Listy
Medycyna Nietoperza…

AKBAL – Fala Niebieskiej NOCY
● Woal zapomnienia
● Co jest ułudą a co prawdą?Okres: 15 – 27.06.2021

Fala NOCY jest najbardziej tajemniczą, nieprzeniknioną falą Tzolkin. Tu skrywa się potężne pole gry ze wszystkimi możliwościami, w którym to, co potencjalne, minione czy przyszłe, ujęte jest w tej samej matrycy, co chwila teraźniejsza. Impulsy wychodzące z tego poziomu świadomości będą motywować ludzi do zrzucenia woalu zapomnienia, uwolnienia się od fizycznych ograniczeń i wstąpienia na drogę powrotu do swojej spirytualnej mądrości. Na przestrzeni dziejów ludzie, goniąc za bogactwem i zadowalaniem zmysłów, utracili kontakt z duchowym potencjałem. Odtąd braki i niedobory stały się ludzką codziennością, zaczęła narastać frustracja, wrogość, agresja.Na co zwracać uwagę w fali Akbal?

Przez 13 dni poruszasz się w przestrzeni intuicyjnych wglądów, bogactwa doświadczeń i skrajnych doznań. Nie jest to łatwy okres, bo tu intensyfikują się procesy stawania się świadomym – WIEDZA staje naprzeciw NIEWIEDZY i masz dylemat co jest prawdą a co ułudą. Tutaj najsłabszym ogniwem jest przeładowanie głowy myślami, chwiejność, słomiany zapał. Z tym mierzą się teraz wszyscy, więc nie dziw się, że ludzie wokół ciebie sprawiają wrażenie wycofanych, zalęknionych, ospałych i tak też mogą odbierać ciebie.

Z uwagi na specyfikę i głębię doznań w spektrum Akbal, ważne jest, abyś znalazł sobie miejsca osobistego azylu, w którym w każdej chwili możesz się schronić i wyciszyć, przemyśleć na nowo plany, a potem, wsłuchując się w głos intuicji, podjąć suwerenną decyzję i wytrwać w postanowieniu.

Bądź przygotowany, że jeśli zdasz się na głos intuicji i odważysz zanurkować w Nieznane, twoje spostrzeżenia i decyzje będą bardzo trafne, choć najprawdopodobniej niezrozumiałe dla „racjonalnie” myślącego otoczenia. Może się zdarzyć, że niektórzy zaczną cię unikać, inni z kolei będą próbowali wywierać na ciebie presję, aby odwieść cię od twoich planów. Takich „dobrze życzących ci doradców”, którzy wiedzą lepiej od ciebie, co gra w twojej duszy, może ujawnić się wielu. Jeśli im nie ulegniesz, możesz zostać okrzyknięty dziwakiem, głupcem lub czarną owcą. Nie daj się zbić z tropu, a wtedy twoja intuicyjna mądrość bezpiecznie doprowadzi cię do celu. Uważaj jednak, bo gdy zaczniesz skupiać się tylko na dobrach materialnych, sytuacja szybko się odmieni – pojawi się lęk, frustracja, poczucie bezsensu w tym, co robisz.

W spektrum Niebieskiej Nocy wszystkie osoby, które są świadome toczących się w tle procesów i odporne na presje i naciski, będą stanowić przeciwwagę dla ciemności niewiedzy w swoim otoczeniu.


Medycyna NIETOPERZA

Nagualem Akbal jest NIETOPERZ, przynoszący ludziom medycynę orientacji na światło w ciemności. □ Pojęcie „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą piękna i współbrzmienia ze wszystkim”.13-dniowe spektrum NOCY

To, jak mocno jesteś wpleciony w mroczny, zewnętrzny świat, pokażą ci twoje spostrzeżenia i doznania na przestrzeni 13 dni. Szczególną „kopalnią wiedzy” będą dla ciebie dwa lub trzy dni z pieczęciami twojej rodziny solarnej.

15.06.2021