Listy
Praprzyczyna wyzwań...

BEN – Fala WĘDROWCA
● Pielęgnuj to, w co wierzysz
● Nie wchodź w niepewne układyOkres: 5 – 17 luty 2021

Fala WĘDROWCA odgrywa ważną rolę w procesie uwalniania się od wszelkiego rodzaju ograniczeń, narzuconych zasad i zewnętrznych przymusów. Tutaj główną tematyką jest niezależność, wolność słowa, odwaga do przekraczania własnych granic, a problematyką – pasywność lub brawura, izolowanie się od życia, fałszywe oczekiwania.

Impulsy wychodzące z tego poziomu świadomości dopingują każdego z nas do wyrwania się z błędnego koła niemożności i wypróbowania nieuczęszczanych dotąd dróg. Wcześniejsze inkarnacje uczyniły wielu z nas mistrzami samoograniczeń i niewolnikami własnych lęków. Ale dojrzała świadomość BEN nie uznaje lawirowania, zasłaniania się obcymi autorytetami, zajmowanym stanowiskiem czy niewiedzą. Wszystko, co czynisz, jest twoje, a zewnętrzny świat odzwierciedla twój świat wewnętrzny. Jeśli ty się zmienisz, zmieni się wszystko wokół ciebie.

Pierwszą oznaką wejścia na ścieżkę do wolności jest potęgujące się uwrażliwienie na osoby i środowiska, które próbują wywierać na ciebie presję i ograniczać ci swobodę działania. Dopiero gdy odważysz się zanurkować w głębię swoich doznań, odkryjesz, że ty sam zawęziłeś sobie granice, przyjmując na ślepo narzucone ci wzorce i prawdy, bo zabrakło ci odwagi, by je zmienić.

Wszystko, co będzie się działo w tej fali, będzie związane z tematyką szeroko pojętej WOLNOŚCI, począwszy od sfery rodzinnej, obyczajowej, zawodowej po zbiorową. – Dojrzała świadomość BEN nie uznaje żadnych murów, a szczególnie tych – wzniesionych przez cudze ego.


Medycyna RYBY

W duchowym świecie zwierząt nagualem BEN jest RYBA, przynosząca ludziom medycynę dostatku. □ Pojęcie „medycyna” oznacza tu „wszystko, co pomaga ci iść drogą piękna i współbrzmienia ze wszystkim”.
Praprzyczyna obecnych wyzwań

Na co zwracać uwagę? – Teraz ważny jest takt i wyjątkowa ostrożność. Nie wchodź w niepewne układy i związki. Czasami trzeba porzucić myśli o zaspokajaniu własnych ambicji i przestrzegać zasad obowiązujących w grupie. Bez względu na okoliczności pozostań wierny sobie i bądź lojalny wobec ludzi, z którymi połączyły cię silne więzi. Nie zajmuj się sprawami, które ci nie przystoją ani nie spodziewaj się zbyt wiele w krótkim czasie. Kto nie potrafi okiełznać swoich namiętności, staje się ich więźniem i pozwala, aby fałsz zajął miejsce prawdy. Nie można poszukiwać prawdy opierając się o fałsz. Gra pozorów to początek końca związków i dobrych relacji czy to partnerskich, koleżeńskich, biznesowych, czy jeszcze szerszych. Kto pojmie istotę emocji, nie da się im zniewolić i pozostanie ich panem, dzięki czemu wiele na tym zyska. Pielęgnuj to, co kochasz, w co wierzysz, co świadomie wybrałeś – nawet gdy zostaniesz sam. Poczekaj aż los zacznie ci sprzyjać.
/Za M.Piasecka I Cing..., heks. 54 – „Niefortunny związek ○ Perspektywa”.
PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom przesyłam serdeczne podziękowanie za bezinteresowne Dary Serca i wspieranie mnie w pracy nad podtrzymywaniem wiedzy o prawach Czasu, w tym □ Sabinie z Katowic □ Agnieszce ze Świdnika. ☼ Niech Dobro wróci do Was zwielokrotnione. ☼ Każda Darowizna jest na bieżąco księgowana, a potwierdzenie przesyłane na podany adres mailowy.


Data publikacji: 5.02.2021