Listy
Medycyna MAŁPY...


CHUEN – Fala MAŁPY
● Kwintesencja ludzkiej polaryzacji26 września – 8 października 2022

Fala Niebieskiej MAŁPY otwiera przed nami przestrzeń spirytualnej wiedzy i twórczej inteligencji. Jej specyfiką jest innowacyjność i ruchliwość. Tu nic nie stoi w miejscu, lecz nieustannie drga, kurczy się, wybrzusza, wcześniej czy później wypływa na powierzchnię i albo nas zachwyca, albo przeraża. Tutaj liczy się dociekliwość, odwaga, elastyczność myślenia, radość życia, optymizm, a problematyką jest naiwność, tchórzliwość, manipulacje, intrygi, wiara w sprzysiężenie, pesymizm.
► Warto przypomnieć, że ludzka tchórzliwość to „świat iluzji”, na pozór bardziej realny, przewidywalny, bezpieczniejszy. Natomiast spirytualna odwaga to „magiczny lot w Nieznane”, w nowe, nieprzewidywalne obszary, gdzie jeszcze cię nie było.

Jeśli wybierzesz dotychczasowy świat iluzji i zaprzeczeń, będziesz w nim lepiej lub gorzej trwać – razem z innymi narzekać, krytykować, osądzać, szukać winnych za własne niepowodzenia. Jeśli wybierzesz krok w Nieznane, przed tobą rozświetli się zupełnie inny świat, pełen uśmiechniętych ludzi. Rozpoznasz w nim osoby o podobnych poglądach, tak jak ty świadome toczących się procesów, gotowe nieść pomoc bez oczekiwania coś w zamian.

Wiedz, że każda zmiana, jaka zajdzie w tobie, odzwierciedli się w twoim otoczeniu. Niewykluczone, że wykruszą się stare przyjaźnie, a zawiążą nowe na dobre i na złe. W ten sposób wraz z pokrewnymi ci duszami zaczniesz przekształcać kolektywne konstrukcje mentalne i staniesz się narzędziem ducha transformacji.

► Patrząc z nadrzędnej perspektywy, Fala MAŁPY, z jednej strony, odzwierciedla przestrzeń spirytualnych mędrców i przewodników ludzkości, a z drugiej – arenę kuglarzy, karierowiczów, zdrajców, oszustów. Dlatego nadrzędnym celem osób przebudzonych jest obrona etycznych wartości i rozpowszechnianie uniwersalnej prawdy.

► Fala MAŁPY rozpoczyna się w „pępku Tzolkin” i aż po dziesiąty dzień biegnie w siódmej, środkowej kolumnie, symbolizującej kręgosłup moralny ludzi i stan konstrukcji nośnej świata. Dlatego obserwuj uważnie znaki, jakie daje ci twój kręgosłup i ciało, a dowiesz się, czy wzmacniasz planetarną konstrukcję, czy ją osłabiasz.


Medycyna MAŁPY

Nagualem Chuen jest MAŁPA, przynosząca ludziom medycynę elastyczności.13-dniowe spektrum Małpy

Wiedz, że współtwórcami lepszego jutra są ci, którzy potrafią przyjąć każde zdarzenie i zrządzenie losu w spokojny sposób. Popatrz na swoje życie od pogodnej strony, a bez trudu odkryjesz, dlaczego musiałeś zbierać takie a nie inne doświadczenia w tej fali. Fala MAŁPY zawsze zakotwicza coś cennego w twoim osobistym polu.

Pierwsze dwa dni fali, należące do „pępka Tzolkin”, są specyficznymi nośnikami informacji. Jednak najważniejszy jest 2 Eb C /Żółty Biegunowy Człowiek C, ponieważ tu skupia się kwintesencja ludzkiej polaryzacji.

● Natomiast 12 Ik /Biały Krystaliczny Wiatr zdefiniuje twój dotychczasowy dorobek i jakość twojego pobytu na Ziemi. W tym dniu zostanie ci ukazana droga twojego rozwoju od czysto zwierzęcych pobudek aż do natury człowieka dojrzałego duchowo. Ciesz się, że los dał ci tak wiele do myślenia................

Informuję, że kalendarz ścienny na 2023 rok ukaże się w listopadzie.


26.09.2022