Listy
Kolektywne Bolontiku...

Mityczny ZEW
Zróbmy coś RAZEM dla nas, ludzi i świataPrzed 5000 tysiącami lat, wraz z nastaniem cyklu Czasu Karmicznego, Galaktyczne Konsylium kolejny raz wysłało w przestrzeń mityczny zew sprzed eonów lat do świetlanych istot na Ziemi:

»Obudźcie się Wojownicy Tęczy, Kurierzy Słońca, Jasne Umysły galaktycznych konfederacji, związków i soborów! Jeżeli wynurzacie się dopiero teraz, w tym czasie, odkryjcie wasze uzdrowicielskie zdolności i wzmacniajcie słabszych. Wspierajcie ich na duchu i pokazujcie drogę powrotu. Kiedy waszym narzędziem stanie się miłość, śmiech, humor, radość, śpiew, taniec, wytworzycie potężną falę transformacji, która przełamie bariery dualizmu, rozłąki i osamotnienia i zrodzi CUD JEDNOŚCI i POKOJU... Ukażcie się nowo uformowani – w całej okazałości waszego piękna i siły waszej prawdziwej tożsamości! Odsuńcie na bok wątpliwości! Idźcie tam, gdzie poprowadzi was serce, i tam rozdawajcie wasze dary.« (Za: J.Kössner, „Kompendium”)

Mityczny ZEW rozlega się ponownie: »Pozostawcie Ziemię piękniejszą niż ją zastaliście!”.

Idąc za tym apelem – proponuję, abyśmy co 13 dni, w każdym siódmym dniu fali (począwszy od 14 lutego i Fali Smoka), zasiedli kolektywnie do „ceremonii” oczyszczania dziewięciu warstw Pamięci Planetarnej, w której każdy z nas ma swój chlubny lub niechlubny zapis, chociażby ze względu na odziedziczoną po przodkach spuściznę. □ Dlaczego siódmy dzień? – Bo siła sprawcza „7” wspiera uwalnianie od starych ciężarów.

Obliczono, że ciągu ostatnich 300 lat każdy statystyczny człowiek miał 4096 przodków /z 12 pokoleń. W ciągu 100 lat rodzą się średnio 4 pokolenia. To oznacza, że każdy z nas niezależnie od własnego reinkarnacyjnego potencjału odziedziczył dodatkowo 4096 pozytywnych lub negatywnych mutacji po linii ojca i matki (2 do potęgi 12).

Metodę oczyszczania 9 powłok pamięci, nazywaną w języku maya Bolontiku, przekazała ludziom Zachodu Nah Kin, psycholog i kapłanka Majów z plemienia Itza na Jukatanie. Z uwagi na to, że konkretnie wyznaczona pora bardziej dyscyplinuje, proponuję na nasze kolektywne Bolontiku godzinę 21.00. Oczyszczanie, przypominające jogę oddechową, zajmuje około 10 minut. Oczywiście, każdy może wybrać sobie inną, bardziej pasującą mu porę dnia, a i tak będzie razem ze wszystkimi uczestnikami, ponieważ w sferze duchowej czas linearny nie istnieje i wszystko łączy się zawsze w ustawicznym TERAZ.


UWAGA: Szczegółowy opis metody oczyszczania znajdziecie w zakładce „Kalendarz”.


Data publikacji: 10.02.2018