Listy
Aktualności

« poprzednie 8   
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40
   następne 8 »

» wyświetl same pytania
BATALIA o ludzkie umysły
● Dokąd zmierzamy?W ostatnich latach proces zawłaszczania ludzkim myśleniem nabrał tempa. Stoją za tym siły, próbujące zaprowadzić nowy ład społeczny według własnego scenariusza, opartego na terrorze psychicznym i bezwzględnym posłuszeństwie. Proces zmiany postrzegania rzeczywistości przez ludzi jest rozłożony w czasie i dokonuje się w etapami: pierwszy to demoralizacja, drugi – destabilizacja, trzeci – kryzys, czwarty – normalizacja za każdą cenę.


1 ● DEMORALIZACJA trwa 15–20 lat
– tyle czasu potrzeba na wykształcenie trzech pokoleń studentów, profesorów, pozyskanie elit, ideologizowanie młodzieży, wywoływanie „gniewu” ludu i rozbicie struktur społecznych i narodowych. Demoralizacja opiera się na praniu mózgów, dywersji ideologicznej, wzniecaniu niepokojów, wypaczaniu wzorców moralnych, wypieraniu wiary, pamięci przodków, niszczeniu więzi rodzinnych, człowieczeństwa. Dla zdemoralizowanych środowisk prawdziwe informacje nie mają żadnego znaczenia. Dziś, pomimo zalewu informacji nikt nie jest w stanie dojść do sensownych wniosków na temat obrony siebie i swoich bliskich. Jeśli się sprzeciwi „nurtowi”, zostanie okrzyknięty fanatykiem, faszystą, ksenofobem, a państwa narodowe i każda prawicowość posądzane są o hitleryzm międzynarodowy i piętnowane przez podległe media. □ To, co dzieje się obecnie w Stanach Zjednoczonych, to prawidłowość, która była już praktykowana w Związku Radzieckim i demoludach. Teraz popróbuje się wywrócić Amerykę według bardziej wyrafinowanych metod.

2 ● DESTABILIZACJA trwa 2–5 lat
– ma na celu wywołanie problemów gospodarczych, pogłębienie podziałów społeczeństwa, zachwianie systemów obronnych i relacji międzynarodowych. Sprawdzonymi narzędziami destabilizacji jest obrona praw człowieka i grup mniejszościowych, a dziś także antyklerykalizm, klimat, środowisko. W procesie destabilizacji najbardziej użyteczne są środowisko lewicowe, pozyskani ludzie nauki, samozwańczy eksperci od wszystkiego, obrońcy wolności i praw obywatelskich. Po osiągnięciu celu odchodzą oni w niepamięć. □ Taki los spotkał m.in. liderów Nowoczesnej i Partii Palikowa czy Gretę Thunberg. W rzeczywistości Wielkiemu Bratu nie chodzi o jakieś prawa, lecz o przejęcie władzy nad każdym krajem.

3 ● KRYZYS – wystarczy 6 tygodni,
aby doprowadzić kraj do kryzysu; przykładem jest kryzys migracyjny w UE i próby przymusowej relokacji emigrantów islamskich czy obecny kryzys światowy wywołany przez pandemię koronawirusa, ogłoszoną przez WHO z dużym opóźnieniem.

4 ● NORMALIZACJA może trwać bez końca
– zobojętnieni, umęczeni do granic ludzie, zaakceptują każdą nową władzę, byle nastąpił spokój. Dlatego nie można dopuścić do destabilizacji gospodarki, usunięcia zasad wolnego rynku i ustalenia rządów Wielkiego Brata. W przeciwnym razie ludzie staną się niewolnikami zgubnego systemu. Bomba zegarowa wciąż tyka. Katastrofa jest coraz bliżej i jeśli do niej dojdzie, nie będzie gdzie uciec. □ Ten zgubny trend rozlał się po całej Europie, a teraz dał o sobie znać w Stanach Zjednoczonych.

□ Przedstawione tu metody pochodzą z wywiadu udzielonego zachodnim mediom przez byłego agenta rosyjskich służb KGB, Jurija Bezmienova, który w latach 70. ub. stulecia uciekł na Zachód.
***

„Największą farsą jest to, że ograbieni z godności ludzie, chodząc w zbiorowej neurozie na pasku obcych parazytów, identyfikują się z nimi, a czasem wręcz ich ubóstwiają. Jeśli to widmo nie zaniknie, nie pozostanie nam nic innego, jak tylko wyć z rozpaczy!” /za J.Kössner, Kompendium. Pulsar 2006.


16.06.2020Od 1 maja
WYPRZEDAŻ końcówek nakładów
i liczne PROMOCJE !!!Zobacz OFERTAIX – Fala MAGA
● Magia serca
● Bądźmy dobrzy dla siebie12 – 24 kwietnia 2020

Fala MAGA wprowadza nas w spektrum praw duchowych i magii serca, która wyraża się poprzez miłość, prawość, odpowiedzialność, wrażliwość na los najsłabszych. Odpowiedzialność wyrasta z naszych intencji i uczciwości wobec siebie. Bycie odpowiedzialnym i uczciwym oznacza bycie człowiekiem godnym zaufania. Dlatego nasze myśli, motywacje i działania powinny pozostawać we współbrzmieniu z naszą wewnętrzną prawdą i odczuciami. Prawość wypływa z nas, a jej oznaką jest gotowość i wola wypowiedzenia i usłyszenia każdej prawdy, odwaga do przyjrzenia się własnym cieniom i niepozostawienie niezałatwionym niczego, co dotyczy nas i innych. Dlatego największą pułapką w Fali MAGA jest samolubstwo, zobojętnienie, pasywność.

Tak się złożyło, że w pierwszych dwóch dniach fali przypadają Święta Wielkanocne. W związku z epidemią będą one inne niż zwykle. Zapewne większość z nas w trosce o zdrowie bliskich spędzi je w swoich domach, z dala od rodziców, dzieci, krewnych, przyjaciół. Wystarczył jeden niewidzialny wirus i wszystko się zmieniło... Obecna walka z pandemią to poważna lekcja POKORY dla wszystkich i test na odpowiedzialność.


Energia JAGUARA

Duchowym pomocnikiem Ix (czyt. iisz) jest JAGUAR. W Mezoameryce jaguar był najważniejszym zwierzęciem totemicznym, symbolizował podróż świadomości przez ciemność nocy i transformację w świetle słońca. Światło słońca wyrażał kolor jego skóry, zaś ukryte światło nocy – czarne cętki na futrze.13-dniowe spektrum MAGA

W indywidualnym cyklu rozwoju spektrum Maga przywołuje do twojej świadomości czas, w którym stanąłeś na progu dorosłego życia i nie miałeś pojęcia, czego oczekuje od ciebie dorosłość i co trzyma w zanadrzu los. Dorosłość oznacza tu stan świadomości. Teraz, jako osoba dorosła, musisz przejąć odpowiedzialność za wszystko, co jest – jako jednostka i jako członek ziemskiej społeczności.
PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom przesyłam serdeczne podziękowanie za bezinteresowne Dary Serca i wspieranie mnie w mojej pracy nad krzewieniem ponadczasowej wiedzy Majów i podtrzymaniem w ludziach nadziei na lepsze jutro, w tym □ Marcinowi z Opola □ Agnieszce ze Świdnika. Niech Dobro wróci do Was zwielokrotnione.
☼ Pula Darów w kwietniu: 2040 PLN. ☼ Każda Darowizna jest na bieżąco księgowana, a potwierdzenie przesłane na podany adres mailowy.


11.04.2020● Proroctwa stają się rzeczywistością
● Ale nie traćmy wiary - świat się odmieniKażde negatywne proroctwo jest tylko przestrogą, mającą zwrócić uwagę, że jeśli ludzie nie zmienią kierunku myślenia, zniszczą siebie i Ziemię. Proroctwo, które się spełni, to proroctwo nietrafione. Oznacza, że ludzie nie odebrali lub nie chcieli odebrać przekazu…

»W wielu mitologiach czytamy, że „na koniec czasu przejściowego zostaną uwolnione demony” – i tak się już dzieje. (…) Dopuszczanie bojaźliwych myśli jest tak samo szkodliwe, jak bezsensowne byłoby zaprzeczanie realiom istnienia zła na świecie. Prawda jest mieszaniną różnorodnych jakości. Na Ziemi obowiązuje polaryzacja – dlatego tam, gdzie jest światło, musi być i cień. Tylko niewielka garstka wśród członków elit władzy jest rzeczywiście zła i mimo że stanowi mniejszość, dzierży w rękach cugle władzy – nazywamy ich Ciemnymi. Skrywają się oni w organizacjach międzynarodowych i z tylnej ławki, stopniowo, ale konsekwentnie, realizują swoje tajemne, diaboliczne plany. (…) Ta grupa wie, że dopiero kiedy obecny system zawali się pod ciężarem niewyobrażalnie wysokiego zadłużenia, będzie mogła przejąć kontrolę, uciekając się do wyjątkowo represyjnych środków. Tylko nieliczni zdają sobie sprawę, po co w razie konieczności sięgną elity. Biblijna Księga Objawienia nazywa to „znakiem bestii”.« – To już nie teorie spiskowe, ale fakty.

Hi, Wielki Bracie i good-bye indywidualna wolności!”

W „Przepowiedniach z Jukatanu”, opublikowanych w 1996 r., była mowa o globalnej sieci finansowej nazywanej dziś wolnym handlem, jednym scentralizowanym superpaństwie, wspólnym systemie podatkowo-kontrolnym, międzynarodowych siłach militarnych i policyjnych, mediach jako czwartej władzy, nasionach hybrydowych uzależniających rolników i ogrodników od agroprzemysłowego estabilishmentu, koncernach chemicznych wykupujących nierentowne gospodarstwa rolne i drobne przedsiębiorstwa, wprowadzeniu nowej waluty czy zastąpieniu gotówki kartami płatniczymi.

»To dopiero początek. Gdy wszyscy zostaną włączeni w sieć kontroli finansowo-informacyjnej, nadzór się spotęguje. Następnym krokiem będzie implantacja chipu pod skórę. To jeszcze nie koniec. W każdy chip zostanie wprowadzony żywy mikroorganizm, swego rodzaju wirus, który będzie można uaktywnić zdalnym sterowaniem. Jeśli zdaniem Ciemnych ktoś stanie się bezużyteczny lub spróbuje schronić się na odludziu – wystarczy włączyć elektroniczny aktywator, by wpuścić wirus do krwioobiegu i wyeliminować osobnika.« (Za E.Morton, Quinn od the Sun, fragmenty przytoczone w poz. 2012 – Początek końca czy radość początku, Pulsar 2010)


Świetlana wizja przyszłości

Ale „Proroctwa z Jukatanu” zapowiadały również, że za 50 lat załamie się globalna tyrania i świat się odmieni. Wtedy powróci indywidualna i lokalna suwerenność.

»Zanim to nastąpi, wiele jeszcze będziemy musieli wycierpieć. Każda jednostka musi się przebudzić od wewnątrz, aby uwolnić się od zewnętrznych przymusów. Dziś zadaniem przywódców duchowych i zastępów oświeconych dusz jest propagowanie nowej świadomości i wspieranie ludzi w procesie przebudzenia. Nie dajmy się zdeprymować obecnemu stanowi świata. Promienie nowego słońca już teraz prześwietlają ciemność. Wielkie prawdy życia znajdują już rezonans w ludzkich umysłach i sercach. Aby je pojąć, trzeba nimi żyć. Dlatego kiedy spadną na nas globalne problemy lub dotknie nas kryzys, zanurzmy się w uzdrawiające światło. Im więcej osób odnajdzie światło w swoim duchu i miłość w sercu, tym szybciej zostaną odmienione, a nawet całkowicie zażegnane tragiczne wydarzenia.« (j.w.)
9.04.2020Akcja społeczna
„Kupuj POLSKIE produkty i wspieraj rodzimych przedsiębiorców”Czy wiesz, że około 80 groszy z każdej złotówki wydanej na produkty, które powstały w naszym kraju, zostaje w polskiej gospodarce. W przypadku zakupu produktów importowanych to tylko 25 groszy. W sytuacji, gdy z uwagi na obecną pandemię zbliża się światowy kryzys gospodarczy, warto zadbać o to, aby miliardy złotych pozostały w Polsce.


Kampania "Kupuj POLSKIE !"

Jest to inicjatywa społeczna, promująca wspieranie polskich przedsiębiorstw, sprzedających swoje produkty na rodzimym rynku. Już teraz w wielu małych i średnich firmach zaczęła się walka o przetrwanie. Kryzys odczuje chyba niemal każda branża. Tarcza kryzysowa to tylko doraźna pomoc dla utrzymania miejsc pracy. Wielcy gracze sobie poradzą, mali i średni niekoniecznie. Miejmy to na uwadze podczas zakupów w najbliższym czasie!


„Wybieram 590 Made in Poland”

590 to prefiks w kodzie kreskowym, zarezerwowany dla Polski, choć NIE zawsze oznacza, że został produkt wytworzony w naszym kraju, np. „590... Made In China”. Prefiks może symbolizować kraj pochodzenia dystrybutora, a nie producenta. Kodem 590 może być znaczony również produkt, który jest produkowany przez firmę mającą siedzibę w Polsce, ale stanowiącą w całości własność obcego kapitału, albo przez firmę, która nie tylko nie ma w Polsce siedziby, ale też nic tutaj nie produkuje. Na przykład: Firma, która ma siedzibę w UE, jeśli złoży wniosek o przyjęcie do polskiego systemu GS1 i wniesie odpowiednią opłatę, może uzyskać prawo do znakowania swoich produktów „polskim kodem kreskowym”, rozpoczynającym się od 590.
Wiele koncernów zagranicznych wykupuje znane polskie marki spożywcze i zbija na tym pokaźny kapitał. Polska żywność uchodzi za najzdrowszą najbardziej ekologiczną na świecie.

Jednak WIĘKSZOŚĆ produktów z kodem 590 ma związek z Polską. Dlatego na etykiecie obok kodu 590 warto tez zwrócić uwagę na producenta i jego siedzibę. Można sobie ściągnąć aplikację (np. aplikacja POLA), pozwalającą błyskawicznie uzyskać dokładne dane o produkcie, zanim podejdziemy do kasy.


4.04.2020OCZYSZCZANIE 9 KRĘGÓW PAMIĘCI
Wdech i wydech ustami minimum 3 razyTeraz, kiedy zmalało tempo życia i mamy więcej czasu dla siebie, zachęcam do uzdrawiającej medytacji Bolontiku. Należy przygotować się jak do każdej medytacji. Na każdym kręgu najpierw warto przywołać w myślach to, co chcesz oczyścić i zharmonizować, a dopiero po tym, zrobić trzy 3 szybkie, silne wydechy ustami. W trakcie oczyszczania trudno jest skorelować myśli z wydechem. To samo dotyczy wdechu.


► Pierwsza powłoka
– to poziom świadomości; zapisuje dane z codziennego życia, dotyczące szkodliwych powiązań, związków, fałszywych oczekiwań, niesprawiedliwości, dysharmonii. Tu na bieżąco oczyszczasz codzienne pola napięć, konflikty rodzinne, niechęć, złorzeczenia, gniew, nienawiść. Powiedz głośno lub w myślach to, co cię trapi. Daj upust emocjom, nazywaj wszystko tak, jak to czujesz, możesz osądzać, używać epitetów, żalić się do woli itd. Wyrzuć z siebie tłumioną złość najsilniej jak potrafisz.
● WYDECH: wraz z silnym wydechem wyrzucasz z siebie wrogość, nienawiść, żal, rozczarowanie, poczucie winy, konflikty duchowo-emocjonalne z rodzicami, rodzeństwem, dziećmi, znajomymi itd.
● WDECH: spokojnie wdychasz boską miłość, przebaczenie, oczyszczenie danej sytuacji.

► Druga powłoka
– to poziom pamięci z czasu poczęcia, doznań w łonie matki, momentu narodzin i pierwszych siedmiu lat dzieciństwa:
● WYDECH: wyrzucasz z siebie bolesne wspomnienia, świadome i nieświadome traumy z dzieciństwa.
● WDECH: łagodnie wdychasz przebaczenie, boską miłość, dogłębne uzdrowienie.

► Trzecia powłoka
– to poziom pamięci przodków, dziadków, pradziadków, tradycji rodzinno-kulturowych, które mają wpływ na twoje obecne przekonania, poglądy, zachowanie, dziedzictwo.
● WYDECH: wyrzucasz z siebie wszystkie ograniczenia, narzucone ci wzorce, kompleksy odziedziczone po przodkach, przymusy, zobowiązania rodzinne itp.
● WDECH: wdychasz boską miłość i nowe, czyste jakości po linii genetycznej.

► Czwarta powłoka
– to poziom nieświadomości, wspomnień duszy, negatywnych wrażeń w procesie reinkarnacji. Dusza błądząc, stwarzała blokady, wywoływała konflikty, pozostawiała negatywne wzorce, które powracały w każdej inkarnacji, potęgowały mentalne ograniczenia i nadal blokują twój rozwój.
● WYDECH: wyrzucasz z siebie ból i cierpienie z minionych inkarnacji, wszystkie formacje mentalne, które przyczyniły się do bolesnych przeżyć, tragedii, zrządzeń losu.
● WDECH: przyjmujesz łagodnie czystą wibrację Ducha i boskie Światło, które rozpuszcza blokady, uwalnia cię od bólu, lęku, iluzji życiowych.

► Piąta powłoka
– to poziom kolektywnej pamięci, powiązany z naszą najgłębszą nieświadomą częścią, z biblijną mitologią – historią wygnania Adama i Ewy z raju, poczuciem uwięzienia ducha w ciele, braku ziemskich korzeni, prawspomnieniem grzechu, które nieświadomie w sobie nosimy.
● WYDECH: wyrzucasz prawspomnienie grzechu pierworodnego, cierpienie, poczucie wrogiego świata, wyobcowania, braku zrozumienia.
● WDECH: łagodnie przyjmujesz wszechmiłość, błogość, poczucie bezpieczeństwa.

► Szósta powłoka
to poziom zapisu gwiezdnego pochodzenia, pamięci raju, żywego piękna, harmonii w świecie materii, która została zaburzona przez Istoty Ciemności. Zatopiliśmy się w iluzji zarozumiałości, pychy, lęku i zamiast raju Światła, stworzyliśmy świat bólu, cierpienia, braków. Przeproś Matkę Ziemię za kolektywne zbłądzenie ludzkości.
● WYDECH: wyrzucasz z siebie za całą ludzkość wszystkie ograniczenia, podziały, braki, strach, pokusy, szkodliwe nawyki, choroby.
● WDECH: łagodnie przyjmujesz uniwersalną energię i uniwersalną mądrość, która przenika umysły ludzi, przywraca świetlany porządek światu.

► Siódma powłoka
to poziom głębokiej pamięci, zapis wspomnień z czasów nieskazitelnego piękna Matki Ziemi – RAJU na Ziemi. Tu uzdrawiasz i oczyszczasz Ziemię od mentalnego smogu wywołanego przez negatywne myśli, od cierpienia, emocjonalnego zatrucia stresem, nienawiścią, złością, które pozostawiło ślady w roślinach, zwierzętach, skałach, całej biosferze. Przeproś Matkę Ziemię za energetyczny smog i za fizyczne skażenie środowiska. Pozdrów pięć żywiołów – Ogień, Powietrze, Wodę, Ziemię i Eter, przywołaj pierwotne piękno Natury.
● WYDECH: wyrzucasz z siebie stres, nienawiść, cierpienie.
● WDECH: łagodnie przyjmujesz uniwersalną miłość.

STOP! Odtąd wydech jest spokojny – bez intencji

► Ósma powłoka
to poziom zapisu prapoczątku człowieczeństwa. Wszyscy jesteśmy dziećmi miłości, wyrazem aktu miłosnego zjednoczenia Ojca Słońce i Matki Ziemi. Przywołaj transcendentne wspomnienia, w których energia żeńska i męska są w harmonijnej równowadze.
● WYDECH spokojny, wolny od intencji, łagodny.
● WDECH spokojny: przyjmujesz całym sobą boską miłość, jedność aspektu męskiego i żeńskiego, poczucie równowagi.

► Dziewiąta powłoka
to poziom duchowego zjednoczenia, centrum centrów – stan nieskazitelnie czystej energii Pramatki. Jest to najczystsza energia miłości, jaką matka otacza dziecko. Tu otwierasz się na poziom Boskiej Świadomości.
● WYDECH długi, spokojny, wolny od intencji.
● WDECH długi, spokojny: doznajesz zjednoczenia ciała i ducha.

Źródło: Nah Kin, Bolontiku

Pępek Tzolkin


Dni z kinami 129 C – 132 C to tzw. „gorąca linia Niebo–Ziemia–Niebo”. W pierwszych dwóch kinach „pępka” – są to ostatnie dwa dni Fali Zwierciadła – do świata ludzi wpływa Uniwersalna Prawda. Natomiast w pierwszych dwóch dniach Fali Małpy – ze świata ludzi do boskiego Źródła płyną informacje zwrotne, jak ludzie przyjęli Wyższą Prawdę i co z nią zrobili, czyli jaki jest aktualny poziom świadomości spirytualnej na Ziemi.

● WYDARZENIA:
W tym roku w „pępku Tzolkin”, w dniu z kinem 130 C/13 Oc premier wygłosił expose, a ogłoszony przez TSUE wyrok ws. pytań prejudycjalnych polskich sędziów potwierdził, że TSUE nie ma kompetencji do ingerencji w wewnętrzne sprawy sądownictwa krajów członkowskich.

● PRZESŁANIE dla Polski:
Biały Kosmiczny Pies/13 Oc C reprezentuje „kosmiczną lojalność”, nie toleruje lawirowania ani zdrady. Z tym muszą się zmierzyć polscy parlamentarzyści i środowisko sędziowskie.

□ Expose wygłoszone w tym dniu oznacza, że premier dostał kredyt zaufania, ale jednocześnie zapowiada, że po 260 dniach pojawi się on na „bankiecie konsekwencji” Kosmicznego Psa. W tym czasie opozycja ma wręcz „psi obowiązek” konstruktywnie go wspierać, merytorycznie punktować, na bieżąco wskazywać błędne posunięcia bez medialnej nagonki.

□ Z kolei orzeczenie TSUE to „kosmiczny” znak, że wewnętrzne problemy trzeba rozwiązywać wewnątrz własnego kraju, a nie wynosić je na zewnątrz. Kosmiczny Pies „utarł zatem nosa” zbuntowanym sędziom, ostudził ich niskie zapędy. Sędziowie przesądzają o ludzkim być albo nie być. Niesprawiedliwy wyrok może doszczętnie zrujnować zdrowie i życie człowieka. Dlatego muszą podlegać kontroli niezależnego organu, przed czym tak zapiekle się bronią. Za tym przemawia cała seria skandalicznie stronniczych wyroków jak chociażby ten ostatni w przypadku celebryty Piotra Najsztuba.

□ Przypominam, że znajdujemy się w pierwszym roku 13-letniego cyklu Białego Maga. Co za tym idzie nakreśliłam w prognozach na rok 2019/20 i tak właśnie się dzieje.

Data publikacji: 21.11.2019Środkowa kolumna Tzolkin
● Co mówi ci twój kręgosłup?W Tzolkin kiny 121 C – 140 C symbolizują kręgosłup moralny ludzi i główną konstrukcję nośną, na której wznosimy nasze życie jako jednostka, grupa, naród, cała społeczność ziemska. Dlatego to, co się wydarzy w ciągu tych 20 dni będzie informacją, które środowiska i grupy wzmacniają wspólną konstrukcję, a które próbują ją rozchwiać, oraz jaki jest twój osobisty udział w tym zakresie. W Kalendarzu 13 Księżyców dni środkowej kolumny zaznaczone są literą „C” obok kinu.
W tę przestrzeń bardzo znacząco wpisał się Marsz Niepodległości w Warszawie w dniu 11.11. z kinem 5 IK C/Biały Wiodący Wiatr na Fali Zwierciadła. Marsz zjednoczył ponad podziałami dziesiątki tysięcy ludzi z całej Polski, przebiegł spokojnie i pokazał, że prawdziwą siłą narodu są inicjatywy oddolne.

Z tej gry wypadł Kościół Katolicki, który odmawiając organizatorom Marszu nabożeństwa w intencji Ojczyzny oraz błogosławieństwa dla wszystkich uczestników, zaprzeczył pierwotnej misji kapłaństwa i utwierdził w przekonaniu, że instytucjonalny Kościół nieuchronnie zmierza w kierunku „czarnej dziury”.

Z kolei próby blokowania trasy Marszu, prowokacje z banerami czy kontrmanifestacje przeciwko wyimaginowanemu faszyzmowi świadczyły o postępującej schizofrenii ideologicznej tych środowisk, braku pomysłu na siebie, żądzy zaistnienia, zwrócenia na siebie uwagi celem dowartościowania. Nie zapominajmy, że w Fali Zwierciadła każda obraźliwa ocena pod adresem drugiego człowieka jest samooceną. Dlatego ci, którzy wciąż szafują pojęciami „faszyzm i faszysta” sami zdradzają takie inklinacje. Większość z nich chyba nie rozumie, co oznaczają te pojęcia, jednak w białej fali niewiedza i głupota nie zwalniają nikogo od odpowiedzialności.


Co mówi ci twój kręgosłup?

W okresie od 10 do 29 listopada warto obserwować siebie – swoje zachowanie, myśli, emocje, słowa, podejście do ludzi i wydarzeń – przez pryzmat „mowy kręgosłupa” i swoich odbić lustrzanych w innych ludziach.

Problemy w odcinku kręgosłupa:

□ szyjnego – wskazują na poczucie braku zrozumienia, wsparcia emocjonalnego i duchowego,
□ piersiowego – na ciążący bagaż z przeszłości, poczucie winy, tłumione kompleksy, wyrzuty sumienia, niezabliźnione rany z dzieciństwa, stare urazy, chęć odwetu,
□ lędźwiowego – na nieuporządkowane sprawy materialne, kwestie finansowe, zachłanność, lęk o pieniądze – ale nie brak pieniędzy,
□ krzyżowego i kości ogonowej – na fałszywe autorytety i konstrukcję życia stawianą na piasku a nie skale.

Data publikacji: 12.11.2019


» wyświetl same pytania

Twoje pytanie...
Imię i nazwisko:
E-mail:
Temat: *
Treść pytania: *
 

« poprzednie 8   
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40
   następne 8 »