Listy
Kim jest Franciszek?...

SOJUSZ papieża z diabłem czy co?
● Pasterz oddaje owce pod opiekę wilków
● Multireligia chrislam
● Trzecia tajemnica fatimska właśnie się spełniaDoczekaliśmy czasów, kiedy przedstawiciele Kościoła Katolickiego mówią językiem globalistów, a globaliści językiem Chrystusa. Franciszek, próbujący uchodzić za opiekuna biednych, chorych, wykluczonych, prześladowanych, w praktyce od lat promuje programy i działania społeczne współgrające z dążeniami najbardziej wpływowych środowisk finansowych, wielkich korporacji, koncernów, fundacji, banków.

● Nie wszyscy wiedzą, że Stolica Apostolska od lat uczestniczyła w pracach ONZ nad Agendą 2030, czyli nowym porządkiem świata, który zaakceptowała bezkrytycznie. Stąd, dla realizacji celów ONZ, zadaniem papieża jest zrelatywizowanie prawa moralnego i promowanie agendy politycznej w formie „edukacji jednego świata”, „ideologii gender”, „nowej religii klimatycznej” i globalnej świadomości. □ Warto przypomnieć, że Stolica Apostolska ma status Stałego Obserwatora przy ONZ od 1964 r.
● W 2008 r. urzędnicy papiescy pod naciskiem ONZ zobowiązali się do prowadzenia propagandy nt. „wpływu zmian klimatycznych i potrzeby zrównoważonego rozwoju”, a potem, po ogłoszeniu plandemii, wmawiania wiernym, że zrównoważony rozwój „uzależniony jest od szczepień”.
● I tak, w 2021 Franciszek włączył się wraz z b. prezydentami USA w kampanię pro i zaczął nawoływać katolików do szczepień w „imię miłości społecznej i politycznej”, wiedząc, że jest to eksperyment medyczny. Po tym przyszła kolej na dalsze „fanaberie”: □ wstęp do Watykanu tylko dla zaszcz.epionych □ przymus przyjmowania preparatów dla Gwardii Papieskiej i urzędników watykańskich □ dzielnie wyznawców na swoich i nie swoich. Cóż, Jan Paweł II mówił ludziom „otwórzcie drzwi”, a Franciszek woła „zamknijcie drzwi”. Jakież to papieskie


DUCH Franciszkowej EKONOMII

● 8 grudnia 2019 r. z inicjatywy Franciszka został zawarty sojusz Watykanu z grupą przedstawicieli rodziny Rotszyldów. Negocjacje zakończyły się powołaniem „Rady i Strażników Inkluzywnego Kapitalizmu”, nad którymi patronat moralny objął papież. Strażnicy, czyli potentaci finansowi, wśród których są m.in. zwolennicy eutanazji, ateiści i osoby zamieszane w afery korupcyjne, zobowiązali się do zreformowania kapitalizmu dla dobra ludzkości i sprawiedliwości, w tym eliminacji ubóstwa, promocji partnerstwa publiczno-prywatnego, ratowania klimatu, dekarbonizacji świata i realizacji planu zrównoważonego rozwoju – udzielając pożyczek rządom (!!!)
Zob. m.pch24.pl/watykan-promuje-kapitalizm-inkluzywny-co-to-takiegoPASTERZ oddaje swe owieczki pod opiekę STADA WILKÓW

● Wygląda na to, że według ideologii papieża celem ostatecznym katolików nie jest już wieczne zbawienie, ale „doczesna szczęśliwość” za cenę wyzbycia się własnej woli i bezwzględne posłuszeństwo.● Mówiąc inaczej: „misja duszpasterska” współczesnego Kościoła polega na wprowadzaniu nowego porządku świata, globalizacji, miłości politycznej i jednej religii bez Boga?... – Trzecia tajemnica fatimska zaczyna się wypełniać na naszych oczach…


CHRISLAM – nowa multireligia

Papież Franciszek, określany Ojcem Św. i przedstawicielem Boga na Ziemi, już dawno przestał czuć się boskim Namiestnikiem, a stał się samym Bogiem. Nie bacząc na wyznawców, dokonuje coraz śmielszych zmian w chrześcijańskich naukach i moralności. Zakazał też niektórych form kultu, np. w obrządku łacińskim. Według wizji Franciszka ma zmienić również sposób postrzegania Boga. Nowy Bóg ma być Bogiem uniwersalnym, czczonym zarówno przez katolika jak i muzułmanina, zaś Jezus przestanie być Bogiem, a stanie się zwykłym człowiekiem.

Sprawy nabrały tempa. W stolicy Emiratów Arabskich – Abu Zabi, w bliskim sąsiedztwie arabskiego Luwru, trwa budowa kompleksu multiwyznaniowego nazwanego „Doliną Abrahamową”. Kompleks składa się z trzech budowli o tej samej kubaturze, symbolizujących meczet, kościół i synagogę. Elementy fasad będą nawiązywać do tradycji danej religii, ale na kościele katolickim pod wezwaniem św. Franciszka nie będzie symbolu krzyża. Budowa kompleksu ma zakończyć się w 2022 r. Wtedy Franciszek dokona uroczystego otwarcia i ogłosi powstanie CHRISLAMU – jednej uniwersalnej religii.
● Czas pokaże, czy ta owa religia zyska nowych wyznawców, czy też doprowadzi do schizmy w Kościele Katolickim lub ostatecznego upadku chrześcijaństwa?...


Kim faktycznie jest J.Bergolio?

Papież Franciszek, Jorge Mario Bergolio, studiował nauki humanistyczne, filozofię, literaturę, psychologię i teologię. Tym bardziej dziwi, że taki człowiek chce wprowadzić religię uniwersalną odartą z duchowości, a opartą na rozumowej kalkulacji. Biedny papież nie wie, że wszystkie religie już nieodwracalnie zmierzają do „czarnej dziury”; finał dokona się około 2029 r.

□ Każdy niech sam sobie odpowie - czy Franciszek jest aż tak naiwny, czy aż tak cyniczny i wyrachowany?...


7.12.2021