Listy
Medycyna KOBRY...


ETZNAB – Fala ZWIERCIADŁA
● Prawda nie lubi czekać
● Bądź sprawiedliwym rozjemcą25 lipca – 6 sierpnia 2020

Fala Białego ZWIERCIADŁA to przestrzeń prowadząca do źródeł PRAWDY. Każdy, kto przekracza ten próg, staje przed „rezonansowym lustrem” i dostaje do ręki „miecz prawdy”. W tej przestrzeni liczy się prawdomówność, autentyczność, uczciwość, wola niwelowania napięć i praktykowanie rytuałów.

A teraz spójrz w lustro i powiedz: kogo tam widzisz? – Czy uczciwą istotę, czy napuszone ego? Wszystkie informacje, na jakie natkniesz się w tej fali, będą miały do czynienia z demaskowaniem dwulicowości, fałszywych oczekiwań, perfekcyjnego oszukiwania siebie i innych.

Wiedz, że osądy, krytyka i zjadliwe słowa wypowiedziane pod adresem innej osoby są samooceną. Każdy, kto działa ci na nerwy, wyzwala w tobie silne reakcje emocjonalne, wzbudza złość czy zazdrość jest twoim własnym odbiciem. Daje ci on sygnał, że problem tkwi przede wszystkim w tobie. Najbardziej ograniczającym cię złudzeniem jest wiara, że tylko twój punkt widzenia jest właściwy. Ten aspekt cienia może wywołać efekt domina pociągający długotrwałe konsekwencje.

Dlatego zamień się w cichego obserwatora. Nie odrzucaj nikogo i niczego już na starcie, lecz słuchaj, badaj, dociekaj. W białej fali żaden szczegół nie zostanie pominięty. Wyższa PRAWDA może zameldować się w najróżniejszej formie. Nie przeocz żadnej informacji ani nie lekceważ najdrobniejszych napięć i zgrzytów. Fala Białego ZWIERCIADŁA jest trzecią instancją kontrolną w Tzolkin, dlatego w przypadku osób upartych, zakłamanych, zdominowanych przez żądze staje się punktem zadawania bólu, rozterek duchowych, przykrych zrządzeń losu – po to, aby uświadomić im ich zbłądzenie.

Jeśli masz poczucie, że prześladuje cię pech, wciąż popadasz w opały albo stajesz się nad wyraz podejrzliwy, oznacza to, że zbliża się ważny moment w twoim życiu. Każde kłopotliwe położenie niesie ze sobą „podwójne” sygnały – od twojej Duszy i twojego ego. To, czy owe spostrzeżenia ukazują się w krzywym zwierciadle, czy w klarownej tafli lustra, zależy od twojego podejścia do problematyki. Przyjrzyj się im uważnie - zwłaszcza tym, które odbierasz jako nieprzyjazne, dołujące, kłopotliwe. Dysonans odsłania przed tobą te obszary, w których blokujesz swój dalszy rozwój poprzez wewnętrzny opór, samozaprzeczenia, szukanie winnych na zewnątrz.

Przesłanie Etznab brzmi: „Przebacz sobie, a potem przebacz innym! Prawdziwa wolność idzie w parze z aktem przebaczenia, który uwalnia cię od złudzeń przyczyny i skutku!" (Za Wyrocznia Majów)


Medycyna KOBRY

Nagualem Etznab jest KOBRA, przynosząca ludziom medycynę ochrony energii witalnej. □ Pojęcie „medycyna” oznacza tu „wszystko, co pomaga ci iść drogą piękna i współbrzmienia ze wszystkim”.

13-dniowe spektrum Etznab

Teraz w tle fali obecna jest BIAŁA energia, symbolizująca najbardziej radykalną, konsekwentną siłę, dlatego uważaj, abyś nie przeciągnął struny.
Zielony dzień, sob. 25.07.2020


PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom składam serdeczne podziękowanie za bezinteresowne Dary Serca, w tym □ Adamowi z Warszawy. ☼ Niech Dobro wróci do Was zwielokrotnione.
☼ Łączna kwota darowizn w miesiącu lipcu wyniosła 205,00 PLN. ☼ Każda darowizna jest na bieżąco księgowana, a faktura przesłana na podany adres mailowy.