Listy
Duch odnowy...

CAUAC – Fala WICHRU
● Rozwiewanie złudnych nadziei
● Nie oddaj wolności za chlebOkres 18 – 30 listopada 2021

Fala Niebieskiego WICHRU /lub Niebieskiej BURZY wnosi do przestrzeni transformującą energię, impuls odnowy i przemian, co z reguły wywołuje przejściowy zamęt, aby "zmusić" ludzi do szukania dróg wyjścia z impasu. Tak dokonuje się przełom.Teraz, w sferze zbiorowej, głównym wyzwaniem jest niwelowanie konfliktów na dużym forum, w sferze indywidualnej – dystansowanie się do „teatru uczuć” rozgrywającego się w przestrzeni publicznej. Dlatego na starcie fali warto obejrzeć się za siebie, przemyśleć minione wydarzenia, zbiorowe dramaty i pojedyncze inscenizacje z dystansu, bez włączania namiętności. W przeciwnym razie wpadniemy w tryby lęku i niemocy albo nienawiści i gniewu. Wtedy sami zaczniemy rujnować swoje nerwy i zdrowie, zatruwać życie innym, a stąd już tylko krok do tragedii. Ale może być inaczej…

Im głębiej sięga odnowa, tym wyrazistszy staje się nieświadomy materiał, który mamy do przepracowania jako jednostka i społeczność. Z uwagi na zbiorową współodpowiedzialność nikt z nas nie zdoła uciec przed oddziaływaniem kolektywnych odbić karmicznych, systemów wiary, własnego dziedzictwa i spuścizny pokoleniowej przodków. Karma przodków nie tylko ta negatywna, ale także pozytywna, mogła wywołać wiele zawirowań i konfliktów w czasach, w których żyli, i wciąż nie została zadośćuczyniona. Nie dowiesz się jednak w którym pokoleniu… Warto dodać, że w ciągu ostatnich 300 lat każdy statystyczny człowiek miał 4096 przodków po linii matki i ojca, czyli odziedziczył 4096 zmutowanych aspektów pozytywnej lub negatywnej karmy pokoleniowej. Pod tym kątem spójrzmy na swoje doznania w Fali WICHRU.


NIE ODDAJ wolności za chleb

Wraz z dynamizacją procesu odnowy nasiliła się również aktywność sił przeciwnych postępowi, które w podstępny sposób chcą zawłaszczyć ludzkim myśleniem i zaprowadzić globalny ład społeczny według własnego scenariusza, opartego na terrorze psychicznym i bezwzględnym posłuszeństwie. Ten diaboliczny plan jest wdrażany etapami już od wielu lat: pierwszy etap to demoralizacja, drugi – destabilizacja, trzeci – kryzys (temu służyła pandemia), czwarty – pozorna normalizacja za cenę wolności. Egzekutorzy ducha destrukcji liczą na to, że ludzie umęczeni PLAN-demią, zaakceptują każde rozwiązanie i wyrzekną się swoich podstawowych praw i wolności, byle nastąpił spokój i normalność. Jednak normalność nie wróci.

Dlatego nie można dopuścić do dzielenia ludzi, tworzenia gett, skazywania niepokornych na kontenerowe izolatoria, ani wprowadzania kolejnych lockdownów, obostrzeń, przymusów, destabilizacji gospodarki, niszczenia przedsiębiorców, panoszenia się sekty klimatycznej, zamykania kopalń, ustalania rządów i tworzenia korpo-państwa wg planu Wielkiego Brata. Bomba zegarowa tyka. Katastrofa jest coraz bliżej i jeśli do niej dojdzie, nie będzie gdzie uciec.

► Jedna rzecz zastanawia:
Coś chyba poszło nie tak w planach Wielkiego Brata i być może stąd ten histeryczny pośpiech z trzecią dawką „zbawiennego preparatu” i próbą "narkotycznego" uzależnienia od niego ludzi. Już mówi się o czwartej dawce i piątej fali pandemii...

● Czy ma to związek z działaniami ubocznymi, których nie sposób już tuszować?... W ciągu półtora roku na świecie ukazało się 200 tysięcy poważnych publikacji naukowych nt. tego jednego wirusa i tragicznych skutków szczepień.

● Jest też wielce prawdopodobne, że popłoch szczepionkowy to próba ekspresowego upłynnienia preparatów w związku z przygotowywanym pod przewodnictwem prawnika dr Reinera Fuellmicha pozwem zbiorowym o ludobójstwo przeciwko WHO, CDC, producentom szczepionek i skorumpowanym rządom. W prace zaangażowało się 1000 najlepszych prawników na świecie, 10 000 naukowców i instytutów naukowych. Warto zaznaczyć, że w pierwszym dniu Fali Wichru, w sejmie posłowie Konfederacji powołali własną komisję parlamentarną ds pandemii i łamania prawa. Na inaugurację przyjechał sam dr Fuellmich i polscy prawnicy z grupy C19. Dołączyliśmy do silnej międzynarowej grupy. Coś zaczęło się dziać.

● Oby spełniła się zapowiedź Ziggiego i w lipcu 2022 otworzyło się na jeden rok „okno czasu”. Ludzie dostaliby ogromne energetyczne wsparcie do powiedzenia dość tyranii… Do tego czasu starajmy wzmacniać swoją odporność, oczyszczajmy ciało z wstrzykiwanych toksyn, aby nie zarażać własnych dzieci. Trzymajmy się razem i oby do 2022. Szczegóły pod linkiem rumble.com/vola35-nxmxdl-mmkkqmq-mxxna-o-pl.html

Medycyna KWEZALA

Nagualem Cauac jest KWEZAL, przynoszący ludziom medycynę wolności. Pojęcie „medycyna” oznacza tu „wszystko, co pomaga ci iść drogą piękna i współbrzmienia ze wszystkim”.

Indywidualna praca z energią fali

Impulsy płynące z poziomu Fali WICHRU chcą ci pomóc przejść proces transformacji bez popadania z jednego chaosu w następny. Samoodnowa w Cauac rozpoczyna się od układu nerwowego, aby pobudzić synapsy, udrożnić meridiany, uaktywnić szyszynkę (nadawca myśli) i przysadkę mózgową (odbiorca myśli, punkt kontaktowy w mózgu). Dzięki temu wyostrzą się twoje zmysły i rozszerzy zdolność percepcji.

Wiedz, że proces osobistej transformacji jest jak ciąża, która w naturalny sposób zmierza ku rozwiązaniu. Bez względu na to, czy przeżywasz go świadomie, czy nieświadomie, przemieszczenie pasm częstotliwości przestroi twój wzorzec energetyczny tak, by stał się on drożny dla przepływu Światła.

19.11.2021