Listy
Aktualności

    
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32
   następne 8 »

» wyświetl same pytania
IMIX – Fala Czerwonego SMOKA
● Ufność idzie w parze z wolnościąOkres: 3 – 15 lutego 2023

Fala Czerwonego SMOKA /IMIX (czyt. iimisz), otwierając nowy 260-dniowy spin galaktyczny, bierze pod lupę stan fizycznych podstaw życia, samozaufanie, troskę o zdrowie, poczucie bezpieczeństwa, jakość odżywiania. SMOK powiada: „Jesteś tym, co jesz i czym karmisz swoje myśli”.

W tym spektrum główną tematyką jest UFNOŚĆ, a problematyką NIEWIARA. Ufność nie oznacza ślepego, bezmyślnego działania ani biernego oczekiwania na rzeczy, które miałyby spaść z nieba, lecz wyjście naprzeciw wszystkiemu, co manifestuje się w życiu.Przestrzeń OSOBISTA

W ciągu 13 dni fali nie raz przyjdzie ci się zmierzyć z tematyką ufności i podejrzliwości, nadgorliwości i oschłości, bezpieczeństwa i zagrożeń, jak również poczucia niższości i zależności od woli innych. To, co jest teraz szczególnie ważne dla twojego duchowego wzrastania, będzie powracać tak długo, aż rozpoznasz, co chce ci powiedzieć dane doświadczenie. Jest bez znaczenia, czy uchwycisz coś na drodze mentalnej, emocjonalnej czy fizycznej.

Wiedz, że w twoim życiu nie ma zbiegów okoliczności. Twój osobisty wzorzec i energia dnia zawsze pozostają w bezpośrednim związku. Zaburzenia na drodze indywidualnego rezonansu z potencjałem dnia wywołuje jedynie twoje negatywne nastawienie do siebie, ludzi i życia. Dlatego zaufaj mądrości losu i miej dużo cierpliwości do siebie. Przy odrobinie dobrej woli, możesz przebudzić w sobie PRASIŁĘ, która na przestrzeni dziejów została w nas stłumiona, ale wciąż jest obecna, tylko że w stanie uśpienia. Odważ się ją obudzić, zaufaj sobie i zrób pierwszy krok ku nowej jakości życia.


Przestrzeń ZBIOROWA

Tutaj będzie nam znacznie trudniej podołać wyzwaniom IMIX, ponieważ poczucie więzi i wzajemne zaufanie zostały wyparte z pola świadomości, a na plan pierwszy wysunęły się priorytety materialistyczne. Jest oczywiste, że elity władzy i środowiska zdominowane przez świadomość „mieć więcej niż inni”, będą zaklinać rzeczywistość, odwracać ludzką uwagę tematami zastępczymi. A jeśli to nie pomoże, nie zawahają się sięgnąć po bardziej drastyczne środki. Kiedy „Zło” stanie się sędzią we własnej sprawie i poczuje się całkowicie bezkarne, zrzuci maski z twarzy. Wtedy na czoło wysunie się wola rządzenia wszystkimi i wszystkim. Staniemy się świadkami narastających represji, agresji, istnego szaleństwa i psychopatycznej nieobliczalności. Tak już się dzieje, ale nie musi tak być wiecznie! Ważne, aby nie ulec dekadenckim nastrojom i nie zatopić się w poczuciu niemocy, bezsensu, beznadziei, lecz spotykać się w małych grupach i łączyć siły.


Medycyna KROKODYLA

Nagualem Imix jest KROKODYL, przynoszący ludziom medycynę ufności. □ Pojęcie „medycyna” oznacza tu „wszystko, co pomaga ci iść drogą piękna i współbrzmienia ze wszystkim”13-dniowe spektrum SMOKA

Fala SMOKA stawia przed tobą niewidzialną skrzynię skarbów, abyś nauczył się umiejętnie wykorzystywać je w życiu i nie chował wszystkiego dla siebie i bliskich. W dzisiejszych czasach jest to dużym wyzwaniem dla ludzi, nie tylko urodzeniowych Smoków. Dlatego nie bój się popełniać błędów, bo mądrość i doświadczenie życiowe zdobywasz na drodze doświadczeń zbieranych na własnej skórze.

Falę SMOKA domyka 13 Ben/Czerwony Kosmiczny Wędrowiec, który przypomina ci, że wolność osobista zawsze idzie w parze z ufnością. Dopóki nie zaufasz sobie i innym, nie poczujesz się wolnym człowiekiem.

3.02.2023LAMAT – Fala Żółtej GWIAZDY
● Kwiat ŻYCIA
● Kwiat DUSZYOkres: 21 stycznia – 2 lutego 2023

Fala Gwiazdy jako ostatnia fala Tzolkin odpowiada za końcowe podsumowanie stanu fizycznego fundamentu życia. W tym spektrum liczy się wewnętrzna HARMONIA, wrażliwość na piękno, samodyscyplina, takt, etyka, ład i porządek, a problematyką jest zawyżona skala wartościowania, idealizowanie życia, przewrażliwienie na punkcie własnej osoby, podatność na sugestie.
► Świadomość LAMAT wypływa z pierwotnej harmonii – świata nieskazitelnego piękna Ziemi, którego prawspomnienie zapisane jest w pamięci komórkowej ciała. To stąd wypływa podświadoma, ludzka tęsknota za czymś innym, nieopisanym, co trudno wyrazić słowami. PIERWOTNA HARMONIA nie jest abstrakcją, lecz żywą, namacalną rzeczywistością. Warunkiem ucieleśnienie tak pojmowanej harmonii jest umiejętność zjednoczenia spolaryzowanych potencjałów myśli, uczuć i doświadczeń, a nie samo dążenie do harmonijnego życia. Dlatego podążaj za intuicyjnym prowadzeniem Duszy, a dowiesz się – co, kiedy i z czym powinieneś zintegrować.

► W ciągu 13 dni fali będziemy mierzyć się z lekcją dysharmonii celem przywrócenia wewnętrznego ładu i porządku we wszystkich sferach życia, zaczynając od siebie. Następnym krokiem będzie przywracania światu normalności, co w obliczu tylu przekłamań i manipulacji będzie nie lada wyzwaniem.

► Naszym zadaniem jest przeciwstawić się podstępnej mocy ciemnych stron własnego Ja, jak również świata zewnętrznego. Przeciwstawić się nie oznacza demonizować przeciwników, traktować „mieszkańców nocy umysłu” jak potomków zła. Trzeba zdobyć się na odwagę, by wyjść z ukrycia, iść przez życie z wysoko podniesioną głową, nie dać się zastraszyć i robić swoje.

► Gwiezdny sektor

„Każda dusza ma swój indywidualny „gwiezdny sektor”, cel i ścieżkę. Natomiast umysł, zauroczony przez zewnętrzne przynęty materialne, zazwyczaj drepcze w cudzym sektorze, próbując skopiować czyjeś cechy lub powtórzyć cudzy sukces jako własny… Trudność polega na tym, że dusza nie myśli – ona wie, otrzymuje informacje z pola informacji bezpośrednio, bez analizy. Natomiast umysł przemyśliwa otrzymaną informację i przepuszcza ją przez analityczny filtr szablonu swojego światopoglądu”… Aby osiągnąć cel, „trzeba zsynchronizować wolę umysłu i dążenia duszy, doprowadzić je do jedności. Wtedy żagiel twojej duszy skieruje cię wprost do celu”. (Za V.Zeland, Transerfing rzeczywistości)Medycyna ZAJĄCA

Duchowym pomocnikiem LAMAT jest ZAJĄC, przynoszący ludziom medycynę odnowy energii życiowej.


Indywidualna droga harmonizacji

Zacznij ćwiczyć samodyscyplinę, porzuć ślepe naśladownictwo, zdaj się na odczucia i spraw, aby rozkwitnął twój sześciolistny Kwiat ŻYCIA. Każdy jego płatek symbolizuje określone działanie:

● PIERWSZY płatek odpowiada za to, co pogodne, piękne, dobre.
● DRUGI płatek odpowiada za koncentrację i opanowanie myśli.
● TRZECI płatek odpowiada za kontrolę zachowania i poskromienie samowoli.
● CZWARTY płatek rozwija w tobie spokój ducha i wyciszenie uczuć.
● PIĄTY płatek mówi: bądź otwarty i tolerancyjny wobec innych punktów widzenia.
● SZÓSTY płatek wskazuje, że powinieneś rozwinąć głęboką wdzięczność dla życia
…za jego dary i możliwości, które ci nieustannie przynosi.

Jeśli uczynisz JEDNOŚĆ swoją drugą naturą, twoja siła i światło zaczną promieniować na otoczenie, staniesz się gwiazdą przewodnią w ciemnościach świata materialnego.

Codziennie nad tym pracuj. „Wiedz, że twoje myśli, zanurzając się coraz głębiej w prawdę, nabierają mocy. Staraj się usłyszeć, a nie słuchać, a wtedy bez trudu wyczujesz Serce Stworzenia w każdym i we wszystkim. Wtedy rozchylą się płatki drugiego kwiatu – Kwiatu DUSZY i cała Natura będzie szeptać ci do ucha swoje tajemnice”. (H.Kotwicka, 2012. Początek końca czy radość początku, Pulsar 2010)
20.01.2023
Spektrum MEN – Fala Niebieskiego ORŁA
● Współczucie
● Fanatyczna nadgorliwośćOkres: 8 – 20 stycznia 2023

Spektrum Fali ORŁA stwarza każdemu człowiekowi dogodne warunki do rozpostarcia skrzydeł i poszybowania świadomością ponad ludzką przeciętność, ale jednocześnie nikogo nie zwalnia z wypełniania inkarnacyjnych zobowiązań i współodpowiedzialności za stan świata.W przestrzeni MEN liczy się światło świadomej myśli a nie intuicyjna percepcja znaków. Stąd naszym największym wyzwaniem jest zachowanie przytomnej świadomości i panowanie nad burzliwymi emocjami oraz nauczenie się odróżniania prawdziwego celu od złudzeń.

Utrzymanie wysokiej koncentracji i podzielnej uwagi konsumuje dużo energii witalnej, dlatego trzeba ją na bieżąco uzupełniać. Najprostszym sposobem jest wykonywanie 5–10 oddechów „nos–usta”, wdech nosem, wydech ustami. Ćwiczenie to oczyszcza aurę z archetypów astralnych, eliminuje napięcie mięśni, relaksuje umysł, budzi sensytywność i wrodzoną wrażliwość. Niemniej ważna jest też regularna aktywność ruchowa (gimnastyka, spacer, jazda na rowerze) oraz wystarczająca ilość snu.

► Przypominam, że każda z 20 fal harmonicznej macierzy Tzolkin przy każdym swoim powrocie (co 260 dni) wprawia w drgania określone aspekty świadomości, charakterystyczne dla tej fali, z którymi ludzie powinni wejść w rezonans.

W przestrzeni ORŁA jest to SAMOSTANOWIENIE, odpowiedzialność i świadoma służba dla ludzi wynikająca z wewnętrznej potrzeby serca, a nie z obowiązku czy przymusu niesienia pomocy innym. Tutaj trzeba umieć odróżnić iluzję od prawdy, by upomnieć się o swoje prawa, reagować szybko i powiedzieć stanowczo „DOŚĆ”.

Właśnie z tym mamy ogromny problem jako jednostka i naród. Jako jednostka bez opamiętania zatracamy się dla swoich bliskich, jako naród bezrefleksyjnie pozwalamy decydentom na grabież i rujnowanie naszego państwa przez obcych. Przykładem jest m.in. „fanatyczna miłość” nie tylko rządzących, ale całej klasy politycznej z prawa i lewa do prezydenta Żeleńskiego i nieme przyzwolenie na pełzającą ukrainizację Polski oraz odzieranie Polaków z godności. Wojna jest okrutna, ale naród ukraiński musi sam przepracować swoją karmę. Jeśli będziemy wchodzić w te pola, wyjdziemy stąd mocno poturbowani. Współczucie i pomoc to nie nadstawianie karku za innych. Jeśli zlekceważymy nauki MEN, wcześniej czy później przyjdzie taki moment, że poczujemy się jak łódź bez wioseł na środku oceanu.

Dlatego naszym zadaniem jest wznieść się ponad zawężone horyzonty „poprawnego” myślenia, ogarnąć większą panoramę zdarzeń, zdystansować się do ludzkich dramatów i uchwycić granicę między współczuciem, syndromem ratownika i fanatyczną nadgorliwością. Następny krok to uświadamianie nieświadomych.


Medycyna ORŁA

Nagualem Men jest ORZEŁ, przynoszący ludziom medycynę spełnienia. □ Pojęcie „medycyna” oznacza tu „wszystko, co pomaga ci iść drogą współbrzmienia ze wszystkim”.


13-dniowe spektrum ORŁA

Uwzględnij wszystko, co cię spotka w tej fali, także to, co pozornie wydaje się drugorzędne, jako ważną informację adresowaną bezpośrednio do ciebie. Twoje odczucia i reakcje na zaistniałe sytuacje odzwierciedlą twój jednostkowy udział w kompleksie ziemskich zawirowań.

W tym miejscu zachęcam do harmonizowania Dziewięciu Powłok Pamięci Planetarnej – BOLONTIKU (zob. zakł. Kalendarz), jak również pracy z Kodem Emocji.

8.01.2023
Horoskop na 2023
● Prawo Boskie, wiosna ludów, finanse, nierówności, zwiastun rewolucji
● Na co warto zwrócić uwagę?


„Ostatnie lata obfitowały w dynamikę zmian energii. Nasza percepcja ulegała częstym perturbacjom. Zmienialiśmy aspiracje, bardzo wiele odpuściliśmy. Uzdrawialiśmy się. Teraz czeka nas kolejny ekscytujący rok, który rzuci nam nowe wyzwania. Istotna zmiana energii nastąpi 23 marca 2023 roku, kiedy to Pluton wejdzie do Wodnika”… /Cyprian Graczyk, astrolog.4.01.2023IK – Fala Białego WIATRU
● Asertywność
● Inteligencja emocjonalna


Okres: 26 grudnia 2022 – 7 stycznia 2023

Fala Białego WIATRU przywołuje do pola świadomości pierwotny porządek, w którym ujęte są wszystkie oczyszczające programy. Jest to spektrum inspiracji duchowej, mocy słowa, komunikatywności. Tutaj kluczową tematyką jest otwartość, asertywność, wytrwałość, a problematyką – poza, izolacja, ucieczka w światy duchowe.► Fala WIATRU jako ostatnia biała fala w Tzolkin odpowiada za końcowe uszlachetnianie wszystkich sfer życia. Tutaj przez 13 dni testowana jest naszą wiarygodność, czyli współbrzmienie między tym, co myślimy i czujemy, a tym, co mówimy i robimy. Impulsy wychodzące z tego spektrum zapraszają każdego z nas do delektowania się wolnością ducha i przezwyciężenia poczucia oddzielenia, które sami stworzyliśmy w swoich myślach.

Przestrzeń WIATRU opowiada o duchowej komunii, którą przyjmujemy z każdym oddechem. Dla Majów oddech i westchnienie były czymś pozazmysłowym, nieziemskim, boskim… Niewłaściwe używanie oddechu przy paplaninie, plotkach, kłótniach – naznacza wibrację naszej egzystencji, dlatego używajmy słów i oddechu w sposób bardzo świadomy – Nah Kin, kapłanka Majów i psycholog.


► W ciągu 13 dni fali zostaną nam pokazane wewnętrzne i zewnętrzne bariery, utrudniające porozumienie z osobami z otoczenia. Wszystkie samoograniczenia, niskie pobudki, nieuwolnione emocje, decyzje podporządkowane woli ego staną się tutaj boleśnie odczuwalne na planie codziennego życia. Niskie stany emocjonalne przejawiają się poprzez nienawiść, skąpstwo, bezduszny egoizm, lenistwo, wyniosłość, zuchwałość, wściekłość, zdradę, zamiłowanie do plotek, prostackie zachowanie itd.

...Odczuwanie negatywnych emocji to integralny element ludzkiego doświadczenia. Naturalna składowa życia. Nie inaczej jest z radzeniem sobie z obciążającym emocjonalnym bagażem… Można jednak nauczyć się uwalniania emocji zatrzymanych w przeszłości, a także zapobiegania blokowaniu się kolejnych w przyszłości… Życiowe wzloty i upadki dostarczają nam w bród okazji, by rozwijać sferę emocjonalną – w tym inteligencję emocjonalną... /Bradley Nelson Kod Emocji

W tym miejscu kolejny raz polecam tę książkę.


Medycyna MYSZOŁOWA

Nagualen Ik jest MYSZOŁÓW, przynoszący ludziom medycynę ochrony i równowagi nerwowej. □ W indiańskiej tradycji słowo „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą współbrzmienia ze wszystkim”.


Indywidualna praca z energią fali

► W Fali WIATRU specyficznym nośnikiem informacji jest pierwszy i dziewiąty dzień, stanowiące precyzyjną nastawnię.

● 1 Ik P /Biały Magnetyczny Wiatr w portalu
akcentuje energię duchową, która przepływa przez wszystko, co jest, łącząc ze sobą wszystkie części składowe; z tego względu Fala IK odgrywa szczególną rolę w sferze komunikacji między ludźmi.

● 9 Oc /Biały Solarny Pies
choć nie jest portalem, ma znaczącą rolę w sferze emocjonalnej, dlatego w tym dniu warto obserwować swoje odczucia i reakcje na ludzi. Może się zdarzyć, że jakieś specyficzne resztki niezrównoważonych uczuć wypłyną na powierzchnię, aby zamanifestować ci swoją obecność. Gdyby tak się stało, potraktuj to jak monit, że czas zająć się uzdrowieniem twojego jeszcze niezbyt stabilnego ciała emocjonalnego.
29.12.2022
Szczyt Świętych Miejsc
Relacja Dagmary z Arizony


W dniach 30.11.-2.12.2022 na ziemi plemienia Pasqua Yaqui odbyło się trzydniowe spotkanie Indian z obu Ameryk i przedstawicieli rdzennych ludów z całego świata, w którym uczestniczyła Dagmara, jedyna Polka reprezentująca Słowian.

Podczas Szczytu była słoneczna pogoda, ale po odprawionych rytuałach przyszły solidne deszcze, tak potrzebne wysuszonej ziemi Arizony. Deszcze nawodniły górskie lasy, wysychające źródła, rzeki, strumienie, pustynną roślinność, kaktusy i inne...□ Wystąpienia prelegentów z pierwszego dnia Szczytu będą przetłumaczone na język polski w późniejszym terminie.


19.12.2022

SZÓSTY, rytmiczny miesiąc


Okres: 13.12.2022 – 9.01.2023

W zodiaku indiańskim szóstemu miesiącowi patronuje JASZCZURKA, która przestrzega przed nadużywaniem władzy, żądzą dominacji, przydawaniem sobie zbyt wielkiego znaczenia i obarczaniem innych odpowiedzialnością. Może też wskazywać na rozrastające się zło i podstępne wykradanie energii.

Funkcją rytmicznego odcinka roku jest wskazywanie błędów rozumowania i stabilizowanie sytuacji. Dlatego do wszystkiego należy odnosić się z respektem, ponieważ w tej przestrzeni obowiązują surowe reguły. W przeciwnym razie los może przywołać nas do porządku w nagły, drastyczniejszy sposób.

● W szóstym miesiącu przyjęty program roku wchodzi w strefę dokonań. Warto pamiętać, że na jednym biegunie „6” gromadzą się energie ego i siły w sposób bezwzględny wspierające odrętwienie, upór, stagnację. Na drugim biegunie skumulowane są harmonizujące siły, oddalające zwątpienie, zsyłające ulgę i spokój.

● W tym okresie przypadają święta Bożego Narodzenia i początek nowego linearnego roku. Na ten czas maleje tempo życia, ustają codzienne agitacje i aktywność grup.

Energią nośną miesiąca jest 1 Muluc /Czerwony Magnetyczny Księżyc, który w przeważającej mierze jest powiązany z DHARMĄ, co oznacza, że niesie ze sobą informacje z przyszłości, na którą rzutuje także nasza przeszłość, i zna cel inkarnacji każdego człowieka..Fala MULUC – Fala Czerwonego KSIĘŻYCA
● Puls ŻYCIA
● Dlaczego jesteś tu gdzie jesteś?
● Uwolnij emocje, zanim...Okres: 13 – 25 grudnia 2022

Fala KSIĘŻYCA otwiera korowód fal w piątym zielonym zamku synchronizacji. Zielony zamek można przyrównać do wielkiego skarbca, w którym przechowywane są ziemskie klejnoty. Skarby te wciąż czekają na tych, którzy zechcą właściwie je spożytkować.Nasz świat powoli wyczerpuje swoje trójwymiarowe zasoby. Nic dziwnego, że właśnie teraz – w sposób manifestacyjny, zaczynają pękać mydlane bańki ducha Starego Czasu. Kiedyś ludzie będą musieli to dostrzec. – Oby nie za późno! W przeciwnym razie staną się bezwolną masą, stracą wszystko – wolność, godność, a nawet świadomość… Czas pracuje na naszą niekorzyść…

Fala KSIĘŻYCA odpowiada za budzenie mas, przełamywanie blokad, oczyszczenie i konfrontację ze skutkami zbiorowego i kolektywnego zaślepienia. Jednak w przeważającej mierze jest ona powiązana z DHARMĄ, co oznacza, że niesie ze sobą informacje z przyszłości, na którą rzutuje także nasza przeszłość, i zna cel inkarnacji każdego człowieka. Odkryj więc, DLACZEGO jesteś tu, gdzie jesteś i CZEGO właściwie tam szukasz? Nie pozwól okupować się „autorytetom” Starego Czasu. Miej odwagę przypomnieć sobie o swoim prawdziwym Ja.

Doświadczenia zdobyte w Fali KSIĘŻYCA są dla ciebie kluczem do rozwiązania wielu problemów. Żadna inna fala nie jest upoważniona do tego, aby uaktywnić pole prapamięci człowieka. Uwidoczni się tutaj twoja prawdziwa tożsamość i każde zboczenie z kursu, jakie zdarzyło się na twojej drodze życia. Jednak ludzie uczą się lepiej i szybciej, kiedy odczuwają ból, ponieważ szczęście jest ulotne. Stąd na ewentualne bolesne cięcia i niespodziewane zrządzenia losu powinieneś spojrzeć bardzo trzeźwo, bez wartościowania zjawisk. Wszystkie osobiste wzloty i upadki powinieneś rozpoznać jako przysłowiowe dwie strony konta „winien” i „ma” albo mówiąc inaczej – jako twoje „inkarnacyjne bogactwo” i „inkarnacyjny dług”.


Problem nr 1: Emocje

W Fali KSIĘŻYCA ważne jest, abyś nie kumulował emocji, bo jest to dynamit, który rozsadza cię od wewnątrz. Dlatego jeśli jesteś zły – krzycz, jeśli smutny – płacz, jeśli zadowolony – śmiej się na głos, Nah Kin z plemienia Majów Itza. – Warto potraktować to bardzo poważnie.


Sposób doktora Nelsona jest bardzo prosty. Nie ma człowieka, który nie miałby stłumionych emocji. Podświadomość koduje wszystko, czego doświadczyliśmy na przestrzeni życia, także w łonie matki, a nawet to, co odziedziczyliśmy po linii rodziców i przodków aż do 22 pokoleń wstecz. Autor sklasyfikował emocje w 6 grup. Łącznie jest 60 słów-kluczy, za którymi stoi wiele synonimów i pochodnych skojarzeń. Konkretnej emocji nie wskazuje świadomy umysł, lecz podświadomość, a reakcja ciała potwierdza tę właściwą, resztę neguje.

Przepracowanie emocji stanowi główną część pracy z kinami narodzin i roku oraz energiami dnia. Dlatego zdecydowałam się sprawdzić na sobie metodę Nelsona, ale przyznam, że podeszłam do Kodu Emocji sceptycznie na zasadzie „u mnie to na pewno nie zadziała”... Zadziałało i było to mega-zaskoczenie, włącznie z efektem końcowym. Początkowo udawało mi się uwalniać tylko po jednej emocji, w tym jedną z dzieciństwa. Po tym ciało nie reagowało przez 2-3 dni. Myślałam, że się do tego nie nadaję. Ale próbowałam dalej... Kilka dni temu zdołałam uwolnić 5 emocji podczas jednej sesji, których nigdy bym się nie spodziewała u siebie (lub w sobie), a jednak były. Następnego dnia znów była przerwa. Ale po 2 dniach przyszła wielka niespodzianka. To, z czym medycyna klasyczna i naturalna nie mogły sobie poradzić od ponad roku, dokonałam sama, pracując z Kodem. Teraz nie powiem: „wierzę, że metoda Nelsona działa”, ale: „wiem, że metoda Nelsona działa”. Kod Emocji to Dar ŁASKI na dzisiejsze czasy.


Medycyna REKINA

Duchowym pomocnikiem Muluc jest REKIN, nazywany policjantem mórz, przynoszący ludziom medycynę orientacji na przyszłość i siłę przebicia □ Pojęcie „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą piękna i współbrzmienia ze wszystkim”.


13-dniowe spektrum fali

W Fali KSIĘŻYCA nośnikiem informacji jest KREW, symbolizująca kod duszy i puls życia. Nie bez przyczyny niektóre religie sprzeciwiały się transfuzji krwi (zmiana kodów duszy) nawet za cenę ludzkiego życia. Dziś, takim przykładem jest m.in. XIX-wieczny odłam chrześcijaństwa w USA, który wierzy tylko w uzdrawianie modlitwą, czy świadkowie Jehowy, którzy wystrzegają się przyjmowania krwi nie dlatego, że chcą być posłuszni Bogu, ale dlatego, że respektują Go jako Dawcę życia. W Starym i Nowym Testamencie są wyraźne nakazy, by powstrzymywać się od krwi, bo krew wyobraża życie.

Wracając do tematu, przez kolejne 13 dni warto poobserwować swoje zdrowie, regularnie mierzyć ciśnienie, wykonać badanie kontrolne krwi i nie zlekceważyć żadnego symptomu. Twoje samopoczucie, ciało, stan krwi, krążenie są niezawodnym bankiem informacji. Choroby z tym związane wskazują na brak koncepcji na życie. Przykładowo: anemia – wskazuje na poczucie bycia złym, niedociśnienie – na defetyzm – to nic nie da, nadciśnienie – na brak chęci wyrwania się z dramatów emocjonalnych itd. U ich podstaw zawsze kryje się jakaś emocja lub wiele emocji.

Mechanizm powstawania emocji jest zawsze ten sam:
1 ● pojawia się wibracja emocji
2 ● doznajesz emocji, czujesz ją
3 ● przetwarzasz emocję i więcej o niej nie myślisz
albo
tłumisz emocję, wypierasz ją, zapominasz o niej, a ona wędruje po całym organizmie, w końcu umiejscawia się w najsłabszym organie, obciąża go, przyciąga podobne wibracje, rozrasta się, dopóki nie nastąpi „bum!” - wtedy zaskoczy cię nagła choroba lub ujawni się przewlekłe schorzenie.

13.12.2022» wyświetl same pytania

Twoje pytanie...
Imię i nazwisko:
E-mail:
Temat: *
Treść pytania: *
 

    
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32
   następne 8 »