Listy
Aktualności

« poprzednie 8   
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 
41
   następne 8 »

» wyświetl same pytania
W tafli ZWIERCIADŁA
● Szansa dla PRAWDY
● KŁAMSTWO łatwo nie odpuści



W ostatnim czasie w dniach z pieczęcią Białego ZWIERCIADŁA/siła Prawdy miały miejsce dwa ważne wydarzenia: pierwsze to rejestracja w KRS Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców (PSNLiN) w dniu 21 maja 2021 z kinem 2 Etznab/Białe Biegunowe Zwierciadło*, drugie to inauguracyjna konferencja prasowa PSNLiN w dniu 10 czerwca 2021 z kinem 9 Etznab/Białe Solarne Zwierciadło**. ► Właśnie takiej WIEDZY potrzeba ludziom – rzetelnej, merytorycznej, opartej na prawdziwej nauce, co wyrazili internauci w komentarzach na Fb Stowarzyszenia.
Przypis:
* Ton 2 obok Zwierciadła zapowiedział, że wyjawienie Prawdy będzie nie lada wyzwaniem, ponieważ pole napięć jest bardzo rozbudowane; trzeba liczyć się z oporem materii, pomówieniami, odwetem. Przesłanie 2: Należy zachować czujność i rozwagę.
** Ton 9 obok Zwierciadła zapowiedział różnicowanie się sił, oddzielanie ziaren od plew, nieoczekiwane wsparcie, naprowadzanie na drogę do Prawdy. Przesłanie 9: Czas powiedzieć NIE kłamstwu, naciskom, niesprawiedliwości.




I co się zadziało?...

Następnego dnia, w piątek 11.06.2021, Facebook zbanował inauguracyjną konferencję prasową PSNLiN, oświadczając, że „post narusza Standardy społeczności w zakresie dezinformacji mogącej stanowić fizyczne zagrożenie”. Histeryczna reakcja Fb stała się najlepszą reklamą dla Stowarzyszenia.

► Oglądałam całą transmisję. Wypowiadali się tam lekarze, którzy kierują się zasadą primum non nocere – po pierwsze nie szkodzić. Jak podkreślili, nie są przeciwnikami szczepień, jeśli szczepionka, która jest lekiem, została zatwierdzona przez agencję ds. leków zgodnie z prawem o lekach. Proces zatwierdzenia trwa od 6 do 10 lat. Przekazane przez nich informacje oparte były na rzetelnej wiedzy medycznej, dowodach naukowych, statystykach GUS i Eurostatu. Logo Stowarzyszenia też wiele mówi, zob. www.psnlin.pl

□ Całą konferencję można jeszcze obejrzeć na www.youtube.com/watch?v=3UBWn4btXmY




11.06.2021



BIERNOŚĆ TO POSŁUSZEŃSTWO
● Osobowość psychopatyczna



Swoją pasywnością współtworzymy absurd współczesności. Obecna próba segregacji ludzi jest powtórką z historii tworzenia systemu totalitarnego prze osoby z osobowością psychopatyczną. Psychopatia to uroda – natura osób, które nie mają uczuć wyższych i czerpią przyjemność z tego, że mają władzę... Psychopaci podporządkowują sobie ludzi, którym brakuje refleksji i zainteresowania szerszym kontekstem niż własne podwórko... Na podobnych zasadach działa mafia...

Ci co nami rządzą, czują się właścicielami wszystkiego, a nie zarządcami; uzurpują sobie prawo, by wprowadzać własny porządek, narzucać jedną słuszną narrację... Dlaczego znów, po tylu doświadczeniach z przeszłości, tak wielu ludzi ulega publicznym psychopatom?... Posłuchaj rozmowy z Jolantą Toporowicz, psychoterapeutą z Instytutu Rozwoju Osobistego Euforia:
www.facebook.com/SzlachetnieZdrowy/videos/2875238449416724




6.06.2021



OC – Fala Białego PSA
● Syndrom jaskini
● Co wisi w powietrzu?



Okres: 2 – 14 czerwca 2021

Energia nośna Fali Białego PSA pozostaje w szczególnym rezonansie z ciałem emocjonalnym, które kreśli ludzką tożsamość i odgrywa kluczową rolę w sposobie postrzegania życia i osobistych relacji. Problemy emocjonalne rodzą się wtedy, gdy za bardzo zagmatwasz się w dramatyzm życia. Dlatego jeśli coś zaczyna cię dręczyć, spróbuj wcielić się w rolę bezstronnego świadka i spójrz na problematyczne kwestie z perspektywy uczuciowej drugiej osoby. Odrzuć przeświadczenie o byciu nieudacznikiem lub czyjąś ofiarą. Otwórz się na głębsze rozumienie swoich motywacji i postaw ludzi. To pomoże ci uchwycić prawdziwą przyczynę problemów w relacjach z osobami, z którymi jesteś w bliskim kontakcie.



Fala PSA, druga w żółtym zamku oświecenia, odpowiada za oczyszczanie sfery emocjonalnej, niwelowanie poziomu stresu, usuwanie napięć w rodzinie, partnerstwie i kręgu koleżeńskim. W tych sektorach dokonało się największe spustoszenie, na co zwróciła uwagę poprzednia Fala Czerwonej Ziemi, pierwsza fala w zamku, zapraszając nas na „bankiet konsekwencji” naszych indywidualnych i zbiorowych działań, w tym także pasywności.

Długotrwała izolacja, praca i nauka zdalna, odcięcie dzieci od rówieśników, zamknięcie obiektów sportowych, przymusowe kwarantanny, zawieszenie odwiedzin w szpitalach, uniemożliwienie bliskim pożegnania zmarłych na covid – to wszystko zrujnowało nas jako społeczność. Czy da się to odbudować?... Jakby było za mało, dołożono nam paszporty kowidowe i gra na emocjach toczy się dalej. Teraz wystawia się do eksperymentów szczepionkowych polskie dzieci, zapewniając rodziców, że preparaty są bezpieczne. □ Według raportu firmy Pfizer na dzień 28.05.2021 w grupie badawczej u 79% zaszczepionych dzieci zarejestrowano lekkie, umiarkowane i bardzo ciężkie działania uboczne. Najcięższe powikłania to zapalenie mięśnia sercowego i zakrzepy w mózgu. □ Świat obiegła informacja, że w Ameryce zaszczepieni ozdrowieńcy powinni wstrzymać się z oddawaniem krwi. Jak wyjaśnił Amerykański Czerwony Krzyż, 28.04.2021 na stronie organizacji ukazał się jedynie komunikat, że ACK wstrzymał się z pobieraniem krwi od osób zaszczepionych, aby poczekać na decyzje władz. Od 14.05.2021 ACK znów zacznie przyjmować krew od osób zaszczepionych szczepionkami mRNA. Podkreślono, że szczepionka nie niszczy przeciwciał, a jedynie uczy układ odpornościowy, by rozpoznawał wirusa. Dlatego ozdrowieńcy, którzy zaszczepili się przeciw Covid-19, mogą oddawać zarówno krew, jak i osocze po pewnym czasie od otrzymania szczepionki.


Podmuch samotności i tragizmu

Przy każdym powrocie Fali PSA wyczuwa się nutę osamotnienia i tragizmu niespełnionych nadziei. Choć powszechnie tego nie widać, znaczna część ludzi skupia się na swojej niedoli i podziemiu doznań. Ich aktywność życiowa ograniczała się wówczas do rozsiewania strachu, plotek i wizji bezradności. Teraz jednak wszystko się spotęgowało.

Po półtorarocznej izolacji pandemicznej w ludziach utrwaliło się wiele szkodliwych nawyków i fobii. Jednym z takich „potworów” jest syndrom jaskini. Wielu starszych ludzi zaczęło lękać się świata zewnętrznego, nie chce wyjść z domu, zrezygnować z poczucia bezpieczeństwa, jakie zapewnia im zamknięcie w czterech ścianach. Z kolei część czynnych zawodowo osób przyzwyczaiła się do pracy zdalnej i chętnie by przy niej pozostała. Podobnie jest z dziećmi. O ile na początku zdalnej nauki marzyły one o powrocie do szkoły i spotkaniu kolegów, teraz połowa z nich polubiła zdalną naukę, bo daje im to dużo więcej swobody.

W powszechnym odczuciu ludzie nie wierzą już w powrót do normalnego życia sprzed pandemii. I tu pojawia się pułapka. Część osób jest gotowa zaakceptować wszystkie warunki, by przez chwilę poczuć się lepiej i mieć pozory bezpieczeństwa i wolności, nawet jeśli w głębi duszy uważają je za absurd. Potem, chcąc zagłuszyć wewnętrzny niesmak i wyrzuty sumienia, wmawiają sobie, że ich decyzja była bardzo słuszna. W końcu uznają absurd za własną prawdę i wpadają w tryby machiny manipulacji. Gdy dołączą do tego osobiste korzyści, stają się wyjątkowo nadgorliwi w propagowaniu absurdów. Zaczynają domagać się kar i dotkliwych restrykcji dla tych, co mają inne zdanie. Tego typu praktyki zostały przetestowane przez Chińczyków na jeńcach amerykańskich; po powrocie do ojczyzny żołnierze byli zafascynowani komunizmem, a nawet bronili swoich oprawców.

Podobne widmo zawisło nad nami… Pandemia, izolacja, codzienne statystyki zgonów, odwoływanie się do uczuć – noście maseczki, zaszczepcie się dla dobra swoich rodziców i dzieci, loterie dla zaszczepionych, szantażowanie utratą pracy, paszporty kowidowe, straszenie segregacją sanitarną, zaszczuwanie ludzi na siebie, ubezwłasnowolnianie przez obdarowywanie, cenzura internetu dla dobra obywateli… to typowe etapy manipulacji rozłożonej w czasie.

Tym, co nas może uchronić ludzi przed „wirusem emocji” i masową tragedią, jest wiedza, prawda, rozwaga i odwaga do wyrażania niezależnych spostrzeżeń oraz strumienie energii światła i miłości kierowane tam, gdzie najciemniej.


Medycyna PSA

Nagualem OC jest PIES, przynoszący ludziom medycynę pojednania.



13-dniowe spektrum fali

W chwilach gdy zacznie ogarniać cię poczucie bezsilności i zwątpienia, reaguj natychmiast. Zrób 10 oddechów „usta–usta” – wdech i wydech ustami. Ćwiczenie to ma moc najwyższej ochrony, dystansuje do dramatów życiowych, tonuje emocje, budzi radość życia, otwiera serce na miłość, oczyszcza płuca i skórę.




PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom składam serdeczne podziękowanie za bezinteresowne Dary Serca, w tym □ Agnieszce ze Świdnika □ Mirosławie z Warszawy. ☼ Niech Dobro wróci do Was zwielokrotnione. ☼ Każda Darowizna jest na bieżąco księgowana, a faktura przesłana na podany adres mailowy.


4.06.2021



Wywiad z dr Katarzyną Bross-Walderdorff -
warto posłuchać



Dr Katarzyna Bross-Walderdorff od wielu lat jest zaangażowana w działania na rzecz pacjentów, zwłaszcza bezpieczeństwa szczepień dzieci. Jest również współzałożycielką Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców z siedzibą w Warszawie, które zostało zarejestrowane w sądzie w dniu 21 maja 2021. (Kin rej. 2 Zwierciadło na Fali Ziemi).

Link do wywiadu:
pl1.tv/title/katarzyna-bross-walderdorff-przynajmniej-polowa-szczepionek-na-covid-19-to-placebo/





1.06.2021



„W MAJU wiele się odmienia”
● Dobre wieści ze ŚWIATA



Nowa Zelandia.
● Sąd Najwyższy zakazał eksperymentów szczepionkowych

Wniosek do sądu złożyło 43 nowozelandzkich lekarzy, mających zastrzeżenia co legalności masowych szczepień preparatami Pfizera. Wyrok sądu potwierdził, że szczepienia są NIELEGALNE, ponieważ nie zakończyła się faza badań klinicznych i w związku z tym naruszają ustawę o lekach i deklarację helsińską z 1952 r. Akt zyskał klauzulę natychmiastowej wykonalności.

W uzasadnieniu SN czytamy: „W odpowiedzi na zapytanie 43 lekarzy orzekamy, że dopuszczenie eksperymentalnych szczepionej Pfitzer/BioNTech do masowego użytku jest nielegalne i stanowi naruszenie ustawy o lekach, bo trwają badania kliniczne do kwietnia 2023 roku”.


Wielka Brytania
● 30.05.2021, LONDYN: Masowy pretest przeciw paszportom kowidowym.


CHILE ● Rząd w obronie neurowolności obywateli

Chile, najbogatszy kraj w Ameryce Płd., jako jeden z pierwszych na świecie blokuje biotechnologie ingerujące w neurosystem człowieka bez jego zgody oraz zaburzające integralność psychiczną obywateli. Chilijska ustawa obejmuje cztery dziedziny prawodawstwa: □ ochronę danych ludzkiego umysłu lub neuro-danych; □ ustalanie granic neurotechnologii; □ ustanowienie zasad dystrybucji i dostępu do tych technologii; □ nakładanie ograniczeń na neuro-algorytmy, implanty bioniczne i wszelkiego rodzaju gadżety zagrażające autonomii, wolności i wolnej woli człowieka.

□ Prawo prawem, ale… Nasuwa się pytanie, czy jakiekolwiek prawo będzie w stanie uchronić ludzi przed szaleńczymi pomysłami Elona Muska. Jeśli projekt Starlink zostanie zrealizowany, to Elon Musk, pasjonat neurotechnologii, może zawłaszczyć nie tylko mapą nieba, ale i świadomością ludzkości. Oby nie okazało się, że film „Incepcja” w reż. Christophera Nolana był zaledwie nikłym wycinkiem z przyszłości.


IZRAEL ● od 1.06.2021 rezygnuje z paszportów cowidowych.



31.05.2021



Wyśmiejmy BESTIĘ
● Cieszmy się wiosną ● Endorfiny zwalczają tego covida...



„Wyśmiejmy BESTIĘ... Zacznijmy normalnie żyć… Cieszmy się wiosną... Spotkajmy się z pogodnymi ludźmi… Endorfiny, hormony szczęścia, wzmacniają układ odpornościowy, wypychają nawet tego nieszczęsnego covida... Uwierzmy w swoją odporność i przestańmy się pastylkować… Nie czekajmy na lepsze czasy” – radzi prof. Zbigniew Nęcki, wykładowca akademicki z Krakowa.

Link do fragmentu wywiadu:
www.youtube.com/watch?v=UxT71cptE3I
Link do całości:
pl1.tv/title/profesor-zbigniew-necki-podlegamy-masowemu-praniu-mozgu/


30.05.2021



David Icke
● Mistyfikacja covidowa i klimatyczna
● Szacunek dla siebie ma MOC



Wiedzy nigdy za wiele. Wiedza ma MOC. Polecam wywiad z Davidem Icke: odysee.com/@JustynaWalkerone:9/Wydiad-z-David'em-Icke--polskie-t%C5%82umaczenie:7
Jeśli słowa Icka do was przemówią, prześlijcie link dalej, aby jak najwięcej osób mogło usłyszeć inną prawdę i wyciągnąć samodzielne wnioski. W szczególności polećcie link rodzicom, którzy planują wysłać na „szczepienia” swoje dzieci.


„To, co teraz nazywa się szczepionką przeciw covid-19, nie jest szczepionką, lecz TERAPIĄ genową mającą zmienić naturę człowieka… Nośniki mRNA w preparatach Pfizera i Moderny to układ „konia trojańskiego” – wyjaśnia Icke. „Uruchamiają one proces transformacji z człowieka biologicznego do człowieka syntetycznego, pozbawionego empatii i miłości”. (...) Miej szacunek dla siebie samego. Szacunek ma moc i nie jest na sprzedaż w każdej okoliczności i do każdego rodzaju tyrani. Tyranię zniszczy brak przyzwolenia na stosowane przez nią metody”...

Resztę wysłuchajcie sami.


22.05.2021



CABAN – Fala ZIEMI
● Stan gotowości
● Granica między ułudą i prawdą



Okres: 20 maja – 1 czerwca 2021

Fala Czerwonej ZIEMI to przestrzeń, przez którą przewijają się wszystkie informacje. Tu „spotyka się, kłóci i godzi cały wszechświat”, co odzwierciedla się w postawach i zachowaniach ludzi. W tym spektrum liczy się respekt wobec życia, poczucie więzi, wola współdziałania, dobra organizacja zajęć i współodpowiedzialność, a problematyką jest zbyt subiektywne podejście do spraw, zaklinanie rzeczywistości, nadinterpretacja informacji, poczucie wyobcowania.

Teraz szczególnie ważne jest mocne uziemienie na gruncie teraźniejszości, znalezienie stałego punktu odniesienia, koncentracja na konkretnym celu i łączenie sił. Impulsy wychodzące z tego poziomu będą naprowadzać nas na ludzi o podobnych zapatrywaniach i celu. Odzwierciedleniem tego będą pozornie nie związane ze sobą zdarzenia, nazywane „zbiegiem okoliczności” lub „przypadkiem”. Będzie to znak, że teraz jest optymalny moment, by przejść do działania.

Czas zrzucić woal zapomnienia i zdefiniować na nowo swoje zasady, priorytety, poglądy, zamiary. W tym miejscu zastanów się, jak dalece polegasz na tym, co sugerują powszechne autorytety, usłyszysz w mediach lub przeczytasz w książkach czy internecie?

Bądź czujny i uważny, aby poszukując korzeni prawdy i sensu życia, nie zabrnąć w ślepy zaułek. W przeciwnym razie zaczniesz gubić się w toku rozumowania, przebarwiać informacje i naginać je tak, by pasowały do twoich wyobrażeń i systemu przekonań. Teraz duchowi nawigatorzy z poziomu świadomości CABAN ustawiają przed tobą subtelne drogowskazy, abyś rozwinął w sobie zdolność rozróżniania granicy między ułudą a prawdą. W Fali ZIEMI największą pułapką są pospieszne wnioski oraz przejaskrawianie informacji, cudzych gestów i słów.




Jeśli czujesz, że pogubiłeś się w życiu, zaczynasz się bać albo słabnie twoja kondycja fizyczno-umysłowa, możesz znacząco wspomóc organizm, sięgając po zioła, kamienie szlachetne, jogę, uniwersalną energię, wypoczynek na łonie przyrody. Kontakt z naturą jest twoim balsamem na wszystko. Dlatego latem stąpaj boso po ziemi, kąp się w promieniach słońca, wsłuchuj w śpiew ptaków, bo to przynosi lepszy efekt niż połknięcie tabletek na uspokojenie.

Spektrum ZIEMI to czas przecierania szlaków do prastarej wiedzy i wdrażania niekonwencjonalnych metod uzdrawiania we wszystkich obszarach życia, począwszy od zdrowia, relacji, środowiska naturalnego, a skończywszy na ekonomii. Tutaj warto powrócić do metody harmonizowania dziewięciu kręgów pamięci Bolontiku.


Medycyna ZAJĄCA

Nagualem Caban jest ZAJĄC, który przynosi ludziom medycynę ofiarności. □ Pojęcie „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą piękna i współbrzmienia ze wszystkim”.


13-dniowe spektrum ZIEMI

»W obecnej sytuacji może brakować ci poczucia bezpieczeństwa i pewności siebie. W głębi duszy możesz czuć się wędrowcem bez stałego adresu, otoczony obcymi ludźmi, który nie wie, co zdarzy się jutro. Bądź ostrożny i powściągliwy w ocenie sytuacji, aby w tych warunkach nie narazić się na odrzucenie. Nie możesz działać gwałtownie ani uciekać się do gróźb lub przemocy. Pozostań wierny swoim wartościom, nie strać z oczu celu, a na pewno zajdziesz tam, dokąd zmierzasz. Dzięki temu odzyskasz poczucie bezpieczeństwa, którego tak bardzo pragniesz«.
(Więcej wskazówek w heksagramach 56, 60 i 27.)




PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom składam serdeczne podziękowanie za bezinteresowne Dary Serca, w tym □ Janowi z Jarocina □ Mirosławie z Warszawy. ☼ Niech Dobro wróci do Was zwielokrotnione. ☼ Każda Darowizna jest na bieżąco księgowana, a faktura przesłana na podany adres mailowy.


22.05.2021


» wyświetl same pytania

Twoje pytanie...
Imię i nazwisko:
E-mail:
Temat: *
Treść pytania: *
 

« poprzednie 8   
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 
41
   następne 8 »