Listy
Wszystko jest możliwe...

13 miesiąc ŻÓŁWIA
● Piórko może przechylić szalęOkres: 27 czerwca – 24 lipca 2021

Trzynasty, KOSMICZNY miesiąc to czas żegnania energii nośnej roku 2020/21. Teraz do gry wkroczyły siły odpowiedzialne za uniwersalny ruch, odgórną selekcję i niespodziewane zmiany, które w dramatyczny sposób mogą odmienić bieg życia. Tu wyciągana jest kwintesencja kolektywnych działań ludzi, demaskowane są ułudy, puste frazesy, spekulacje, żądze dominacji.
13 MEN – energia miesiąca

Siłą nośną kosmicznego miesiąca jest 13 Men – Niebieski Kosmiczny ORZEŁ. ORZEŁ reprezentuje świadomość planetarną, siłę wizji i moc, która pomaga wznieść się ponad zawężone horyzonty ludzkiego myślenia, uchwycić większą panoramę zdarzeń i uniezależnić się od materialnych ograniczeń, narzucanych prawd, sztucznych nakazów i zakazów. Przepustką do tych poziomów jest czysty umysł. Należy zaznaczyć, że możliwość wglądu nie czyni nikogo jasnowidzem, lecz przejawia się jako mądrość życiowa, kreatywność, łatwość w osiąganiu celów.

Człowiek ze świadomością MEN wszędzie czuje się wolny jak ptak, z lekkością wznosi się ponad przeciętność, bez obaw zgłębia pułap nowych możliwości i nie daje się zamknąć w klatce – nawet jeśli jest ona ze złota. Jest to nie lada wyzwanie, bo wystarczy chwila zapomnienia, groźba represji lub silna presja z zewnątrz i „orzeł” nagle zaczyna pikować w dół, tracąc ogląd sytuacji. Wtedy zdany na przyziemne doświadczenia i rozumową analizę faktów staje się skłonny do podejmowania brzemiennych w skutkach decyzji.

Niestety, masa napływających informacji wywołuje u wielu ludzi ogromny zamęt w głowie i „wymusza” fałszywą zachowawczość, tchórzliwą pasywność, przyzwolenie na ograniczanie wolności kosztem duchowych potencjałów.


Jak nie ulec iluzjom i groźbom?

● »Pozwól nadarzającym się sytuacjom stać się twoim dynamicznym sprzymierzeńcem. Wiedz, że w każdej chwili możesz przeskoczyć materię, aby ujść przed fizycznymi przymusami. Przeskoczyć materię – znaczy zdystansować się do niekorzystnych wydarzeń i przede wszystkim lęku o egzystencję, zdrowie, pracę, posiadane dobra« /za H.K. Przewodnik.

● »Działaj w pełnej zgodzie ze swoją wewnętrzną naturą. Nalegaj tylko na to, co jest pożyteczne i twórcze dla ciebie i innych, a nadejdzie powodzenie. Jeśli twoje nalegania znajdą się w konflikcie z twoimi prawdziwymi potrzebami i pragnieniami, rezultaty będą niefortunne« /za M.Piasecka i Pu R’Tsy Yang. I Cing, heksagram startowy 25, „Prostota i szczerość”.


27.06.2021