Listy
Aktualności

« poprzednie 8   
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39
   następne 8 »

» wyświetl same pytania
Część 1
R.Grannon: Operacja-psychologiczna covid-19
● Metody łamania psychikiArtykuł powstał na podstawie wykładów amerykańskiego naukowca i psychologa Richarda Grannona „Stand Up for yourself”.

„Narracja Covid-19 to profesjonalna operacja psychologiczna zaprojektowana przez sztab psychiatrów i psychologów, mająca na celu całkowite zburzenie obecnej percepcji świata i stworzenie Nowego Ładu. Jest częścią Agendy 2030 realizowanej przez ONZ mającej na celu całkowite przemodelowanie życia i stosunków społecznych. Żeby to osiągnąć trzeba najpierw skłonić ludzi, żeby zgodzili się na wszystko. To, co się obecnie dzieje i techniki, które są stosowane, oparte są na schemacie osaczania ofiary przez psychopatę, tylko że w skali makro. Wszyscy jesteśmy ofiarami. Będziemy ofiarami jeszcze przez kilka lat, dlatego ważne jest, żeby wiedzieć, jakiej psychomanipulacji jesteśmy poddawani, a także jak się przed tym bronić. Teraz przedstawię techniki, które są stosowane. W kolejnym artykule remedium."


TECHNIKI STOSOWANE W OPERACJI COVID-19

1 ● Gaslightnining – ZABURZANIE PERCEPCJI rzeczywistości

Technika polega na wmawianiu ofiarom, że rzeczywistość, którą widzą, nie jest prawdą i że kwestie oczywiste wcale takimi nie są. Cechą naturalnej pandemii jest to, że ludzie najpierw obserwują pewne zjawiska, a potem zaczyna się mówić o nich w mediach. Tutaj było odwrotnie. Żyliśmy normalnie i gdyby nie powiedzieli w środkach masowego przekazu, że jest jakaś pandemia, to nikt by nawet tego nie zauważył. Przechodzilibyśmy jak dotychczas normalne sezonowe okresy przeziębień i uważali za normalne. Gaslightning doprowadził do tego, że znaczna część społeczeństwa zaczęła postrzegać choroby sezonowe dróg oddechowych jako śmiertelne zagrożenie. Gdyby ktoś rok temu powiedział lekarzom, że będą zamykać przychodnie, bo mogą do nich przyjść chorzy ludzie, to puknęliby się w głowę. Teraz jednak stało się to częścią nowej percepcji rzeczywistości i zaczyna być uważane za normalne. Zauważcie, że mnóstwo rzeczy, które jeszcze rok temu uważaliśmy za niemożliwe, stały się nową normalnością. Już nawet przestajemy kwestionować absurdy, które mnożą się z dnia na dzień.

2 ● WYMUSZANIE NARRACJI – Zdominowanie dialogu społecznego

Wymuszanie narracji polega na nieustannym bombardowaniu ofiary określonymi informacjami. Działa to na zasadzie kłamstwa, które powtórzone tysiąc razy staje się prawdą. Nawet ludzie, którzy na co dzień kierują się rozsądkiem, zaczynają wątpić w ten rozsądek i trzeźwą ocenę rzeczywistości. Zaczynają myśleć: może jednak jest ta pandemia?

3 ● PRZEPOWIADANIE przyszłości – Kreowanie wizji świetlanej przyszłości,

która nastąpi po pokonaniu wirusa… Ale jeszcze musimy chodzić w maskach, jeszcze musimy zostać w domu, jeszcze musimy się zaszczepić. TO JESZCZE TYLKO DWA TYGODNIE… – Zauważcie, że minął rok, od kiedy zostaliśmy zamknięci na dwa tygodnie i granica świetlanej przyszłości coraz bardziej się przesuwa. Wszystko, co dobre, ma zdarzyć się w przyszłości, która ciągle jest odsuwana w czasie i która tak naprawdę nigdy może nie nadejść. Ale tego wam wprost nie powiedzą.

4 ● OBWINIANIE OFIARY

Psychopaci nigdy nie przyznają, że to oni są winni doprowadzenia ofiar do sytuacji bez wyjścia. Nigdy nie przyznają, że to oni stworzyli sytuację, w której ofiary cierpią. Zamiast tego, będą wmawiać ofiarom, że to one są winne obecnego stanu rzeczy. Mówią: my chcieliśmy dobrze, ale to wasza wina, bo chcecie jeździć na urlopy, bo chcecie się ze sobą spotykać, bo chcecie obchodzić święta. My chcemy dobrze, ale to wasza wina, że się nie stosujecie. Prowadzi to do sytuacji, w której ofiara zaczyna postrzegać swojego oprawcę jako wybawcę z obecnego stanu rzeczy. Ofiara oczekuje, że oprawca znajdzie jakieś rozwiązanie. W ten sposób buduje się uległość.

5 ● IZOLACJA

Izolacja jest najlepszą metodą złamania psychiki. Izolację od lat stosuje się w więzieniach wobec najgroźniejszych przestępców i wśród więźniów jest ona uważana za najgorszą karę. Izolacja prowadzi do rozmontowania psychiki, zakwestionowania poczucia własnej wartości, utraty poczucia sensu życia. Ofiara pozbawiona kontaktów społecznych popada w apatię i z czasem zgodzi się na wszystko, by zmienić taki stan rzeczy.

6 ● ATAKOWANIE i OŚMIESZANIE osób, które kwestionują status quo

Mamy tutaj do czynienia z ośmieszaniem lekarzy i naukowców dowodzących bezsensu covidowej narracji. Osoby te posiadają mocne argumenty i dowody naukowe na to, że obecna pandemia nie ma naukowych podstaw. Żaden instytut na świecie nie wyizolował do tej pory koronawirusa. Na ulotkach testów PCR jest wprost napisane, że nie służą one do diagnozowania koronawirusa. Nie było prowadzonych żadnych badań, czy maseczki powstrzymują transmisję wirusa, nie były prowadzone też żadne badania bezpieczeństwa szczepionek przez niezależne instytuty naukowe. Faktem jest, że pandemia Covid-19 została wykreowana na podstawie testów nie służących do wykrywania koronawirusa. I wszystko inne, co się obecnie dzieje, jest tego pochodną. Ludzie z tytułami naukowymi, pionierzy w swoich dziedzinach są ośmieszani i nazywani foliarzami i teoretykami spiskowymi. Jeżeli psychopata chce zniszczyć twoją pozycję i poczucie własnej wartości, zaczyna wpływać na to, jak postrzegają ciebie inni. Jest zmasowana akcja pozbawienia autorytetu osób wywodzących się ze środowiska naukowego, kwestionujących covidową narrację. Przedstawianie ich jako zagrożenie, a w skrajnych przypadkach pozbawianie prawa do wykonywania zawodu, bez względu na wcześniejsze osiągnięcia.

7 ● ZMUSZANIE do WYCHWALANIA OPRAWCY i uznawania jego zasług

Podejmowanie prób zmuszenia społeczeństwa do przyznania, że to co się obecnie dzieje, to nie porażka a zasługa rządu i osób utrzymujących obecny stan rzeczy. Bo gdyby nie oni to byłoby dużo gorzej. Więc albo społeczeństwo uzna to za sukces, albo zostaną nałożone na nie sankcje, łącznie z permanentnym zamknięciem.

8 ● UTRZYMYWANIE PODWÓJNEJ narracji

Zamykamy – otwieramy – zamykamy – otwieramy – zamykamy.

Po pewnym czasie każda ofiara przyzwyczaja się do stanu rzeczy i zaczyna dostosowywać się do sytuacji. Celem podwójnej narracji jest zaburzenie tego procesu, a zaburzenie tego procesu prowadzi do rozkładu psychiki. Już, już zaczynasz się w tym wszystkim urządzać, a tu kolejna zmiana narracji, która wybija cię z rytmu, kiedy jesteś krok od stabilności. Powoduje to dezorientację, która ma prowadzić do całkowitego złamania oporu. Pomyślcie, oni będą to z nami robić jeszcze kilka lat. Bądźcie świadomi i przygotowani na to, co się będzie działo. Bądźcie świadomi, że to tylko manipulacja, która ma was złamać, żebyście zgodzili się na wszystko.

9 ● ODBIERANIE RADOŚCI życia

Konstruowanie takiej rzeczywistości, żeby życie nie dostarczało żadnej rozrywki i przyjemności. Zamykanie klubów fitness, restauracji, lasów, odwoływanie świąt i wydarzeń kulturalnych. Ta technika była już stosowana podczas drugiej wojny światowej, kiedy Żydom zabroniono uprawiać sportu, muzyki na żywo i chodzenia do parków. Ma to doprowadzić ofiary do poczucia braku sensu życia, depresji, samobójstw i apatii. Równolegle utrzymywana jest narracja, że jak ofiara będzie wypełniać polecenia psychopaty, będzie się stosować, będzie współpracować, to być może to wszystko zostanie jej zwrócone.

10 ● NARCYSTYCZNA FURIA – Nadreakcja na wszelkie objawy oporu.

Nadreakcja na wszelkie objawy oporu. Pośpiech. Wymuszanie. Wprowadzanie coraz to surowszych sankcji, kiedy nie wszystko idzie zgodnie z planem. To typowy objaw reakcji psychopaty wywołany utratą kontroli. Ma na celu zastraszenie jak największej ilości ofiar. Pamiętajcie, żeby nie ulegać strachowi. Jeśli widzicie wprowadzanie coraz większego ucisku to znaczy, że oni się boją. Boją się stracić kontrolę. Najlepszym rozwiązaniem jest stawienie biernego oporu.

11 ● Doprowadzenie ofiar do wyuczonej BEZSILNOŚCI

odbywa się przez brak reakcji na cierpienia ofiary. Ma to dać ofierze poczucie i przekonanie, że nieważne co zrobi to i tak nie ma znaczenia i tak niczego nie zmieni. Dobitnym przykładem zastosowania tej techniki było wprowadzenie lockdownu w dniu międzynarodowego Marszu o Wolność. Wielu ludzi ze środowisk stawiających opór zaczęło tracić nadzieję i już oficjalnie mówić, że to nie ma sensu. Oni chcą, żebyście tak właśnie myśleli. Celem tego jest wywołanie defensywnej apatii i niechęci do podejmowania jakichkolwiek działań.
TO JEST WOJNA O UMYSŁY. WOJNA ZE ŚWIADOMOŚCIĄ
.Ta wojna ma doprowadzić do całkowitej zależności ofiar od systemu władzy i sprawić, że ludzie będą postrzegać oprawców jako osoby, które mogą ich z tego wybawić. Ma ona doprowadzić do psychicznego uzależnienia od samej narracji i jej elementów towarzyszących – lockdowny, szczepienia, maski. Teraz chcą przejąć twoją świadomość, ale wkrótce sięgną po wszystko. I nie spoczną, dopóki nie zabiorą Ci wszystkiego. " [Źródło: Facebook]
21.04.2021Część 2:
Richard Grannon: Psychomanipulacja
● Jak się przed tym bronić?»Teraz największe znaczenie w uwolnieniu się od psychopatycznej narracji jest wyznaczenie sobie granic i określenie własnych wartości.

Richard Grannon proponuje:

1 ● Unikaj pasywnego odbioru informacji.

Codziennie jesteśmy bombardowani informacjami, które mają wywołać w nas emocjonalny sztorm, wygenerować poczucie gniewu i bezsilności oraz stan permanentnego stresu wynikającego z ciągłej zmiany narracji. Informacje, które do nas napływają, mają zmienić nasze zachowania i uczynić nas takimi, jak oni chcą. Jeśli myślisz, że jak jesteś świadomy i wiesz że to, co się dzieje, na Ciebie nie wpływa, to się mylisz. Człowiek wpatrzony w ekran telewizora lub smartfona przechodzi po jakimś czasie w stan quasi hipnozy. Przyjrzyj się osobom w swoim otoczeniu, jak wyglądają, kiedy oglądają telewizję lub przeglądają smartfon. Jaki mają wyraz twarzy? Nieobecny wzrok, opuszczona szczęka, zastygnięcie w jednej pozycji. Dzieje się tak dlatego, że po pewnym czasie oglądania telewizji lub czytania informacji fale mózgowe zwalniają i zaczyna się PROGRAMOWANIE podprogowe. Wbrew pozorom taki sam wpływ mają treści anycovidowe publikowane na facebooku. Zauważyłeś, że przeglądając takie treści, niepostrzeżenie mija ci kilka godzin, a po skończeniu masz uczucie jakbyś był zawieszony w czasie? Pomijając już podły nastrój, jaki towarzyszy ci po zmarnowaniu kilku godzin.

Co zatem robić?

■ Ogranicz czas, który przeznaczasz na absorbowanie przekazu medialnego. Wyznacz
sobie określony czas, który będziesz spędzać na oglądaniu telewizji lub na facebooku
i go nie przekraczaj.

■ Jeśli już chcesz coś oglądać lub czytać, rób to świadomie. Nie rób kilku innych rzeczy na raz, skoncentruj się na jednej kwestii. Równoczesne jedzenie, sprzątanie, oglądanie telewizji i przeglądanie facebooka stwarza idealne warunki do programowania podprogowego, dlatego że umysł nie jest w stanie skoncentrować się na jednej informacji i całą resztę napływających bodźców rejestruje podświadomie. Najlepiej byłoby odciąć się od tej narracji, ale wszyscy wiemy, że w dzisiejszym świecie się tak nie da, więc jeśli musisz już w niej uczestniczyć, rób to świadomie.

2 ● Używaj techniki „szarej skały”

Okaż im obojętność i rób swoje. Psychopaci karmią się naszymi reakcjami i naszą uwagą. Jeśli nie będziemy reagować, poszukają sobie innej ofiary. Nie będą mieli wyjścia. Odetnij się psychicznie i emocjonalnie od reakcji, jaką chcą wywołać. Cokolwiek chcieliby sprowokować – zachowuj cierpliwość i to ignoruj. Cokolwiek chcieliby ci narzucić – zachowaj cierpliwość i to ignoruj. Stosuj bierny opór. Kiedy społeczeństwo zastosuje bierny opór, oni stracą władzę. Jest nas za dużo. O wiele prościej jest złamać czynny opór niż opór bierny, polegający na zachowaniu cierpliwości i ignorowaniu absurdów.

3 ● Wyznacz granicę, której nie przekroczysz.

Psychopaci nakłaniają nas wszelkimi sposobami do pójścia na ustępstwa i tym samym przesuwają nasze granice coraz dalej i dalej. Najpierw daliście się zamknąć dla świętego spokoju, potem nosiliście maseczki dla świętego spokoju, teraz dajecie się szczepić dla świętego spokoju. Ile jeszcze jesteście w stanie poświęcić dla świętego spokoju? Za każdym razem, kiedy przesuwasz swoją granicę, tracisz szacunek do siebie. Zauważ, że za każdym razem, kiedy godzisz się na jakieś ustępstwo, coś w Tobie umiera, I o to im chodzi, żebyśmy stracili całkowicie szacunek do samych siebie, żebyśmy czuli się bezwartościowi. Zapamiętaj jedną zasadę :

Z tyranem się nie negocjuje.

Tyran chce wszystkiego i sięgnie po wszystko. Ugłaskać tyrana ustępstwami można tylko na jakiś czas, po czym tyran i tak sięgnie po więcej. Wyznacz swoje granice i ani kroku w tył. Tylko tak zachowasz swoją integralność, poczucie własnej wartości i człowieczeństwo.

4 ● Poszukaj sobie celu, który będziesz realizować.

Który będzie cię inspirował i motywował do życia. Nie czekaj aż to się skończy. Takie czekanie prowadzi do apatii, utraty chęci do życia i wyuczonej nieudolności. Oni chcą, żebyśmy czekali, oni chcą żebyśmy utracili zdolność kierowania swoim życiem, bo wtedy będziemy całkowicie od nich zależni. Jeśli chcesz żyć w lepszej rzeczywistości, to sobie ją stwórz, nikt za Ciebie tego nie zrobi. Musimy jako ludzie przejąć kontrolę nad naszym życiem i nie pozwolić innym podejmować decyzji za nas. Jeśli nie wybierasz i nie podejmujesz decyzji, to ktoś zrobi to za Ciebie i zapewniam Cię, że nie będzie to dla Twojego dobra. To my musimy być zmianą, którą chcemy zobaczyć w świecie. Żeby to zrealizować, musimy dorosnąć. WOLNOŚĆ to odpowiedzialność. Społeczeństwo ludzi zachowujących się jak dzieci we mgle nigdy nie będzie wolne. Dopóki oczekujesz, że ktoś powie Ci, co jest dla Ciebie najlepsze i jeszcze pokaże, jak to zrealizować, to niczego nie zmienisz. Dopóki nie wiesz, czego chcesz, inni będą decydować za Ciebie.

5 ● Określ się.

Zadaj sobie pytania: Jak ma wyglądać moje życie? Czego tak naprawdę chcę? Jakie są moje wartości, które chcę realizować? – Ustal swoją filozofię życia. Jeśli tego nie zrobisz, będziesz tylko dryfował i robił to, co robią inni. Jeśli obecnie masz depresję, to znaczy, że nie podejmujesz własnych decyzji i że inni decydują za Ciebie. Depresja nie jest chorobą, lecz sygnałem, że coś w życiu nie funkcjonuje i zamiast łykać psychotropy, należałoby się zastanowić co.

6 ● Zaufaj swojej intuicji.

Jeśli wydaje Ci się, że coś jest nie tak, to tak właśnie jest. Jeśli intuicja ostrzega Cię, żebyś czegoś nie robił, to tego nie rób i po prostu odejdź. Nie racjonalizuj. Zaufaj swoim uczuciom i emocjom. One są potężnym narzędziem ochrony w świecie, w którym trudno jest polegać na umyśle. Jeśli masz do czynienia z sytuacją wywołującą dyskomfort, zapytaj siebie” co naprawdę czujesz i co ma ci to zasygnalizować.

7 ● Trenuj asertywność.

Kiedy ktoś zmusza cię do robienia czegoś, co wywołuje dyskomfort, po prostu tego nie rób. Znajdź sposób, żeby uprzejmie odmówić. Ktoś namawia Cię do szczepienia? – Powiedz dziękuję, że o mnie myślisz, ale nie skorzystam. Nie wdawaj się w dyskusję. Jeśli nie będziesz zainteresowany udziałem w dyskusji, manipulant odpuści.

8 ● Unikaj postawy : „A co ja mogę zrobić? To i tak niczego nie zmieni.”

Oni chcą, żebyś tak myślał. To jest trik, który działa jak zaklęcie, ale to zaklęcie łatwo można złamać. Ty decydujesz. Możesz odzyskać swoją świadomość i władzę nad swoim życiem. Wyobraź sobie, w jakim świecie chciałbyś żyć i go sobie stwórz. Użyj wyobraźni i kreacji. Wyjdź ze strefy komfortu. Pokonaj swoje ograniczenia i się w końcu odważ. To nie siły zewnętrzne kontrolują twoje życie. To ty pozwalasz im się kontrolować. Jeśli brak Ci odwagi i kręgosłupa to jesteś tylko pożytecznym idiotą, który wcześniej czy później zacznie wykonywać rozkazy Systemu, nawet jeśli się z nimi nie zgadza.

9 ● Zaufaj sobie.

Naucz się szukać informacji i je interpretować. Myśl samodzielnie. Wyznacz granice. Odzyskaj swoją siłę i pewność. Bądź gotowy podjąć ryzyko. Życie to ryzyko. Historia nie jest jeszcze napisana i nic nie jest przesądzone. Historia pisana jest TERAZ.«


21.04.2021PRAWDA nie chce czekać
● „Święte krowy” w Polsce
● 2021 rokiem Lema – „Widziałem przyszłość”Fala Białego ZWIERCIADŁA jest drugą falą w niebieskim zamku transformacji, której funkcją jest demaskowanie zakłamania i torowanie drogi do źródeł Prawdy. Przed nami czas rewolucyjnych przemian, a być może także wstrząsów. Tematy, które wybrzmiały w Fali Chicchan, teraz trafią pod lupę Etznab. Trzeba być przygotowanym na każdą okoliczność, aby móc zaadoptować się do nieuchronnych zdarzeń. Tym, co zdominowało przestrzeń w poprzedniej fali, była problematyka zawirowań wokół pandemii i szczepień oraz brak rzetelnego przekazu na temat skutków ubocznych, nie mówiąc o manipulowaniu statystykami czy zastraszaniu lekarzy próbujących leczyć pacjentów zgodnie ze stanem ich wiedzy medycznej.

W medycynie koronawirusy znane są od kilkudziesięciu lat, wiadomo, że szybko mutują, ale są łatwe do wyleczenia, jeśli terapię podejmie się we wczesnym stadium. Choroby nie wolno lekceważyć! Większość ludzi przechodzi covid niemal bezobjawowo lub łagodnie, a tych z cięższymi dolegliwościami można leczyć poprzez zastosowanie dostępnych na rynku leków. Problem w tym, że leki te są tanie, wiec lobbyści koncernów farmaceutycznych przy WHO podważają ich skuteczność i preferują masowe eksperymenty szczepionkowe, nie ponosząc żadnej odpowiedzialności. To tłumaczy, dlaczego dyskryminuje się lekarzy sięgających po znane od lat specyfiki jak amantadyna. Przykładem jest m.in. dr Włodzimierz Bodnar.


Nasuwa się pytanie, czy nasi decydenci wystawili Polaków jako „króliki doświadczalne” do masowych testów w interesie producentów szczepionek? Jak to możliwe, że w sytuacji, gdy amerykańska FDA wstrzymuje szczepienia preparatem Johnson & Johnson, polski minister zdrowia nadal go rekomenduje i ogłasza, że zostaną nim zaszczepione osoby, które nie mogą samodzielnie dotrzeć do punktów szczepień. Podobnie było z Astrą Zenecą - w sytuacji gdy z uwagi na powiklania wiele krajów unijnych przejściowo wstrzymało szczepienia, u nas zaczęto nim szczepić nauczycieli. Czy to przypadek, że w ub. roku po szczycie w Davos premier Morawiecki dumnie oświadczył, że firma Astra Zeneca zainwestuje w Polsce 1,5 miliarda złotych? Nie zdradził jednak, co obiecał w zamian.

W październiku 2020 w wywiadzie dla Superexpresu prof. Gut, wirusolog, powiedział:


Miesiąc później b. już szef Sanepidu zapytany przez dziennikarzy, jak przełamać niechęć Polaków do szczepień, odpowiedział, że wystarczy ludzi odpowiednio nastraszyć, a sami będą prosić się o zaszczepienie. Tak też się stało. Gdy okazało się, że zaszczepieni nadal zarażają się koronawirusem, „wymyślono” mutację brytyjską jako „sprawcę”, w zanadrzu jest jeszcze wariant brazylijski i płd-afrykański, następne będą chyba już tylko lokalne. W swoim czasie była u nas mowa o wariancie podlaskim.

Wielu polskich i zagranicznych lekarzy i specjalistów, genetyków, epidemiologów, wirusologów ostrzegało przed negatywnymi dla układu immunologicznego skutkami szczepień, które mogą ukazać się w późniejszym czasie, a nawet w kolejnych pokoleniach.


I co się okazało - w szpitalach dziecięcych zaczęły zapełniać się oddziały covidowe, u 2 noworodków wykryto koronawirusa. W marcu firma Moderna jako pierwsza rozpoczęła testowanie szczepionek na dzieciach w grupie wiekowej od 6 miesięcy do 2 lat oraz od 2 do 12 lat, a firma Pfizer w grupie powyżej 12 lat. Oba koncerny planują udostępnienie tych szczepionek jeszcze w 2021 roku.

Z ostatniej chwili:
Po zniesieniu lockdownu w dwóch dzielnicach Londynu pojawiły się ogniska południowoafrykańskiego szczepu koronawirusa SARS-CoV-2, który jest o wiele groźniejszy od brytyjskiego. □ Hiszpania ogłosiła czwartą falę pandemii. □ Dania jako pierwszy kraj unijny oficjalnie zrezygnowała ze szczepionek koncernu Astra Zeneca. □ KE Po wygaśnięciu kontraktów zamierza wycofać się z zakupu szczepionek wektorowych Astra Zeneki i Johnson & Johnson na rzecz szczepionek genetycznych Moderny i Pfizera.


● Tak się złożyło, że z okazji setnej rocznicy urodzin Stanisława Lema, ojca polskiej fantastyki naukowej, pod koniec ub. roku uchwałą Sejmu rok 2021 został ogłoszony „Rokiem Lema – Widziałem przyszłość”. Dziś, w obliczu zachodzących zmian, sam sobie odpowiedz, czy Lem to tylko pisarz SF, czy raczej wizjoner lub prorok...


14.04.2021
Spektrum ETZNAB
● Kiny z literą „C”
● Oczyszczanie ciała i miejscaOd 14 kwietnia Fala ZWIERCIADŁA biegnie w centralnej kolumnie Tzolkin, symbolizującej „konstrukcję nośną świata” albo mówiąc inaczej „kręgosłup moralny ludzkości” (litera „C” obok kinów), i kończy swój bieg w tzw. „pępku Tzolkin”, którym dokonuje się wymiana informacji z wyższych poziomów świadomości ze światem ludzi.

□ To, co się wydarzy w tych dniach pokaże nam, jaki jest aktualny poziom uświadomienia ludzi oraz które środowiska dbają o swobodny przepływ informacji, a które go zaburzają.

Stąd naszym zadaniem jest wzmacnianie tej konstrukcji, bo jeśli się załamie, to z uwagi na prawo współodpowiedzialności wszyscy poniesiemy konsekwencje i staniemy się „moralnymi bankrutami”. Zadbajmy zatem o to, aby Wyższa Prawda przedostała się do świadomości ludzi, nie zapominając o regularnym oczyszczaniu swojego pola ze starych programów, jak również aury miejsca, w którym mieszkamy i pracujemy.

Dlatego w trosce o dobrą kondycję fizyczno-umysłową warto praktykować jogę oddechową „usta–usta” (wdech i wydech ustami), która ma moc najwyższej ochrony, dystansuje do dramatów życia, tonuje emocje, otwiera serce na miłość, oczyszcza płuca i skórę. Warto też sięgnąć do metody Bolontiku, harmonizującej dziewięć kręgów pamięci, jak również wspierać się energią białej szałwii, esencją fiołkową, zapachem zielonej mięty i cytryny. □ W kulturze Majów dni z kinami środkowej kolumny Tzolkin były dniami świątecznymi; odprawiano w nich rytuały, tańczono, wznoszono modlitwy.


Indywidualna praca z energią fali

11.04. ● Bądź sobą – 1 Zwierciadło.
12.04. ● Zrób pierwszy krok ku zgodzie – 2 Wicher.
13.04. ● Szukaj tego, co łączy ludzi – 3 Słońce.
14.04. ● Współczuj, ale nie „matkuj” – 4 Smok C.
15.04. ● Otwórz się na szczera rozmowę – 5 Wiatr G.
16.04. ● Nie słuchaj, co mówią inni – 6 Noc C.
17.04. ● Uwierz w siebie – 7 Ziarno C.
18.04. ● Wsłuchując się w szept ciała i zrób remanent w polu myśli – 8 Wąż C.
19.04. ● Nie lękaj się prawdy – 9 Łącznik C.
20.04. ● Zakończ stare sprawy – 10 Ręka C.
21.04. ● Szukaj tego, co cię łączy z ludźmi – 11 Gwiazda C.
22.04. ● Słuchaj rad, ale kieruj się własną prawdą – 12 Księżyc C, pępek Tzolkin.
23.04. ● Nie toleruj fałszu dla świętego spokoju – 13 Pies C, pępek Tzolkin.

14.04.2021
ETZNAB – Fala ZWIERCIADŁA
● Jesteś czymś więcej niż „rolą”, którą grasz
● Moc rozróżniania11–23 kwietnia 2021

Fala Białego ZWIERCIADŁA wprowadziła nas w spektrum uniwersalnej prawdy i demaskowania samozakłamania. Tu liczy się prawdomówność, autentyczność, zdolność wybaczenia sobie i innym, a problematyką jest fałsz, dwulicowość, osądzanie ludzi, zaklinanie rzeczywistości. □ „Etznab odzwierciedla to, co jest, czyli prawdę chwili. Teraz możesz przyjrzeć się z bliska wszystkim dysonansom, które chcą cię oddalić od twojej boskości” /Wyrocznia Majów.

Wyobraź sobie, że znalazłeś się w metaforycznej „sali luster”, w której widzisz siebie w różnorodnych odsłonach i maskach. Tu nie istnieją pojęcia właściwy i niewłaściwy ani dobry i zły, lecz odzwierciedla się to, co jest. Na progu „sali luster” dostałeś do ręki niewidzialny „miecz prawdy” i „rytualny nóż” uwalniający cię z pęt zakłamania. W każdej chwili możesz ich użyć i jednym zdecydowanym ruchem odciąć się od iluzorycznych stref, a wtedy zadymione lustro twoich złudzeń przekształci się w klarowne okno na wolność. Jednak prawdziwa wolność zawsze idzie w parze z aktem przebaczenia, uwalniającym cię od złudzeń przyczyny i skutku oraz tego, co wydaje ci się niedoskonałe i wadliwe. Im szybciej zareagujesz na dysharmonijne odczucia i niekomfortowe sytuacje, tym prędzej osiągniesz spokój i poczucie równowagi. Zrozumienie i zaakceptowanie tak pojmowanych odbić lustrzanych jest „magiczną pigułką” na uwalnianie się od kompleksów, huśtawek nastrojów, hipokryzji.

Fala ZWIERCIADŁA zaakcentuje nie tylko twoje błędy myślowe i zbłądzenie, ale też zalety i postępy. Jednak tam, gdzie jest światło, jest też cień. Nie dziwi więc, że wielu ludzi ma tendencję do widzenia świata w kolorach bieli albo czerni. Ten aspekt cienia może wywołać reakcję łańcuchową, prowadzącą do chorobliwego wartościowania ludzi i zdarzeń. Osoby te dość łatwo dają się wciągnąć w konflikty i wojny na słowa. – Dlatego jeśli się zreflektujesz, że podczas wymiany spostrzeżeń zaczynasz dyskutować z coraz większą zaciekłością albo że zagęszcza się atmosfera, weź kilka głębokich oddechów i prześlij swoim adwersarzom energię miłości na serce i czoło. Wiedz, że najbardziej ograniczającym cię złudzeniem jest wiara, że tylko twój punkt widzenia jest właściwy.

Przez 13 dni ETZNAB będzie uczyć nas rozróżniania granic między subiektywną ułudą i obiektywną prawdą. Trzeba zatem uważać, aby nie przeciągnąć struny...


Medycyna KOBRY

Nagualem Etznab jest KOBRA, przynosząca ludziom medycynę samooczyszczania.MASKI i ROLE

Być może z powodu nadmiernej troski o wizerunek, dobrą reputację albo potencjalne korzyści skrywasz się za różnorodnymi maskami i rolami, by zatuszować swoje faktyczne intencje i poglądy. Czas, abyś sobie uświadomił, że jesteś czymś więcej niż „rolą”, którą grasz. Wiedz, że prowadząc podwójną grę, brniesz w zakłamanie i odgradzasz się od swojej prawdziwej natury. To sprawia, że wchodzisz w położenie, w którym świadomie lub nieświadomie wykorzystujesz swoje uczucia i emocje, aby zamanifestować pozorną serdeczność, dobroć, pokorę i ukryć swój gniew, nieszczerość, obojętność. To, czy twoje spostrzeżenia ukażą się w krzywym zwierciadle, czy w klarownej tafli lustra, będzie zależeć od twojej gotowości do poznania obiektywnej prawdy o sobie.
PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom przesyłam serdeczne podziękowanie za bezinteresowne Dary Serca i wspieranie mnie w pracy nad podtrzymywaniem wiedzy o prawach Czasu, w tym □ Agnieszce ze Świdnika □ Mirosławie z Warszawy. ☼ Niech Dobro wróci do Was zwielokrotnione. ☼ In lak’ech.


12.04.2021


DZIESIĄTY miesiąc PSA
● Przed spełnieniemOkres: 4 kwietnia – 1 maja 2021

W dziesiątym, planetarnym miesiącu powracają kluczowe tematy, przyciągnięte do zbiorowego pola świadomości w pierwszym miesiącu. Tu następuje przesilenie w schemacie myślenia ludzi. To, co dojrzało do sfinalizowania, zaczyna nabierać formy i przesądzi o powodzeniu lub klęsce programu roku Niebieskiego Biegunowego Wichru/2 Cauac, 2020/21.

Dlatego zamiast narzekać, że jest źle i szukać winnych na zewnątrz, każdy człowiek, grupy, środowiska, społeczności powinni skupić się na uporządkowaniu tego, co podgrzewa konflikty i dzieli ludzi.

Jeśli chcemy doprowadzić do załamania się starego systemu, to nie dostarczajmy mu energetycznego paliwa. Paliwem są nasze gniewne myśli, kipiące emocje, obraźliwe słowa, pomówienia, oszczerstwa.

Energią nośną miesiąca jest 7 Chuen P, Niebieska Rezonansowa MAŁPA w portalu na Fali Węża. To oznacza, że teraz ważna jest elastyczność myślenia, pogoda ducha, czujność, odwaga, a poważną problematyką – naiwność, nieszczerość, próby zastraszenia, szyderstwa, brawura.
„W tym miesiącu nie raz możemy mieć wrażenie, że nic nie jest na swoim miejscu. W takich momentach należy uważnie przyjrzeć się sprawom i nie popadać w przesadny pesymizm. To pozwoli nam dostrzec, że są realne szanse wyjścia z trudnej sytuacji. Tam, gdzie panuje nieład, każda drobna zmiana prowadzi ku lepszemu. Trzeba zachować nadzwyczajną ostrożność i rozwagę do samego końca. W przeciwnym razie lekkomyślność, brawura, zbędne ryzyko sprawią, że wszystko pójdzie na marne i będzie bardzo trudno otrząsnąć się z tego i pozbierać”.
(Heks. miesiąca 64 – „Przed Spełnieniem /Za I Cing, Pu R’Tsy Yang i M.Piasecka)


9.04.2021CHICCHAN – Fala Czerwonego WĘŻA
● Strefa korekty
● Matka - symbol kosmicznej Jedności29 marca – 10 kwietnia 2021

Fala CHICCHAN (czyt. czikczen) z uwagi na obecność 10 dni z portalami (litera P obok kinu) jest energetycznym spektrum o zwielokrotnionej sile oddziaływania na pole zmysłów, zdrowie i witalność człowieka. □ Warto przypomnieć, że portal to dzień pod szczególnym nadzorem i strefa odgórnej korekty – tam, gdzie jest nierównowaga, coś zaczyna się synchronizować z pomocą uniwersalnej energii. Negatywne odczucia w dniu z portalem pokazują ci twoją polaryzację i wytyczają optymalną drogę powrotu do Siebie.

W Fali WĘŻA główną tematyką jest zdrowie, witalność, troska o ciało biologiczne, wola życia, szacunek dla godności i inności każdego człowieka, jak rownież prokreacja, seksualność, zmysłowość i przełamywanie tematów tabu. Natomiat poważną problematyką jest lekceważenie praw człowieka, zawiść, nietolerancja, pomówienia, intrygi, żądza odwetu. WĄŻ jako mistrz sztuki przetrwania – z jednej strony kusi, zastawia pułapki, zwodzi, a z drugiej – budzi instynkt, daje znaki ostrzegawcze, uczy szybkiej reakcji. Ten, kto rozpozna i uszanuje cielesną egzystencję jako splot inności i przeciwieństw, będzie zdolny je pogodzić i zharmonizować.

Na poziomie jednostki najbardziej szkodliwą „substancją” jest egocentryzm i zawiść, w polu grupowym – walka o dominację, w przestrzeni zbiorowej – system „pan-niewolnik”, na planie światowym – globalizacja, terror ideologiczny, iluzorczna poprawność, zastraszenie.

W spektrum Fali WĘŻA odzwierciedla się wierna kopia indywidualnego planu uzdrowienia człowieka, jak również baza wyjściowa dla jego motywacji, instynktów i życzeń. CHICCHAN, odpowiadając za edukację od podstaw, przywołuje do naszego pola świadomości fraktal niemowlęctwa, kiedy doświadczaliśmy stanu wszechjedności, a duchowa więź z matką* była przedłużeniem doznania kosmicznej Jedności. We wczesnym dzieciństwie zaczęliśmy nieświadomie wyczuwać, że my i nasze środowisko nie jesteśmy jednością, jednak nie dostrzegaliśmy jeszcze żadnych granic ani nie odczuwaliśmy wyobcowania. Jednak wraz z wiekiem coraz bardziej zatracała się pierwotna pamięć, aż w końcu zanikła. Dlatego naszym zadaniem jako ludzi dorosłych jest uznać i zaakceptować w swojej głębi odwieczną prawdę, że choć nasza cielesna forma egzystencji bazuje na odgraniczeniu i indywidualizacji, to nadal stanowimy Jedność. Dopóki żyjemy w ciele z krwi i kości, nie jesteśmy w stanie jej odczuć.
* Czy teraz rozumiesz, dlaczego słowo matka tak bardzo drażni „największych paranoików tego świata” – tych z gigantyczną fortuną, i robią oni wszystko, by zastąpić je terminem „rodzic 1” lub „rodzic 2”. W niektórych krajach zdołali już "kupić" ustawy i dziś dzieci nie rodzi ani matka, ani kobieta, lecz rodzic.


Energia SALAMANDRY

Duchowym pomocnikiem WĘŻA jest SALAMANDRA, przynosząca ludziom medycynę przebaczenia i przemian. □ Pojęcie „medycyna” oznacza tu „wszystko, co pomaga ci iść drogą piękna i współbrzmienia ze wszystkim”.
13-dniowe spektrum fali

Impulsy wychodzące z poziomu tej fali będą motywować cię do przetransformowania negatywnych wzorców emocjonalno-mentalnych, wyżłobionych przez twoje wcześniejsze doświadczenia.

29.03.2021Eb – Fala CZŁOWIEKA
● Mądrość życiowa i Dezinformacja
● Uważaj, co przyjmujesz do siebie
● BUNT francuskich lekarzyOkres: 16 –28.03.2021

Fala CZŁOWIEKA otworzyła przed nami przestrzeń wiedzy i mądrości życiowej ludzkości, gdzie w centrum uwagi jest człowiek. Jednak większość ludzi zamiast sięgnąć do skarbnicy wiedzy i bogactwa doświadczeń gromadzonych na przestrzeni dziejów, coraz bardziej zatapia się w wirtualnej rzeczywistości i goniąc za sensacją, traci kontakt z realnym światem i swoją naturalną tożsamością. Dlatego w tej fali liczy się autentyczność, odwaga do bycia prawdziwym sobą, godność osobista, respektowanie prawa wolności wyboru, a problematyką jest pycha, obłuda, ślepe naśladownictwo, uprzedmiotowienie człowieka, podatność na manipulacje. W tym spektrum bardzo mocno akcentuje się prawo rezonansów – „podobne przyciąga podobne”.

Nie dziwi więc, że w Fali CZŁOWIEKA cyklicznie powraca pytanie o sens życia. Szukając odpowiedzi, najpierw powinniśmy rozpoznać mechanizmy wpływające na proces naszego myślenie, postawy, zachowanie i decyzje. Tym, co daje nam przewagę nad innymi, jest poczucie własnej wartości i świadomość celu. Ci zaś, którym brakuje stabilnego punktu oparcia i wizji celu, są narażeni na manipulacje i niebezpieczeństwo ucieczki w światy pozorów.

Warto przypomnieć, że na kole awatara archetyp EB reprezentuje poziom świadomości zbiorowej, w której odzwierciedla się wpływ myślenia jednostki na myślenie zbiorowości i wpływ zbiorowości na myślenie jednostki. Jest to obieg wzajemny, sprzężony. Tu mieści się także przestrzeń sugestii, manipulacji (dot. jednostki), socjotechniki (dot. mas), programów podprogowych „przemycanych” do podświadomości za pośrednictwem mediów, spotów, reklam, korporacyjnych środków represji itp. □ Dlatego uważaj, jakie sygnały wysyłasz do otoczenia i co przyjmujesz do siebie. Wielkie zmiany zaczynają się zawsze od jednostki.

W tej fali dokona się podsumowanie naszych kolektywnych i zbiorowych działań w pierwszych trzech falach białego zamku Czasu – fali Wędrowca (tematy wolności), Łącznika (uwolnienie od lęków) i Wichru (uporządkowanie relacji). Już dziś można powiedzieć, że ludzie dali się zniewolić pandemią, zastraszyć widmem śmierci, ogłupić medialnej dezinformacji i bezrefleksyjnie poddać eksperymentom szczepionkowym. Jaki będzie ostateczny bilans, zobaczymy pod koniec Fali Człowieka.


Medycyna PSZCZOŁY

Nagualem Eb jest PSZCZOŁA, przynosząca ludziom medycynę uwolnienia. □ Pojęcie „medycyna” oznacza tu „wszystko, co pomaga ci iść drogą piękna i współbrzmienia ze wszystkim”.SYTUACJA na starcie fali

„Choć wydaje się, że nic nie jest na swoim miejscu, trzeba dokładnie przyglądać się sprawom i nie popadać w przesadny pesymizm. Tylko tak można dostrzec szansę wyjścia z trudnej sytuacji. Gdy w życiu zapanuje nieład, to każda zmiana prowadzi ku lepszemu. Trzeba powoli poukładać sprawy, zachowując nadzwyczajną ostrożność. (Heks. 64 – „Przed Spełnieniem /Za Pu R’Tsy Yang, I Cing).


● DOBRY przykład popłynął z Francji na początku roku:
Francuscy lekarze z pierwszej linii frontu zawiązali niezależny od władz komitet naukowy i zaprotestowali przeciwko zabranianiu im swobody leczenia jaki nakazuje wiedza i doświadczenie medyczne. Za stosowanie lekarstw skutecznych na covid-19 grozi im utrata prawa do wykonywania zawodu. Zamiast leczyć rząd zaleca wzywać pogotowie i wysyłać pacjentów na reanimację. To pokazuje, w jak wielkim stopniu wszystkie rządy i politycy są marionetkami w rękach globalnych graczy. (Za Piotr Witt, radio Wnet: www.youtube.com/watch?v=PwzZ9CQMP54)

● Unijna polityka WYKLUCZEŃ: Ludzie śpią, a tymczasem – 17 marca (kin 2 Wędrowiec P – wyzwanie: stop zniewoleniu i manipulacjom; portal podkreśla rangę kinu!) – KE zakończyła prace nad elektronicznymi certyfikatami odporności, nazywanymi zielonymi paszportami. Po ich wprowadzeniu ludzie niezaszczepieni nie będą mieli prawa wstępu nigdzie, nawet do przychodni lekarskiej. Czy to jest dobrowolność szczepień, czy szantaż? A co będzie z osobami nie mogącymi się zaczepić przeciw covid-19 z przyczyn zdrowotnych? Czy stworzy się dla nich getta?... Masowe testy nad szczepionkami zakończą się dopiero w 2023 r. Skąd zatem taki pośpiech?... □ Następnym krokiem będą zapewne mikrochipy z kompleksową danych osoby, umieszczane w formie mikrotatuażu /znaku kwantowego, o czym w 2020 r. informował już Bill Gates, współtwórca Agendy 2020 ONZ.
PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom przesyłam serdeczne podziękowanie za bezinteresowne Dary Serca i wspieranie mnie w pracy nad podtrzymywaniem wiedzy o prawach Czasu, w tym □ Sylwii z Warszawy □ Agnieszce ze Świdnika. ☼ Niech Dobro wróci do Was zwielokrotnione. ☼ In lak’ech. ☼ Każda Darowizna jest na bieżąco księgowana.


17.03.2021


» wyświetl same pytania

Twoje pytanie...
Imię i nazwisko:
E-mail:
Temat: *
Treść pytania: *
 

« poprzednie 8   
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39
   następne 8 »