Listy
Medycyna Sowy…

CIB – Fala WOJOWNIKA
● Odwracanie uwagi
● Ścieżka uwolnienia ŚWIATŁAOkres: 28 czerwca – 10 lipca 2021

Fala Żółtego WOJOWNIKA wprowadza nas w spektrum narodzin światła w ciemności. Ciemność nie jest ani zła, ani dobra, ona po prostu jest. □ W „Księdze Chilam Balam” jest napisane, że „w dniu Cib zostało zapalone pierwsze światło, aby rozświetlić ciemność tam, gdzie nie było ani słońca, ani księżyca”. Dlatego w dniu ze znakiem Cib Majowie wznosili modły o odpuszczenie win i składali sile ciemności daniny, aby znów mogło wyłonić się piękno i przez pewien czas radować ludzkie oczy, zanim na nowo pokryje je warstwa nieczystych myśli i przesłonią opary emocji. Dziś symbolem prawadwnego aktu transformacji przez światło oświecenia jest płomień woskowej świecy. Dlatego ten, kto zapala świece wotywne, ucieleśnia narodziny Wojownika w służbie Światła i zyskuje moc do działania. W Fali CIB my również możemy zapalać świece w intencji oświecenia ludzi.
W Fali WOJOWNIKA kluczową tematyką jest świadomość celu, odwaga, niezawisłość myślenia, odpowiedzialność i pogodne nastawienie do ludzi, a problematyką – tchórzliwość, stronniczość, uzależnienie od łaski i niełaski innych, jak również odgrzebywanie starych spraw, które nie mają znaczenia, a służą jedynie odwracaniu uwagi od ważnych kwestii w tu i teraz.

Impulsy z poziomu Fali WOJOWNIKA dopingują ludzi do otwarcia oczu i skierowania uwagi ku ciemnej stronie życia, bo właśnie tam skrywa się ścieżka uwolnienia światła. Dlatego odważ się zanurzyć w ciemność niewiedzy, aby się z nią oswoić, a potem dostrzeż w niej własny cień – swoje drugie oblicze, przelotne myśli, stłumione uczucia i odkryj, jak nieświadomie stwarzasz miłe i niemiłe okoliczności, wcale o tym nie wiedząc.

Zacznij działać w zgodzie ze swoja wewnętrzną naturą, prawdziwymi potrzebami i pragnieniami – bez nalegania czy presji. Bądź czujny i elastyczny, abyś w każdej chwili mógł przystosować się do gwałtownie zmieniających się okoliczności. W przeciwnym razie nic nie wyniknie z twoich pozornie dobrych chęci. Teraz masz możliwość uchwycić przyczyny dla skutków i stać się twórcą nowych sytuacji życiowych.


Medycyna SOWY

Nagualem Cib jest SOWA, przynosząca ludziom medycynę światła w ciemności. □ Pojęcie „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą piękna i współbrzmienia ze wszystkim”.


13-dniowe spektrum WOJOWNIKA

W Fali WOJOWNIKA »każdy dzień będzie wystawiać na próbę twoją wiarę we własne siły, którą masz albo której ci brak… Możesz popaść w sytuacje, w których rozpaczliwie oczekujesz pomocy z zewnątrz, podczas gdy twoja wewnętrzna wiedza cichutko próbuje dać ci odpowiedzi. Tu chodzi o twoją wewnętrzną siłę, która nazywana jest „boską naturą”. Być może właśnie teraz zostałeś wezwany do wzięcia „drąga przewodnika” i udania się tam, gdzie inni stracili z oczu cel« /za M.Wimmer, Majowie. Tkacze Czasu.28.06.2021