Listy
Fala MAGA, cd.

Indywidualna synchronizacja
z energią fali…W obecnej konstelacji solarno-galaktycznej (365:260) Fala Maga, której siłą nośną jest moc przebicia, w całości przyporządkowana jest do spektrum ósmego miesiąca, który dodatkowo wzmacnia skuteczność działań. Warto wykorzystać to do uporania się z problemami, wynikającymi z prawa przyczyny i skutku.

Spektrum IX/MAGA przywołuje do indywidualnego pola świadomości fraktal młodości, ujmujący 4-letni okres od ukończenia 24 lat do 28 lat, kiedy to młody, niedoświadczony człowiek przemierzał świat dorosłych, nie mając pojęcia, czego oczekuje od niego dorosłość i co trzyma w zanadrzu los. Poszukując własnej drogi i celu, wszędzie zostawiał on za sobą swoje ślady. To wszystko zapisało się na jego duchowo-kauzalnym koncie. Mogły to być zaprzepaszczone szanse, zarzucone pasje, traumy, zbłądzenia, wyrządzone szkody czy inne destrukcje. Dopóki te sektory nie zostaną uzdrowione, wciąż będą one rzutować na jego teraźniejszość i spowalniać go na drodze.

Teraz, niezależnie od znajomości tematyki, każdy ma możliwość nadrobić zaległości z tamtego okresu. Natomiast osoby urodzone w znaku Białego Maga mogą zostać „wywołane na scenę” jako pierwsze, a ich doznania w fali mogą być bardziej wyraziste i silniejsze niż u innych.

Pomocne wskazówki:

● Jeśli nurtuje cię jakaś sprawa lub zmagasz się z konkretnym problemem i nie wiesz, jaką podjąć decyzję, spróbuj sięgnąć pamięcią do okresu między 25. i 28. rokiem życia (wiek 24-28 lat). Tu może tkwić główny motyw twoich ciągłych potyczek z losem. Być może coś utkwiło ci w pamięci z tamtych lat. Nie sil się na mentalne akrobacje, bo skojarzenie powinno pojawić się spontanicznie. Jeśli nie nasunie się żadna myśl ani analogia, po prostu to zostaw i nie zaprzątaj sobie tym głowy.

● Osoby bezpośrednio związane z pieczęcią Białego MAGA poprzez kin narodzin lub kiny rodziny solarnej (Muluc, Ix, Cauac, Kan), będą mogły odczytać bardziej precyzyjne informacje, niekiedy wręcz dosłownie. Zwróć szczególną uwagę na rok, w którym ukończyłeś 26 lat. W 27. roku życia każdy człowiek dokonuje (świadomie lub nieświadomie) wyboru swojej drogi życiowej. W zależności od tego, czy pójdzie on drogą duszy, czy drogą ego, będzie zbierał adekwatne do tego doświadczenia... W tym wieku z reguły zwyciężają priorytety ego - popłatna praca, kariera zawodowa, dom, samochód, stan konta...
21.02.2023