Listy
Aktualności

« poprzednie 8   
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32
   następne 8 »

» wyświetl same pytania
SIÓDMY miesiąc MAŁPY
● Podobne komunikuje z podobnym
● Czas „schować rogi” i łączyć siły10 stycznia – 6 lutego 2022

W siódmym, REZONANSOWYM miesiącu dają o sobie znać energie zazębiające przeszłość z przyszłością w teraźniejszości, jak również potężne siły entropii. Nic dziwnego, że siła sprawcza „7” jest wielkim zagrożeniem dla przebrzmiałych autorytetów i starych struktur. To, co szkodliwe, niestabilne, obciążone przeszłością, zaczyna się wreszcie chwiać, aż w końcu załamie się pod własnym ciężarem i runie. To, co pozytywne, czyste, niewinne, zaczyna się wypiętrzać, rosnąć w siłę, świecić naturalnym blaskiem.

Siódmy miesiąc ukazuje nam ważną zależność, tzn. od tego, jak wystartujemy na półmetku roku, zależeć będzie, jak dotrzemy do mety. Obserwując rozwój wydarzeń, warto skupiać szczególną uwagę na budujących treściach i nie kodować tylko negatywnych rzeczy. Na tym etapie działań proces korekty potrzebuje dużej siły przebicia i wyjątkowego zaangażowania ludzi.

Rezonansowy odcinek roku to czas, w którym trzeba „schować rogi”, nie dążyć do konfrontacji, przyjąć pomoc, łączyć siły. Warto przyłączyć się do ludzi, którzy mają podobny punkt widzenia na sprawy jak my. Może się zdarzyć, że w kulminacyjnym momencie będziemy musieli całkowicie zdać się na ich wsparcie i pomoc.

25.01.2022KAN – Fala ZIARNA


Okres: 22 stycznia – 3 lutego 2022

Fala Żółtego ZIARNA wprowadziła nas w przestrzeń uświadomienia, kreatywności i ekspansji nowego życia. Tu kluczową tematyką jest wiara we własne siły, odwaga do wypróbowania nowych możliwości, praca nad efektywnością, a problematyką – egocentryzm, nieufność, chowanie się za plecami innych, lęk przed podjęciem ryzyka, przesadne zabezpieczenia. Tak już jest, że te same mury, które gwarantują ludziom poczucie pozornego bezpieczeństwa, stwarzają jednocześnie bariery na drodze postępu i spełnienia planów.

Energia nośna fali kładzie szczególny nacisk na to, co duchowe i co jest najbardziej pomijane przez ludzi. Dlatego ci, którzy pragną się rozwijać, wzrastać duchowo, rozszerzać wiedzę i poznawać nowe przestrzenie, będą odczuwać niesłabnący zapał do pracy i radość z poczynionych postępów. Natomiast ci, którzy gonią za ułudą, zaprzeczają faktom, szkodzą sobie i innym, wcześniej czy później spotkają się z bolesnymi odzwierciedleniami własnych iluzji, lęków, wyborów, postaw.
► Teraz – jako świadomy podróżnik w czasie i przestrzeni, sprecyzuj swoje motywacje i plany bardzo konkretnie, zachowując dużą dozę realizmu. Nie możesz oczekiwać, aby ktoś zrobił coś za ciebie, albo coś, co pochodzi z zewnątrz, załatwiło za ciebie trudne kwestie. Wiedz, że twoje szczere intencje i siewne myśli mają naturalną inteligencję, która potrafi przebić się przez barykady skostniałych oczekiwań – podobnie jak ziarno, które – kierowane nieznaną siłą – jest zdolne przebić się przez ciemne warstwy gleby do słońca. Jeśli z podobną determinacją będziesz pielęgnować ziarno swojej wewnętrznej prawdy, przyczynisz się do tego, że coraz więcej prawdy będzie docierać do twojego otoczenia. Kiedy ty się zmienisz, zaczną zmieniać się ludzie wokół ciebie. Dzięki tak prostej magii otworzą się przed tobą nowe, niepowtarzalne możliwości samorealizacji i przemiany otaczającej cię rzeczywistości.

Energia ZIARNA jest obecna w każdym twoim teraz, objawia się zawsze we właściwym czasie, jest najbardziej postępowa, wnosi najwyższe treści duchowe do życia i nanosi najwięcej poprawek na planie twojej inkarnacji.


Medycyna BORSUKA

Nagualem KAN jest BORSUK, uchodzący za lekarza od przypadków beznadziejnych.13-dniowe spektrum fali

Nadszedł czas, gdy trzeba być rezolutnym, ale nie przemądrzałym. Uważaj, aby nie dać się zaskoczyć. Podczas codziennych kontaktów z ludźmi zwracaj uwagę na dwa spolaryzowane potencjały świadomości u ludzi, zapisane w krzyży powiązań, czyli Żółtego ZIARNA i Czerwonej ZIEMI. Patrząc z duchowej perspektywy, w swoim środowisku jesteś tym, który uświadamia i przynosi dobrą nowinę (pieczęć Ziarna) i tym, który zachęca do wspólnych działań (pieczęć Ziemi).

● W świadomości Żółtego ZIARNA
wzorzec światła odzwierciedla się poprzez odwagę do wypróbowania nowych możliwości, zapał do pracy, zaangażowanie w realizację wspólnych przedsięwzięć, a wzorzec cienia – poprzez podejrzliwość, wietrzenie lub bagatelizowanie zagrożeń, chwiejność poglądów, lęk przed podjęciem wyzwania.

● W świadomości Czerwonej ZIEMI
wzorzec światła odzwierciedla się poprzez realistycznie podejście do spraw, talent organizacyjny, uczynność, odpowiedzialność, a wzorzec cienia – poprzez bujanie w obłokach, przejaskrawianie faktów, wyciąganie pochopnych wniosków, fanatyzm.

24.01.2022CHUEN – Fala MAŁPY
● Nie bądź naiwny ani zbyt poważny9 – 21 stycznia 2022

Fala Małpy, z jednej strony, jest areną spirytualnych mędrców i przewodników ludzkości, a z drugiej –sceną kuglarzy, karierowiczów, zdrajców, oszustów. Tutaj nadrzędnym celem jest obrona prawdy i etycznych wartości, zaś problematyką – próby zastraszenia, manipulacje, oszczerstwa.
Medycyna MAŁPY

Nagualem Chuen jest MAŁPA, przynosząca ludziom medycynę elastyczności. □ Pojęcie „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga iść drogą piękna i współbrzmienia ze wszystkim”.
13-dniowe spektrum Małpy

Styczeń 2022
ETZNAB – Fala ZWIERCIADŁA


27 grudnia 2021 – 8 stycznia 2022

Fala Białego ZWIERCIADŁA wprowadziła nas w spektrum uniwersalnej prawdy i demaskowania zakłamania. Tu liczy się autentyczność, zdolność przyznania się do błędów, wola wybaczenia sobie, a problematyką jest fałsz, dwulicowość, osądzanie ludzi, zaklinanie rzeczywistości, ucieczka w światy ułudy.
Poziom ETZNAB ostrzega przed przeciąganiem struny i dopinguje do wprawiania się w żegnaniu smutnych doznań. Przygotuj się na punkt zwrotny w życiu. Wszystko ma swój czas. Świat nie będzie już taki jak był, ale też nie powinien być taki, jak próbują urządzić go nam inni

„Stara mądrość uczy, że kto zbyt daleko odszedł od właściwej drogi, zatraca się w świecie fałszywych oczekiwań i na koniec spotyka go klęska. Jednak po okresie upadku zawsze pojawia się możliwość powrotu na właściwą drogę. Nie będzie to łatwe. Nawrócenie wymaga przełknięcia gorzkiej pigułki nieprzyjemnej prawdy. Dlatego uważaj, aby nie dać się zwieźć fałszywej krainie złudzeń” /h. praprzyczyny 24, „Punkt zwrotny”.
Od czwartego dnia Fala ZWIERCIADŁA biegnie w siódmej kolumnie Tzolkin, która symbolizuje kręgosłup moralny ziemskiej społeczności. Dlatego nie pozwólmy go sobie złamać, w przeciwnym razie dołączymy do wielu moralnych kalek wokół nas...

Od ostatniej Fali Zwierciadła minęło zaledwie 260 dni, a ludzie zmienili się nie do poznania: pogrążyli się w jakiejś pandemicznej mgle albo ujadają na siebie jak wściekłe Burki, szukają odwetu, czerpią radość z krzywdy innych… Jak w górze - tak w dole. Wszędzie klamstwa, zdrada, nienawiść. Papież zdradził katolików. Premier kłamie jak najęty, lansuje się na patriotę, a pod stołem sprzedał Polskę globalistom. Prezydentowi marzy się kariera w ONZ, więc najprawdopodobniej złamie dane słowo i przyklepie przymus szczepień, zasłaniając się wyższą koniecznością.


Medycyna KOBRY

Nagualem Etznab jest KOBRA, przynosząca ludziom medycynę samooczyszczenia.13-dniowe spektrum fali

Przez 13 dni fali będziemy się uczyć rozróżniania granic między subiektywną ułudą i obiektywną prawdą. Teraz ETZNAB zapala nam białe światełko w mrocznym tunelu.
PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom przesyłam serdeczne podziękowanie za bezinteresowne Dary Serca. ☼ Niech Dobro wróci do Was zwielokrotnione. ☼ In lak’ech.


27.12.2021CHICCHAN – Fala WĘŻA
● Medycyna pozagenowa
● Zdrowe społeczeństwo to społeczeństwo świadome14 – 26 grudnia 2021

Fala Czerwonego WĘŻA wprowadza nas w przestrzeń życiodajnej energii, która płynie przez przestrzeń i ciało człowieka. Dopóki jej obieg jest swobodny, człowiek cieszy się dobrą kondycją i zdrowiem. Impulsy wychodzące z tego poziomu będą motywować nas do przetransformowania negatywnych wzorców emocjonalnych, wyżłobionych przez nasze wcześniejsze doświadczenia, aby nie blokować cyrkulacji energii.
Zdarza się, że osoby żyjące na co dzień w harmonii, cieszące się dobrym zdrowiem – nagle, bez przyczyny, zaczynają odczuwać „dziwne” dolegliwości, pogarsza się ich samopoczucie, pojawiają się choroby.

Dlaczego tak się dzieje?... Na poziomie ewolucyjnym ludzkość zbliża się do progu nowej epoki, w której nie ma miejsca na toksyny „Starego Świata”. Medycyną przyszłości jest MEDYCYNA POZAGENOWA lub inaczej informacyjna, uwzględniająca zewnętrzny system informacji i sygnały środowiskowe, niesłyszalne dla ucha, mające ogromny wpływ na zdrowie, percepcję, sposób bycia i zachowanie człowieka, z czego większość ludzi nie zdaje sobie sprawy. Nawet jeśli nie oglądasz telewizji i tak odbierasz te sygnały poprzez serce, które z krwią i tlenem błyskawicznie transportuje je do mózgu.

Dzień w dzień jesteśmy bombardowana niewyobrażalną ilością informacji, w większości negatywnych, budzących podświadomy strach i niepewność.
Operacyjna świadomość jest zdolna przetworzyć zaledwie 40 bodźców na sekundę i służy nam niejako do „sterowania ręcznego”, czyli szybkiego reagowania na widoczne sytuacje i zagrożenia.
Podświadomość przetwarza aż 20 milionów bodźców na sekundę i jest naszym „autopilotem”, inaczej mówiąc – doskonałym instynktem i nieomylnym kompasem intuicyjnym.

Wielu jednak ludzi, zadufanych w swojej „mądrości”, wyłączyło autopilota i przeszło na sterowanie ręczne, albo jeszcze gorzej – oddało stery życia innym. – A jak jest z tobą?

Warto też dodać, że w Fali WĘŻA, na poziomie subtelnym, dokonuje się udrażnianie dróg komunikacji między lewą i prawą półkulą mózgową, co przekłada się na rozszerzenie zasięgu pola zmysłów i zdolności postrzegania. Człowiek, który nauczył się kontrolować swoje myśli, uczucia, wyobraźnię, wspomnienia, stosunkowo szybko zaczyna żyć bez lęku.

Natomiast ci, którzy są sterowani przez popędy, żądze, złość i agresję, raniące uczucia i godność innych, którym brakuje taktu i hamulców, muszą liczyć się z tym, że jest tylko kwestią czasu, kiedy dojdzie u nich do frontalnego zderzenia z życiem. Człowiek napędzany negatywnymi uczuciami sprawia wrażenie, jakby zatrzymał się w rozwoju. Zamiast przejąć ster we własne ręce, wypomina innym stare winy i czyni ich odpowiedzialnymi za swój zły los.

Reasumując

To wszystko mogłoby tłumaczyć histeryczny pośpiech „Starego Świata” z preparatami genowymi, bazującymi na lęku przed chorobą, szpitalem, śmiercią?... Lęk wyłącza racjonalne myślenie i o to właśnie chodzi. Co więcej, w listopadzie br. FDA (Am. Agencja ds. Żywności i Leków) zatwierdziła do użytku pierwszą w historii pigułkę z mikrochipem do monitorowania przyjmowania leków przez pacjenta. Decyzja FDA wzbudziła duże kontrowersje ze względu na możliwości inwigilacji pacjentów. „Inteligentne tabletki” będą dostępne już na początku 2022 r. Jeszcze kilka miesięcy temu byłaby to teoria spiskowa, dziś jest to fakt, a niewykluczone, że w rzeczywistości zakamuflowany test przed wprowadzeniem mikrochipów do kolejnych dawek szczepionek na „najmodniejszą dziś chorobę”. „Stary Świat” najwyraźniej czegoś się boi, dlatego tak bardzo się spieszy, popełnia błędy i dla odwrócenia uwagi wskazuje palcem na niezaszczepionych. □ Zaznaczam, że w tej materii każdy ma prawo sądzić inaczej.


Energia SALAMANDRY

Nagualem Chicchan jest SALAMANDRA, przynosząca ludziom medycynę przebaczenia i przemian. □ Pojęcie „medycyna” oznacza tu „wszystko, co pomaga ci iść drogą piękna i współbrzmienia ze wszystkim”.13-dniowe spektrum fali

Fala CHICCHAN z uwagi na obecność 10 dni z portalami (litera P obok kinu) jest energetycznym spektrum o zwielokrotnionej sile oddziaływania na pole zmysłów, zdrowie i witalność człowieka. □ Negatywne odczucia w dniu z portalem pokażą ci twoją polaryzację i poinformują, że coś domaga się uporządkowania w sektorze wskazanym ci przez pieczęć.

14.12.2021
SZÓSTY rytmiczny miesiąc
● Wykluczanie błędów w rozumowaniu
● Równoważenie tempa życiaOkres: 13.12.2021 – 9.01.2021

W zodiaku indiańskim SZÓSTEMU miesiącowi patronuje JASZCZURKA, która przestrzega przed nadużywaniem władzy, żądzą dominacji, przydawaniem sobie zbyt wielkiego znaczenia i obarczaniem innych odpowiedzialnością. Może też wskazywać na rozrastające się zło i podstępne wykradanie energii.

Funkcją rytmicznego odcinka roku jest wykluczanie błędów w rozumowaniu i stabilizowanie toczących się procesów. Dlatego należy odnosić się do wszystkiego z respektem, ponieważ w tej przestrzeni obowiązują bardzo surowe reguły. W przeciwnym razie los może przywołać nas do porządku w nieco drastyczniejszy sposób.

Teraz program roku wchodzi w fazę dokonań. Warto pamiętać, że na jednym biegunie „6” gromadzą się energie indywidualnych ego i siły w bezwzględny sposób wspierające odrętwienie, upór, stagnację, zaś na drugim skumulowane są harmonizujące siły, oddalające zwątpienie, zsyłające ulgę, spokój, ukojenie.


Energia nośna miesiąca

Energią nośną miesiąca jest 13 Kan – Żółte Kosmiczne Ziarno. Impulsy wychodzące z tego poziomu świadomości będą nam przypominać, że najwyższy czas uwierzyć we własne możliwości, siły, predyspozycje i odważyć się być prawdziwym sobą, a nie wykonawcą cudzych wyobrażeń. Dlatego rolą wszystkich świadomych osób jest pielęgnować prastarą mądrość, uświadamiać ludzi, budować mosty pojednania i hamować zapędy tych, którzy sieją strach, ferment, niezgodę.
● W SZÓSTYM miesiącu – z uwagi na święta Bożego Narodzenia i początek nowego linearnego roku, na krótki czas ustają codzienne agitacje, maleje aktywność grup, a działania polityczne przechodzą w chwilowy stan spoczynku. W przestrzeni wyczuwa się pokojowy impuls świat i oby taki klimat królował w polskich domach.

□ Miejmy nadzieję, że ta tradycja jeszcze długo przetrwa i nie nadejdą czasy, kiedy lampki na choinkach będziemy zapalać w piwnicy.
□ Niepokojące sygnały popłynęły niedawno z Brukseli, a konkretnie z ust unijnej komisarz ds. równości, pochodzącej z Danii, która wśród wielości bzdur zaproponowała, aby w przestrzeni publicznej zakazać używania m.in. słów „Boże Narodzenie” i zastąpić je terminem „dni świąteczne” lub „wakacje”, by nie drażnić ateistów i wyznawców innych religii. No cóż, „gdyby głupota miała skrzydła, to pani komisarz fruwałaby jak gołębica”…

● Obserwacja wydarzeń w SZÓSTYM miesiącu pokaże nam, jakie zagrożenia zostały zażegnane, które argumenty przemówiły do ludzi, jakie napięcia i przy pomocy jakich środków zostały rozładowane. Tu zobaczymy również, jakie poprawki zostaną wgrane do programu roku w celu zrównoważenia biegu spraw.


Data publikacji: 12.12.2021SOJUSZ papieża z diabłem czy co?
● Pasterz oddaje owce pod opiekę wilków
● Multireligia chrislam
● Trzecia tajemnica fatimska właśnie się spełniaDoczekaliśmy czasów, kiedy przedstawiciele Kościoła Katolickiego mówią językiem globalistów, a globaliści językiem Chrystusa. Franciszek, próbujący uchodzić za opiekuna biednych, chorych, wykluczonych, prześladowanych, w praktyce od lat promuje programy i działania społeczne współgrające z dążeniami najbardziej wpływowych środowisk finansowych, wielkich korporacji, koncernów, fundacji, banków.

● Nie wszyscy wiedzą, że Stolica Apostolska od lat uczestniczyła w pracach ONZ nad Agendą 2030, czyli nowym porządkiem świata, który zaakceptowała bezkrytycznie. Stąd, dla realizacji celów ONZ, zadaniem papieża jest zrelatywizowanie prawa moralnego i promowanie agendy politycznej w formie „edukacji jednego świata”, „ideologii gender”, „nowej religii klimatycznej” i globalnej świadomości. □ Warto przypomnieć, że Stolica Apostolska ma status Stałego Obserwatora przy ONZ od 1964 r.
● W 2008 r. urzędnicy papiescy pod naciskiem ONZ zobowiązali się do prowadzenia propagandy nt. „wpływu zmian klimatycznych i potrzeby zrównoważonego rozwoju”, a potem, po ogłoszeniu plandemii, wmawiania wiernym, że zrównoważony rozwój „uzależniony jest od szczepień”.
● I tak, w 2021 Franciszek włączył się wraz z b. prezydentami USA w kampanię pro i zaczął nawoływać katolików do szczepień w „imię miłości społecznej i politycznej”, wiedząc, że jest to eksperyment medyczny. Po tym przyszła kolej na dalsze „fanaberie”: □ wstęp do Watykanu tylko dla zaszcz.epionych □ przymus przyjmowania preparatów dla Gwardii Papieskiej i urzędników watykańskich □ dzielnie wyznawców na swoich i nie swoich. Cóż, Jan Paweł II mówił ludziom „otwórzcie drzwi”, a Franciszek woła „zamknijcie drzwi”. Jakież to papieskie


DUCH Franciszkowej EKONOMII

● 8 grudnia 2019 r. z inicjatywy Franciszka został zawarty sojusz Watykanu z grupą przedstawicieli rodziny Rotszyldów. Negocjacje zakończyły się powołaniem „Rady i Strażników Inkluzywnego Kapitalizmu”, nad którymi patronat moralny objął papież. Strażnicy, czyli potentaci finansowi, wśród których są m.in. zwolennicy eutanazji, ateiści i osoby zamieszane w afery korupcyjne, zobowiązali się do zreformowania kapitalizmu dla dobra ludzkości i sprawiedliwości, w tym eliminacji ubóstwa, promocji partnerstwa publiczno-prywatnego, ratowania klimatu, dekarbonizacji świata i realizacji planu zrównoważonego rozwoju – udzielając pożyczek rządom (!!!)
Zob. m.pch24.pl/watykan-promuje-kapitalizm-inkluzywny-co-to-takiegoPASTERZ oddaje swe owieczki pod opiekę STADA WILKÓW

● Wygląda na to, że według ideologii papieża celem ostatecznym katolików nie jest już wieczne zbawienie, ale „doczesna szczęśliwość” za cenę wyzbycia się własnej woli i bezwzględne posłuszeństwo.● Mówiąc inaczej: „misja duszpasterska” współczesnego Kościoła polega na wprowadzaniu nowego porządku świata, globalizacji, miłości politycznej i jednej religii bez Boga?... – Trzecia tajemnica fatimska zaczyna się wypełniać na naszych oczach…


CHRISLAM – nowa multireligia

Papież Franciszek, określany Ojcem Św. i przedstawicielem Boga na Ziemi, już dawno przestał czuć się boskim Namiestnikiem, a stał się samym Bogiem. Nie bacząc na wyznawców, dokonuje coraz śmielszych zmian w chrześcijańskich naukach i moralności. Zakazał też niektórych form kultu, np. w obrządku łacińskim. Według wizji Franciszka ma zmienić również sposób postrzegania Boga. Nowy Bóg ma być Bogiem uniwersalnym, czczonym zarówno przez katolika jak i muzułmanina, zaś Jezus przestanie być Bogiem, a stanie się zwykłym człowiekiem.

Sprawy nabrały tempa. W stolicy Emiratów Arabskich – Abu Zabi, w bliskim sąsiedztwie arabskiego Luwru, trwa budowa kompleksu multiwyznaniowego nazwanego „Doliną Abrahamową”. Kompleks składa się z trzech budowli o tej samej kubaturze, symbolizujących meczet, kościół i synagogę. Elementy fasad będą nawiązywać do tradycji danej religii, ale na kościele katolickim pod wezwaniem św. Franciszka nie będzie symbolu krzyża. Budowa kompleksu ma zakończyć się w 2022 r. Wtedy Franciszek dokona uroczystego otwarcia i ogłosi powstanie CHRISLAMU – jednej uniwersalnej religii.
● Czas pokaże, czy ta owa religia zyska nowych wyznawców, czy też doprowadzi do schizmy w Kościele Katolickim lub ostatecznego upadku chrześcijaństwa?...


Kim faktycznie jest J.Bergolio?

Papież Franciszek, Jorge Mario Bergolio, studiował nauki humanistyczne, filozofię, literaturę, psychologię i teologię. Tym bardziej dziwi, że taki człowiek chce wprowadzić religię uniwersalną odartą z duchowości, a opartą na rozumowej kalkulacji. Biedny papież nie wie, że wszystkie religie już nieodwracalnie zmierzają do „czarnej dziury”; finał dokona się około 2029 r.

□ Każdy niech sam sobie odpowie - czy Franciszek jest aż tak naiwny, czy aż tak cyniczny i wyrachowany?...


7.12.2021Eb – Fala CZŁOWIEKA
● Wiedza to nie mądrośćOkres: 1 –13 grudnia 2021

W częstotliwościach Fali Żółtego CZŁOWIEKA, jak również w pamięci komórkowej każdej jednostki ludzkiej zapisana jest tajemnica człowieczeństwa oraz cała mądrość życiowa i doświadczenia ludzkości gromadzone od zarania dziejów. Dlatego teraz niczego nowego nie musimy się uczyć, lecz wystarczy zanurzyć się w siebie i sobie przypomnieć. W tej przestrzeni zawsze dochodzi do frontalnego zderzenia osobistego światopoglądu ze świadomością Wyższego Ja. Nie przeceniajmy więc swojego intelektu, bo wiedza jest jak drzewo, o które możemy się oprzeć, ale nie mądrość, która nas oświeca.W spektrum Fali EB wszystko kręci się wokół wewnętrznej reorganizacji, samorefleksji, wykorzystywania daru wolnej woli i odpowiedzialności za własne wybory, zaś problematyką jest samowola, zakłamanie, manipulacje, kupowanie posłuszeństwa. Stąd tak ważne jest zakotwiczanie etycznych wartości w otoczeniu, uświadamianie „neofitów”, zagospodarowywanie „mentalnych ugorów” i motywowanie ludzi do pracy nad sobą, ale bez wzbudzania w nich lęku, poczucia winy lub wyrzutów sumienia. Biegunowość i rozwój duchowy dają tutaj dobitnie znać o sobie, ponieważ warunkiem dojścia do celu jest dogłębne rozpoznanie, co oznacza wybór, odpowiedzialność, suwerenność ludzkiego Ja.

● EB stawia przed nami przysłowiowy „róg obfitości” wypełniony skarbami duchowymi i materialnymi. Zanim sięgniemy po to bogactwo, najpierw musimy wymieść ze świadomości wtłoczone nam programy, światopoglądy, lęki, przesądy, sympatie, antypatie i wszelkie zobowiązania bazujące na tym, co wypada lub nie wypada. Współpracę z tym poziomem należy rozpocząć od uzmysłowienia sobie poziomu swojego człowieczeństwa i palety odczuć w codziennych kontaktach z ludźmi. Człowieczeństwo w EB wyraża się w ucieleśnieniu świadomej miłości najpierw do siebie, a dopiero potem naturalnej troski o bliźnich, która nie ma nic wspólnego z litością, pobłażliwością, długami wdzięczności, cierpiętnictwem ani dźwiganiem krzyża za innych.

Jak pokazuje życie, pod wpływem zbiorowego transu, w jakim zaczęła zanurzać się ludzkość, wielu pośród nas poddało się dominującym trendom i nieświadomie przekazało ster życia innym. Ludzie ci nie zastanawiają się nad głębszym sensem życia, lecz chcą mieć tylko spokój, pracę, pieniądze. Jednak z czasem gdy w ich życiu pojawi się pustka, to zamiast wypełnić ją nową wizją, z reguły tracą pewność siebie, popadają w mentalne skostnienie i całkowicie oddają się do dyspozycji innym. Zaczynają żyć z dnia na dzień, zupełnie nie zauważając, że wciąga ich niewidzialny lej, który wypompowuje z nich energię witalną. Stają się coraz słabsi aż w końcu tracą to, co dawało im przewagę nad innymi – samoświadomość. I tak lądują w bezmiarze niemocy i manipulacji. Każdy, komu brakuje stałego punktu oparcia, jest narażony na niebezpieczeństwo ucieczki w świat pozorów, proponowany mu przez sprytnych manipulatorów, chodzących na pasku tajemniczych „parazytów”.

● W Fali CZŁOWIEKA każdy z nas ma sposobność wyłączenia się z tego zgubnego systemu, przejmując odpowiedzialność za swoje osobiste wybory, zdrowie, przyszłość, życie.


Medycyna PSZCZOŁY

Nagualem Eb jest PSZCZOŁA, przynosząca ludziom medycynę uwolnienia. □ Pojęcie „medycyna” oznacza tu „wszystko, co pomaga ci iść drogą piękna i współbrzmienia ze wszystkim”.


13-dniowe spektrum EB

Tutaj atutem jest świadomość celu, decyzyjność i autentyczność.


PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom przesyłam serdeczne podziękowanie za bezinteresowne Dary Serca i wspieranie mnie w pracy nad propagowaniem wiedzy o prawach Czasu, w tym □ Halinie z Wołczyna □ Teresie ze Starych Bielic □ Alicji z Rybnika □ Alinie i Elżbiecie ze Szczecina □ Wioletcie ze Strzyżowa □ Barbarze z Kuźnicy □ Barbarze z Trzcianki □. ☼ Niech Dobro wróci do Was zwielokrotnione. ☼


4.12.2021


» wyświetl same pytania

Twoje pytanie...
Imię i nazwisko:
E-mail:
Temat: *
Treść pytania: *
 

« poprzednie 8   
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32
   następne 8 »