Listy
Mowa ciała…

Lekcja 3 – dla zainteresowanych
● Ciało rezonansowe człowieka
● Mowa 13 stawówNa Ziemi każdy człowiek reprezentujemy fizyczny biegun duszy, określany fraktalem duszy, podczas gdy jego drugi bliźniaczy, doskonały biegun – holon – „stacjonuje” w wymiarze duchowym. Wzorcowa kopia holonu, nazywana ciałem rezonansowym (albo czasowym) – wpisana jest w moduł kalendarzowy Tzolkin.

Ciało rezonansowe (nie mylić z przyczynowym) jest jedynym ciałem, dla którego dzięki Majom mamy przejrzystą matematyczną strukturę porządkową. Jego graficznym odwzorowaniem jest twoja metryka galaktyczna z kinem narodzin. (Wygenerujesz ją na naszej stronie maya.net.pl w zakładce Metryka). Ciało rezonansowe skupia wirtualny materiał jako programową formę dla wszystkiego, co pojawia się pod pojęciem przeznaczenia, wyzwań, pecha, zrządzeń losu, zbiegów okoliczności itp. Wszystkie dane aktualizują się tutaj na bieżąco. Ten zapis dotyczy tylko OBECNEJ inkarnacji.

W czasie przebiegu inkarnacji powstaje swoisty przymus wypełnienia ściśle określonych zadań, do których człowiek zobowiązał się przed narodzeniem. Jeśli tego nie robi i zaczyna drastycznie szkodzić innym, monity śle mu jego ciało, m.in. poprzez 13 stawów. Ciało tak jak lustro nie kłamie. Każda dolegliwość, krótkotrwały ból, zdrętwienie, obrzęk, potkniecie, uraz itp. są ważnym znakiem ostrzegawczym.

Dzięki temu widzisz, czy zbliżasz się do swojego holonu, czy też oddalasz. Tzolkin to platforma, na której duchowość zazębia się z materią.Cdn.

Data publikacji: 20.03.2018