stoi na straży życia i odwiecznych praw natury i nie toleruje podstępnych działań, matactw, gróźb i przemocy. Teraz NIE WOLNO iść na kompromis z własnymi zasadami. Dodam, że w krzyżu powiązań przewodnikiem miesiąca jest 1 Caban/Czerwona ZIEMIA, patron zielarstwa i ziemskiego ogrodu.
30.06.2023KAN – Fala Żółtego ZIARNA


Okres: 26 czerwca – 8 lipca 2023


Fala Żółtego ZIARNA otwiera przed nami przestrzeń nowych możliwości, budzi kreatywność, wzmacnia entuzjazm i wiarę we własne siły. Tutaj wszyscy mamy równe szanse wzrastania i wolny wybór, czy chcemy pójść drogą intensywnego rozwoju, bo zbyt długo trwaliśmy w bezruchu, przekazując ster życia innym, czy też wolimy hołdować cudzym prawdom i obcym autorytetom.

Celem Fali ZIARNA jest uświadamiać, edukować, uczyć respektu wobec życia i odwiecznych praw Natury. Impulsy płynące z poziomu świadomości KAN będą nam nieustannie przypominać, że człowiek to żywa, myśląca istota, wrażliwa na ból, głód i chłód, a nie martwa i bezwolna maszyna, zaprogramowana na wydajność. Jednak jak pokazuje życie wielu pośród nas tak właśnie funkcjonuje – wielu wyłączyło samodzielne myślenie i klepie to, co wtłoczą im do głów psychopatyczni egzekutorzy ducha starego Czasu. (Uwaga: Czas pisany wielką literą oznacza program.)

„Czas ma niefortunnie magiczną moc usypiania czujności, zaś propaganda ma niefortunnie magiczną moc podtrzymywania pamięci wybiórczej”. Ten, kto włada przestrzenią informacyjną, ma władzę nad myśleniem większości. Mechanizm jest prosty: wystarczy obłaskawić jedną ludzką pychę, sprzedać iluzję bezpieczeństwa i już za chwilę większość ustawia się w kolejce. Taką sytuację mamy obecnie. Ale jest też coraz więcej świadomych ludzi, którzy nie dają się zwieźć złudnym obietnicom ani tandetnym „gadżetom w ładnym opakowaniu”.


● W pierwszym dniu fali domknął się dwunasty miesiąc roku, co daje nadzieję na zmiany za sprawą mądrych i odważnych ludzi.

● W Fali ZIARNA domknie się też 52-dniowe spektrum niebieskiego zamku transformacji i przemian; tu dokona się podsumowanie wyników kolektywnych działań ludzi w Fali Węża, Fali Zwierciadła i Fali Małpy. Warto podkreślić, że Fala ZIARNA skupia dziesięć galaktycznych portali, co nadaje jej szczególnego znaczenia.


Medycyna BORSUKA

Nagualem Kan jest BORSUK, uchodzący za lekarza od przypadków beznadziejnych.13-dniowe spektrum fali

Zacznij obserwować swoje odczucia i nie daj się zwieść sztuczkom trenerów zastraszenia, którzy będą robić wszystko, by zasiać w tobie lęk, wątpliwości, bezsilność. „Nadszedł czas, gdy trzeba być rezolutnym, ale nie przemądrzałym. Uważaj więc, aby nie dać się zaskoczyć i zmylić”.
PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom składam serdeczne podziękowanie za bezinteresowne Dary Serca, w tym □ Monice ze Stargardu □ Małgorzacie i Katarzynie z Warszawy □ Wioletcie ze Strzyżowa □ Monice z Gdańska □ Barbarze z Trzcianki □ Maciejowi ze Szczyrku □ Jarosławowi z Krępic □ Irenie z Bielawy □ Adamowi z Rumi. ☼ Niech Dobro wróci do Was zwielokrotnione. ☼ Na poczet nowej edycji kalendarza wpłynęło 910.00 PLN.


27.06.2023
20 „magicznych” dni w Kalendarzu
z kinami 121 C–140 C środkowej kolumny Tzolkin
Co nam powiedziały?...Wszystkie wydarzenia w tym okresie zasługiwały na szczególną uwagę, ponieważ odzwierciedlały stan konstrukcji nośnej świata i kręgosłup moralny ziemskiej społeczności. Cztery środkowe kiny 129 C–132 C, nazywane „pępkiem Tzolkin”, to uniwersalne centrum, wokół którego krąży ludzkie życie. Informacje napływające w tych czterech dniach zawsze odnoszą się do sztuki życia i sztuki przetrwania, akcentują to, co wzbogaca życie, co mu zagraża i gdzie tkwią potencjalne pułapki.

Wydarzenia w centrum Tzolkin?

● Akcja odwetowa ukraińskich rolników na czterech przejściach granicznych pod hasłem: „Polska świnino wracaj do kraju”, „U nas wojna, u was 500+”. Zablokowali oni wjazd ciężarówek z polskim mięsem na Ukrainę. Taka wdzięczność!
● W H O uznała mięso wieprzowe za rakotwórcze. (!?)
● Korea Płn. dostała miejsce w radzie wykonawczej W H O. Przez kolejne trzy 3 lata reżimowe państwo, głodzące i torturujące swoich obywateli, będzie miało wpływ na decyzje dot. zdrowia i żywienia całego świata.
Natomiast informacje i sygnały zarejestrowane w pozostałych dniach z kinami siódmej kolumny Tzolkin oraz to, co ludzie zrobili z tą wiedzą, odzwierciedliły aktualny poziom uświadomienia społeczeństwa.

► Jakie to były informacje?

● Od września w lubelskich szkołach zostaną wprowadzone „pilotażowo” lekcje języka ukraińskiego, a od 2024 r. w całej Polsce. Nalegała na to ukr. minister edukacji od 2022 r. Podstawy programowe dla polskich szkół przygotuje strona ukraińska. □ Po co nam ten, nic nie znaczący na świecie, język? W rzeczywistości nie chodzi o polskich uczniów, ale ukraińskich – większość z nich mówi po rosyjsku i nie zna ojczystego języka. Tylko dlaczego my mamy za to płacić?
● Ukr. stowarzyszenia w Polsce chcą, aby ukraiński stał się drugim językiem urzędowym we wszystkich dużych miastach w naszym kraju.
● Skandaliczne ultimatum szefa ukr. IPN. Ceną za zezwolenie na ekshumację ofiar Wołynia jest odrestaurowanie pomnika OUN UPA na Podkarpaciu!
● PE zapowiedział ograniczenie produkcji i sprzedaży markowej odzieży do 2035 roku; ludzie powinni przestawić się na kupowanie odzieży używanej.
● Nowelizacja ustawy PGG, określanej „Lex wywłaszczenie”. Ruszyła akcja wysyłania sprzeciwu na adresy mailowe senatorów.
● Alarm prawników i lekarzy ws. nowego traktatu W H O.

Z tym będziemy się mierzyć w bliskiej przyszłości.

□ Przpominam, że osoby urodzone w dniu z kinem 129 C, 130 C, 131 C lub 132 C do 140 C powinny bardzo uważać, jakie informacje przyjmują do siebie i co wysyłają do otoczenia; są to bardzo specyficzne kiny narodzin.

» wyświetl same pytania

Twoje pytanie...
Imię i nazwisko:
E-mail:
Temat: *
Treść pytania: *
 

« poprzednie 8   
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 
41
   następne 8 »