Listy
Aktualności

« poprzednie 8   
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39
   następne 8 »

» wyświetl same pytania
ÓSMY miesiąc SOKOŁA
● Próba sił7 lutego – 6 marca 2022

W ÓSMYM miesiącu rozpoczyna się scalanie wcześniejszych etapów działań i harmonizowanie toczących się procesów. Tu program roku Elektrycznego ZIARNA (2021/22) wstępuje w fazę urzeczywistnienia, ale nic nie jest z góry przesądzone. Powodzenie planu zależy od stopnia zaangażowania ludzi. Nigdy nie wiadomo, kto wybierze konflikt, a kto podejmie pokojowy dialog.

Teraz wszystko należy ponownie wziąć pod lupę celem wychwycenia potencjalnych ognisk zapalnych, np. w relacjach partnerskich, kręgach rodzinnych, ruchach społecznych, trendach światowych. To, co mętne, niejasne, zakłóca jasność widzenia, powinno być odesłane do poprawki.

ÓSMY odcinek roku można przyrównać do układania planetarnych puzzli lub straży pożarnej postawionej w stan najwyższego pogotowia. Trzeba więc uważać, bo siła sprawcza „8” działa jak miecz obosieczny, dlatego w jednej chwili można coś naprawić albo zniszczyć!
►Siłą nośną galaktycznego odcinka roku jest 4 Ahau, Żółte Samoistne Słońce (energia przewodnia czwartego zamku uświadomienia). Dlatego w tym miesiącu tak ważna jest świadomość celu i zdolność samostanowienia, natomiast kluczową problematyka jest bierność, tchórzliwość, chowanie głowy w piasek, zaślepienie.


7.02.2022„KONWÓJ WOLNOŚCI”


Tym razem potężny impuls wolności popłynął z Kanady. W styczniu kierowcy tirów rozpoczęli blokadę Ottawy na znak protestu przeciwko przymusowi szczepień (ale nie szczepieniom!), nakazowi noszenie maseczek w kabinach, zaostrzaniu restrykcji wobec niezaszczepionych, pogwałceniu Karty Praw i Wolności Człowieka oraz wszelkim decyzjom premiera Trudeau, które doprowadziły do bankructwa wiele rodzin. Blokadę zainicjował „gwiaździsty najezd” na stolicę z kilku prowincji i wspólny wiec pod budynkiem parlamentu 29 stycznia, przy mrozie minus 20 stopni.

Mimo iż w Kanadzie 90 procent kierowców tirów jest zaszczepiona, zaprotestowali oni w akcie solidarności z niezaszczepionymi kolegami i obywatelami. Do protestu przyłączyli się farmerzy, Indianie i większość Kanadyjczyków, przy czym 77 procent społeczeństwa przyjęła już dwie dawki. Ludzie w oddolnej inicjatywie uruchomili internetową zbiórkę pieniędzy na pokrycie kosztów paliwa, jedzenia, zakwaterowania protestujących i wsparcia dla ich rodzin. W ciągu kilku dni zgromadzono 10 mln dolarów. Protest poparł m.in. Elon Musk, który przelał na konto 40 tysięcy dolarów. Dzięki protestowi ludzie w końcu w końcu zobaczylii, jak wielu ich jest i jakimi kłamstwami karmią ich media. Stąd tak wielka euforia i nadzieja...

3 lutego burmistrz Ottawy wezwał firmy holownicze do usunięcia konwoju ze stolicy. W odpowiedzi usłyszał, że nie mogą tego zrobić z powodu kwarantanny covidowej. Także policja sympatyzuje z mieszkańcami.

W Europie, 12 lutego na znak solidarności mają ruszyć lokalne „Konwoje Wolności” na stolice krajów, a 14 lutego wspólny „Konwój Wolności” na Brukselę. Trudno przewidzieć, jaki będzie finał. Wiadomo, że służby spróbują je zatrzymać... Czy ludziom wystarczy odwagi i determinacji?... Bo jeśli nie teraz, to chyba już nigdy…


► Czwartek, 3.02, Ottawa - widok z drona: www.youtube.com/watch?v=La7qYga8ZQA/


.CABAN – Fala Czerwonej ZIEMI
● Siła nawigacji
● Czas zejść z obłoków na ziemięOkres: 4 – 16 lutego 2022

Fala Czerwonej ZIEMI otwiera przed nami przestrzeń współpracy i łączenia sił. Teraz liczy się duch jedności, poczucie więzi, oddolne działania dla dobra ogółu i współodpowiedzialność za to, co się wokół dzieje. Tym, co nas najbardziej osłabia i wspiera reżimowy System, jest pasywność, zbyt subiektywne podejście do spraw, nadinterpretacja informacji, wyciąganie pochopnych wniosków, izolowanie się od ludzi, ucieczka w światy ułudy. Nastał czas na zejście z obłoków na ziemię, zrzucenie woalu zapomnienia i dokonanie dogłębnej korekty w sferze swoich przekonań, motywacji i podejścia do obecnej problematyki życia.
► Mamy dwie możliwości:
□ albo wybierzemy ścieżkę wolności, życia w prawdzie i pokojowego współistnienia,
□ albo ścieżkę zniewolenia, lęku, przemocy, podziału na lepszych i gorszych.

Jeśli pójdziemy drogą życzliwości i współpracy, wprowadzimy do przyszłości harmonię. Jeśli podążymy drogą nienawiści, konfliktów, agresji, zakotwiczymy się w hologramie cierpienia i ponurych scenariuszy przyszłości.

Stąd tak ważne jest mocne uziemienie na gruncie teraźniejszości, znalezienie stałego punktu odniesienia i koncentracja na tym, co nas łączy. A tym, co nas dzieli, zajmiemy się po zwcięstwie, zasiadając do wspólnych rozmów.

Impulsy wychodzące z poziomu Fali ZIEMI będą nas naprowadzać na ludzi o podobnych zapatrywaniach i celu. W tym miejscu zastanów się, jak dalece polegasz na tym, co mówią powszechne autorytety, usłyszysz w mediach lub przeczytasz w internecie?

Bądźmy też świadomi, że gdy zaczynają pękać stare konstrukcje, zawsze pojawia się napięcie, nerwowość, zamęt. Dlatego zamiast lękać się tego, co może nadejść, przygotujmy się na to, co nadchodzi. Już teraz zacznijmy oczyszczać osobistą przestrzeń z lęku, traum, negatywnych emocji, przykrych wspomnień. Otwórzmy się na ludzi i RAZEM, ponad podziałami, upomnijmy się o naszą wolność i jednakowe prawa dla wszystkich. ► W styczniu taki impuls popłynął do świata z Kanady.
Medycyna ZAJĄCA

Nagualem Caban jest ZAJĄC, który przynosi ludziom medycynę ofiarności. □ Pojęcie „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą piękna i współbrzmienia ze wszystkim”.


13-dniowe spektrum ZIEMI

Teraz duchowi nawigatorzy CABAN ustawiają przed tobą subtelne drogowskazy, abyś pomimo natłoku informacji, nie stracił orientacji w przestrzeni i rozwinął w sobie zdolność rozróżniania granicy między ułudą a prawdą.
PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom przesyłam serdeczne podziękowanie za bezinteresowne wspieranie mnie w pracy nad podtrzymywaniem wiedzy o prawach Czasu, w tym □ Mirosławie z Warszawy. ☼ Niech Dobro wróci do Was zwielokrotnione. ☼ In lak’ech.


4.02.2022Prawda jest PIĘKNA !!!

Nareszcie głos ROZSĄDKU wybrzmiał w TVP.


Link: fb.watch/aM5K2EYFsP/

25.01.2022SIÓDMY miesiąc MAŁPY
● Podobne komunikuje z podobnym
● Czas „schować rogi” i łączyć siły10 stycznia – 6 lutego 2022

W siódmym, REZONANSOWYM miesiącu dają o sobie znać energie zazębiające przeszłość z przyszłością w teraźniejszości, jak również potężne siły entropii. Nic dziwnego, że siła sprawcza „7” jest wielkim zagrożeniem dla przebrzmiałych autorytetów i starych struktur. To, co szkodliwe, niestabilne, obciążone przeszłością, zaczyna się wreszcie chwiać, aż w końcu załamie się pod własnym ciężarem i runie. To, co pozytywne, czyste, niewinne, zaczyna się wypiętrzać, rosnąć w siłę, świecić naturalnym blaskiem.

Siódmy miesiąc ukazuje nam ważną zależność, tzn. od tego, jak wystartujemy na półmetku roku, zależeć będzie, jak dotrzemy do mety. Obserwując rozwój wydarzeń, warto skupiać szczególną uwagę na budujących treściach i nie kodować tylko negatywnych rzeczy. Na tym etapie działań proces korekty potrzebuje dużej siły przebicia i wyjątkowego zaangażowania ludzi.

Rezonansowy odcinek roku to czas, w którym trzeba „schować rogi”, nie dążyć do konfrontacji, przyjąć pomoc, łączyć siły. Warto przyłączyć się do ludzi, którzy mają podobny punkt widzenia na sprawy jak my. Może się zdarzyć, że w kulminacyjnym momencie będziemy musieli całkowicie zdać się na ich wsparcie i pomoc.

25.01.2022KAN – Fala ZIARNA


Okres: 22 stycznia – 3 lutego 2022

Fala Żółtego ZIARNA wprowadziła nas w przestrzeń uświadomienia, kreatywności i ekspansji nowego życia. Tu kluczową tematyką jest wiara we własne siły, odwaga do wypróbowania nowych możliwości, praca nad efektywnością, a problematyką – egocentryzm, nieufność, chowanie się za plecami innych, lęk przed podjęciem ryzyka, przesadne zabezpieczenia. Tak już jest, że te same mury, które gwarantują ludziom poczucie pozornego bezpieczeństwa, stwarzają jednocześnie bariery na drodze postępu i spełnienia planów.

Energia nośna fali kładzie szczególny nacisk na to, co duchowe i co jest najbardziej pomijane przez ludzi. Dlatego ci, którzy pragną się rozwijać, wzrastać duchowo, rozszerzać wiedzę i poznawać nowe przestrzenie, będą odczuwać niesłabnący zapał do pracy i radość z poczynionych postępów. Natomiast ci, którzy gonią za ułudą, zaprzeczają faktom, szkodzą sobie i innym, wcześniej czy później spotkają się z bolesnymi odzwierciedleniami własnych iluzji, lęków, wyborów, postaw.
► Teraz – jako świadomy podróżnik w czasie i przestrzeni, sprecyzuj swoje motywacje i plany bardzo konkretnie, zachowując dużą dozę realizmu. Nie możesz oczekiwać, aby ktoś zrobił coś za ciebie, albo coś, co pochodzi z zewnątrz, załatwiło za ciebie trudne kwestie. Wiedz, że twoje szczere intencje i siewne myśli mają naturalną inteligencję, która potrafi przebić się przez barykady skostniałych oczekiwań – podobnie jak ziarno, które – kierowane nieznaną siłą – jest zdolne przebić się przez ciemne warstwy gleby do słońca. Jeśli z podobną determinacją będziesz pielęgnować ziarno swojej wewnętrznej prawdy, przyczynisz się do tego, że coraz więcej prawdy będzie docierać do twojego otoczenia. Kiedy ty się zmienisz, zaczną zmieniać się ludzie wokół ciebie. Dzięki tak prostej magii otworzą się przed tobą nowe, niepowtarzalne możliwości samorealizacji i przemiany otaczającej cię rzeczywistości.

Energia ZIARNA jest obecna w każdym twoim teraz, objawia się zawsze we właściwym czasie, jest najbardziej postępowa, wnosi najwyższe treści duchowe do życia i nanosi najwięcej poprawek na planie twojej inkarnacji.


Medycyna BORSUKA

Nagualem KAN jest BORSUK, uchodzący za lekarza od przypadków beznadziejnych.13-dniowe spektrum fali

Nadszedł czas, gdy trzeba być rezolutnym, ale nie przemądrzałym. Uważaj, aby nie dać się zaskoczyć. Podczas codziennych kontaktów z ludźmi zwracaj uwagę na dwa spolaryzowane potencjały świadomości u ludzi, zapisane w krzyży powiązań, czyli Żółtego ZIARNA i Czerwonej ZIEMI. Patrząc z duchowej perspektywy, w swoim środowisku jesteś tym, który uświadamia i przynosi dobrą nowinę (pieczęć Ziarna) i tym, który zachęca do wspólnych działań (pieczęć Ziemi).

● W świadomości Żółtego ZIARNA
wzorzec światła odzwierciedla się poprzez odwagę do wypróbowania nowych możliwości, zapał do pracy, zaangażowanie w realizację wspólnych przedsięwzięć, a wzorzec cienia – poprzez podejrzliwość, wietrzenie lub bagatelizowanie zagrożeń, chwiejność poglądów, lęk przed podjęciem wyzwania.

● W świadomości Czerwonej ZIEMI
wzorzec światła odzwierciedla się poprzez realistycznie podejście do spraw, talent organizacyjny, uczynność, odpowiedzialność, a wzorzec cienia – poprzez bujanie w obłokach, przejaskrawianie faktów, wyciąganie pochopnych wniosków, fanatyzm.

24.01.2022CHUEN – Fala MAŁPY
● Nie bądź naiwny ani zbyt poważny9 – 21 stycznia 2022

Fala Małpy, z jednej strony, jest areną spirytualnych mędrców i przewodników ludzkości, a z drugiej –sceną kuglarzy, karierowiczów, zdrajców, oszustów. Tutaj nadrzędnym celem jest obrona prawdy i etycznych wartości, zaś problematyką – próby zastraszenia, manipulacje, oszczerstwa.
Medycyna MAŁPY

Nagualem Chuen jest MAŁPA, przynosząca ludziom medycynę elastyczności. □ Pojęcie „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga iść drogą piękna i współbrzmienia ze wszystkim”.
13-dniowe spektrum Małpy

Styczeń 2022
ETZNAB – Fala ZWIERCIADŁA


27 grudnia 2021 – 8 stycznia 2022

Fala Białego ZWIERCIADŁA wprowadziła nas w spektrum uniwersalnej prawdy i demaskowania zakłamania. Tu liczy się autentyczność, zdolność przyznania się do błędów, wola wybaczenia sobie, a problematyką jest fałsz, dwulicowość, osądzanie ludzi, zaklinanie rzeczywistości, ucieczka w światy ułudy.
Poziom ETZNAB ostrzega przed przeciąganiem struny i dopinguje do wprawiania się w żegnaniu smutnych doznań. Przygotuj się na punkt zwrotny w życiu. Wszystko ma swój czas. Świat nie będzie już taki jak był, ale też nie powinien być taki, jak próbują urządzić go nam inni

„Stara mądrość uczy, że kto zbyt daleko odszedł od właściwej drogi, zatraca się w świecie fałszywych oczekiwań i na koniec spotyka go klęska. Jednak po okresie upadku zawsze pojawia się możliwość powrotu na właściwą drogę. Nie będzie to łatwe. Nawrócenie wymaga przełknięcia gorzkiej pigułki nieprzyjemnej prawdy. Dlatego uważaj, aby nie dać się zwieźć fałszywej krainie złudzeń” /h. praprzyczyny 24, „Punkt zwrotny”.
Od czwartego dnia Fala ZWIERCIADŁA biegnie w siódmej kolumnie Tzolkin, która symbolizuje kręgosłup moralny ziemskiej społeczności. Dlatego nie pozwólmy go sobie złamać, w przeciwnym razie dołączymy do wielu moralnych kalek wokół nas...

Od ostatniej Fali Zwierciadła minęło zaledwie 260 dni, a ludzie zmienili się nie do poznania: pogrążyli się w jakiejś pandemicznej mgle albo ujadają na siebie jak wściekłe Burki, szukają odwetu, czerpią radość z krzywdy innych… Jak w górze - tak w dole. Wszędzie klamstwa, zdrada, nienawiść. Papież zdradził katolików. Premier kłamie jak najęty, lansuje się na patriotę, a pod stołem sprzedał Polskę globalistom. Prezydentowi marzy się kariera w ONZ, więc najprawdopodobniej złamie dane słowo i przyklepie przymus szczepień, zasłaniając się wyższą koniecznością.


Medycyna KOBRY

Nagualem Etznab jest KOBRA, przynosząca ludziom medycynę samooczyszczenia.13-dniowe spektrum fali

Przez 13 dni fali będziemy się uczyć rozróżniania granic między subiektywną ułudą i obiektywną prawdą. Teraz ETZNAB zapala nam białe światełko w mrocznym tunelu.
PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom przesyłam serdeczne podziękowanie za bezinteresowne Dary Serca. ☼ Niech Dobro wróci do Was zwielokrotnione. ☼ In lak’ech.


27.12.2021


» wyświetl same pytania

Twoje pytanie...
Imię i nazwisko:
E-mail:
Temat: *
Treść pytania: *
 

« poprzednie 8   
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39
   następne 8 »