Listy
Aktualności

« poprzednie 8   
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 
41
   następne 8 »

» wyświetl same pytania
Igranie z ogniem!
Blisko 80 procent Polaków popiera protesty rolnikówDziś społeczeństwo stało się świadome, że rolnicy walczą o swoje przetrwanie i nasze. Zamiast siedzieć w ciepłych domach, od miesiąca wystają na zimnie, także w deszczu. Rolnictwo to ostatni polski sektor, dlatego KE tak walczy o jego przejęcie i zniszczenie. W sytuacji ciągłego straszenia wojną, rząd powinien stanąć murem za polskimi rolnikami. Tak nie jest.

Spotkanie rolników z premierem 29 lutego zakończyło się fiaskiem. Zgrzyt nastąpił już przed wejściem na salę. Miały to być rozmowy z przedstawicielami protestujących a nie ze związkowcami, a okazało się, że premier wybrał sobie, z kim będzie rozmawiał, a z kim nie. W międzyczasie wyszło na jaw, że była to ustawka. Postulaty przedłożone premierowi przez związkowców, nie pokrywały się z postulatami protestujących. Zdaniem rolników premier planował zamknąć im usta dopłatami i zdelegalizować strajk… Dlatego część z nich wyszła z sali. Zapowiedziano kolejny protest w Warszawie na 6 marca.

Rządzący muszą zrozumieć, że rolnicy nie walczą o dopłaty tylko przeciw szaleńczemu zielonemu ładowi, fit for 55 i napływowi trującej żywności ze wszystkich krajów pozaunijnych... Protestujący apelują do swoich kolegów: „Nie dajmy się nabrać na pieniądze i nie dajmy się skłócić!”, a do nas, konsumentów – „Wspierajcie rolników!”…


.PĘPEK TZOLKIN
kiny 129 C–132 C w dniach 26.02.–1.03.2024Cztery środkowe kiny Tolkin 129 C–132 C, nazywane „sercem Tzolkin” lub pępkiem Tzolkin”, to najważniejsze dni w Tzolkin, symbolizują one uniwersalne centrum, wokół którego krąży ludzkie życie i do którego wszystko powraca. W tych dniach do świata ludzi napływają informacje z wyższych poziomów świadomości, dotyczące ścieżki rozwoju i kierunku procesu oczyszczania na 260 dni. To, co wydarzy się w tych dniach – zaakcentuje to, co będzie wzbogacać życie, co mu zagrażać i gdzie będą skrywać się niebezpieczne pułapki.

□ Energie nośne kinów dnia odzwierciedlają się w dolnych kinach krzyża powiązań w odwróconej kolejności (na rys. pokazują to kolorowe linie). To oznacza, że wszystko, co wydarzy się w pępku Tzolkin oraz to, jak ludzie zareagują na te wydarzenia, znajduje natychmiastowe przełożenie na pole świadomości zbiorowej.
□ Jeśli urodziłeś się w „pępku Tzolkin”, to teraz widzisz, jak wielka spoczywa na tobie odpowiedzialność za to, co wnosisz do świata.


WYDARZENIA:
2.03.2024
CHUEN – Fala MAŁPY
● Dociekliwość


28 lutego – 12 marca 2024


Fala Niebieskiej MAŁPY otwiera przed nami przestrzeń inteligencji twórczej i wiedzy spirytualnej (od spirit – duch). Jej specyfiką jest innowacyjność i ruchliwość. Tu nic nie stoi w miejscu, lecz nieustannie drga, kurczy się, wybrzusza i wcześniej czy później wypływa na powierzchnię i albo nas zachwyca, albo przeraża. Każda zmiana, jaka zajdzie w tobie, odzwierciedli się w twoim otoczeniu. Być może, wykruszą się stare przyjaźnie i zawiążą nowe na dobre i na złe. W ten sposób wraz z pokrewnymi ci duszami zaczniesz przekształcać kolektywne konstrukcje mentalne i staniesz się narzędziem ducha transformacji.

Przestrzeń CHUEN symbolizuje arenę „mędrców i głupców”, nauczycieli i błaznów, szamanów i oszustów”. Tutaj wyłania się wiele niejasności, a przede wszystkim wynaturzanie prawdy i potencjału wiedzy duchowej w kierunku niedozwolonych praktyk. Potęguje to lęk i poczucie uwięzienia w pułapce życia. W takiej sytuacji trudno jest znaleźć stabilny punkt zaczepienia. Ten stan utrzymuje się dotąd, dopóki dotknięta nim osoba nie weźmie pod lupę swojego zbłądzenia, naiwności czy też chęci „zdobycia” czegoś, czego inni nie mają.
Teraz, na tle ogólnego zamętu – zaczniemy doświadczać albo siły swojej spirytualnej mądrości, albo będziemy się mierzyć ze skutkami przeciwstawiania się uniwersalnym prawom i swojej prawdziwej naturze. Życie zacznie konfrontować nas z następstwami naszej naiwności, beztroski, amoralności, bojaźliwości, pesymizmu i samookłamywania. Musimy wreszcie pojąć, że kreatorami rzeczywistości jesteśmy równocześnie wszyscy razem i każdy z nas z osobna. Stąd nie dziwmy się, jeśli energia sprawcza fali zacznie na swój niezwykle specyficzny, oryginalny sposób wyrównywać niesprawiedliwość i degenerację. Tu nie istnieje pojęcie przedawnienia.

Teraz jest korzystny czas na uwolnienie się od cudzych projekcji, humorów, zależności i bez lęku spojrzenia w przyszłość. Wtedy zaczną napływać genialne rozwiązania. Tam, gdzie zamkną się jedne drzwi, otworzą się drugie – w zupełnie nowe przestrzenie. Za tymi drzwiami wkroczymy w świat „małpiej społeczności”, którą cechują silnie rozwinięte więzi społeczne i socjalne obyczaje. W tak pojmowanym społeczeństwie zawsze istnieją optymalne rozwiązania najbardziej zawiłych sytuacji – także tych, które starej świadomości wydawały się bez wyjścia.

● Fala MAŁPY rozpoczyna się w „pępku Tzolkin” i aż po dziesiąty dzień biegnie w środkowej kolumnie, symbolizującej kręgosłup moralny ludzi i stan konstrukcji nośnej narodu, kraju, świata. Dlatego obserwuj uważnie znaki, jakie daje ci twój kręgosłup, a dowiesz się, czy wzmacniasz tę konstrukcję, czy ją osłabiasz.


Medycyna DELFINA

Nagualem Chuen jest DELFIN, przynoszący ludziom medycynę radości życia.13-dniowe spektrum Małpy

Fala MAŁPY bez wątpienia zakotwicza coś cennego w twoim osobistym polu. Wiedz, że współtwórcami lepszego jutra są ci, którzy potrafią przyjąć każde zdarzenie i zrządzenie losu w spokojny sposób. Popatrz na swoje życie od pogodnej strony, a bez trudu odkryjesz, dlaczego musiałeś zbierać takie a nie inne doświadczenia w tej fali.
Impulsy wychodzące z tego poziomu świadomości będą pobudzać twoją wrodzoną inteligencję spirytualną, potęgować głód „wiedzy zakazanej”, dociekliwość, zwrotność, dziecięcą niewinność.

„Przypomnij sobie chwile dzieciństwa. Dziecko doświadcza nowego przez otwartość, ciekawość, zmysłowość i zabawę. Nie zraża się tym, że czasami się przewróci. Bawi się dalej, podąża za wewnętrznymi impulsami, smakuje, próbuje i pyta tak długo, aż pojmie nowe. Ty też podążaj za wewnętrznymi impulsami, nawet jeśli wydają się komiczne. Przyjrzyj się określonej sprawie z różnych stron i otwórz się na inspirujące doświadczenia. W ten sposób zostaną ci udostępnione nowe wglądy i drogi poznania”. (Za Spilsbury & M.Bryner, Wyrocznia Majów)

28.02.2024
Fala Białego ZWIERCIADŁA
okres 15 – 27.02.2024Fala ZWIERCIADŁA/Etznab wprowadziła nas w przestrzeń prowadzącą do źródeł uniwersalnej PRAWDY i zdolności obiektywnego rozróżniania. Tutaj liczy się inteligencja intelektualna, autentyczność, odwaga do demaskowania zakłamania, a problematyką jest zaklinanie rzeczywistości, dwulicowość, prymitywizm intelektualny. Człowiek inteligentny intelektualnie to człowiek myślący samodzielnie. Impulsy wysyłane z poziomu ETZNAB będą kształtować siłę woli ludzi dzięki wyzwaniom rzucanym prze los.

„Kto zbyt daleko odszedł od właściwej drogi, zatraca się w świecie fałszywych oczekiwań i na koniec spotyka go klęska. Jednak po okresie upadku zawsze pojawia się możliwość powrotu na właściwą drogę. Nie będzie to łatwe. Nawrócenie wymaga przyznania się do błędów i przełknięcia gorzkiej pigułki nieprzyjemnej prawdy. Trzeba bardzo uważać, aby nie dać się zwieźć fałszywej krainie złudzeń”. /Za h. 24, „Punkt zwrotny”.
Od 18 lutego Fala ZWIERCIADŁA biegnie w środkowej kolumnie Tzolkin (litera „C” obok kinu). Zawężając symbolikę do naszej przestrzeni, kiny te odzwierciedlą stan konstrukcji nośnej Polski i „kręgosłup moralny” Polaków. Odnosi się to do każdego kraju i narodu. Pierwsze 10 dni z kinami „C” to czas przenikania informacji z wyższych poziomów świadomości do świata ludzi. Wyznaczają one przełomowy moment w życiu całej społeczności i pojedynczego człowieka. Teraz zarówno naród jak i każda jednostka ma szansę dokonać radykalnego zwrotu w sposobie myślenia, postępowania i kompleksowego podejścia do ogólnokrajowej problematyki życia. Następne 10 dni z kinami „C” w Fali Małpy pokaże, jak ludzie przyjęli informacje, co z nimi zrobili i jaki jest dominujący poziom intelektualny społeczeństwa, posłów, członków rządu, innych decydentów...


Medycyna KOBRY

Nagualem Etznab jest KOBRA, przynosząca ludziom medycynę samooczyszczenia.13-dniowe spektrum fali

Poziom ETZNAB odpowiada za zaawansowaną dojrzałość sytuacji – porównywalnie do okresu późnej starości, kiedy dobiega końca czas nauki i trzeba zaakceptować prawdę. Wielu ludziom jest trudno się z tym pogodzić, zwłaszcza gdy wciąż dysponują siłą, mocną pozycją, bogactwem, władzą. Próbują trzymać się tego kurczowo, ale powoli wszystko zaczyna wysuwać się im z rąk.


15.02.2024ÓSMY miesiąc SOKOŁA
● Nasze być albo nie być


7 lutego – 6 marca 2024


W ÓSMYM miesiącu rozpoczyna się scalanie etapów tegorocznych działań. Tu program roku Wiodącego Maga (2023/24) wstępuje w fazę urzeczywistnienia, ale nic nie jest z góry przesądzone. Powodzenie planu zależy od stopnia zaangażowania ludzi. Nigdy nie wiadomo, kto wybierze dialog, kto konflikt, a kto schowa głowę w piasek.

ÓSMY odcinek roku można przyrównać do układania planetarnych puzzli lub straży pożarnej postawionej w stan najwyższego pogotowia. Trzeba więc uważać, bo siła sprawcza „8” działa jak miecz obosieczny, dlatego w jednej chwili można coś naprawić albo błyskawicznie zniszczyć!
● Energią nośną galaktycznego odcinka roku jest 6 Pies w portalu na Fali Węża (siła przetrwania). Dlatego teraz liczy się wierność prawdzie serca, solidarność, lojalność, zasada „jeden za wszystkich – wszyscy za jednego”.

● W trzecim dniu miesiącu, 9 lutego (kin 8 Człowiek w portalu), rozpocznie się ogólnokrajowy protest rolników w obronie polskiego rolnictwa, który potrwa 30 dni. Podobne protesty przeciw niszczeniu rolnictwa i hodowli przez KE trwają w większości krajów unijnych.


7.02.20224ZIEMIA samoregulująca planeta


Na przestrzeni całej historii Ziemi klimat od zawsze się zmieniał i teraz też się zmienia. Zarówno amerykańska, jak i rosyjska Akademia Nauk są zgodne co do tego, że nie ma naukowych podstaw do diagnozowania antropogenicznego charakteryzowania ocieplenia ani żadnego dowodu na wpływ człowieka na katastrofalną emisję gazów cieplarnianych i niszczenia klimatu planety. Innego zdania są eksperci ONZ...

Jak wiemy, w historii Ziemi istniało średniowieczne optimum klimatyczne i przez 300 lat nawet na polarnych szerokościach geograficznych Norwegii można było siać zboże. W Szkocji uprawiano winogrona, a Grenlandia była dobrze prosperującą kolonią norweską. Istniała też mała epoka lodowcowa. W 1438 roku wilki z Lasku Bulońskiego wyszły na ulice Paryża, aby ratować się przed zimnem. Około roku 1600 w europejskiej części Rosji śnieg padał we wrześniu przez kilka lat z rzędu… Wenecja, Niagara, Londyn … wszędzie obraz był taki sam.…W 2018 roku aligatory w Północnej Karolinie zamarzły w lodzie, a w południowych stanach zamarznięte legwany spadały z drzew. W 2019 roku zima z mrozami poniżej 40 stopni stała się rekordem w historii USA.

Warto dodać, że od 1999 roku działa globalny system ARGO do pomiarów temperatury wody w oceanach. Składa się on z 3241 boi z czujnikami rozmieszczonymi równomiernie na głębokości do 100 metrów, połączonych bezpośrednio ze specjalnymi satelitami. Pomiary jednoznacznie wskazują, że klimat się oziębia a nie ociepla.

Kto zatem korzysta na promowaniu historii o złej ludzkości i ociepleniu klimatu?... W latach 90. ub. stulecia pojawił się pomysł sprzedaży praw do zanieczyszczania środowiska dwutlenkiem węgla. Nie ma nic bardziej opłacalnego od handlu powietrzem. W grudniu 1997 roku 159 krajów podpisało w Japonii tzw. protokół z Kioto. W 2005 roku machina ruszyła…

Link do filmiku: www.facebook.com/TomekKoziolFotografia/videos/376140195057501


6.02.2024
CHICCHAN – Fala Czerwonego WĘŻA
● Prawo do godnego życia


2 – 14 lutego 2024


Fala WĘŻA wprowadziła nas w spektrum kreatywności, zaradności, woli życia i siły przetrwania. Tutaj wszystko kręci się wokół tematyki ZDROWIA, witalności, naturalnego odżywiania, szacunku dla ludzkiej inności oraz prawa do godnego życia i umierania, a problematyką jest EGOCENTRYZM, niskie pobudki, zawiść, lekceważenie znaków ciała, niszczenie podstaw życia. Nie ma znaczenia, czy ktoś lekceważy własne lub cudze życie z powodu bezmyślności, chęci zysku, czy zewnętrznych przymusów lub nacisków, skutki dosięgną wszystkich. Dziś nie ma dziedziny, która nie lekceważyłaby wartości życia. Człowiek jest traktowany jak bezwolne stworzenie, któremu nie wolno myśleć, stawiać pytań, buntować się, lecz ma posłusznie wykonywać polecenia.
● Zacznijmy zwracać uwagę, co dzieje się wokół nas i wymieniać między sobą spostrzeżenia. Media niewiele mówią, co faktycznie dzieje się w kraju i na świecie. Jedyne, co idzie im sprawnie, to wyszukiwanie tematów zastępczych, granie na emocjach, straszenie wojną, niechybnym kryzysem finansowym, nową chorobą, kolejnymi obostrzeniami... Taka narracja jest FIKCJĄ, „fałszywą flagą”, środkiem do NIE-naszego celu. Ważne, aby nie dać się znów zastraszyć i pozamykać w domach. Europę ogarnęła fala protestów i to zacznie się nasilać. W całej Unii rolnicy i hodowcy mają dość niszczenia ich dorobku dla tzw. „ratowania klimatu” i dyktowania im, co mają uprawiać, hodować, jeść, myśleć, robić. Unia nie potrafi rozwiązać podstawowych ludzkich problemów, a chce ratować KLIMAT (!). Ideologia zaczęła się sypać, stąd ten pośpiech i gwałcenie praw przez skorumpowanych decydentów.

● Nie wiadomo, jak potoczą się sprawy. Dlatego warto, na wszelki wypadek, już teraz przygotować się do tej „ponurej psycho-gry”, by nic nie zdołało nas zaskoczyć. Nie chodzi tu o straszenie, ale o przezorność. Podobny apel do narodu wystosował holenderski generał po posiedzeniu NATO. Radził, aby każdy miał w domu trochę gotówki, zapas wody i żywności na kilka dni, leki, środki przeciwbólowe, latarkę, radio na baterie (by słuchać komunikatów), świece, zapałki itp. To na wypadek, gdyby wyłączono prąd, Internet, bankomaty. A u nas cisza!


Medycyna SALAMANDRY

Nagualem Chicchan jest SALAMANDRA, przynosząca ludziom medycynę przemiany. □ Pojęcie „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą współbrzmienia ze wszystkim”.13-dniowe spektrum fali

Fala CHICCHAN z uwagi na obecność 10 dni z portalami (litera P obok kinu) jest energetycznym spektrum o zwielokrotnionej sile oddziaływania na pole zmysłów, zdrowie, witalność, psychikę człowieka. □ Negatywne odczucia w dniu z portalem pokażą ci, że coś domaga się uporządkowania w sektorze wskazanym przez pieczęć dnia.2.02.2024

Eb – Fala CZŁOWIEKA
● Jak dopasować się do zmian?


Okres: 20 stycznia – 1 lutego 2024


Fala Żółtego CZŁOWIEKA zbilansuje wyniki indywidualnych i kolektywnych działań ludzi w drugim zamku Czasu, którego funkcją jest porządkowanie sceny życia. Teraz, w ciągu 13 dni, odzwierciedli się poziom samoświadomości każdego człowieka oraz kierunek, w jakim chcą pójść ludzie i kierunek, w jakim popycha ich System i aparaty władzy.

W spektrum Fali CZŁOWIEKA wszystko kręci się wokół mądrości życiowej, wewnętrznej reorganizacji, wyrażania świadomej woli i odpowiedzialności za własne wybory, zaś problematyką jest zakłamanie, samowola, manipulacje, kupczenie, chciwość. Tutaj bardzo dobitnie daje o sobie znać biegunowość i rozwój duchowy, ponieważ warunkiem realizacji własnych planów jest dogłębne rozpoznanie, co oznacza świadomy wybór, odpowiedzialność, suwerenność ludzkiego Ja.

W dzisiejszych czasach poziom absurdu, w którym aktualnie żyjemy, przekracza zdolność pojmowania najbardziej kreatywnych umysłów. Dlatego teraz każdy powinien się zastanowić, jak dopasować się do zmian, ale na własnych zasadach. W życiu zawsze masz dwa wyjścia: albo walczyć o swoje, albo patrzeć jak przestaje być twoje.


Medycyna KOLIBRA

□ Nagualem Eb, oprócz Pszczoły, jest KOLIBER, przynoszący ludziom medycynę radości i uwolnienia energii serca. □ Pojęcie „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą współbrzmienia ze wszystkim”.13-dniowe spektrum fali

Powiedz, jakie są twoje wartości, a jakie wartości reprezentuje obecny System? Czy jesteś gotów poświęcić się dla wartości Systemu i co na tym zyskasz?

21.01.2024
» wyświetl same pytania

Twoje pytanie...
Imię i nazwisko:
E-mail:
Temat: *
Treść pytania: *
 

« poprzednie 8   
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 
41
   następne 8 »